کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: چرا بعضی مردم با این که زیان این بازیها را میدانند ولی باز بازی میکنند
این نظرسنجی بسته شده است.
معتاد هستند 22.22% 6 22.22%
دوست دارند 59.26% 16 59.26%
اعتقاد دارند 3.70% 1 3.70%
همه ی موارد 14.81% 4 14.81%
تمام 27 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا بااین که میدانندبازیها شیطانی است بازم بازی میکنند
۱۶:۴۱, ۲۴/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/دی/۹۰ ۱۲:۴۳ توسط وحید110.)
شماره ارسال: #1
آواتار
ما پشت سرهم داریم بازیها را بررسی میکنیم من از اکثر دوستانم که میپرسم نه تنها از این بازی ها بدشان نمی آید بلکه بسیار این بازی هارا دوست دارند. حتی اگر کامپیوتر هم نداشته باشند بیرون به گیم نت و کافی نت میروند واکثرا هم که cd بازی را نمیتوانند بخرن یا آنلاین بازی میکنن یا دانلود میکنن. با این که اکیدا حتی در نمایشگاه های بزرگ هم اسم بازی های فراماسونی را دیده اند ولی باز هم هنوز یا فیلم ها رو میبینن یا همین بازی ها رو انجام میدن. چرا؟ بازی داریم بنام نقشه ی ترور ................ ببخشیدا این بازی در ایران پر طرفدار زبانم لال چشمم کور به......... جلوی جمع توهین میکنه اسلام رو به باد مسخره میگیره ایرانی ها رو مسخره میکنه و... بازم این بازی طرفدار داره متاسفانه !! این یک فاجعه ی بزرگه که در قرن رخ داده تو کشور خودمون خودمون و مسخره میکنن. با تحقیقایتی که داشتم فهمیدم ایرانی ها زندگیشان بر مبنای دوست داشتن و دوست نداشتن و بر مبنای اعتقاد داشتن اعتقاد نداشتن چرایش را نمیدانم اما میدانم که ایرانیها حاضرند این بازیها را بازی کنند(دوست دارن)ولی یک نماز 4 رکعتی را زورشان میاد بخونن(چون جمع آوری توشه آخرت براشون سخته) تازه آنها به هرچیزی که اعتقاد دارن بر نمیگردن یا به قول امروزیها از خر شیطون پایین نمی آیند.ما باید کاری کنیم که این بازیها به سرانجام نرسه زیرا طبق آماری که در دست دارم چند نفر از دوستانم قدیما زیاد در نماز های جماعت شرکت میکردند ولی با گسترش این بازیها از عباداتشون کم شده یعنی روزی تعدادی از یاران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) کم میشود که این یعنی زنگ خطر که احتمال عقب افتادن ظهور وجود دارد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۸:۲۸, ۲۶/آذر/۹۰
شماره ارسال: #21

(۲۴/آذر/۹۰ ۱۶:۴۱)anti dajjil نوشته است:  ما پشت سرهم داریم بازیها را بررسی میکنیم من از اکثر دوستانم که میپرسم نه تنها از این بازی ها بدشان نمی آید بلکه بسیار این بازی هارا دوست دارند. حتی اگر کامپیوتر هم نداشته باشند بیرون به گیم نت و کافی نت میروند واکثرا هم که cd بازی را نمیتوانند بخرن یا آنلاین بازی میکنن یا دانلود میکنن. با این که اکیدا حتی در نمایشگاه های بزرگ هم اسم بازی های فراماسونی را دیده اند ولی باز هم هنوز یا فیلم ها رو میبینن یا همین بازی ها رو انجام میدن. چرا؟ بازی داریم بنام نقشه ی ترور امام خمینی (رحمة الله علیه) ببخشیدا این بازی در ایران پر طرفدار زبانم لال چشمم کور به امام خمینی جلوی جمع توهین میکنه اسلام رو به باد مسخره میگیره ایرانی ها رو مسخره میکنه و... بازم این بازی طرفدار داره متاسفانه !! این یک فاجعه ی بزرگه که در قرن رخ داده تو کشور خودمون خودمون و مسخره میکنن. با تحقیقایتی که داشتم فهمیدم ایرانی ها زندگیشان بر مبنای دوست داشتن و دوست نداشتن و بر مبنای اعتقاد داشتن اعتقاد نداشتن چرایش را نمیدانم اما میدانم که ایرانیها حاضرند این بازیها را بازی کنند(دوست دارن)ولی یک نماز 4 رکعتی را زورشان میاد بخونن(چون جمع آوری توشه آخرت براشون سخته) تازه آنها به هرچیزی که اعتقاد دارن بر نمیگردن یا به قول امروزیها از خر شیطون پایین نمی آیند.ما باید کاری کنیم که این بازیها به سرانجام نرسه زیرا طبق آماری که در دست دارم چند نفر از دوستانم قدیما زیاد در نماز های جماعت شرکت میکردند ولی با گسترش این بازیها از عباداتشون کم شده یعنی روزی تعدادی از یاران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) کم میشود که این یعنی زنگ خطر که احتمال عقب افتادن ظهور وجود دارد.
اصلا باهات موافق نیستم.
۱۹:۳۸, ۲۶/آذر/۹۰
شماره ارسال: #22
آواتار
(۲۶/آذر/۹۰ ۱۸:۲۸)prince نوشته است:  
(۲۴/آذر/۹۰ ۱۶:۴۱)anti dajjil نوشته است:  ما پشت سرهم داریم بازیها را بررسی میکنیم من از اکثر دوستانم که میپرسم نه تنها از این بازی ها بدشان نمی آید بلکه بسیار این بازی هارا دوست دارند. حتی اگر کامپیوتر هم نداشته باشند بیرون به گیم نت و کافی نت میروند واکثرا هم که cd بازی را نمیتوانند بخرن یا آنلاین بازی میکنن یا دانلود میکنن. با این که اکیدا حتی در نمایشگاه های بزرگ هم اسم بازی های فراماسونی را دیده اند ولی باز هم هنوز یا فیلم ها رو میبینن یا همین بازی ها رو انجام میدن. چرا؟ بازی داریم بنام نقشه ی ترور امام خمینی (رحمة الله علیه) ببخشیدا این بازی در ایران پر طرفدار زبانم لال چشمم کور به امام خمینی جلوی جمع توهین میکنه اسلام رو به باد مسخره میگیره ایرانی ها رو مسخره میکنه و... بازم این بازی طرفدار داره متاسفانه !! این یک فاجعه ی بزرگه که در قرن رخ داده تو کشور خودمون خودمون و مسخره میکنن. با تحقیقایتی که داشتم فهمیدم ایرانی ها زندگیشان بر مبنای دوست داشتن و دوست نداشتن و بر مبنای اعتقاد داشتن اعتقاد نداشتن چرایش را نمیدانم اما میدانم که ایرانیها حاضرند این بازیها را بازی کنند(دوست دارن)ولی یک نماز 4 رکعتی را زورشان میاد بخونن(چون جمع آوری توشه آخرت براشون سخته) تازه آنها به هرچیزی که اعتقاد دارن بر نمیگردن یا به قول امروزیها از خر شیطون پایین نمی آیند.ما باید کاری کنیم که این بازیها به سرانجام نرسه زیرا طبق آماری که در دست دارم چند نفر از دوستانم قدیما زیاد در نماز های جماعت شرکت میکردند ولی با گسترش این بازیها از عباداتشون کم شده یعنی روزی تعدادی از یاران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) کم میشود که این یعنی زنگ خطر که احتمال عقب افتادن ظهور وجود دارد.
اصلا باهات موافق نیستم.
چرا موافق نیستید؟ بفرمایید ما نیز بدانیم
۱۹:۴۳, ۲۶/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/آذر/۹۰ ۱۹:۴۵ توسط mahdyshr.)
شماره ارسال: #23

(۲۵/آذر/۹۰ ۱۲:۰۶)mohamad110 نوشته است:  
نقل قول:من که تا حالا روم تاثیری نداشته و اتفاقا خیلی بهم کمک کرده تا بدونم که چقدر اطلاعات کشور ها در مورد بقیه کشور ها غلط هستش یا میخوان یه کشور رو خراب کنن.

بنده هم میرم یه قوطی زهرمار میخرم میارم خونه قشنگ توی آب حل میکنم و میگم خب دیگه من میدونم این زهرمار هست الان هم میخورمش و چون میدونم چی دارم میخورم هیچ ضرری به من نمی زنه و روم تاثیری نداره.

دوست عزیز محمد جان اینها جنگ نرم هستند تمام اون موسیقی های متن بازی صحنه های خشن و جلف و زننده ی بازی ها روی روح و روان انسان تاثیر میگذارد. فکر نکنید فقط تنها ضرری که بازی ها دارند در موضوع و جریان بازیست. نه اینطور نیست.

در ضمن میدانید چقدر این بازی ها وقت مان را هدر میدهند؟ شما اینطور دشمن شناسی میکنید؟ عجیب است عزیزجان.

این چیزها را از جاهای دیگر هم میتوان فهمید.

این چه کاریست آخر؟ وقتتان را هدر میدهید. ذهنتان را آشفته میکنید. چندتا صحنه خشن یا زشت و زننده هم به خوردتان میدهند. پولتان را هدر میدهید. بعد بقول خودتان دشمن شناسی میکنید؟ شما که در چنگال دشمن هستید با این حساب! شما خودتان دنبال دشمن راه افتاده اید. ببم جان عزیزجان آقاجان نکنید این کارها را.

آن پول را ببرید کتابخانه عضو شوید یک کتاب علمی یا مذهبی یا درسی یا هرکتاب مفیدی بگیرید بیاورید بخوانید داناییتان بالا برود بعد که دشمن یک حرف مفتی که زد شما خود به خود میفهمید و دشمن شناسی میکنید، درست تحلیل و تجزیه میکنید، دشمن شناسی علم میخواهد نه سی دی بازی رایانه ای!
نه تسلط بر روی ....

اصلا بیخیال!
من آنچه باید را گفتم.

یا صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

دوست من این چه مدل بحث کردنه اخه؟
نظرتون رو می گید و آخرش هم می گید "بی خیال" و فرار می کنید از ادامه بحث

اگر دوست دارید بحث رو ادامه بدید من چند تا سوال دارم اگر دوست داشتید جواب بدید:

1.مقایسه اولتون غلظه چون هیچ انسانی از درون احساس نیاز به خوردن زهر مار نمی کند و این خوردن زهر مار برای رفع یک نیاز داخلی تعریف نشده .

ولی افرادی که بازی می کنند به هر شکلی نیاز به انجام بازی رو در خود احساس می کنند که یا واقعا این نیاز حقیقی هست یا کاذب
1.اگر حقیقی است که باید ارضا بشه طبق نظر شما ارضا اون از طریق بازی های رایانه ای فعلی کار درستی نیست پس باید راه حلی پیشنهاد بشه راه حل شما چیه؟ (خواهشا نفرمایید کتاب بخونید چون خوندن کتاب خوب برای رفع نیاز به خواندن مطرح میشه و آدم می تونه به جای خوندن یک کتاب که به سوادش چیزی اضافه نمی کنه یک کتاب خوب رو بخواند ولی کتاب هیچ وقت ویژگی های یک بازی کامپیوتری را ندارد و نمی تواند جایگزین آن شود.)

2.اگر نیاز کاذب است باید حذف بشود روش عملی شما برای حذف این نیاز چیه؟

لطفا همه این سوال های من رو با این پیش فرض جواب بدهید که فرد یا افراد مورد نظر در روز یا هفته زمانی را به انجام بازی اختصاص می دهند و این زمان به زمان درس خوندن و کتاب خوندن و ورزش کردن و عبادت کردنشونشون لطفه ای وارد نمی کند.

ممنون
۲۰:۱۹, ۲۶/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/آذر/۹۰ ۲۰:۵۵ توسط m.hossein.)
شماره ارسال: #24
آواتار
(۲۵/آذر/۹۰ ۲۱:۴۶)Blank Mind نوشته است:  
(۲۵/آذر/۹۰ ۲۱:۱۳)mohamad110 نوشته است:  ##خب، آقای mohamad110، پس نتیجه می گیریم که انسان نباید بازی کنه، درسته؟ ##

بنده آنچه باید میگفتم گفتم. اگر هم شما توجیحی برای خود دارید
بحثی ندارم و با توجیحات دیگران هم کاری ندارم.Smile

یا علی مدد دوستان

توجیه؟ راجع به چی حرف می زنید؟ من، توجیه؟ من یک نتیجه گیری داشتم و یک سوال؛ کدام توجیه؟
البته الآن هم یک برداشت دارم... تبریک می گم، روش هوشمندانه ای بود برای طفره رفتن از جواب!Angel
جواب موضوع وسوالی که گفتید صفحه ی قبل
(۲۶/آذر/۹۰ ۱۹:۴۳)mahdyshr نوشته است:  
(۲۵/آذر/۹۰ ۱۲:۰۶)mohamad110 نوشته است:  بنده هم میرم یه قوطی زهرمار میخرم میارم خونه قشنگ توی آب حل میکنم و میگم خب دیگه من میدونم این زهرمار هست الان هم میخورمش و چون میدونم چی دارم میخورم هیچ ضرری به من نمی زنه و روم تاثیری نداره.

دوست عزیز محمد جان اینها جنگ نرم هستند تمام اون موسیقی های متن بازی صحنه های خشن و جلف و زننده ی بازی ها روی روح و روان انسان تاثیر میگذارد. فکر نکنید فقط تنها ضرری که بازی ها دارند در موضوع و جریان بازیست. نه اینطور نیست.

در ضمن میدانید چقدر این بازی ها وقت مان را هدر میدهند؟ شما اینطور دشمن شناسی میکنید؟ عجیب است عزیزجان.

این چیزها را از جاهای دیگر هم میتوان فهمید.

این چه کاریست آخر؟ وقتتان را هدر میدهید. ذهنتان را آشفته میکنید. چندتا صحنه خشن یا زشت و زننده هم به خوردتان میدهند. پولتان را هدر میدهید. بعد بقول خودتان دشمن شناسی میکنید؟ شما که در چنگال دشمن هستید با این حساب! شما خودتان دنبال دشمن راه افتاده اید. ببم جان عزیزجان آقاجان نکنید این کارها را.

آن پول را ببرید کتابخانه عضو شوید یک کتاب علمی یا مذهبی یا درسی یا هرکتاب مفیدی بگیرید بیاورید بخوانید داناییتان بالا برود بعد که دشمن یک حرف مفتی که زد شما خود به خود میفهمید و دشمن شناسی میکنید، درست تحلیل و تجزیه میکنید، دشمن شناسی علم میخواهد نه سی دی بازی رایانه ای!
نه تسلط بر روی ....

اصلا بیخیال!
من آنچه باید را گفتم.

یا صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

دوست من این چه مدل بحث کردنه اخه؟
نظرتون رو می گید و آخرش هم می گید "بی خیال" و فرار می کنید از ادامه بحث

اگر دوست دارید بحث رو ادامه بدید من چند تا سوال دارم اگر دوست داشتید جواب بدید:

1.مقایسه اولتون غلظه چون هیچ انسانی از درون احساس نیاز به خوردن زهر مار نمی کند و این خوردن زهر مار برای رفع یک نیاز داخلی تعریف نشده .

ولی افرادی که بازی می کنند به هر شکلی نیاز به انجام بازی رو در خود احساس می کنند که یا واقعا این نیاز حقیقی هست یا کاذب
1.اگر حقیقی است که باید ارضا بشه طبق نظر شما ارضا اون از طریق بازی های رایانه ای فعلی کار درستی نیست پس باید راه حلی پیشنهاد بشه راه حل شما چیه؟ (خواهشا نفرمایید کتاب بخونید چون خوندن کتاب خوب برای رفع نیاز به خواندن مطرح میشه و آدم می تونه به جای خوندن یک کتاب که به سوادش چیزی اضافه نمی کنه یک کتاب خوب رو بخواند ولی کتاب هیچ وقت ویژگی های یک بازی کامپیوتری را ندارد و نمی تواند جایگزین آن شود.)

2.اگر نیاز کاذب است باید حذف بشود روش عملی شما برای حذف این نیاز چیه؟

لطفا همه این سوال های من رو با این پیش فرض جواب بدهید که فرد یا افراد مورد نظر در روز یا هفته زمانی را به انجام بازی اختصاص می دهند و این زمان به زمان درس خوندن و کتاب خوندن و ورزش کردن و عبادت کردنشونشون لطفه ای وارد نمی کند.

ممنون
جواب سوال اولتون: تا ثیرات بازی مانند یک قوطی زهرمار است که با تاثیراتش دنیا و آخرتمان را به باد میدهد
جواب جمله ی پایین 1- انجام بازی میتونه بازی فکری باشه و عملی مانند ورزش و حتی من به حدیث امام کاظم (علیه السلام) وامام حسن عسگری (علیه السلام) اشاره کردم ما برای تعبد و تفکر و تعقل آفریده شدیم نه بازی
چرا کتاب نمیتواند جایگزین شود؟ مگر آن زمان کامپیوتر و تلویزیون بود، تفریحات سالم بود.
2- راه حل عملی:تهذیب،تحصیل،ورزش،تفکر،تامل وتعبد و کشف چیزهای جدید
اما:اعتیاد یکی از کارهای این بازیهاست که آدم رو جذب خودش میکنه و زمان زیادی هدر میرود و این باعث لطمه خوردن به کارهای دیگر میشود. و صفحه ی قبل هم عبادات را بررسی کردیم
(۲۶/آذر/۹۰ ۱:۳۷)Mohammad Trust نوشته است:  
(۲۶/آذر/۹۰ ۱:۰۷)ema1392 نوشته است:  واسشون اهميت زيادي نداره !!!
اين گزينه رو يادتون رفته بود اضافه كنيد .
اگه اونا براشون مهم بود و فقط به كيف و حال بازي نگاه نتمي كردن هرگز غيرتشون رو به صهيونيست ها نمي فروختند .

داداش ما غیرتمون رو نفروختیم.

غیرت رو اونایی فروختن که تهمت میزننDodgy
این بازیها فقط کار انحرافی دارند ولا غیر.
(۲۵/آذر/۹۰ ۲۱:۴۶)ezio252 نوشته است:  اول این که این آیه ها که نوشتی مربوط به بازی های کامپیوتری نیستن منظور از بازی در اینها چیز دیگری است لطفا دین را تحریف نکنید در ضمن بازی های بدون خشونت فکری ورزشی و غیره زیادن حتما لازم نیست که بازی +18 سال بگیری آقا اگه بخوایم تمام عمرمون سرمون تو کتاب باشه که نمیشه باید قدری هم تفریح کنیم حالا یکی میره کوه یکی میشینه کینکت بازی میکنه که اندازه ی کوه رفتن چربی میسوزونی لطفا آمار الکی هم ندید در ضمن معتاد هم خودتی توهین نکن قیاس بازی با زهر مار قیاس کاملا غلطی است من 10ساله دارم بازی میکنم ولی به لطف خدا نه نماز خواندنم ترک شده نه بقیه واجبات
آقای عزیزی که تایپیک زدی anti dajjal نه anti dajjil
شکافتن ابعاد کارها به گذشته و آینده ربطی نداره دوست عزیز.
من به طور کامل دیدم همنشین بد فقط انسان نیست. سگان هستند و اینگونه بازی ها نیز جزوشان هستند2-بازی بازیه تازه اینها بدتر از آن زمانه وقتی ما عکس و فحش های رکیکی در بازی میبینیم نگاه کردن و شنیدن اینها حرامه 3- بازی +18 و -18 نداره احکام برای بزرگترها اتفاقاخیلی سنگین صادر شده و تا وقتی این بازیهارا بازی میکنند مغز و روحشان بسیار خرابه 4-من کی گفتم سرمون فقط تو کتاب باشه؟5- ببخشید من منظورم اعتیاد سیگار نیست بروید تو مستندها اعتیاد وحشتناک مردم انگلیس به بازیها را تماشا کنید و توهین هم نکنید6-اما در رابطه با 10سال بازیتون باید بگم که تاثیری برروی شما گذاشته منظورم تندخویی شماست7- anti dajjil را خودم انتخاب کردم. مهم نام کاربری نیست مهم طرف مقابل.8- من از اعتیاد منظورم شخصی خاص نبود فقط نظرسنجی.9- آیا فقط به عبادت لطمه میخوره؟ مسلما چیزهای دیگری هم هست
حتما به نظرات آقای yamin هم توجه کنید
۲۱:۳۹, ۲۶/آذر/۹۰
شماره ارسال: #25

(۲۶/آذر/۹۰ ۱۹:۳۸)anti dajjil نوشته است:  
(۲۶/آذر/۹۰ ۱۸:۲۸)prince نوشته است:  اصلا باهات موافق نیستم.
چرا موافق نیستید؟ بفرمایید ما نیز بدانیم
چون شما همه چیزو خیلی جدی میگیرین.مثلا همین بازی که میگید نقشه ی ترور امام خمینی رو داشته کدومه که ما نمیدونیم؟
۲۳:۴۱, ۲۶/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/آذر/۹۰ ۲۳:۴۲ توسط ezio252.)
شماره ارسال: #26
آواتار
آقا کی گفته بازی هایی که روشون نوشته every one کجاش فحش های رکیک و صحنه های جنسی داره تازه خشونت هم نداره من الان 5 ماهه که به خاطر درس و مشق به بازی دست نزدم بدون هیچ مشکلی پس معتاد نیستم در مورد کینکت هم که یک کنسول حرکتی است و حرکت رو به بازی اضافه میکنه چی میگی اون که دیگه ورزشه اونم حرامه ؟ در ضمن من از آیت الله نوری استفتا کردم گفتن اشکالی ندارد پس دیگه حرف نزنAngryAngry
۰:۱۶, ۲۷/آذر/۹۰
شماره ارسال: #27

(۲۶/آذر/۹۰ ۲۳:۴۱)ezio252 نوشته است:  آقا کی گفته بازی هایی که روشون نوشته every one کجاش فحش های رکیک و صحنه های جنسی داره تازه خشونت هم نداره من الان 5 ماهه که به خاطر درس و مشق به بازی دست نزدم بدون هیچ مشکلی پس معتاد نیستم در مورد کینکت هم که یک کنسول حرکتی است و حرکت رو به بازی اضافه میکنه چی میگی اون که دیگه ورزشه اونم حرامه ؟ در ضمن من از آیت الله نوری استفتا کردم گفتن اشکالی ندارد پس دیگه حرف نزنAngryAngry

ببخشید میشه بفرمایید دقیقا چی استفتا کردید؟
ممنون
۰:۵۲, ۲۷/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/آذر/۹۰ ۰:۵۴ توسط idea.)
شماره ارسال: #28
آواتار
بازی های رایانه ای : بازی با آلات قمار مانند پاسور به صورت تک نفره با رایانه چه حکمی دارد؟
حضرات آیات امام(رحمة الله علیه) ـ تبریزی ـ خامنه ای ـ فاضل لنکرانی ـ نوری همدانی ـ مکارم ـ وحید ـ صافی جواب:بازی با آلات قمار جایز نیست خواه طرف مقابل شخص باشد یا رایانه.
حضرات آیات بهجت ـ سیستانی جواب: بنابر احتیاط واجب جایز نیست.

بازی کامپیوتری از از همین موارد ریشه گرفتن فرقی نداره
http://www.aparat.com/v/7af61e5f524cea0e...c00d640987
من خودم به عنوان یک کسی قبلا با این موارد سرگرم میشدم و یا در غفلت بودم میگم
این صنعت باعث بالا بردن لذت در انسان میشه و ادم به شدت تنوع طلب میکنه

اصلا وجود این صنعت برای همین بود الکی این همه کمپانی یهود نیومدن برای این مورد

جامعه مصرف گرایی = تنوع طلبی = پول = یهود
۱:۱۵, ۲۷/آذر/۹۰
شماره ارسال: #29

نقل قول:ولی شما شخصی نمازخون را به این بازیها آلوده کنید نتایج بدست می آید.
خب اگر هم بدست بیاد به ایران یا ... تعمیمش نمی دم!

خب لطفا اگه مخالف بازی هستید مشخص کنید که مخالف کلا بازی هستید، بازی ویدیویی یا یک نوع خاص از بازی یا یک بازی خاص!
۱۲:۳۳, ۲۷/آذر/۹۰
شماره ارسال: #30

اولا دوست دارند و به كسي هم فكر نميكنم كه مربوط باشه.دوما هرچي كه شماها ميگيد غلطه و تراوشات ذهن بيمار شماست كه به زمين و زمان گير ميديد.Angel
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]