تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: قاتلی بنام استر (هولوکاست ایرانی)
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
هولوکاست ایرانی
کشتار 77000 ایرانی توسط یهودیان

مسلّماً يهوديان و كسانى را كه شرك ورزيده‏اند، دشمن‏ترين مردم نسبت به مؤمنان خواهى يافت... (المائده 82)

داستان مردخاي يهود ي و دخترعموي فتنه گرش اِستردر دربار خشايارشا، پادشاه ايران(٦٤٨-٥٤٦)،گواه روشني است ازحضور انبوه يهوديان درقلمرو دولت هخامنشي. دراين داستان، مردخای با حیله، فرمان عزل وشتی، ملکه ایران را که از فرمان شاه (در حالت مستی) مبنی بر برهنه ظاهر شدن در جشن سرپیچی کرده است، میگیرد.سپس استر زيبا، بانيرنگ مردخاي، همخوابه خشايارشا ميشود ،دل او را ميربايد وسپس به ملكه قدرتمند ايران بدل ميگردد .دراين زمان تكاپو ي يهودي اندر سراسر ايران چنان آزار دهنده است كه هامان،وزير پادشاه هخامنشي،تصميم به اخراج ايشان ميگيرد.ولي او،كه به دروغ در کتاب عهد عتیق"دشمن يهوديان"خوانده شده (در باب دروغگویی و تحریفگری یهودیان در تورات و کتاب مقدس ، همان بس که بارها قرآن آنها را قومی تحریفگر دانسته و آنها را لعن کرده است و گفته مطالبی را به نفع خود می نوشتند و آگاهانه به خدا نسبت می دادند)،بادسيسه استر به دارآويخته ميشود. آنگاه، يهوديان، باحمايت استر، به كشتارخونين و وسيع مخالفان خود دست ميزنند و مردخاي درمقام مرد قدرتمند ايران جاي ميگيرد .توصيف قساوت آميز "کتاب مقدس - عهد عتیق – كتاب (سوره) استر" ازقتل عام بزرگان ايراني به دست اين ميهمانان نو رسيده در روز سیزدهم ماه ادار حيرت انگيزاست:
ويهوديان بردشمنان خود پیروز شدند ..همه مردم از یهوذیان می ترسیدند و جرات نمی کردند در برابرشان بایستند.تمام حاکمان و استانداران ، مقامات مملکتی و درباریان از ترس مردخای ، به یهودیان کمک می کردند...به این ترتیب یهودیان به دشمنان خود حمله کردند و آنها را از دم شمشیر گذرانده،کشتند.آنها در شهر شوش که پایتخت بود 500 نفر را کشتند...ده پسرهامان بن همداناي، دشمن يهود،راكشتند... و [جسد] ده پسر هامان را[درشوش]به دارآويختند... درروزچهاردهم ماه ادارنيز جمع شده سيصدنفر را درشوش كشتند... و ساير يهودياني كه درولايتهاي پادشاه بودند...هفتاد و پنج هزارنفر از مبغضان خويش را كشته بودند...درروز چهاردهم ماه آرامي يافتند و آنرا روز بزم و شادماني نگاه داشتند...
این روز یعنی سالروز قتل عام 77000 ایرانی ( باید جمعیت ایران در 2600 سال پیش را در نظر گرفت . با توجه به آنکه جمعیت کم بوده است. این کشتار را می توان یک نسل کشی بحساب آورد) ، هر ساله تحت عنوان عید پوریم توسط یهودیان جشن گرفته می شود و در این روز وقیحانه به جشن و پایکوبی می پردازند.
در حالی که ما ایرانی ها سیزدهم فروردین را نحس دانسته و به یاد قتل عام اجدادمان به کوه و دشت پناه می بریم (تا توسط یهودیان کشته نشویم) آنها باید در جشن نسل کشی آنقدر شراب بنوشند تا تعادل خود را از دست بدهند.
در نقشه خیالی ارض موعود که رژیم جعلی اسرائیل ترسیم کرده علاوه بر پهنه نیل تا فرات استان همدان نیز جزء خاکشان ذکر شده است فقط بخاطر مقبره استر و مردخای ابتدای خیابان شریعتی. باید به ایرانی بودن مسئولان تبریک گفت که نه تنها در هیچ کجا راجع به این واقعه هولناک سخن به میان نمی آورند بلکه برای آنها تابلویی در نظر گرفته می شود تحت عنوان زیارتگاه استر و مردخای!!؟ آیا کلمه زیارتگاه کلمه ای مقدس در فرهنگ شیعی ما نیست؟ آیا ما این واژه مقدس را فقط برای انسان هایی پاک از تبار عشق بکار نمی بریم؟ خواب تا کی؟
منابع
کتاب مقدس، بخش عهد عتیق ، کتاب استر
کتاب زرسالاران یهود، نوشته عبدالله شهبازی، جلد اول ، صفحه 353
[تصویر: visfzd7tskcfkmb7080.jpg]

[تصویر: srqwzjt5ooiya2vcr4l3.jpg]

در ورودی که بگفته خود مسئول بنا برای ادای تعظیم شخص وارد شونده کوتاه ساخته شده است.
[تصویر: eznee4bhl28mdi9ifyf1.jpg]

این عکس از سر در مقبره گرفته شده. 2 بال ستاره کنده شده است.

[تصویر: ezjrlt7ujbgql44d3aos.jpg]

عکس نرده ها از داخل خیابان. به ستا ره های 6 پر که نمای خارجی آنها با ورق پوشانده شده دقت کنید(از داخل مشخص است)

[تصویر: 7vjo75hvyq2ig4nykh9i.jpg]

این سقا خونه واسه نذر!!

[تصویر: xppfg3xabes3mug60q6y.jpg]

این سنگها نماد تخت پادشاهی خشایار شاه می باشد

[تصویر: j1le3kx33msojy4uyi1.jpg]

ستاره 6پر در محوطه

[تصویر: aqe8b56p5kl3ju97jsmw.jpg]

مدرسه علمیه همدان روبروی مقبره استر!!؟ عکس از داخل حیاط گرفته شده است.

[تصویر: k8prjqcz8cy5tqohg5.jpg]

لوح سنگی داخل مقبره

[تصویر: 06d7jeezc9l3k468qp1.jpg]

ده فرمان موسی (علیه السلام)

[تصویر: f7z8u2zpgopkybacvbur.jpg]

مقبره استر و مردخای با پارچه سبز

[تصویر: 0pjf0w7de1pwea0il7vt.jpg]
سلام
دوستان نمی دونم آقای ناصر پورپیرار رو یادتون هست یا نه ؟!!
ایشون ادعا کردن قوم یهود برای اینکه قتل عام و غارت و ویرانی پوریم رو مخفی نگه دارند ، مجبور به ساخت تخت جمشید جعلی کنونی شدند..دوستان با دیگر ادعاهای ایشون کاری نداریم فقط روی این قسمت تمرکز کنید..
خیلی ها به خاطر تعصبی که نسبت به این بنا داشتند با اینکه ادعاهای او بسیار منطقی می نمود(من کل فیلم هاش رو دارم) ایشون رو دشنام دادند و کافیه توی گوگل نام ایشون رو سرچ کنید تا به سخنان بنده برسید.
قسمتی از سخنان ایشون :
(( اینک دیگر رسوا کردن آن مراکز فرهنگی ظاهرا دانشگاهی آسان است که با آگاهی کامل و به قصد فریب مردم ما و زمینه سازی برای ایجاد ذهنیت ناسالم نسبت به عرب و اسلام و پوشاندن رد پای قتل عام کامل پوریم، از هیچ صحنه سازی و نصب تفسیر دروغ پایه، دریغ نداشته اند.
نیازهای دعوت به پرهیز از توجه به تمهیدات و تبلیغات جاعلانه عوامل و عناصری که بر مبنای نفی پوریم، با بهره گیری از توان و امکانات غول آسای کنیسه و کلیسا، تاریخ شرق میانه ساخته و به مراکز فرهنگی در اختیار خویش تزریق کرده اند، مورخ را به وادی کشف عمیق ترین لایه های حقیقت در این منطقه می راند تا با وسعت تدابیر گم راه کننده ای آشنا شوید، که تنها و تنها قصد پنهان کردن کشتار کامل پوریم و انکار خلاء زندگی جمعی و متمدن انسانی در طول ۲۲۰۰ سال پس از آن قتل عام سراسری را دارد. از وبلاگ http://narya.blogsky.com ))
ولی توی مستند هایی که ساخته به خوبی و بدون هیچ ابهامی جعلی بودن این بنا رو اثبات می کنه.
دلیل این کارش چی بوده ؟
ضربه به ایرانیان ؟
ازبین بردن نزاد اریایی ؟
پیش بینی اینده؟
سلام

نقل قول:دلیل این کارش چی بوده ؟
همون دلیلی که باعث شد مستند ظهور ساخته بشه ، به همون دلیلی که سایت بیداری اندیشه شکل گرفت و همون دلیلی که موجب شد من و شما توی این سایت عضو بشیم..بیداری اندیشه
رامین جان من فکر کنم شما منظور این بنده خدارو اشتباهی فهمیدی سوالات ایشون در باره حرکت استر و مردخای هست فکر میکنم
البته آدم زنده وکیل وصی نمیخواد خودشون منظورشون رو بیشتر توضیح بدن بهتره
یا علی
[quote='علی 110' pid='2550' dateline='1292318042']
رامین جان من فکر کنم شما منظور این بنده خدارو اشتباهی فهمیدی سوالات ایشون در باره حرکت استر و مردخای هست فکر میکنم
البته آدم زنده وکیل وصی نمیخواد خودشون منظورشون رو بیشتر توضیح بدن بهتره
یا علی
[/quote

تشکر علی اق
منظورم اینه که اون زمان که پیامبر اسلام نیومده بود و خبری از ظهور اقا و منجی ما نبود درسته ؟ پس قصدش از این کار چی بوده؟
اگر هم پیش بینی حالارو میکردن چرا ایرانیا رو کشتن ؟
به نام خدا
سلام
تو ذهن من يه سوال وجود داره كه شايد بي ربط با سوال سعيد آقا هم نباشه
چطور ميشه خشايارشاه ندونه كه زنش چه ديني داره؟؟؟
چطور ميشه كه خشايارشاه ندونه مردخاي (كه البته جايي نخوندم كه تو دربار شاه چيكاره بوده) چه ديني داره؟؟
يه جور ديگه بگم
اين داستاني كه شما نوشتيد آيا توي كتاب ديگه اي به جز كتاب يهوديان مثلا توي كتب تاريخي ايران خودمون اومده؟؟
اگه اومده كه هيچ ولي اگر نيومده چطور ميشه به درست بودن اون پي برد؟؟درحالي كه ما تو خداپرست بودن خيلي از يهوديان شك داريم و مطمئنن كتابهاشون تماما منحرف هستن.
با توجه به اينكه اين داستان فقط تو كتاب يهوديان اومده(با توجه به نظريه دوم) از كجا معلوم طرح اين داستان يك دروغ براي انحراف افكار عمومي و شايد براي به رخ كشيدن قدرت يهود نباشه؟؟؟
سلام و خسته نباشید.
در رابطه با سوال شما باید بگم که بسیاری از محققان یهود، از جمله مهدی تائب، عبدالله شهبازی ، رئیس انجمن تازیخ ایران و ... این اتفاق رو تائید کردن. منتها به شکلی که خدمتون عرض شد. حتی گورهایی دسته جمعی مربوط به ای زمان پیدا کرده اند.
در رابطه با خشایار شاه طبق صحبت هایی که با آقای رائفی پور در این زمینه بود (سخنرانی آذر 89 دانشگاه بوعلی) ایشون فرصیه جادو و استفاده از سحر را به منظور ایجاد مهر استر در دل خشایار شاه وارد می دونستن.
در رابطه با یهود و یهودیان باید عرض کنم که اخلاقی تحت عنوان مارانوس دارند یعنی یهودی بودن خود را پنهان می کنن تا زمان مشخص و لازم. (رجوع کنید به کتاب فرزندان استر) در زمانی که مردخای آزادانه یهودیت حود را ابراز می کنه ، به استر دستور می ده که این واقعیت را مخفی کنه. خشایار شاه هم دستور جمع آوری تمام دختر های زیبا رو را داده بوده. به علاوه طبق مسلک یهود یهودی اجازه ندارد با غیر یهودی ازدواج کنه و اینو همه می دونستن. بر فرض که نظریه جادو رو قبول نکنیم. خوب خشایار شاه باید به چی شک کنه؟
در تورات و عهد عتیق، در مورد وقایع تاریخی اشاره شده در اونها می توان نتیجه گرفت که چنین واقعه ای اتفاق اوفتاده . اما در مورد چگونگی اون تحریفات زیادی صورت گرفته.
در رابطه با سوال آقا سعید به طور خلاصه عرض می کنم که بحث اسارت یهود به شکلی که خودشون در عهد عتیق ذکر می کنن نیست. و بعد از اون بدنبال فتح بابل توسط کوروش و راهیابی یهود به ایران از آزادی عمل فوق العاده برخوردار می شن .این آرادی و کارشکنی که باعث میشه هامان احساس خطر کنه. در بیان این موضوع همین بس که شوش را در تلمود بهتر از اسرائیل دانستند و وقتی وارد شوشتر شدند آنجا را دو چندان بهتر یافتند.
اگر توضیحات بیشتری خواستید بفرمائید عرض کنم.
به نظر من هدف یهودیان از وارد تورات کردن داستان استر و مردخای ان بوده که واقعه ی فوریم رو به ایران پیوند داده و قوم یهود را قوم برگزیده و ممتاز جلوه رهند و همچنین احساس حقارتهای متمادی که در روحشان انباشته شده بود را به وسیله ی داستان سرایی و افسانه سازی به احساس غرور تبدیل کنند که در این راه هم بسیار موفق بوده اند همین افسانه ها بوده که قوم یهود را در تاریخ حفظ کرده که الان هم ببینید در سراسر دنیا چه سیستم ها و تشکیلاتی دارند و خود را به نیمچه حاکمان جهان تبدیل کرده اند در داستان استر و مردخای رویای نابود سازی مخالفان یهود و سلطه ی انحصارطلبانه بر جهان تاکید شده.
در مورد هامان هم بگم که در قران شش بار به اون اشاره شده و به عنوان وزیر فرعون برای از بین بردن بنی اسرائیل بوده که همراه با فرعون در نیل غرق شد.
استر و مردخای کنونی هم احتمالا دو شخص که در زمان هخامنشی زندگی می کرده اند بوده اند که از اسم انها استفاده شده البته شاید هم یهودی بوده باشند ولی به احتمال قوی هیچ ربطی به دربار ایران نداشته اند.
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
آدرس های مرجع