ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 30 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سریال مستند ظهور (The Arrivals) با زیرنویس فارسی
۲۲:۲۷, ۲۱/مهر/۸۹
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: The%20Arrivals.jpg]

می خواهیم شما را به دیدن یکی از مهمترین، قویترین و تأثیرگذارترین مستندهای روی اینترنت دعوت کنیم. این سریال مختص گروه خاصی از انسانها با نژاد و یا دین خاصی نیست بلکه همه انسان های آزادی خواه بایستی این سریال را تماشا کنند.

مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟

- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟

- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟

- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟

- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟

- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟

- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (UFO) چیست؟

- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟

- دجال (ضد امام مهدی و ضد مسیح) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟

اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.

هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز، زرسالار و جهان خواهی است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال (http://www.wakeupproject.com)، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.

در هر حال، ما این سریال را به صورت کامل با کیفیت خوب و با فرمت Divx در اختیار داریم.

سعی داریم که ان شاء الله زیرنویس های انگلیسی و فارسی این سریال را به مرور زمان تهیه و ترجمه نماییم تا بتوانیم آنها را در اختیار همه عزیزان قرار دهیم. امیدواریم همه شما با توزیع این سریال بین دوستان خود، گامی مهم در جهت مبارزه با این سیستم شیطانی بردارید.

ما تاکنون چند قسمت از این سریال را ترجمه کرده ایم. ان شاء الله به مرور زمان سایر قسمتها را نیز ترجمه و در اختیار دوستان قرار می دهیم.

تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند و ما هم می گوییم که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.

مهمترین سخن ما "بیداری" و "آگاهی" است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم.

اطلاعات مستند:
تعداد قسمت ها: 52
زمان هر قسمت: حدود 10 دقیقه
تهیه کنندگان: (Noreagaa & Achernahr (http://www.wakeupproject.com
کیفیت: Divx 640 * 480
زیرنویس: فارسی و انگلیسی

ما توانستیم با کاهش 40 درصدی حجم فایلها و بدون کاهش کیفیت آنها، زیرنویس های فارسی را روی خود فیلمها بچسبانیم تا هم حجم فایلها کاهش چشمگیری داشته باشد و هم کاربران عزیز برای پخش فیلم با زیرنویس مجزا دچار مشکل نگردند.

دانلود از لینک مستقیم در 5 قسمت:
قسمتهای 0 تا 10
قسمتهای 11 تا 19
قسمتهای 20 تا 29
قسمتهای 30 تا 39
قسمتهای 40 تا 51

دانلود از لینک مستقیم تک تک قسمتها:

قسمت اول (مقدمه) (حدود 30 مگابایت)

قسمت دوم (سندی از قرآن) (حدود 27 مگابایت)

قسمت سوم (کنترل ذهن - گفته های جرج کارلین) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهارم (کنترل ذهن کودکان) (حدود 47 مگابایت)

قسمت پنجم (نشانه های ظهور دجال) (حدود 43 مگابایت)

قسمت ششم (انرژی معماری) (حدود 40 مگابایت)

قسمت هفتم (مبارزه برای انرژی انسان) (حدود 49 مگابایت)

قسمت هشتم (فراعنه امروز) (حدود 47 مگابایت)

قسمت نهم (مدارک تکان دهنده از فراعنه) (حدود 33 مگابایت)

قسمت دهم (هاشم فیلم) (حدود 45 مگابایت)

قسمت یازدهم (نظم دنیوی جهانی) (حدود 47 مگابایت)

قسمت دوازدهم (جادوی موسیقی) (حدود 42 مگابایت)

قسمت سیزدهم (روشنایی دادن به تاریکی) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهاردهم (زن قرمزپوش) (حدود 46 مگابایت)

قسمت پانزدهم (هالیوود) (حدود 47 مگابایت)

قسمت شانزدهم (هالیوود و ارض موعود) (حدود 47 مگابایت)

قسمت هفدهم (رسانه و اسلام) (حدود 47 مگابایت)

قسمت هجدهم (جنگ به خاطر ترور) (حدود 36 مگابایت)

قسمت نوزدهم (ریاکاری دموکراسی) (حدود 46 مگابایت)

قسمت بیستم (پدیده "اشیاء پرنده ناشناخته" - 1) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و یکم (پدیده "اشیاء پرنده ناشناخته" - 2) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و دوم (در ادامه چه چیزی ارائه می شود؟) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و سوم (فرهنگ رایج شیطانی ما) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و چهارم (ماتریالیسم و جنگ درون) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و پنجم (آزادی جدا شده) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و ششم (دجال ضد مسیح اینجاست - 1) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و هفتم (دجال ضد مسیح اینجاست - 2) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و هشتم (چرا شیطان پرستی توسط رهبران انجام می شود؟ - ۱) (حدود 47 مگابایت)

قسمت بیست و نهم (چرا شیطان پرستی توسط رهبران انجام می شود؟ - ۲) (حدود 46 مگابایت)

قسمت سی ام (حقیقت در مورد خدایان) (حدود 47 مگابایت)

قسمت سی و یکم (زمین شطرنجی و خدایان) (حدود 44 مگابایت)

قسمت سی و دوم (فریب بزرگ) (حدود 47 مگابایت)

قسمت سی و سوم (با ارزش ترين حقيقت) (حدود 38 مگابایت)

قسمت سی و چهارم (انتخاب با شماست) (حدود 43 مگابایت)

قسمت سی و پنجم (تحریف دین) (حدود 47 مگابایت)

قسمت سی و ششم (معبد سلیمان) (حدود 47 مگابایت)

قسمت سی و هفتم ((داستان عیسی (علیه السلام) (حدود 47 مگابایت)

قسمت سی و هشتم (خدای خورشید) (حدود 47 مگابایت)

قسمت سی و نهم (داستان اسلام) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهلم (حقیقت در مورد دوازده امام (آل پیامبر)) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و یکم (اعتقادات مشترک) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و دوم (دودمان ها) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و سوم (نگهبانان دروازه) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و چهارم (رمزنمایی 11-9) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و پنجم (اهمیت کعبه) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و ششم (کعبه و مناسک 11-9) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و هفتم (انسان کامل) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و هشتم (انسان آزاد) (حدود 47 مگابایت)

قسمت چهل و نهم (ظهور مهدی (علیه السلام)) (حدود 47 مگابایت)

قسمت پنجاه (ظهور دجال) (حدود 47 مگابایت)

قسمت پنجاه و یکم (ظهور عیسی (علیه السلام)) (حدود 47 مگابایت)

قسمت پنجاه و دوم (پایان) (حدود 40 مگابایت)

دانلود از مدیافایر:
http://www.mediafire.com/?ax8xa9eu91z2r

لینک مستقیم دانلود مستند ظهور از عصر انتظار:
http://www.asr-entezar.ir/archives/2411

دانلود زیرنویس انگلیسی کل مجموعه مستند ظهور

دانلود زیرنویس فارسی کل مجموعه مستند ظهور

-----------------------------

دانلود از سرور Trainbit
دانلود از سرور Rodfile
دانلود از سرور UploadBaz

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۳:۲۰, ۲۶/مهر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/مرداد/۹۱ ۱۷:۱۰ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #2
آواتار
با تشکر از زحمات گروه!!!

آیینه لینکها بر روی 4shared :
http://www.4shared.com/folder/bi9aQBa6/The.html

امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
۲۳:۰۴, ۱۴/آذر/۸۹
شماره ارسال: #3

جالبتر اینکه چرا نئو یا New christ را که خود در ماتریکس یک منجی ساختگی آخرالزمانی است برای آرمانشهر یهود (ZAYAN یا ZION) یا صهیون را در سریال برای تفهیم بیانات استفاده کرده . چون در این سه گانه ماتریکس آخر این نئو است که منجی جهان خود می شود و منجی که همسری است که به تثلیث اعتقاد دارد جای سوال دارد.
در مورد ارباب حلقه ها هم بسیار بد نماد گزاری شده و گویا مسلمان آن طرف آب با این طرف آب خیلی فاصله دارد و هنوز از نماد هایی استفاده می کنند که صهیونیست ها در سه گانه های پرخرجشان استفاده می کنند .البته باعث تاسف است که چرا تازه در شبکه خبر دارند از فراماسونری مستند هایی هرچند کوتاه ارائه می کنند .باشد که جوانان شیعه ایرانی مان خود بتوانند با اشراف کامل مستندهایی بسیار جالب تر و در خور تامل تر بسازند.
۲۲:۳۴, ۲۱/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/آذر/۸۹ ۲۲:۳۴ توسط idea.)
شماره ارسال: #4
آواتار
خیلی جالب بود در اخبار شبکه یک که بین ساعت7 و 8 فکرکنم هست ، در اخر اخبار همیشه یک موضوع خاص و داغی عنوان میکنن بیشتر سیاسی امشب هم قسمت ها مهم از مستند arrival بخش کردن و بیشر به موضوع هالیود پرداختن حتی چندتا محاسبه هم که کارگردان مخالفان هالیود بودن اضافه کردن نقش اسرائیل در پشت پرده هالیودم اشاره کردن
و نشان یک چشم دجال و انسان سوزی و... Blush
۱۵:۳۴, ۲۸/آذر/۸۹
شماره ارسال: #5

سلام به همه
سریال ظهور واقعا بسیار عالی وجالب بود ولی در قسمت های آخرش خیلی عجله ای سر و ته کار رو جمع کرد و بایستی به یک جمع بندی بیشتری می رسید و علاوه بر تمامی نقاط قوت بسیار جالب و مناسب و به جایش و تیز بینی هایش که جای تقدیر وتشکر فراوانی دارد به نظر من در خصوص تشکیل حکومت الهی که زمینه را برای ظهرو منجی فراهم کند واز همه مهمتر ادامه مبحث امامت که در نهایت به لزوم ولایت فقیه می رسد یا کم آورد یا بدلیل انتقاد های شدید و...از این موضوع مهم چشم پوشی کرد . موفق وسربلند باشید
۲:۲۸, ۳۰/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/آذر/۸۹ ۲:۴۹ توسط haddii.)
شماره ارسال: #6
آواتار
سلام،
براي من در كل فيلم راضي و خوشحال كننده بود. ولي بخشهايي از آن با توجه به جايگاه ديني و سياسي منطقه اي و جهاني ايران نميتوانست ارضا كننده ديدگاههاي اديان و به ويژه اسلام ناب باشد.
همه ي ما يا اكثر ما دوست داريم كاري بهتر از مستند ظهور يا فيلمي در جواب به اين همه سلطه انجام دهيم. من خودم تجربه فيلم كوتاه دارم ولي گمانم اين هست كه نبايد بي گدار به آب زد و بهتره تا حرفه اي شدن صبر كرد/

دوستان لطفا دقت كنيد كه گاهي دفاع نكردن پسنديده تر از بد دفاع كردن است/

همين روز ها شاهد سريال مختار هستيم كه نشان ميدهد مختار يك كينه را مانند آتشي در سينه نگه ميدارد تا در وقت مناسب ....

چند نكته ي ديگه هم دارم، ولي دوست دارم اول نظر شما هم در اين مورد بدونم/
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۰:۳۵, ۳۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #7

اینکه "در زمان غیبت کبرای امام زمان -علیه السلام - باید در حادثه هایی که روی می دهد به عالمان واقعی دین که همان روایت کنندگان احادیث اهل بیت -علیهم السلام - هستند مراجعه شود " امری است که مورد اتفاق همه ی مراجع شیعه ی امامیه است .
این هم که مهلک ترین یا شاید یکی از مهلک ترین ضربه هایی که جامعه ی ما در طول این سی سال - حد اقل از نظر فرهنگی - خورده است ، از ناحیه ی عدم اتحاد بر موضوع " ولایت فقیه " بوده و در واقع این گزینه یکی از حربه های آبدار برای دشمنان واقعی ایران و اسلام و به نظرم همه ی بشریت بوده نیز فکر کنم موضوعی است که در بین بزرگان و علما بر آن اتفاق نظر بوده و حالا دیگر توده های مردم هم بطور عام از آن آگاه شده اند.
حالا با این دو پیش فرض ، سوال اینجاست : چرا ما که دوست داریم فداییِ امام زمانمان باشیم و دوست داریم به خوبی مطلق برسیم و دوست نداریم دشمن شاد شویم و آتش بیار معرکه ی شیاطین باشیم در این موضوعات مراقبت لازم را نمی کنیم ؟
من نمی خواهم بگویم در مورد ولایت فقیه تحقیق نکنیم . اتفاقا خودم یکی از پایه های این تحقیقم و دنبال فرصتی برای تحقیق جدی و قانع کننده برای خودم هستم . اما فکر می کنم اینقدر باید حواسمان باشد که این موضوعی است که اگر سطحی به آن پرداخته شود و احساسی با آن برخورد شود دست دشمن براحتی در آن قابل مشاهده است.
۱۴:۱۸, ۲/دی/۸۹
شماره ارسال: #8
آواتار
Ideaبنظر من سریال نمیخواد بهانه دست مخالفهاش بده که بگن اینا از طرف دولت ایران حمایت میشن و خودشون اینکاره نیستن و چرندیاتی که همیشه پشت سر آدمای حقیقت طلب و راستگو وافشاگر می بافن.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲:۲۹, ۴/دی/۸۹
شماره ارسال: #9
آواتار
چند نکته
من معمولاً زیاد وارد این مباحث نمیشوم اما بنابه دلایل چند نکته رو یاد آوری میکنم
اولاً من شدیداً مخالفم که به آقای خامنه ای لفظ آقا خطاب بشه چرا که اگه کسی در عالم ملک لایق باشه تا کلمه ی آقا برایش به عنوان اسم خاص به کار بره شخص آقا بقیة الله الاعظم است ولا غیر
به قول امام خمینی که در مورد امام زمان میفرمایند: ایشان را من نمیدانم با چه تعبیری باید نام ببرم اگر بگویم اول که دومی درکار نیست!
دوماً حقیر از منابع بسیار بسیار موثق شنیده ام که آقای خامنه ای از نظر بزرگانی که حقیقتاً بزرگند مانند آیت الله بهاءالدینی و آیت الله حسن زاده آملی و... بسیار مورد تکریم و تأیید بوده اند
ثانیاً من در گفتار و کردار ایشان بسیار دقت کرده ام آثار و بیاناتشان و سلوکشان را بررسی کرده ام و حقیقتاً ایشان را لایق و برگزیده شده برای رهبری یافتم
ثالثاً بر هر غیر معصومی انتقاد وارد است و بعضاً انتقاداتی هم وارد اما در مجموع با توجه به اینکه اینجا مملکت امام زمان است و از جاهای موثق خبر دارم در موارد حساس تحت عنایات ویژه و هدایت ویژه ی آقا بقیة الله هستند مانند شیخ مفید {توجه کنید که منظور من از این حرف تشرف نیست منظور هادی بودن خداست در موارد ویژه}
رابعا صادقانه ببینید در این22 سال چه کسانی در برابر ایشان ایستاده اند و چه کسانی با ایشان دشمنی کرده اند و چه کسانی به ایشان ارادت نشان داده اند مانند سید حسن نصرالله و علامه حسن زاده آملی و آیت الله بهجت و ...
و البته شک نکنید که منافقینی هم در اطراف ایشان هستند اما در مجموع در با نظر کردن به لیست دوستان و دشمنان یک شخص میتواند حقانیت و یا بطلان یک شخص را تا حد زیادی شناخت
خداوند همه ما را از هدایت ویژه خود بهرمند سازد

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

۹:۲۳, ۵/دی/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/دی/۸۹ ۱۳:۱۸ توسط نوح313.)
شماره ارسال: #10
آواتار
سلام
خدا قوت
یه مطلبی که می بایست گفته بشه اینه که مستند ظهور برای ما قابل استفاده هست اما اعتماد کامل به اون جای تامل داره
ما باید بهره خودمون رو ازش بگیریم اما مراقب باشیم که شاید زوایای دیگه از کار باشه و کسی عمدا نشون نده!
نمونش فیلم مایکل مور که به بوش و...پرداخت اما به اصل داستان که جماعت ملعون صهیونیسم باشند اشاره ای نکرد!!
من نمی گم این حتما اینجوریه ها! می گم مومن زرنگه...

امضای نوح313
فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ * اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ*
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]