کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: چرا بعضی مردم با این که زیان این بازیها را میدانند ولی باز بازی میکنند
این نظرسنجی بسته شده است.
معتاد هستند 22.22% 6 22.22%
دوست دارند 59.26% 16 59.26%
اعتقاد دارند 3.70% 1 3.70%
همه ی موارد 14.81% 4 14.81%
تمام 27 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا بااین که میدانندبازیها شیطانی است بازم بازی میکنند
۱۶:۴۱, ۲۴/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/دی/۹۰ ۱۲:۴۳ توسط وحید110.)
شماره ارسال: #1
آواتار
ما پشت سرهم داریم بازیها را بررسی میکنیم من از اکثر دوستانم که میپرسم نه تنها از این بازی ها بدشان نمی آید بلکه بسیار این بازی هارا دوست دارند. حتی اگر کامپیوتر هم نداشته باشند بیرون به گیم نت و کافی نت میروند واکثرا هم که cd بازی را نمیتوانند بخرن یا آنلاین بازی میکنن یا دانلود میکنن. با این که اکیدا حتی در نمایشگاه های بزرگ هم اسم بازی های فراماسونی را دیده اند ولی باز هم هنوز یا فیلم ها رو میبینن یا همین بازی ها رو انجام میدن. چرا؟ بازی داریم بنام نقشه ی ترور ................ ببخشیدا این بازی در ایران پر طرفدار زبانم لال چشمم کور به......... جلوی جمع توهین میکنه اسلام رو به باد مسخره میگیره ایرانی ها رو مسخره میکنه و... بازم این بازی طرفدار داره متاسفانه !! این یک فاجعه ی بزرگه که در قرن رخ داده تو کشور خودمون خودمون و مسخره میکنن. با تحقیقایتی که داشتم فهمیدم ایرانی ها زندگیشان بر مبنای دوست داشتن و دوست نداشتن و بر مبنای اعتقاد داشتن اعتقاد نداشتن چرایش را نمیدانم اما میدانم که ایرانیها حاضرند این بازیها را بازی کنند(دوست دارن)ولی یک نماز 4 رکعتی را زورشان میاد بخونن(چون جمع آوری توشه آخرت براشون سخته) تازه آنها به هرچیزی که اعتقاد دارن بر نمیگردن یا به قول امروزیها از خر شیطون پایین نمی آیند.ما باید کاری کنیم که این بازیها به سرانجام نرسه زیرا طبق آماری که در دست دارم چند نفر از دوستانم قدیما زیاد در نماز های جماعت شرکت میکردند ولی با گسترش این بازیها از عباداتشون کم شده یعنی روزی تعدادی از یاران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) کم میشود که این یعنی زنگ خطر که احتمال عقب افتادن ظهور وجود دارد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۴:۰۲, ۲۷/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/آذر/۹۰ ۱۴:۲۴ توسط m.hossein.)
شماره ارسال: #31
آواتار
(۲۶/آذر/۹۰ ۲۳:۴۱)ezio252 نوشته است:  آقا کی گفته بازی هایی که روشون نوشته every one کجاش فحش های رکیک و صحنه های جنسی داره تازه خشونت هم نداره من الان 5 ماهه که به خاطر درس و مشق به بازی دست نزدم بدون هیچ مشکلی پس معتاد نیستم در مورد کینکت هم که یک کنسول حرکتی است و حرکت رو به بازی اضافه میکنه چی میگی اون که دیگه ورزشه اونم حرامه ؟ در ضمن من از آیت الله نوری استفتا کردم گفتن اشکالی ندارد پس دیگه حرف نزنAngryAngry
lببخشید ما داشتیم در را بطه با بازی های خشونتی مانند نقشه ی ترور امام خمینی (رحمة الله علیه) و ... صحبت میکردیم . اما من در مورد ورزش گفتم بهتر از بازی های مدنظر ماست. پس لطفا حرف تو دهن من نگذارید این جا یک تالار گفتگو شما نظر میدید منم نظر میدم با هم بررسی میکنیم شاید من قبول نداشته باشم شاید شما قبول نداشته باشی. اما در مورد معتاد بودن من که گفتم شخص هایی که بیش از چندین ساعت پشت کامپیوتر و بازی میکنند معتادند(به بازی) آیا من به شما گفتم معتادید؟AngryAngryHuh
موضوع ما بازیهایی هستند که توهین به ملیت ، مذهب و ... ما میکنند. نه بازی هایی مانند فوتبال کامپیوتری

(۲۶/آذر/۹۰ ۱:۳۷)Mohammad Trust نوشته است:  
(۲۶/آذر/۹۰ ۱:۰۷)ema1392 نوشته است:  واسشون اهميت زيادي نداره !!!
اين گزينه رو يادتون رفته بود اضافه كنيد .
اگه اونا براشون مهم بود و فقط به كيف و حال بازي نگاه نتمي كردن هرگز غيرتشون رو به صهيونيست ها نمي فروختند .

داداش ما غیرتمون رو نفروختیم.

غیرت رو اونایی فروختن که تهمت میزننDodgy
منظورتون را متوجه نشدم.
(۲۶/آذر/۹۰ ۲۱:۳۹)prince نوشته است:  
(۲۶/آذر/۹۰ ۱۹:۳۸)anti dajjil نوشته است:  چرا موافق نیستید؟ بفرمایید ما نیز بدانیم
چون شما همه چیزو خیلی جدی میگیرین.مثلا همین بازی که میگید نقشه ی ترور امام خمینی رو داشته کدومه که ما نمیدونیم؟
منظورتون از کدومه چیه؟
(۲۷/آذر/۹۰ ۱:۱۵)Blank Mind نوشته است:  
نقل قول:ولی شما شخصی نمازخون را به این بازیها آلوده کنید نتایج بدست می آید.
خب اگر هم بدست بیاد به ایران یا ... تعمیمش نمی دم!

خب لطفا اگه مخالف بازی هستید مشخص کنید که مخالف کلا بازی هستید، بازی ویدیویی یا یک نوع خاص از بازی یا یک بازی خاص!
من مخالف بازی نیستم من مخالف یک نوع خاص از بازیم.
(۲۷/آذر/۹۰ ۱۲:۳۳)amiredge نوشته است:  اولا دوست دارند و به كسي هم فكر نميكنم كه مربوط باشه.دوما هرچي كه شماها ميگيد غلطه و تراوشات ذهن بيمار شماست كه به زمين و زمان گير ميديد.Angel
خوب جواب میدیم:
1- اگر در بازی به مقدساتتان توهین شود. میگید به من یا به شما مربوط نیست؟Huh

2- عواقب این بازی ها را (شیطانی) در نظر بگیرید.
3- کدوم حرف نادرسته؟
4- ما به زمین و زمان گیر نمیدیم ما اصولا به اینگونه بازیها گیر میدیمBig Grin
سوال دارم:
ضرر و زیان این بازیها زیاده یا فواید و سودشان؟
۱۵:۳۶, ۲۷/آذر/۹۰
شماره ارسال: #32
آواتار
اين بازي هايي كه ميسازند اول محيط بازيش مارو جلب ميكنه دوم حركات و سوم كه خيلي بيشتر از ايتا رو ما تاثير ميزاره داستان بازي هست .
اين پدرسوخته ها تو زمينه ي محيط بازي يك عالمه علامت گذاشتن .
بعد رفتار و حركات رو جوري ميسازند كه غير عادي و جذاب هست كه اين امر باعث ميشه بچه ها دوست داشته باشند تا رفتار هاي خودشون رو شبيه اين بكنند . مثلا تو بازي اويل مردي دلسوز زني رو مي خواد از دست آدمهايي كه از مصير انسانيت دور شدند ، نجات بده .كسي كه اين رو داره بازي ميكنه ( اول به خاطر كيفيت بازي جذب ميشه )از تمام رفتارهايي كه براي اون غير عادي و قهرمانانه هست ( شليك به سر اونها ، خشونت و بيرحمي بسيار و قطع عضو و ... ) تقليد ميكنه . حتي به طور ناخداگاه از شخصيت هاي بد بازي هم تقليد ميكنه ! و به تدريج از مسير انسانيت دور ميشه Sad .
بعد از اين كه با شخصيت بازي آشنا شد نوبت به آشنايي با داستان بازي هست . محتويات اصلي داستان ها توصل به خشونت براي پيروزي هست . اون ياد ميگيره كه هنگام مواجه با مسائل و مشكلات تا حد امكان با زورگويي مسئله رو حل كنه . اون ميفهمه كه ( البته اشتباه ميفهمه ) هر مسله اي اژدهايي خشن كه بدي اون رو ميخواد داره . بنابر اين فكر ميكنه كه هميشه حرف خودش حرف حقي هست .
البته اين گوشه اي از برنامه ريزي اون پدرسوخته ها هست Angry
۱۷:۱۷, ۲۷/آذر/۹۰
شماره ارسال: #33

اصلا من اشتباه کردم به سایت شما عضو شدم شما ادم های تندروای هستین.در ضمن اون دوستمون که گفته بودن تو یه بازی نقشه ترور امام خمینی رو کشیدن چرا به من جواب نداد؟
۰:۴۷, ۲۸/آذر/۹۰
شماره ارسال: #34
آواتار
(۲۷/آذر/۹۰ ۱۷:۱۷)prince نوشته است:  اصلا من اشتباه کردم به سایت شما عضو شدم شما ادم های تندروای هستین.در ضمن اون دوستمون که گفته بودن تو یه بازی نقشه ترور امام خمینی رو کشیدن چرا به من جواب نداد؟
ببخشید حواسم نبود.
این بازی در 10 سال پیش توسط آمریکایی ها به صورت قاچاقی وارد ایرانشد
۱۰:۴۴, ۲۸/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/آذر/۹۰ ۱۳:۴۷ توسط محب الزهرا.)
شماره ارسال: #35

(۲۸/آذر/۹۰ ۰:۴۷)anti dajjil نوشته است:  
(۲۷/آذر/۹۰ ۱۷:۱۷)prince نوشته است:  اصلا من اشتباه کردم به سایت شما عضو شدم شما ادم های تندروای هستین.در ضمن اون دوستمون که گفته بودن تو یه بازی نقشه ترور امام خمینی رو کشیدن چرا به من جواب نداد؟
ببخشید حواسم نبود.

10 سال پيش؟با سگا ميخواستيم بازي كنيم يا ميكرو؟؟
شما 1 اسم عكس بزار ازش.اصلا كاورش رو بده،اصلا ولش كن اسمش رو بگو.Big GrinBig Grin

{ به دلیل توهین به اعضاء حذف شد}

اين جوريه كه ميگم هر چيزي كه تو اين سايت گفته ميشه دروغه و تهمته.Angel
۱۱:۲۱, ۲۸/آذر/۹۰
شماره ارسال: #36

(۲۷/آذر/۹۰ ۱۴:۰۲)anti dajjil نوشته است:  من مخالف بازی نیستم من مخالف یک نوع خاص از بازیم.

محبت می کنید بیشتر توضیح بدید؟
۱۵:۲۱, ۲۸/آذر/۹۰
شماره ارسال: #37

دوستان عزیز.لطفا تکلیف ما رو مشخص کنید.ما اگه بازی (کامپیوتری) نکنیم ,از اون طرف که اینا بازم می سازن.میان battlefield میسازن و اونوقت یه سریا میان شروع کنن حمله به تلاویو بسازن در جوابش.اگه بازی کردن بده قاعدتا ساختن حمله به تلاویوم بده.چون بالاخره این حمله به تلاویو رو یه عده باید بازی کنن(اصلا واسه بازی کردن ساخته میشه).
حالا سوال.اونایی که حمله به تلاویو قراره بازی کنن و اونایی که ساختنش از مسیر تکامل انسانیت و از این جور حرفا دور شدن؟
تکلیف مارو مشخص کنید.ماکه وارد این صنعت شدیم تو آخرت زیان کاریم یا نه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۷:۳۱, ۲۸/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/آذر/۹۰ ۱۷:۴۳ توسط m.hossein.)
شماره ارسال: #38
آواتار
(۲۸/آذر/۹۰ ۱۰:۴۴)amiredge نوشته است:  
(۲۸/آذر/۹۰ ۰:۴۷)anti dajjil نوشته است:  ببخشید حواسم نبود.
شما 1 اسم عكس بزار ازش.اصلا كاورش رو بده،اصلا ولش كن اسمش رو بگو.Big GrinBig Grin

1- لطفا توهین نکنید
2- اسمش رو که گفتم
3- من چند بار ویندوز عوض کردم عکسها در دسترس نیست
(۲۸/آذر/۹۰ ۱۱:۲۱)Blank Mind نوشته است:  
(۲۷/آذر/۹۰ ۱۴:۰۲)anti dajjil نوشته است:  من مخالف بازی نیستم من مخالف یک نوع خاص از بازیم.

محبت می کنید بیشتر توضیح بدید؟
دوست عزیز نوع خاص از بازیها که این ویژگیها را داشته باشد:
1- خشن و بسیار مرموز وجنگی باشد.
2- در آن از اشکال شیطانی استفاده شود
3- دارای صحنه های زنان... یاشد
4- در آن از الفاظ رکیکی استفاده شود
و چیزهای مربوط به اینها
(۲۸/آذر/۹۰ ۱۵:۲۱)fereydun نوشته است:  دوستان عزیز.لطفا تکلیف ما رو مشخص کنید.ما اگه بازی (کامپیوتری) نکنیم ,از اون طرف که اینا بازم می سازن.میان battlefield میسازن و اونوقت یه سریا میان شروع کنن حمله به تلاویو بسازن در جوابش.اگه بازی کردن بده قاعدتا ساختن حمله به تلاویوم بده.چون بالاخره این حمله به تلاویو رو یه عده باید بازی کنن(اصلا واسه بازی کردن ساخته میشه).
حالا سوال.اونایی که حمله به تلاویو قراره بازی کنن و اونایی که ساختنش از مسیر تکامل انسانیت و از این جور حرفا دور شدن؟
تکلیف مارو مشخص کنید.ماکه وارد این صنعت شدیم تو آخرت زیان کاریم یا نه؟
من متوجه نشدم لطفا مبحث را باز کنین
۱۸:۲۸, ۲۸/آذر/۹۰
شماره ارسال: #39

(۲۸/آذر/۹۰ ۰:۴۷)anti dajjil نوشته است:  
ببخشید حواسم نبود.
دوستمون راست میگه.اون موقع ما با چی بازی میکردیم؟
۱۸:۳۸, ۲۸/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/آذر/۹۰ ۱۸:۴۰ توسط m.hossein.)
شماره ارسال: #40
آواتار
منظورتان را متوجه نشدم. من که علم غیب ندارم
اما شما که ماشاءالله اینترنت دارید خیال تحقیق ندارید؟
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]