کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر خیابان انقلاب
۳:۴۴, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
احتمالا خبر دختر خیابان انقلاب را شنیدین. شاید موافقش نباشیم اما مطمئنا این کار شجاعت میخواد.
بعضیا میگن این افراد باید از ایران برن بیرون و جایی که حجاب اجباری نباشه. اما اگر سبک زندگی تغییر کرده باشه و دیگه نسل جدید خواهان حجاب اجباری نباشه چی؟

[تصویر: w479023_photo.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 10 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۰:۳۴, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۲۰:۳۶ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #91
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۲۰:۲۳)mdroudgar نوشته است:  درود برآقا محسن
برادرمان صدرا مارا درانتظار خبری نگران کننده نگاهداشت
برادرمان عبدالرحمن در انتظار بلای جدید برای ماهستند
شما هم که نگران دعواها واغتشاشات هستید
پس کجاست آن آرامش درون در ما حزب الهی ها؟ آیا با داشتن مقام معظم رهبری جای نگرانی هست؟
ببنید ایشان چقدر آرامش دارند؟ بکوه میروند ودر میان برفها میگذرند ودرمیان قبور شهدا زیارت میکنند
از ایشان یاد بگیرید ونگران نباشید تا ایشان مدیریت را دردست دارند نگرانی نیست ودعا کنیم که خود ایشان مشکل را حل کنند نه اینکه بدیگران واگذارند که دیگران امتحان خودرا پس داده اند ومردم منتظر اقدام ایشان هستند فقط ایشان
اولاا گه تمسخر کردید که خیلی کار زشتیه اگه جواب نداری مجبور نیستی تند تند پست بذاری
دوما به قطع یقین نه من حزب اللهی هستم نه شما
سوما ایشون هر کاری که بکنن حتی اگه تکون هم نخورن یه عده منافق هستن که گیر بدن..پس بهتره به جای گیر دادن بگن چه ایرادی تو کوه رفتن و زیارت قبور شهدا هست?!آیا خطایی سر زده از ایشان..
چهارم رهبری بیش از همه ما نگران وضع موجود هستن و بیش از همه مسئولین احساس مسئولیت میکنن,بیش از همه تلاش میکنن و تو انجام وظایف نمونه هستن الان نزدیک ۲۸ ساله این انقلاب و این کشور رو به خوبی مدیریت کردن...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۰:۴۰, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۲۰:۴۱ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #92

(۱۱/بهمن/۹۶ ۲۰:۳۴)MOHSEN-Z نوشته است:  اولاا گه تمسخر کردید که خیلی کار زشتیه اگه جواب نداری مجبور نیستی تند تند پست بذاری
دوما به قطع یقین نه من حزب اللهی هستم نه شما
سوما ایشون هر کاری که بکنن حتی اگه تکون هم نخورن یه عده منافق هستن که گیر بدن..پس بهتره به جای گیر دادن بگن چه ایرادی تو کوه رفتن و زیارت قبور شهدا هست?!آیا خطایی سر زده از ایشون..
چهارم رهبری بیش از همه ما نگران وضع موجود هستن و بیش از همه مسئولین احساس مسئولیت میکنن,بیش از همه تلاش میکنن و تو انجام وظایف نمونه هستن الان نزدیک ۲۸ ساله این انقلاب و این کشور رو به خوبی مدیریت کردن...
درود برشما
من داشتم آرامش را بدرون شما وارد میکردم اما اگر مایل نیستید بخودتان مربوط است
مسلمان تمسخر نمیکند-نوشتن پست دلیل بر علاقه وپاسخگوئی است-من حزب الهی هستم وافتخار هم میکنم درمورد شما خودتان میدانید-بنده برهبری گیر ندادم موارد یادشده نشان ازآرامش درون ایشان وسیر عادی امور است-ایشان اگر نگرانند به جامعه منتقل نمیکنند مانند نگرانی های شما که بیجاست-اینک شماهم آرام باش ومساله را خاتمه یافته بدان ممنونم که هم مباحث بودید موفق باشید
۲۰:۵۴, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۰۲ توسط Mohammad Trust.)
شماره ارسال: #93
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۱:۵۵)عمار94 نوشته است:  به نظرم به سقوط نظام فکر نکنید ! نظامی که ما بهش معتقد هستیم قابل سقوط کردن نیست !

[تصویر: 1012301629475124170825162101058688129183.jpg]

اینم با این همه مدال ، همین نظر رو داشت Big Grin

(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۵:۱۱)دختر انقلاب نوشته است:  [تصویر: q893216_DU3.jpg]
چطوری رفته اون بالا HuhBlush

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۹:۰۴)Mohammad Trust نوشته است:  1- در زمان صدر اسلام که حکومت بدست پیامبر بود یا در چند سالی که حکومت در دست امام علی بود ، آیا حجاب اجباری بود ؟

2- آیا جایی در قران یا سخنان معصومین گفته شده که به اجبار مردم را مجبور به داشتن حجاب کنید ؟

3- آیا عقل سالم چیزی را به اجبار قبول می کند ؟ یا بهتر است به مرور زمان مشاهده و بعد مورد قبول قرار گیرد؟
۲۱:۱۹, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #94
آواتار
نمی دونم چیکار می کنند اما من تو این تاپیک فقط به دنبال اصل خبر هستم. اصلاً تو بحث شما ها وارد نمیشم. هدف من به انحراف کشیدن بحث نیست، اما این بحث رو از یه منظر دیگه دنبال می کنم.

یکی از احتمال هایی که من میدم اینه،
[تصویر: 3f742f2a_7f47_4900_990a_736842c4514c_original.png]
۲۱:۲۵, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #95

(۱۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۱۹)MohammadSadra نوشته است:  نمی دونم چیکار می کنند اما من تو این تاپیک فقط به دنبال اصل خبر هستم. اصلاً تو بحث شما ها وارد نمیشم. هدف من به انحراف کشیدن بحث نیست، اما این بحث رو از یه منظر دیگه دنبال می کنم.
یکی از احتمال هایی که من میدم اینه،
درود برصدرا ی عزیز
بله مطلب شما ارتباطی با تاپیک نداره ولی بسیار مهمه از آن آقایان بپرسید که پولها کجا رفته است؟ ودیوان محاسبات پیگیر باشد .شاید یک وقت از جائی درخارج هزینه شده است که همگی ساکتند فعلا همه منتظر میمانیم
۲۱:۲۹, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۳۳ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #96
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۲۵)mdroudgar نوشته است:  درود برصدرا ی عزیز
بله مطلب شما ارتباطی با تاپیک نداره ولی بسیار مهمه از آن آقایان بپرسید که پولها کجا رفته است؟ ودیوان محاسبات پیگیر باشد .شاید یک وقت از جائی درخارج هزینه شده است که همگی ساکتند فعلا همه منتظر میمانیم
خیر اشتباه می کنید.

با تاپیک مرتبطه. من از منظر دیگه ای این تاپیک رو دنبال خواهم کرد.

نظریه من اینه، این شو پوششیه برای خبر اصلی. این خبر اصلی در چند ماه آینده مشخص خواهد شد. من به مرور زمان تمام احتمال هایی رو که به ذهنم میرسه در این تاپیک وارد می کنم.

پ.ن.
جناب فروتقه، درودگر یا هرچی، تمسخر کار زشتیه. اگر خودتون رو حزب اللهی می دونید قرآن تمسخر رو زشت می دونه. من با بالا مرتبط نیستم و از اندرون خبری ندارم.
۲۱:۳۸, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #97

(۱۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۲۹)MohammadSadra نوشته است:  خیر اشتباه می کنید.
با تاپیک مرتبطه. من از منظر دیگه ای این تاپیک رو دنبال خواهم کرد.
نظریه من اینه، این شو پوششیه برای خبر اصلی. این خبر اصلی در چند ماه آینده مشخص خواهد شد. من به مرور زمان تمام احتمال هایی رو که به ذهنم میرسه در این تاپیک وارد می کنم.
پ.ن.
جناب فروتقه، درودگر یا هرچی، تمسخر کار زشتیه. اگر خودتون رو حزب اللهی می دونید قرآن تمسخر رو زشت می دونه. من با بالا مرتبط نیستم و از اندرون خبری ندارم.
درود برصدرای عزیز
خوب منتظریم ارتباط آنرا با این بدانیم پس فعلا مساله اعتراض بحجاب اجباری سر جای خود هست وشو نیست تا وقتی که شما خبر جدید بیاورید
اگر من حزب الهی هستم قطعا اهل تمسخر نیستم گاهی رک گوئی را برخی برنمیتابند مثلا همینکه معلوم شود دولت مقصر دراین امر مالی بوده تنها دولت را میکوبند درحالیکه روحانی ودولت او جیره خوار همین نظام بوده وهستند ومردم باید راه دیگری را طی کنند موفق باشید
۲۱:۵۴, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۲۲:۰۵ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #98
آواتار
دوستان باید دقیق در مورد این موضوع کار کنیم. باید عمیق بشیم. این یک اعتراض اجتماعی نیست.

مسئله خیلی ساده است. با اعتراض و شوی مسخره دو نفر چیزی عوض نمیشه. اگر این حضرات به دموکراسی و اکثریت، اندک اعتقادی داشته باشند، بدنه اجتماع به شدت مذهبی و مدافع حجاب هست.

اما کمی این اتفاق رو مرور کنیم. دوتا شومن (یا شو ومن) یه کار مسخره مرتکب میشن. ناگهان تمام رسانه ها شروع می کنند به متمرکز شدن روی اونها و بزرگ کردنشون، بی بی سی، وی او ای، و دنباله های کثیف داخلیشون. حتی کار به جایی میرسه که ناگهان یه کاریر با اسمی جالب وارد میشه و شروع میکنه به تبلیغ این شومن. کاربر معلوم الحال هم میشه مدافع.

قضیه آشنا نیست؟؟؟؟

ندا آقا سلطان یادتونه. یه پرچم درست کردند و تا مدت ها دست گرفتند و ناله سردادند.

اسم این کاربر آشنا نیست؟؟؟ دختر انقلاب ...!!!!

استفاده از نمادهای انقلاب برای مبارزه با انقلاب. یادتونه سبزی ها شب ها شعار الله و اکبر میدادند. رنگ سیز انتخاب کردند.

اما اینهمه سر و صدا برای چی؟؟؟؟؟

مستند داستانی کف خیابون رو بخونید. عفت چندتا فاحشه رو برده بود قم برای خیابون گردی تا نقل محافل مذهبی و منبرها و نمازها جمعه بشه حجاب و عفت ... و ... و مردم از اصل انقلاب مخملی غافل بشن.

این میشه کنترل مخملی و نرم منابر و تهیه خوراک برای اونها ...

من هنوز سر حرفم هستم. باید ببینیم این شو پوششی هست برای چه موضوعی....

پ.ن.
در جواب برخی هم باید گفت شما منتظر باشید ما هم منتظریم. فَانْتَظِرُوا إِنّی مَعَکُمْ مِنَ الْمُنْتَظِرینَ
۲۲:۰۷, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #99

(۱۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۵۴)MohammadSadra نوشته است:  دوستان باید دقیق در مورد این موضوع کار کنیم. باید عمیق بشیم. این یک اعتراض اجتماعی نیست.

1-مسئله خیلی ساده است. با اعتراض و شوی مسخره دو نفر چیزی عوض نمیشه. اگر این حضرات به دموکراسی و اکثریت، اندک اعتقادی داشته باشند، بدنه اجتماع به شدت مذهبی و مدافع حجاب هست.

2-اما کمی این اتفاق رو مرور کنیم. دوتا شومن (یا شو ومن) یه کار مسخره مرتکب میشن. ناگهان تمام رسانه ها شروع می کنند به متمرکز شدن روی اونها و بزرگ کردنشون، بی بی سی، وی او ای، و دنباله های کثیف داخلیشون. حتی کار به جایی میرسه که ناگهان یه کاریر با اسمی جالب وارد میشه و شروع میکنه به تبلیغ این شومن. کاربر معلوم الحال هم میشه مدافع.
قضیه آشنا نیست؟؟؟؟
ندا آقا سلطان یادتونه. یه پرچم درست کردند و تا مدت ها دست گرفتند و ناله سردادند.
3-اسم این کاربر آشنا نیست؟؟؟ دختر انقلابی ...!!!!
4-استفاده از نمادهای انقلاب برای مبارزه با انقلاب. یادتونه سبزی ها شب ها شعار الله و اکبر میدادند. رنگ سیز انتخاب کردند.
اما اینهمه سر و صدا برای چی؟؟؟؟؟
5-مستند داستانی کف خیابون رو بخونید. عفت چندتا فاحشه رو برده بود قم برای خیابون گردی تا نقل محافل مذهبی و منبرها و نمازها جمعه بشه حجاب و عفت ... و ... و مردم از اصل انقلاب مخملی غافل بشن.
این میشه کنترل مخملی و نرم منابر و تهیه خوراک برای اونها ...
6-من هنوز سر حرفم هستم. باید ببینیم این شو پوششی هست برای چه موضوعی....
درود برصدرای عزیز
اگر این مباحثه ما هیچ فایده ای نداشته باشه حداقل برای سایت آمارش بالامیره پس بهمین خاطر ادامه میدهم
1-بهرحال هر اعتراضی درجامعه ازیک نقطه آغاز میشود
2- اینها همه توهمات است مانند توهمات دشمن سازی که الحمد لله درسایت معرکه میکند
3- من که نمیشناسم اگر درسایت میشناسند معرفی کنند شما هنوز مرا بادیگران اشتباه میگیری تابرسد به کاربر دیگر
4- نمادهای انقلاب مال همه است چرا انحصارگر هستی چون شما طرفدار انقلابی پس همه ضدانقلابند؟
5- اتفاقا اخیرا چندین عکس بزرگان را با کلاه مخملی ها دیده ام ویا مورد آن کاندید شکست خورده
6- بله بنده هم منتظرم (کلنا منتظرون) موفق باشید
۲۲:۲۰, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۲۲:۳۱ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #100
آواتار
دختر خیابان انقلاب

ویدا موحد
معروف به دختر خیابان انقلاب، نام زن جوان معترضی است که اوایل دی ۱۳۹۶ و چند روز قبل از شروع اعتراضات ۱۳۹۶ ایران، در تقاطع خیابان انقلاب و وصال تهران روسری سفیدرنگی را بر سر چوبی کرد و در اعتراض به حجاب اجباری آن را تکان داد. بر اساس اخبار منتشرشده، پلیس ایران وی را دستگیر کرده‌است. نسرین ستوده در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۶ از آزادی وی خبر داد. او در توئیتر خود اعلام کرده که ویدا موحد در هفتم بهمن ۱۳۹۶ آزاد شده‌است.

این زن جوان در زمان اعتراض ۳۱ساله و مادر کودکی ۱۹ ماهه است.

منبعش ویکی پیداست.

باید روی شخصیت این ندای جدید هم کار کنیم.

اسم جالبی هم داره، موحد ....!!!! چه انتخاب جالبی یاد ندا آقا سلطان می افتم. وکیلش هم نسرین ستوده است. باید ببینیم این شخص هم کیه.
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]