کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 6 رای - 4.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call Of Duty:Modern Warfare 3
۲۱:۱۲, ۱۹/آبان/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/آبان/۹۰ ۱:۰۶ توسط محب الزهرا.)
شماره ارسال: #1
آواتار
اطلاعات کامل در مورد Call of duty MW3[تصویر: codmw3poster.jpg]
Game Name: Call Of Duty :Modern Warfare 3
Developer(S): Infinity ward..Sledgehammer games..Raven Software
Publisher: Activision
Series:Call Of Duty
Engine:IW 4.0
Platform(S): PC..PS3..X360
Release Date november .8 .2011
Genre(S):First-person Shooter
Rating: ESRB:M

شرکت Activision با عرضه کردن سری بازی های Call Of Duty(COD) نامی برای خود در بین سازندگان بازی های تیراندازی اول شخص پیدا کرد این شرکت با روند رو به روشتی که پیدا کرده بود به طور تقریبا" منظم هر سال یک عنوان از سری بازی های COD را روانه بازی می کند . این شرکت بیشترین اوازه خود را به خاطر همین بازی پیدا کرده است چندین سال قبل فکر کنم سال 2006 یا 2007 بود که با اولین عنوان از سری بازی های Modern Warfare(جنگ پیشرفته) منتشر شد . زمانی که بازی عرضه نشده بود همه فکر می کردند که با یک عنوان کاملا" معمولی رو به رو خواهند شد ولی زمانی که بازی را در اختیار داشتند تازه به ارزش این بازی و اینکه شرکت سازنده به قولی که داده بود مبنی بر اینکه عنوانی بزرگ را خواهند دید عمل کرده است کاملا" متحیر شده و پای کنسول های خود نشسته و این بازی را چندین بار با حالت های مختلف و درجه بندی های ساده متوسط و سخت امتحان می کردند ، این بازی تحول بزرگی را در سبک بازی های اول شخص به وجود اورد. هوز که هنوزه بیشتر گیمر ها بازی MW در دنیای انلاین این بازی در حال کشت و کشتار هستند، اما در همین زمان بود اوج انلاین بازی کردن MW شرکت سازتده بازی خبر فوق العاده ای را منتشر کرد مبنی بر این که نسخه دوم این بازی با پسوند MW2 منتشر خواهد شد عموم مردم متعجب زده بودند و در اینکه ایا بازی می توانند همانند نسخه قبلی موفقیت خود را تکرار کند ، شابعات مختلفی منتشر شده بود که بازی با موتور قدرتمند تر از نسخه قبلی ساخته می شود ولی چیزی از سوی سازنده بازی تایید و یا رد نشد تا اینکه بازی منتشر شد دوباره همان داستان قبلی CODMW2 موفقیت بزرگتری نسبت به نسخه ابتدایی خود به دست اورده است و توانسته است به خوبی fan های سری بازی COD را راضی کند با این وجود دوباره COD;MW2 جای نسخه ابتدایی را در بحث مولتی پلیر انلاین گرفت و بازهم افراد زیادی را به خود جذب کرد. و حالا خبر از ساخته شدن قسمت سوم بازی جنگ پیشرفته منتشر شده است این بازی را با نام Modern Warfare 3 خواهیم شناخت. این بازی طبق معمول از سری بازی های COD و از نسخه MW است ابنار شرکت های مختلفی برای ساخت این بازی به دور هم جمع شده اند این شرکت که عبارتند از: Infinity raven Software..Sledgehammer Games که هر کدام در ساخت بازی های مختلفی نقش داشته اند. البته قسمت مولتی پلیر بازی توسط شرکت Raven ساخته می شود و قسمت تک بازی کن یا همان Single Player را شرکت Sledgehammer games بر عهده گرفته است.

[تصویر: Modern-Warfare-3-Story-Spoilers.jpg]
ساخت بازی در تاریخ 13 می 2011 تایید شد . خیلی زود تریلر هایی از این بازی در سایت You Tube قرار داده شد این تریلر در صفحه اختصاصی بازی در این سایت قرار داده شده بود در مورد این بازی 4 تیز مختلف تایید شده است. این چهار تیزر به امریکا.. انگلسنان.. فرانسه و المان اشاره دارد در این باره کلمه رمزی با عنوان E نیز ذکر شده است که هنوز مشخص نشده است که مربوط به چه چیزی یا چه منطقه ای است. بعد از این اتفاق سایت Kotaku اعلام کرد که به زودی نسخه دیگری از سری بازی های Modern Warfare منتشر خواهد شد طبق گفته ها عناصر اصلی بازی همانند نسخه دوم خواهد بود البته با کمی تغییرات که حتما" بر روی بازی اعمال خواهد شد. اگر بازی بخواهد همانند نسخه دوم عمل کند باید با چند شخصیت به بازی بپردازیم که در این صورت شخصیت های مختلفی برای بازی تایید خواهند شد. روز 15 می سال 2011 سایت Kotaku خبر از لیک شدن بازی داد وتاریخ عرضه بازی است که 18 نوامبر 2011 را نشان می دهد( جمعه 17 ابان ماه). این بازی برای PC..PS3..X360 عرضه می شود و تا به امروز خبری از نسخه Wii این بازی نشده است .

بله بازهم جنگ بین دو قدرت روسیه و امریکا بازهم درگیر جنگی بزرگ هستند، در این بازی شما به قسمت های مختلف جهان سفر خواهید کرد و دنیای پر از گلوله و اتش را تجربه می کنید، دیگر حتی فرصت اینکه غذایی بخورید ندارید سریع باید این بازی را انجام دهید ، دوباره Activision بازی جدیدی از سری بازی های MW عرضه می کند منتظر باشید. این اولین همکاری دو شرکت Acticision , Sledgehammer games است. این بازی بر اساس عناصر و المان های قسمت های قبلی طراحی شده است و همان حال و هوای قسمت قبلی را دارد البته حتما" تغییراتی در بازی به وجود امده است که شما را به خرید بازی و انجام ان تشویق خواهد کرد . داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در US Delta Force و British SAS Force ایفای نقش می کنید. بازی هم بر این اساس طراحی شده است که شما به مبارزه بر علیه روسی ها می پردازید. بیشتر قسمت هایی که بازی در ان جریان دارد New York و London خواهد بود و کمی هم در مناطق دیگر از بازی ، شما برای مبارزه با روسی های شعار خاصی دارید شعار بازی :Any Gun Can get Your hands On . در دمو هایی که قرار است منتشر شود بیشتر بازی در لندن و نیویورک اتفاق خواهد افتاد و شما در این مناطق برای بقا خود مبارزه می کنید.. Activision تصمیم دارد که دمو بازی را در E3 منتشرکند.
اولین ماموریتی که شما در دمو بازی دارید این است که جنگ در مناطق پایینی شهر manhattan است و همچنین ساختمان خاصی را باید پیدا کنید. در این مرحله شهر manhattan بر اثر جنگی که رخ داده است تخریب شده است و بیشتر به خرابه های بعد از زلزله شباهت دارد در خیابان های این شهر اتوموبیل ها واژگون شده اند و حس اینکه واقعا" در این ناحیه جنگی رخ داده است به شما می دهد محیط در این منطقه کاملا" تخریب شده است و این است fashion بازی Call OF Duty در این بازی همه چیز را نابود کرده اند و شما هم می توانید نابودی را بیشتر کنید. معابر بازی چنان شلوغ است که شما دیگر نمی توانید به راحتی در خیابان ها حرکت کنید محیط بازی پر از سرباز است که همگی بر علیه شما هستم و شما باید خیلی سریع پناهگاهی برای خود پیدا کنید. در دمو بازی گیمپلی تغییرات خوبی کرده است و ویژگی های خاصی دارد به طوری که در بازی کاراکتر می تواند از سلاح های مختلف استفاده کند به همراه ان می تواند از تعلقات جدیدی که به بازی اضافه شده است استفاده کند. می تواند از منور ها استفاده کند و در لحظات حساس از هواپیما و یا هلیکوپتر استفاده کند ( کمک بگیرد). انعطاف پذیری سلاح ها خوب کار شده است .شما زمانی که به دشمنی شلیک می کنید او بر اساس جایی که گلوله می خورد عکس العمل نشان می دهد و دیگر این نیست که یک جشاب گلوله روی یکی از دشمنان خالی کنید تا او را نابود کنید. برد سلاح ها بهتر از قبل شده است و می توان دشمنان را از فاصله های دورتر نابود کرد. می توانید از تک تیر ها به خوبی استفاده کنید تخریب نارنجک ها بسیار بالا رفته است و می تواند محیط کوچکی را نابود کند. قابلیت Zoom سلاح ها شباهت هایی به نسخه های قبلی دارد و تغریبا" می تواند گفت همان است ولی با کمی تغییرات . اگر خوب به دمو نگاه کنیم می فهمیم که ماموریت هایی که در MW3 انجام می دهیم خیلی گنگ است و روشنی که در نسخه های قبلی وجود داشت در این بازی وجود ندارد با کمی اغراق می تواند گفت این بازی بر اساس رمز و راز طراحی شده است!! هیچ صدایی و هیچ اهنگی در بازی که نشان از این باشد که روزی در مناطق مختلف بازی انسان زندگی می کرده است وجود ندارد در این بازی تجارت مخوفی اتفاق می افتد . شاید دو شرکت سازنده که باهم همکاری می کنند می خواهد حقایقی را افشا کنند اگر این حقایق فاش شود بازی در کشور ها مختلف ممنوع می شود(شوخی شاید نویسنده پیشنما خواسته مطلب رو کمی هیجانی تر کنه )!! اما احتمال اینکه این اتفاقی که در بازی می افتد به گونه ای بیان کننده کار های گروه هایی از جمله Delta Force باشد تنها چیزی که می تواند گفت اگر حقایق بازی افشا شود این است WOWWWWW!


[تصویر: modern_warfare_3.jpg]
در دمو مخصوص به لندن شما با استفاده از وسایل مختلف سعی در رسیدن به هدف دارید ولی در بین راه ما سربازان بسیاری رو به رو می شوند که تصمیم به نابودی شما دارند و جنگ شروع می شود از سلاح هایی که در محیط وجود دارد باید به خوبی استفاده کنید شما بازی را در انگلستان با گروه SAS شروع می کنید انها دارای سلاح ها و وسایل مختلفی هستند که می تواند به شما در پیش برد بازی کمک شایانی بکند ماموریت های مختلفی در بازی وجود دارد شما در این دمو در شب ماموریت خود را انجام می دهید محیط تاریک شب به خوبی طراحی شده است. در محیط دیگری از این بازی که در لندن هستید باید به تونل های شهر لندن بروید تا از دست دشمنان نجات پیدا کنید، در پایان روز اول دمو از بازی منتشر شده است که هر کدام جذابیت خاص خود را دارند ولی دمو مربوط به انگلستان خیلی جالب تر طراحی شده است. بازی در تاریخ 8 نوامبر عرضه می شود.

جدید ترین مدی که برای این بازی تایید شده است Spec Ops است که قابلیت های مختلفی به گیمر ها خواهد داد. همچنین یکی دیگر از مد های بازیSurvival نام دارد . در مد Spce Ops شما باید به جمع اوری اشیا خاصی بپردازید. این سیستم بیشتر برای Rankin بندی در قسمت مولتی پلیر کار برد دارد. البته این مد سختی های خاص خود را خواهد داشت . همین مد در بازی MW2 نیز وجود داشت که با تکمبل کردن ان نقشه هایی برای قسمت تک بازی کنه به دست می اوردید. مد Spce ops Survival به شما نقشه هایی برای قسمت مولتی پلیر بازی می دهد اگر بتوانید بازی را در این مد تکمیل کنید. این مد بیشتر شبیه به مد Horde است . ابن مدی است که در ان دشمنان زیادی به شما حمله می کنند و شما باید مدت زمان خاصی در مقابل انها استقامت کنید، نقشه های این بازی شاملallegedly, are Carbon, Dome, Radar, Seatown, and Village. است . بله در مد های بازی دشمنان زیادی رو به رو شما قرار دارند و شما باید انها را نابود کنید پس کار سختی پیش رو دارید.. همان طور که گفتم بازی در مناطق مختلفی جریان دارد این مناطق New York, London, Paris, and Berlin خواهند بود البته قسمت هایی از بازی نیز در دوبی انجام می شود!! سیستم Co op بازی هم تایید شده است و برای اماده سازی این سیستم شرکت سازنده زمان زیادی را صرف کرده است و قول داده است که در E3 ان را به نمایش می گذارد

برخی از ویژگی های بازی که منتشر شده است:

همانند سری‌های قبل COD بازی MW3 بر روی فریم 60FPS اجرا خواهد شد و هر کسی‌ برنده خواهد بود. احتمال اینکه بازی در انگلستان ممنوع شود وجود دارد اما بعید است حال به خبری که باعث این موضوع شده است: در تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ 23 می، صحنه ای هست که یک قطار رو در حال خارج شدن از ریل و انفجار در متروی لندن نشون میده. روزنامه انگلیسی Daily Mail گزارش داده که بسیاری از خانواده های قربانیان حادثه متروی لندن در تاریخ 7 جولای 2005 (معروف به بمب گذاری های 7/7 که باعث کشته شدن 52 نفر انگلیسی در متروی لندن شد) این تریلر رو دیدند و محتوای اون براشون ناخوشایند و آزاردهنده بوده.

خانم Vivienne Pattison، سخنگوی گروه Mediawatch UK [یکی از این گروه هایی که به محتوای نامناسب در رسانه ها اعتراض می کنند] گفته:

"من نگرانم که این جور گیم ها بیش از حد واقعی هستند و در زمینه ای دارند رخ میدن که برای ما آشنا هست. با توجه به این که از حوادث 7/7 مدت زیادی نمی گذره، این بسیار نامطبوع هستش".

وب سایت Spong جوابیه ای از طرف Activision در پاسخ به تلاش هایی که برای ممنوع کردن بازی در انگلستان شده ارائه کرده:

"بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 یک بازی اکشن تخیلی با گروه هدف بالغین است که در جنگ جهانی سوم رخ می دهد. صحنه های بازی صرفا تخیلی هستند و قصد بازسازی کردن هیچ رخداد تاریخی در اونها نبوده"

بخش تک نفره ی بازی شما را به جای جای دنیا می برد که در نقش شخصیت های مختلفی بازی مانند مامور سرویس فدرال روسیه ای ، مامور SAS بازی خواهید کرد و همچنین ازTank Gunner و AC-130 استفاده خواهید کرد. همچنین بازی دارای شخصیت های جدید و همچنین قدیمی از نسخه های پیشین نیز هست.
بازی دارای 15 مرحله می باشد که در مکان های بسیار متعدد و متنوعی صورت می پذیرد. از تهاجم به منتهن (Manhatan) توسط نیروهای روسیه گرفته تا تصادفات درگیری های پایانی در دوبی ( Dubai )
وسایل هیجان انگیز و متنوعی در این نسخه از بازی گنجانده شده و همچنین میتوانید از وسایل نقلیه ی جنگی مانند AC-130و یا تانک های آمریکایی استفاده کنید


[تصویر: CoD_MW3_normal.jpg]
بخش تک نفره ی بازی به هر سوال بی پاسخی که گیمرها در نسخه های 1 و 2 سری MW داشتند جواب خواهد داد و همچنین شخصیت های جدیدی را به بهترین نحو معرفی خواهد کرد. نام این سرباز ها که در Delta Force هستند "Frost " و "Sandman " میباشدMW3 بعد از پایان درگیری های هیجان انگیز MW2 آغاز میشود... جایی که نیروهای آمریکایی و روسیه ای در جنگ با یکدیگر در خاک آمریکا هستند. Valdimir Makarov نیز برگشته است و کاپتان John Price و کاپتان John Soap Mac Tavish نیز به شدت زخمی شده اند که در پی فرار به وسیله ی جاسوس روسیه ایشان یعنی Nikolai هستند.این سه نفر به یک خانه ی امن در Dharmasla
در هند فرار کرده اند و به وسیله ی مردان ماکاروف مورد حمله قرار گرفته اند که البته شما در اینجا در نقش شخصی به نام Yuri بازی خواهید کرد. یک شخص وفادار که برای نیکولای کار می کند. در زمانی که خانه ی امن در خطر کامل است، این مرد ها به وسیله ی یک هلیکوپتر فرار میکنندبعد از این، بازی شما را به منهتن میبرد... جایی که کشتی های روسیه ای در کنار رودخانه ی هادسون مستقر شده اند. در مرکز این ماجرا ما در نقش شخصیت Frost هستیم که در قالب گروه Delta می باشد و به آنجا حمله میکنندگیمر ها همچنین در نقش یک سرباز روسیه ای که از رییس جمهور روسیه حفاظت میکند تا یک قرار داد صلح با آمریکا امضا کند نیز بازی می کند. رییس جمهور روسیه به دست نیروهای ماکاروف مورد حمله قرار گرفته است. رییس جمهور خوش شانس نبوده و به همراه دخترش به دست ماکاروف می افتد. کسی که دوست ندارد قرارداد صلح امضا شود و با این کارش حملات را به آمریکا از سر میگیرد
شهر های اروپایی نظیر هامبورگ نیز مورد حمله ی نیروهای روسیه ای قرار گرفته است که شما باید با استفاده از تانک ها و وسایل مختلف آن ها را بیرون کنید. بازی دوباره به پیش پرایس، سپ ، نیکولای و یوری بر میگردد که حالا در آفریقا به دنبال ردی از ماکارو هستند. یک دلال اسلحه در افریقای جنوبی آن ها را مطلع می کند که ماکارو به دنبال خرید محموله ای از سلاح های شیمیایی است . گروه به Sierra Leone ( محلی در آفریقای جنوبی ) می روند تا این سلاح ها را از چنگ نیروهای شبه نظامی آفریقایی در بیاورند . در دیگر نقاط اروپا هم عملیات های مرگبار دیگری که همگی توسط روسیه پشتیبانی میشوند، رخ می دهد که باعث میشود میزان تلفات به ده ها هزار نفر برسد . این حملات دریچه ای برای حمله به سراسر قاره را به سوی روسیه، باز می کند .

از طرف دیگر، پرایس متوجه میشود دلال سلاحی که او را از مکان سلاحهای شیمیایی مطلع کرده بود، او را فریب داده است و در پی این مرد راهی سومالی می شود تا او را پیدا کرده و اطلاعات موردنیاز را از او به دست بیاورد. او موفق به این کار می شود و در می یابد که دست راست ماکارو که فردی به نام وُلک است در پاریس پنهان شده.


[تصویر: c91cf39f4fd4e5.jpg]
پس از این توجه بازی به برلین، پایتخت آلمان معطوف می شود. شما در نقش یک توپچی تانک آمریکایی باید نیروهای روس را عقب برانید، اما موفق به این کار نمی شوید و برلین سقوط می کند . در ادامه ماموردر فرانسه است و نیروهای ویژه ارتش فرانسه حمله ای را به مخفی گاه ولک که در دخمه های زیر پاریس واقع شده، ترتیب می دهند و بعد از آن هم به آسمان رفته و از آنجا در نقش یک افسر هواپیمای AC-130 با آتش جهنمی خود به فراست پوشش می دهید . ولک دستگیر می شود و فراست از میان اعترافات او متوجه می شود، ماکارو در هتلی واقع در پراگ، پایتخت چک قرار ملاقاتی دارد . سپ به همراه یوری به شهر که توسط نیروهای روس کنترل می شود نفوذ می کند و در برج کلیسایی برای ماکارو کمین می کند. اما ماکارو به نحوی از این ماجرا بو می برد و فرار می کند و حالا سپ، یوری و پرایس باید از شهر فرار کنند . یوری به همراه تیمی تحت رهبری خودش ، در جستجوی سر نخی به یکی از پایگاه های اصلی ماکارو نفوذ می کند . او متوجه می شود رئیس جمهور روسیه در چنگ ماکارو است و او سعی دارد کدهای پرتاب موشک را به نحوی از او بگیرد. ماکارو همچنین متوجه مکان دختر رئیس جمهور هم شده. گروه به برلین رفته تا جلوی دزدیده شدن دختر رئیس جمهور را بگیرند.شما در نقش فراست باید از مکان احتمالی وی سر در آورده و از او محافظت کرده و در آخر از شهر در حال فروپاشی برلین فرار کنید. اما شرایط خوب پیش نمی رود و روس ها موفق به اسیر کردن دختر می شوند .

حرکت بعدی فراست، نجات یک تیم دلتا است که از سوی ماکارو مورد حمله قرار گرفته اند. او موفق می شود گروگان ها را آزاد کند ولی ماکارو باز هم از چنگ آن ها فرار می کند .

مرحله پایانی بازی در دبی جریان دارد.یوری، پرایس و سندمن به هتل ماکارو که به شدت محافظت می شود حمله کرده و در پایان، بالاخره ماکارو را پیدا کرده، و بله، او را می کشند• . نقشه کامل قسمت مولتی پلیر بازی را می توانید مشاهده کنید:
• Alps
• Bootleg
• Bravo
• Brooklyn
• Carbon
• Coast
• Dome
• Exchange
• Hardhat
• Interchange
• Lambeth
• Meteora
• Mogadishu
• Paris
• Plaza 2
• Radar
• Seatown
• Underground
• Village
ماموریت های Spce ops mode:
Survival
• Carbon
• Dome
• Radar
• Seatown
• Village
Mission
• Civilian Rescue
• Flood the Market
• Invisible Threat
• Little Bro’s
• Out of Africa
• No Fly Zone
• Wing Man


در سال های نچندان دور هیچ صنعتی برای سالیانه روی بازی سازی قمـار نمیکرد تا اینکه با سری سالیانه Call Of duty رشد نجومی تعداد فروش را شرکت ها تجسم کردند.با دگرگونی کلی استودیو Infinity Ward و تهدید های جدی رقیب این بازی Battlefield 3،مدرن وارفیر 3 یک دوره بحرانی را در کل تاریخ سری کال آف دیوتی پشت سر میگذارد.باید دید آیا هنوز این سری میتواند تسلط بر بازار سبک شوتر اول شخص بپردازد یا اینکه این قله را که سالیانه سال است در دست دارد رها میکند؟

جنگ مجازی جهانی سوم

با اولین تیزر ها و با مشاهده محیط متنوع کم کم به این نتیجه میرسید این نسخه یک جهان گردی تمام عیار است.با مشاهده تریلر های بعدی و نمایش کشور های فرانسه،انگلستان،آلمان و آمریکا از خود میپرسید:"پس افغانستان کجاست کشور های جهان سومی کجا هستند،مگر همیشه مضمون این سری نجات جهان و نجات کشور های عقب افتاده نیست؟"دقیقا مضمون این سری همین است.همیشه در مدرن وارفیر نجات کشور های جهان سوم از تروریست است.با کمک این مضمون براحتی به این نتیجه میتوان رسید که این نسخه نیز یک نجات جهان تمام عیار است،اما این بار نجات کشور های فوق پیشرفته آن هم در یک جنگ جهانی . در نزدیکی نمایشگاه E3 اطلاعات دیگریاز این نسخه منتشر شد.خبرنگار مجله Game Informer،فیل کولار،دو مرحله را در اواخر ماه می را تایید و شرح داد. مراحل"سه شنبه سیاه" و "شکاف مغزی".(Black Tuesday و Mind the Gap)
این خبرنگار مرحله "سه شنبه سیاه"را این گونه شرح داد:"این مرحله درگیری شدید و تمام عیاری است در محله "وال استریت" نیویورک که شامل تبادل های سهام و درگیری های هلیکوپتری بود.(محله وال استریت محله ای است که بورس بزرگ سهام نیویورک در این محل انجام میشود)
همینطور وی مرحله "شکاف مغزی" را این گونه شرح داد:"این مرحله وظیفه بیرون راندن تروریست هارا از لندن بر عهده بازیبازان خواهد گذاشت.که با یک تعقیب و گریز سریع با ماشین ها بر سیستم مترو پایان میابد.
در همایش E3 و در کنفرانس فشرده شرکت مایکرو سافت، رابرت بولینگ مسئول اینفینیتی وارد برای اولین بار مرحله "Hunter Killer" را به نمایش گذاشت.مرحله ای جذاب که در لس آنجلس رخ میداد و با یک حمله زیر آبی شروع میشد ، در ادامه نفوذ به یک زیر دریایی و از بین بردن تعداد فراوانی تروریست ،کاشت بمب و فرار سریع با قایق از بندر های نیویورک را بر عهده بازیکن میگذاشت.
تا کنون خبری در رابطه با تروریست محبوب Modern Warfare2 یعنی ولادیمیر ماکاروف منتشر نشده است اما پیش بینی شده که این تروریست در این نسخه هم سخت درگیر مبارزه است.Call Of Duty:Elite

[تصویر: call-of-duty-elite-logo.jpg]
اکثر طرفداران Call Of Duty با اولین نمایش از این بخش اندوهگین شدند،چون این را مقدمه ای میدانستند بر سیستم پرداخت ماهیانه در این سری برای بازی آزادانه.اما بعد ها اعلام شد که بخش های بعدی هم برای بازی رایگان موجود است و هم برای کاربرانی که در این باره خرج کردند.هنگامی که خبرنگار Game Informer این بخش را در همایش E3 چک کرد به این نتیجه رسید که این بخش به درد کسانی میخورد که میخواهند در فضای بازی غرق شوند و در بازی شیرجه میروند.
با 4 بخش این بازی ( Career, Connect, Compete, and Improve) میتوان به این نتیجه رسید که این بخش برای بازیباز های هارد کـ ور است که علاقه دارند در بازی ترقی کنند.پشتیبانی از کِلَن ها،آمار های گسترده،مپ های جذاب،بخش تئاتر و شبکه های اجتماعی قابل دسترس خواهند بود هنگامی که این بازی در نوامبر عرضه میشود.


مشکلات Infinity Ward

[تصویر: infinity-ward-logo.jpg]
استودیو سازنده این سری یعنی Infinity Ward مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است که قدمت این مشکلات به اخراج دو مهره کلیدی این استودیو یعنی آقایان جیسون وست و وینس زامپلا برمیگردد.اضافه بر این مشکل مرافعه اینفینیتی وارد با اکتیویژن هم جزو این مشکلات بوده است.درضمن جیسون وست و وینس زامپلا تنها افرادی نبودند که Infinity Ward را ترک کردند.آنها تعداد زیادی از اعضای کلیدی این استودیو را برای باز جانگیری به کمپانی EA بردند و با این کمپانی قرارداد امضا کردند که به همین دلیل MW3 همراه با تلاش مشترک با استودیو Sledgehammer با Infinity Ward ساخته شد و به همراه استودیو هایBeachhead بخش Elite ساخته شد.نسخه های قبلی این سری چه ساخته Trey Arch وچه ساخته Infinity Ward همیشه توسط یک استودیو تک هسته ای ساخته میشد.همراه تیم ازجام گسیخته و مشکلات سازنده،جالب خواهد بود اگر این نسخه نیز جذابیت این سری را حفظ کند.

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۲۲, ۱۹/آبان/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/آبان/۹۰ ۲۱:۲۸ توسط stranger00.)
شماره ارسال: #2

29 اکتبر این بازی به صورت غیر قانونی ریلیز شده !

چند تا عکس :


[تصویر: 9b5c8c5392.png]
[تصویر: 497f4bf70f.jpg]
[تصویر: 0cd4371b54.jpg]
[تصویر: c0d3edab5c.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۵۴, ۲۶/آبان/۹۰
شماره ارسال: #3

شما كه بلديد.خوب بگيد اينم فراماسونيه ديگه.Wink
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۰۳, ۲۶/آبان/۹۰
شماره ارسال: #4

عزیز لطف کن خودت رو در سایت بخش معرفی اعضا معرفی کن تا بدونیم کی هستی و چه کاره ای
همینجوری میای اظهار افاضات میکنی زیاد خوب نیست.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۱۵, ۲۶/آبان/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/آبان/۹۰ ۲۱:۱۸ توسط stranger00.)
شماره ارسال: #5

من این بازی رو تموم کردم . خیلی کوتاه بود .

داستان خیلی مزخرفی داشت. ( جنگ جهانی سوم با حمله روسیه به آمریکا و سرتاسر اروپا!) اصلا مثل نسخه های قبلی نبود .

من کلا فقط بخاطر داستانش بازی می کردم ( کلا اهل بازی نیستم )

خیلی ضعیف بود.

افتضاح.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۳۳, ۲۶/آبان/۹۰
شماره ارسال: #6
آواتار
موتور بازی همون موتوریه که باهاش Modern Warefare 3 رو ساختن برای همین گرافیک تغییر چندانی نداشته.
(۲۶/آبان/۹۰ ۲۱:۱۵)stranger00 نوشته است:  من این بازی رو تموم کردم . خیلی کوتاه بود .

داستان خیلی مزخرفی داشت. ( جنگ جهانی سوم با حمله روسیه به آمریکا و سرتاسر اروپا!) اصلا مثل نسخه های قبلی نبود .

من کلا فقط بخاطر داستانش بازی می کردم ( کلا اهل بازی نیستم )

خیلی ضعیف بود.

افتضاح.
این نوع بازی ها بیشتر برای شبکه شدن ساخته میشن و داستان تکنفره بازی فقط یه اضافه به بازیه
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۴۸, ۲۷/آبان/۹۰
شماره ارسال: #7
آواتار
از نظر من جالبترین قسمت بازی شروع عنوان بازیه که WW 3 یعنی جنگ جهانی 3 به MW 3 تغییر پیدا میکنه عملا داره همه رو آماده جنگ جهانی سوم میکنه. نامردا اول بتلفیلد و حمله به ایران بعد call of duty mw3 که حمله به اروپا بود و جالب اینه هر دو روسیه محور اصلی درگیری ها هستش!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۴۶, ۲۷/آبان/۹۰
شماره ارسال: #8
آواتار
بازیش جالب بود..از قسمت پاریس خیلی خوشم اومد وقتی که برج ایفل سقوط کرد...Smile
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۱۶, ۳۰/آبان/۹۰
شماره ارسال: #9

نقد خیلی جالبی بود


بازیش هم قشنگ بود،
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۷:۳۷, ۳۰/آبان/۹۰
شماره ارسال: #10
آواتار
البته گرافیکش اصلا با بتل فیلد قابل مقایسه نیست.

روی بتل فیلد خیلی بیشتر کار شده بود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
Question بررسی نقض مفاد کنوانسیون ژنو در سه گانه Call of Duty: Modern mahdy30na 9 6,354 ۲۰/خرداد/۹۵ ۱۴:۵۶
آخرین ارسال: BLACK-BLACK
Exclamation Call of Duty 4 *ركن الهدي* 9 4,401 ۲۶/اردیبهشت/۹۳ ۲۳:۳۰
آخرین ارسال: Bidel.s
  نمادهای فراماسونری اینبار در بازی محبوب Call Of Duty:MW3 jc313 9 9,983 ۶/تیر/۹۲ ۲:۰۷
آخرین ارسال: PWLG
  call of duty black ops و ناجی ماسونی مسافر 40 21,965 ۲۲/شهریور/۹۱ ۱۵:۲۶
آخرین ارسال: sajjadbest22
  اموزش تروریست در بازی Call of Duty:MW2 mohammad74 1 2,224 ۲۰/شهریور/۹۱ ۲۳:۲۸
آخرین ارسال: tmp.tmpo

پرش در بین بخشها:


بالا