کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 48 رای - 4.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سخنرانی های دکتر حسن عباسی
۱۸:۵۵, ۲۰/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/خرداد/۹۳ ۲۳:۲۴ توسط Havbb 110.)
شماره ارسال: #1

بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر: en.jpg]
دانش دکترینولوژی

دکترینولوژی (يا قاعدة القواعد) دانش تبیین و تشریح قواعد ذاتی حاکم بر خلقت و طبیعت و قواعد ذاتی حاکم بر اعمال موجودات، به ویژه بشر است.

تبیین اين قواعد برای جامعه‌سازی الزامی است. لذا موضوع دانش دکترینولوژی، مطالعه‌ی جامعه از حيث «باید»، مبتنی بر قواعد ذاتی حاکم بر خلقت، طبیعت و رفتار موجودات و انسان است.

دانش دکترینولوژی 64 روی‌کرد خاص دارد که طرح‌ریزی دکترینال و استراتژیک مبتنی بر يک يا چند مورد از روی‌کردهای مزبور (بسته به شرایط گوناگون) صورت می‌گیرد.

دوره‌ی «کلبه کرامت»، کرسی نظریه‌پردازی این دانش است که از سال 1385، روی‌کردهای مختلف مربوط به آن تدریس شده است

[تصویر: header.jpg]

برای دانلود جلسات کلبه ی کرامت به سایت های زیر رجوع کنید :

پایگاه اطلاع رسانی کرسی نظریه پردازی دانش دکترینولوژی
باشگاه استراتژیست های جوان ( محفل دانشجویان استاد حسن عباسی)
زهرا مدیا
دکتر حسن عباسی

سینمای استراتژیک

پايگاه تحليلي- تبييني سينماي استراتژيک، از خرداد ماه سال جاري راه‌اندازي شد. اين پايگاه با آدرس http://www.strategiccinema.ir وابسته به بخش «هنر استراتژيک» در انديشکده يقين – مرکز بررسي‌هاي دکترينال – است. در راستاي وظيفه‌ي ذاتي انديشکده، جهت عمومي کردن تصميم‌سازي و تصميم‌گيري، و افزايش مشارکت عموم در اين امر، هم‌اکنون، اين پايگاه فعاليت‌هاي خود را در هفت حوزه سامان داده است:
1- فلسفه‌ي هنر و هنر فلسفه/ فلسفه‌ي سينما و سينماي فلسفه.
2- سينماي استراتژيک و استراتژي در سينما.
3- سريال‌هاي استراتژيک و استراتژي در سريال‌هاي تلويزيوني.
4- انيميشن‌هاي استراتژيک و استراتژي در انيميشن‌ها.
5- بازي‌هاي کامپيوتري استراتژيک و استراتژي در بازي‌هاي کامپيوتري.
6- موسيقي استراتژيک و استراتژي در موسيقي.
7- دکترين هنر و دکترين سينما.
پايگاه سينماي استراتژيک، به عنوان يک آکادمي مجازي هنر، فعاليت‌هاي خود را در چهار بخش علمي – پژوهشي، هنري – تحقيقاتي، آموزشي – ترويجي، و تحليلي – تبييني، در چهارچوب کلي هنر استراتژيک، دسته‌بندي نموده است.

کودکان استراتژیست


اين پايگاه با آدرس strategistkids.ir به منظور انعکاس فعاليت‌ها و مطالب دکترين و استراتژي براي کودکان، توسط انديشکده يقين (مرکز بررسي‌هاي دکترينال) راه‌اندازي شده است. با توجه به اين‌که تربيت تصميم‌سازان و «دکترينرين»هاي آينده از يک‌سو، و تأديب تصميم‌گيران و «استراتژيست»هاي آينده از سوي ديگر، بر خلاف گذشته، در سطح تکميلي در مقاطع فوق‌ليسانس و دکتري صورت نمي‌گيرد، بلکه در سطح مهدهاي کودک و دبستان‌ها شکل مي‌گيرد، اين انديشکده، اقدام به برگزاري دوره‌هاي تربيت مدرس دکترين و استراتژي براي کودکان نموده است. به علاوه، دانشجويان اين دوره، به طور هم‌زمان، در برخي مدارس دخترانه و پسرانه اقدام به آموزش اين دروس کرده‌اند. در اين راستا، وب‌سايت کودکان استراتژيست، با هدف ارتقاء توان «تصميم‌سازي» و «تصميم‌گيري»، «چاره‌سازي» و «سياست‌گذاري» در کودکان، به نشر اين فعاليت‌ها و مطالب اقدام کرده است.
قابل ذکر است، اين پايگاه جهت استفاده‌ي استادان، دانشجويان، متخصصان علوم استراتژيک، و به طور خاص، دست‌اندرکاران آموزش و پرورش اعم از مديران، معلمان، مربيان، و هم‌چنين خانواده‌هاي دانش‌آموزان مي‌باشد.

کد آمایی


پايگاه «کدآمايي» با آدرس kadamaei.ir به منظور تبيين الگوها و پارادايم‌هاي اصلي اقتصاد در تاريخ بشري و ارائه‌ي الگوي مطلوب ايراني – اسلامي در حوزه‌ي اقتصاد و معيشت، توسط انديشکده يقين (مرکز بررسي‌هاي دکترينال) از دي ماه سال جاري، راه‌اندازي شده است.
در دهه‌هاي اخير، پس از شکست‌هاي متعددي که تئوري‌هاي مدرن اقتصادي با آنها مواجه شده‌‎اند، لزوم پايه‌ريزي دانش بومي در حوزه‌ي اقتصاد، بيش از پيش خود را نشان داده است. همان‌طور که امام خامنه‌اي بارها و بارها به ضرورت اين مسئله اشاره نموده و بر توليد علم بومي امر فرموده‌اند. در اين زمينه، پايگاه اينترنتي «کدآمايي» به عنوان انديشکده‌اي مجازي و تخصصي در حوزه‌ي اقتصاد، تلاش دارد از ره‌گذر نقد و تحليل تئوري‌هاي موجود اقتصادي و بررسي انتقادي نتايج عملي آنها، راه را براي تبيين وضع مطلوب هموار کند. به اين ترتيب، «کدآمايي» محفلي است براي توليد علم بومي در حوزه‌ي اقتصاد.


[تصویر: packimg.jpg]
جلسات تدریس کلبه کرامت، فیلم‌برداری تصویری شده و پس از تدوین حرفه‌ای، با فرمت DVD منتشر می‌شود. اصل دی‌وی‌دی‌ها با کیفیت بالا از طریق انتشارات اندیشکده یقین ۷۷۹۸۴۱۸۱-۰۲۱ (جناب آقای مفاخری) ارائه می‌گردند. هم‌چنین این جلسات در قالب فایل‌های کپی‌شده، قابلیت انتقال به هاردهای اکسترنال توسط انتشارات را دارند.
محصولات دیگر انتشارات، از قبیل برخی سخنرانی‌ها و مستندها نیز از طریق پیش‌گفته عرضه می‌شوند.

Havbb 110 عرض میکند:

ارسالهایی که شامل اطلاع رسانی یا دانلود سخنرانی نباشد بدون اطلاع قبلی و در اسرع وقت حذف خواهد شد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 46 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۳:۰۹, ۲۲/مهر/۹۲
شماره ارسال: #451
آواتار
به این دلیل
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-11...#pid218610

ولی این کلیپ را ببینیدمبارز واقعی کیه؟


دانلود
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۵۱, ۲۳/مهر/۹۲
شماره ارسال: #452
آواتار
دانـلود فایل صوتی سخنرانی استاد حسن عباسی
در نشست "دکترین دیپلماسی قابل انعطاف " دانشگاه صنعتی قم


[تصویر: 61378516093920734655.jpg]

دانلود با حجم 14 مگابایت
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۴:۳۹, ۲۵/مهر/۹۲
شماره ارسال: #453
آواتار
[تصویر: Dr-Hassan-Abbasi.jpg]
دانلود جدیدترین سخنرانی استاد حسن عباسی در دانشگاه صنعتی قم
موضوع این سخنرانی درباره دکترین دیپلماسی قابل انعطاف میباشد
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۲۲, ۵/آبان/۹۲
شماره ارسال: #454
آواتار
... اطلاع رسانی ...


برگزاری نشست دکترین دیپلماسی قابل انعطاف در دانشگاه لرستان
با حضور استاد حسن عباسی
۷ آبان ۹۲[تصویر: hasan-abasi-620x330.jpg]


به گزارش باشگاه استراتژیست های جوان و به نقل از خبرگزاری فارس میلاد بهمئی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در خرم‎آباد گفت: نشستی سیاسی با عنوان (دکترین دیپلماسی قابل انعطاف) با حضور دکتر حسن عباسی رئیس مرکز مطالعات استراتژیک اندیشکده یقین و دردانشگاه لرستان برگزار می‎شود.

بهمنی افزود: این نشست پیرامون مسائل سیاسی ایران و جهان برگزار می‎شود.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: این نشست سیاسی سه‌شنبه هفتم آبان از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار می‎شود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۲۳, ۵/آبان/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/آبان/۹۲ ۱:۰۱ توسط Reza2035.)
شماره ارسال: #455


[تصویر: abasi.jpg]

عبور از سایه

حتما دوستان شبهاتی که چند وقت پیش در مورد فلسفه و صحبت های استاد توسط بعضی از حوزویون بوجود اومد و استاد رو فردی بی سواد خواندند و انواع و اقسام توهین ها بهشون شد و حتی کار به جای کشید که صحبت های ایشون رو در مقابل صحبت های رهبری قرار دادند یادشون هست ؟ صحبت های حسن عباسی چه بود ؟

1.چیزی به نام فلسفه ی اسلامی نداریم , انچه که هست حکمت است .
2.فلسفه از سه ریشه تشکیل شده .

چند وقت پیش کتاب " آموزش فلسفه " آیت الله مصباح یزدی رو میخوندم , در فصل اول این کتاب به مسائلی اشاره که عین صحبت های استاد عباسی است ولی سوال اینجاست که چرا عده ای این حرفها را چماغی کردند بر سر حسن عباسی و شاگردانش ؟ انچه در متن زیر میخوانید فصل اول کتاب آموزش فلسفه نوشته ی آیت الله مصباح یزدی است :

" دوران شکوفایی فلسفه : معروفترین اندیشمندی که در برابر سوفیستها قیام کرد و به نقد افکار و ارا ایشان پرداخت سقراط بود . وی خود را فیلاسوفوس یعنی دوستدار علم و حکمت نامید و همین واژه است که در زبان عربی به شکل فیلسوف در امده و کلمه ی فلسفه از ان گرفته شده است . ص 26 "

" بدین ترتیب فلسفه اسم عامی برای همه علوم حقیقی , تلقی میشد و به دو دسته ی علوم نظری و علوم عملی تقسیم میگشت : علوم نظری شامل طبیعیات , ریاضیات و الهیات بود ...و علوم عملی به سه شعبه : اخلاق , تدبیر منزل و سیاست مدن , منشعب میشد ص 27 "

سوال : آیا مسلمانان به سمت فلسفه رفتند و یا فلسفه به آنها تحمیل شد ؟

" مسلمانان در سایه ی تشویق های رسول اکرم (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) و جانشینان معصومش به فراگیری انواع علوم پرداختند و موارث علمی یونان و روم و ایران را به زبان عربی ترجمه کردند و عناصر مفید آنها را جذب و با تحقیقات خودشان تکمیل نمودند و در بسیاری از علوم مانند جبر , مثلثات , هیات , مناظر و مرایا و فیزیک و شیمی به اکتشافات و اختراعاتی نائل گردیدند .

عامل مهم دیگری که در راه رشد فرهنگ اسلامی به کار امد عامل سیاسی بود : دستگاههای ستمگر بنی امیه و بنی عباس که به ناحق , مسند حکومت اسلامی را اشغال کرده بودند و به شدت , احساس نیاز به پایگاهیی مردمی در میان مسلمانان میکردند , و درحالی که اهل بیت پیامبر(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) یعنی همان اولیای به حق مردم , معدن علم و خزانه دار وحی الهی بودند , دستگاههای حاکم برای جلب افراد , وسیله ای جز تهدید و تطمیع در اختیار نداشتند . از این رو کوشیدند تا با تشویق دانشمندان و جمع اوری صاحب نظران , به دستگاه خویش رونقی بخشند و با استفاده از علوم یونانیان و رومیان و ایرانیان در برابر پیشوایان اهل بیت (علیه السلام) دکانی بگشایند .
بدین ترتیب افکار مختلف فلسفی و انواع دانشها و فنون با انگیزه های گوناگون به وسیله ی دوست و دشمن وارد محیط اسلامی شد ص 29 "

بررسی سه مکتب اصلی فلسفه اسلامی - این سه مکتب از کجا ریشه گرفته اند ؟

"فارابی و ابن سینا با تلاش پیگیر خود مجموعه ی افکار فلسفی ان عصر را اموختند و با استعداد های خدادادی که در پرتو انوار وحی و بیانات پیشوایان دینی شکوفا شده بود به بررسی و گزینش آنها پرداختند و یک نظام فلسفی نضج یافته را عرضه کردند که علاوخ بر افکار افلاطون و ارسطو و نوافلاطونیان اسکندریه و عرفای مشرق زمین متضمن اندیشه های جدیدی بود و برتری فراوانی بر هر یک از نظامهای فلسفی شرق و غرب داشت گو اینکه بیشترین سهم از ان ارسطو بود و از این روی فلسفه ی ایشان صبغه ی ارسطویی و مشایی داشت .
باز دیگر این نظام فلسفی زیر ذره بین نقادی اندیشمندانی چون غزالی و ابوالبرکات بغدادی و فخر رازی قرار گرفت و از سوی دیگر سهروردی با بهره گیری از اثار حکما ایران باستان و تطبیق انها با افکار افلاطون و رواقیان و نوافلاطونیان مکتب جدیدی را به نام مکتب اشراقی پی ریزی کرد که بیشتر صبغه ی افلاطونی داشت و بدین ترتتیب ووزمینه ی جدیدی برای رویارویی اندیشه های فلسفی و نضج و رشد انها پدید آمد .
قرنها گذشت و فیلسوفان بزرگی مانند خواجه نصیر الدین طوسی و محقق دوانی و سید صدر الدین دشتکی و شیخ بهایی و میرداماد با اندیشه های تابناک خود بر غنای فلسفه ی اسلامی (!) افزودند تا نوبت به صدرالدین شیرازی و رسید که با نبوغ خود نظام فلسفی جدیدی ارائه داد که در ان , عناصر هماهنگی از فلسفه های مشایی و اشراقی و مکاشفات عرفانی با هم وترکیب شده بودند و افکار ژرف و آرا ذیقیمتی نیز بر انها افزوده شده بود و انرا حکمت متعالیه نامید . ص 30 و 31 "

سوال اینجاست که ایا کسانی که عباسی را بیسواد خواندند و انتقاد او را به فلسفه ی حمله به مقدسات اسلامی دانستند ایا ایت الله مصباح یزدی را نیز بی سواد میدانند ؟ ایا اقای غرویان که یکی از کسانیست که این موج را به راه انداخت و شاگرد ایت الله مصباح در موسسه امام خمینی (رحمة الله علیه) است این موضوعات را از زبان استاد خود نشنیده بود و یا به عنوان یک استاد فلسفه از انها چیزی نمیدانست که اینگونه با عباسی برخورد داشت ؟
دوستان دیگر حوزه چه نظری دارند ؟ به چه دلیل و نیتی این موج راه انداختند که عباسی در مقابل حوزه و اسلام قرار گرفته است ؟

پایان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۰۳, ۸/آبان/۹۲
شماره ارسال: #456
آواتار
یازدهمین اجتماع بزرگ حزب الله سایبر با محوریت «مرگ بر آمریکا» با حضور فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی حزب الله سایبر، این مراسم با سخنرانی دکتر حسن عباسی و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان فضای مجازی، شبکه‏‌های اجتماعی و وبلاگنویسان حزب اللهی در عرصه سایبر و محوریت استکبار ستیزی رأس ساعت ۱۵ روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ در سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا واقع در خیابان طالقانی برگزار می‌گردد.
[تصویر: hizbullah.jpg]

لازم به ذکر است شرکت در این اجتماع برای عموم آزاد است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۳۶, ۸/آبان/۹۲
شماره ارسال: #457
آواتار
متن سخنرانی استاد حسن عباسی
در دانشگاه لرستان در تاریخ 7 آبان 92


[تصویر: img_0061-620x330.jpg]


سندی دال بر اینکه امام خمینی (رحمة الله علیه) بر حذف شعار «مرگ بر آمریکا» تاکید کرده باشند، وجود ندارد.


رئیس اندیشکده یقین گفت: ارتباط با آمریکا که خود امروز با ۱۷ تریلیون دلار بدهی روبروست تنها می‌تواند پنج درصد از مشکلات اقتصادی کشور را بهبود ببخشد.

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از خرم‌آباد، حسن عباسی امروز در دانشگاه لرستان با تاکید بر اینکه مشکل اقتصاد ایران ربطی به مذاکره با آمریکا ندارد، بیان داشت: در صورتی که رابطه با آمریکا منجر به رفع موانع پیش روی بانک‌ها و رفع موانع صادرات و واردات کالا شود، این وضعیت تنها می‌تواند پنج درصد از مشکلات اقتصاد ایران را بهبود ببخشد.
دکتر حسن عباسی امروز در پاسخ به سوالات دانشجویان دانشگاه لرستان در خصوص اذعان امام به شعار «مرگ بر آمریکا» بیان داشت: سندی دال بر اینکه امام خمینی (رحمة الله علیه) بر حذف این شعار تاکید کرده باشد وجود ندارد اما اسناد زیادی مبنی بر تاکید امام بر سر دادن این شعار وجود دارد.

وی گفت:‌ امام خمینی (رحمة الله علیه) جهار نسبت ام‌الفساد شیطان بزرگ استکبار جهانی و تروریست به‌ذات را به آمریکایی‌ها نسبت داده است و امروز شاهدیم که ام‌الفساد بودن آمریکا با افشاگری‌های صورت گرفته از جاسوسی‌های آمریکا از کشورهای مختلف اثبات شده است.

رئیس اندیشکده یقین در ادامه با تاکید بر اینکه الان جنگ جنگ دیپلماتیک است، تصریح کرد: ایران می‌بایست اقتصاد پول مبنا را کنار بگذارد؛ چرا که این رویه منجر به افزایش ربا در کشور شده است و این رباخواری در حقیقت انداختن تیر به سمت خداست.

وی با بیان اینکه نباید تیم مذاکره کننده کشورمان را به خاطر مسائل اقتصادی در مسیر مذاکره تحت فشار قرار دهیم، تصریح کرد: ‌این مذاکرات صرفا برای مسائل حقوقی سیاست‌ خارجی فنی و هسته‌ای انجام می‌شود و ربطی به مسائل اقتصادی ندارد با این حال باید با مردم صداقت داشته باشیم و به آنها دروغ نگوییم.

رئیس اندیشکده یقین گفت: بدهی‌های آمریکا در سال ۸۰ چهار تریلیون دلار بوده است؛ اما امروز این بدهی‌ها به ۱۷ تریلیون دلار رسیده است و با این حال کشوری که بودجه سالانه آن چهار تریلیون دلار است و ۱۷ تریلیون دلار بدهی دارد خود آنها دچار مشکلات اقتصادی فراوانی هستند.

عباسی اگر رابطه با آمریکا می‌توانست در بهبود وضعیت اقتصادی کشورها موثر باشد امروز وضعیت کشورهایی مانند ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و یونانی که دچار ورشکستگی هستند و با کمک‌های بین‌المللی سرپا مانده است، این گونه نبود.

وی مشکل اصلی اقتصاد ایران را الگوهای مدیریتی دانست و افزود: امروز اقتصاد ایران براساس اقتصاد نئوکینزی در دولت یازدهم اداره می‌شود که این نوع اقتصاد دو شقه دارد که یکی از آنها توجه به اقتصاد بازار است که حرف رئیس بانک مرکزی مبنی بر اینکه دلار از ۲۹۰۰ تومان نباید پایین‌تر بیاید متاثر از همین جریان اقتصادی است.

رئیس اندیشکده یقین خاطرنشان کرد: در دولت دهم نیز اقتصاد کشور از جریان اقتصادی فریدمن تبعیت می‌کرد که پراخت یارانه‌ها متاثر از این مکتب اقتصادی بود و با این حال هم مکتب فریدمن و هم مکتب نئوکینزی‌ها در دنیا دچار شکست شده‌اند؛ چراکه امروز اقتصاد جهانی متاثر از این دو جریان اقتصادی دچار رکود شده است و اقتصادانان خود آنها نیز بر این امر واقف هستند.

عباسی بیان داشت: در دولت دهم بارها بر منحط بودن هدفمندی یارانه‌ها که براساس نظریه فریدمن اجرا شد اذعان داشتم؛ اما متاسفانه دوستان اقتصادی دولت دهم حاضر نشدند که این واقعیت را بپذیرند و امروز شاهدیم که هدفمندی یارانه‌ها به بن‌بست رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه می‌بایست از نظریات اقتصادی شکست خورده غربی‌ها خود را برهانیم و برای یک نظریه اقتصادی جدید تلاش کنیم، ادامه داد: الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت همان الگویی است که می‌تواند وضعیت اقتصادی ما را در صورت تکامل به بهبود برساند.

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه امروز مذاکرات ایران و آمریکا به مانند جریان شوروی سابق پیش می‌رود، خاطر نشان کرد: آمریکا توانست ظرف مدت ۶۰ سال براساس تئوری بازی‌ها شوروی سابق را دچار فروپاشی کند.

عباسی ادامه داد:‌ براساس این تئوری ابتدا آمریکایی‌ها چشم‌انداز خود را براساس فروپاشی شوروی مشخص کردند و در مدت شصت ساله توانستند شوروی را دچار فروپاشی کنند.

وی تصریح کرد: زمانی که آمریکایی‌ها برنامه خود را برای فروپاشی شوروی آغاز کردند لنین حاکمیت شوروی سابق را برعهده داشت با این حال او معتقد بود که تنها نابودی لیبرالیسم یا کمونیسم می‌تواند منجر به بقای یکی از آنها شود اما سی سال بعد خروشچف نظریه‌ای مبنی بر اینکه رابطه قهرآمیز مبتنی بر هم‌زیستی مسالمت‌آمیز بین شوروی و آمریکا را مطرح کرد و این به منزله عقب‌نشینی شوروی سابق در مقابل آمریکا بود.

رئیس اندیشکده یقین تصریح کرد: سی سال پس از خروشپف نیز در دوران گورباچف در نهایت در سال ۱۹۹۰ شوروی دچار فروپاشی کامل شد این در حالی بود که در آن مدت هیچ موضعی آمریکا نسبت به شوروی تغییر پیدا نکرد.

عباسی در ادامه با تاکید بر اینکه اکنون که تیم مذاکره کننده ایران بعد از ۳۴ سال پای میز مذاکره نشسته است با یک مذاکره نفس‌گیر سخت و اجماع‌گرا روبرو هستیم، ادامه داد: ایرادی که به گروه‌های سیاسی کشور وارد است این است که اذعان دارند مشکلات کشور گردن عدم ارتباط با آمریکا بازمی‌گردد؛ این درحالی است که اقتصادی جهانی دچار رکورد شده است اما کشور ما جدای از رکود اقتصادی در جهان از سوء مدیریت، ضعف مبانی نظری، فساد و برخوردارهای جناحی رنج می‌برد.

لازم به ذکر است، این مراسم با عنوان دکترین دیپلماسی قابل انعطاف توسط تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان برگزار شد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۱۹, ۱۲/آبان/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/آبان/۹۲ ۱۴:۲۱ توسط SAViOR.)
شماره ارسال: #458
آواتار
یازدهمین اجتماع مرگ بر آمریکا با سخنرانی دکتر عباسی برگزار شد.
+ فایل صوتی[تصویر: 00719292821375119258.jpg]


یازدهمین اجتماع مرگ بر آمریکا با حضور تعدادی از اعضای حزب‌الله سایبر و تعدادی از وبلاگ‌نویسان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این اجتماع که در سالن بصیرت لانه جاسوسی برگزار شد، تعدادی از وبلاگ‌نویسان و فعالان حزب‌اللهی با در دست گرفتن پرچم‌های حزب‌الله، شعار مرگ بر آمریکا سر دادند. هم‌چنین پس از اجرای چند سرود ضدآمریکایی حسن عباسی، رییس اندیشکده یقین با بیان این‌که «۳۴ سال از تسخیر لانه جاسوسی گذشته و ایران در این مدت همواره از جاسوسی آمریکا در سفارت‌خانه‌هایش سخن گفته است» اظهار کرد: با این حال امروز شاهدیم که اروپایی‌ها اعلام می‌کنند به تازگی متوجه جاسوسی‌های ایالات متحده آمریکا در سفارت‌خانه‌های این کشور شده‌اند.

او افزود: خوشبختانه قدرت ایالات متحده آمریکا همانند یخی روز به روز در حال آب شدن است و همگان متوجه فعالیت‌های جاسوسی این کشور می‌شوند. وی با اشاره به فعالیت‌های جاسوسی آمریکا از سایر کشورها گفت: من تعجب می‌کنم که اروپایی‌ها نمی‌دانستند آمریکا از آن‌ها جاسوسی می‌کند؛ چراکه پس از تسخیر لانه جاسوسی در تهران ما اعلام کردیم که آنتن‌های سازمان جاسوسی آمریکا یعنی ان اس ای در این محل یافت شده است و طبق اطلاعات ما از این آنتن‌ها در تمام سفارت‌خانه‌های آمریکا و سایر کشورها استفاده می‌شود. حال سوال من این است که چطور ممکن است اروپایی‌ها که خود چنین آنتن‌هایی را در اختیار دارند از وجود آن‌ها در سفارت‌های آمریکا بی‌اطلاع باشند.

رییس اندیشکده یقین خاطرنشان کرد: ما بارها در مورد سازمان جاسوسی آمریکا هشدار داده بودیم ولی باز هم امروز چین، برزیل، فرانسه و غیره اعلام می‌کنند که از این جاسوسی‌ها بی‌اطلاع بودند که این امر همانند افشاگری‌های ویکی لیکس مشکوک به نظر می‌رسند. او با اشاره به این‌که صحبت‌های «اسنودن و اطلاعات او که به عنوان افشاگری از آن‌ها یاد می‌کند اطلاعات تازه‌یی را در اختیار ما نگذاشت»، تاکید کرد: در عملیات ویکی لیکس اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها گذاشته شد که همگی سوخته و یا از رده خارج بودند. از سوی دیگر حجم وسیع این اطلاعات باعث شد تا راست و دروغ آن‌ها قابل تشخیص نباشند. به عقیده من اظهار بی‌اطلاعی مسوولان اروپایی از جاسوسی‌های آمریکا در اروپا نیز همانند این جریان یک بازی بیش نیست.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: از ‌آن‌جایی که اقتصاد، سیاست و نیروی نظامی آمریکا امروزه ناکارآمد و نابود شده محسوب می‌شوند، آن‌ها تلاش می‌کنند تا خود را مغز و مدیر جهان فرض کنند. به همین دلیل هم به دنبال کسب اطلاعات از سراسر دنیا هستند. عباسی با تاکید بر این‌که «جوانان ما نسبت به استفاده از اینترنت و فیسبوک باید هوشیار باشند»، خاطرنشان کرد: من بارها نسبت به این امر در رسانه‌ها و در دانشگاه‌ها تذکر داده‌ام؛ چرا که جوانان باید بدانند اینترنت در آمریکا به دست مقام‌ها و سازمان‌های امنیتی کنترل و اداره می‌شوند. این در حالی است که در ایران اینترنت به دست مخابرات است؛ بنابراین کاربران باید بدانند که تمام اطلاعاتی که از آن‌ها در اینترنت ثبت می‌شود در سازمان‌ها، فرودگاه‌ها و سایر نهادهای خارجی نیز قابل استفاده خواهند بود.


ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۳۱, ۱۲/آبان/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/آبان/۹۲ ۱۵:۴۳ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #459
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی در یازدهمین اجتماع بزرگ حزب الله سایبر با محوریت «مرگ بر آمریکا»
مدت زمان: ۵۲ دقیقه
تاریخ : ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲
موضوع : مرگ بر آمریکا
فرمت: Mp3
کیفیت: عالی
[تصویر: Down-With-USA--(5).jpg]
دانلود فایل صوتی:
کیفیت خوب :
[تصویر: size.png] حجم:۴۸ مگابایت
کیفیت پایین :
[تصویر: size.png] حجم:۱۲٫۳۲ مگابایت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۷:۳۹, ۱۲/آبان/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/آبان/۹۲ ۱۷:۴۸ توسط janali.)
شماره ارسال: #460
آواتار
دانلود تصویری سخنرانی دکتر عباسی در اجتماع بزرگ "مرگ بر آمریکا" (یازدهمین همایش حزب الله سایبر)

مشاهده از نصر تی وی:
قسمت 1_ زمان: 25:42
قسمت 2_ زمان: 28:12


دانلود از نصر تی وی:
قسمت 1_ حجم: 85.70MB
قسمت 2_ حجم: 94.10MB
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  اطلاع رسانی و دانلود سخنرانی های دکتر سعید جلیلی soheyl68 47 14,899 ۲۰/آبان/۹۵ ۰:۴۱
آخرین ارسال: soheyl68
  بحث پیرامون سخنرانی های دکتر حسن عباسی sinasafaee 67 30,939 ۲/آذر/۹۴ ۱۸:۳۲
آخرین ارسال: amrtat71
  جنگ نرم در فضای رسانه ای-سخنرانی دکتر وحید یامین پور مجید املشی 0 1,760 ۸/اسفند/۹۱ ۷:۱۱
آخرین ارسال: مجید املشی
  دکتر عباسی :کارتون یوگی، توهین به مقام انبیاست شاهین نقوی 26 16,139 ۱۶/آبان/۹۱ ۲۳:۲۰
آخرین ارسال: minoo

پرش در بین بخشها:


بالا