کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گله از مدیران و سایر دوستان بیداری اندیشه
۰:۳۶, ۲۰/اسفند/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام
نمی دونم شاید خیلی بی انصافی باشه اما واقعا از مدیران انتظار دیگه ای میره
از مدیران مهدویت علی الخصوص
2 هفته ست که ختم قرآن هفتگی به سختی به سرانجام میرسه شاید واقعا وقت نداشته باشید یک جز از قرآن رو تو هفته بخونید اما اون وقتی رو که هر کدومتون در سایت میگذرونید چیز دیگه ای میگه
یعنی وقت دارید اما بنا به غفلت صرف چیز دیگه ای میشه
من این گله رو اول از مدیران دارم چون بالاخره به خاطر رنگ خاص کاربری و پستها ی متعدد شناخته شده تر هستن و همچنین الگو!!!!!!
حیفه ! نذارید چراغ تالار خاموش بشه!

چند دقیقه دیگه جمعه هم تموم میشه اما هنوز دو جزء مونده و من هی میگم قرآن شرمنده ی توام !!!

ببخشید اگر تند حرف زدم پاینده و برقرار باشید
التماس دعا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۹:۵۳, ۱۶/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #11
آواتار
آقا من یه پیشنهاد دارم.
به جای ختم قرآن هفتگی بگیم ختم قرآن دائمی.
یا این که هر جز به دو قسمت تقسیم بشه.
البته به نظر خودم دومی خیلی بهتره.
این طور از کم به زیاد می رسیم.
موفق باشید.
۱:۳۸, ۲۴/فروردین/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/فروردین/۹۱ ۱:۳۸ توسط یا ثارالله.)
شماره ارسال: #12
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام. دوستان یک انتقاد دارم که بارها تو فروم مطرح کردم ولی متاسفانه رعایت نمیشه

خواهش میکنم تصاویر دلخراش رو به صورت لینک قرار بدید
مگه فقط افراد بالای 18 سال اینجا فعالیت دارند؟
تصاویر دلخراش باعث قسی القلب شدن میشه...شما اگر میخواهید، نگاه کنید، اما این درست نیست که همه رو مجبور به نگاه کردن کنیم . لینک بذارید اگر دیگران هم خواستند ببینند!!!

اسلام ما دینی هست که پیشوایانی چون امام علی (علیه السلام) داره که می فرمایند: "اگر از شنیدن خبر کشیدن خلخال از پای یک زن یهودی مردی دق کند متعجب نمی شوم!" من نمیدونم چطور بعضی قدرت دیدن بعضی تصاویر (مثل ضرب و شتم و جنازه و گرسنه های سومالی و ....) رو دارند ولی باور کنید قدرت تحمل همه آدمها به اندازه شما نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مدیران محترم هم اصلا روی این موضوع نظارتی ندارند متاسفانه
خواهش می کنم رعایت کنید.حق الناسه!

یا زهرا (سلام الله علیه)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۹:۰۶, ۲۴/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #13
آواتار
دوستان هر موقع عکسهای نامناسب دیدن کافیه از دکمه گزارش زیر همون پست استفاده کنن تا زودتر مدیران بتونن بررسی کنن.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
۲۱:۳۰, ۲۷/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #14
آواتار
سلاممن یک عرضی در مورد ختم قرآن داشتم اگر اشتباه نکنم ما حدیثی داریم مبنی بر اینگه روزی 50 آیه بخونیم ! که اگر بخوایم به این حدیث عمل کنیم فکر میکنم زودتر از یک هفته هم یک جزء ختم میشه!البته درسته که گاهی این خوندن فقط روخوانیه اما حتی بزرگانی که بارها تاکید بر قرائت با تفکر و تعمق در قرآن داشتند برای همین روخوانی ها هم ارزش قائل میشن! مثلا یادم هست در توصیه امام خمینی به فرزندشون همین مطلب تاکید شده که امام گفته بودند حتی اگر هم متوجه نمیشی و.. باز هم قرآن رو بخون و این ها فقط بهانه ( و اگر اشتباه نکنم) وسوسه شیطان هست!من با اینکه بعضی وقتها به دلیل تنبلی نمیرسم تعمق کنم اما سعی میکنم حداقل بعضی از آیات رو بیشتر دقت کنم ، ابته خدا رو شکر اندکی هم عربی رو متوجه میشم که این باعث میشه بهتر بتونم معانی رو متوجه بشم !یک چیز جالبی هم که خدمت دوستان میخواستم عرض کنم حتما سعی کنند قرائت و ختم قرآن رو داشته باشند ، من مدت کوتاهی هست که دارم این رو تجربه میکنم اما چیزی که برای خود بنده جالب بوده تازگی قرآن و نکاتی هست که هر دفعه یاد میگیرم؛ در هر بار برگشتن و خواندن سوره ها و آیه ها ! با وجود سطحی خوندن! به مطالب جدیدی میرسم که انگار اولین باره به این آیه برخوردم و بعضا تعجب میکنم که چرا بار قبل متوجه این نکته آیه نشده بودم!بیایید اگر ادعا میکنیم که شیعه ایم ، اگر ادعا میکنیم که پیرو ولی فقیه هستیم به دستورات این بزرگواران عمل کنیم! یکی از تاکیدات فراوان در احادیث و در بیانات فرزند ائمه معصوم ما و ولی فقیه زمانمون دقت و تدبر در قرآن هست!
مبادا که دشمنان در عمل به قرآن از ما پیشی بگیرند!!!
۲۳:۲۳, ۲۷/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #15

وقت به خیر به دوستان عزیز
انتقادی دارم به چگونگی بسته شدن تاپیک ها ، به نظر بنده تاپیک ها توسط ناظرین یا مدیران به صورت کاملا سلیقه ای بسته میشود و کم کم بسته شدن تاپیک ها دارد یک امر بیش ازحد زیاد و عادی میشود که همین جا نسبت به آن انتقاد خودم را میرسانم

راه حلی که برای این موضوع دارم این است که ، ناظرین به وظیفه ی خودشان بیشتر اهمیت بدهند و مطالب را بهتر و جدی تر دنبال کنند و با فرستادن پیغام خصوصی به کاربر و یا تذکر در تاپیک به کاربران اخطار خودشان را اعلام کنند و در آخر که هیچ راهی نماند تاپیک را ببندند ، الان طوری عمل میشود که به یک باره ناظر یا مدیران در اولین و آخرین اقدام خود تاپیک را میبندند و متاسفانه بدون کوچکترین هشدار یا اخطار قبلی که فکر میکنم بادقت بیشتر در این زمینه موجب محترم شمردن شخصیت اعضا و سایرین میشود.

یا حق
۰:۱۵, ۲۸/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #16
آواتار
به نظربنده باید آخرین پست هرتاپیک بسته شده پیام ناظری باشه که توش نوشته این تاپیک بخاطر این موضوع بسته شده است اگه پیام نمیدین لااقل این کارکه سخت نیست!
۰:۲۳, ۲۸/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #17
آواتار
سلام

من نمیدانم چرا هر تاپیکی که ایجاد میکنم مثل اینکه نیاز به تایید داره
حالا اینکار مدیران به کنار
اما همچنان منتظر هستم که بدانم که تاپیکی که برای زبان عربی ایجاد کرده بودم کجاست ؟
منتظر جواب فوری شما هستم
در غیر اینصورت سو تفاهم های ناخوشایندی پیش خواهد آمد
۱:۵۸, ۲۸/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #18
آواتار
(۲۷/فروردین/۹۱ ۲۳:۲۳)Amirsaeed نوشته است:  وقت به خیر به دوستان عزیز
انتقادی دارم به چگونگی بسته شدن تاپیک ها ، به نظر بنده تاپیک ها توسط ناظرین یا مدیران به صورت کاملا سلیقه ای بسته میشود و کم کم بسته شدن تاپیک ها دارد یک امر بیش ازحد زیاد و عادی میشود که همین جا نسبت به آن انتقاد خودم را میرسانم

راه حلی که برای این موضوع دارم این است که ، ناظرین به وظیفه ی خودشان بیشتر اهمیت بدهند و مطالب را بهتر و جدی تر دنبال کنند و با فرستادن پیغام خصوصی به کاربر و یا تذکر در تاپیک به کاربران اخطار خودشان را اعلام کنند و در آخر که هیچ راهی نماند تاپیک را ببندند ، الان طوری عمل میشود که به یک باره ناظر یا مدیران در اولین و آخرین اقدام خود تاپیک را میبندند و متاسفانه بدون کوچکترین هشدار یا اخطار قبلی که فکر میکنم بادقت بیشتر در این زمینه موجب محترم شمردن شخصیت اعضا و سایرین میشود.
یا حق

سلام و وقت شما هم بخیر
مطمئن باشید که تمام این اتفاقات می افتد و ناظرین خیلی بیشتر از آن که شما فکر می کنید با کاربران در حال رایزنی هستند و خداوند همه اینها را بهتر می داند .
تاپیک هم بسته نمی شود مگر در شرایط خاص. مثلا تاپیک کلا بحث سلیقه ای باشد یا تکراری باشد و یا خیلی به انحراف رفته باشد بسته می شود .
اگر پستی از کسی حذف شده باشد ، و توضیحی در این مورد به کاربری داده نشده باشد ، از ناظر بخش مربوطه می توانید سوال کنید و دلیل آن را جویا شوید .
امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۹:۴۰, ۲۸/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #19

بسم الله الرحمن الرحیم

(۲۸/فروردین/۹۱ ۰:۲۳)m.shirazi80 نوشته است:  سلام

من نمیدانم چرا هر تاپیکی که ایجاد میکنم مثل اینکه نیاز به تایید داره
حالا اینکار مدیران به کنار
اما همچنان منتظر هستم که بدانم که تاپیکی که برای زبان عربی ایجاد کرده بودم کجاست ؟
منتظر جواب فوری شما هستم
در غیر اینصورت سو تفاهم های ناخوشایندی پیش خواهد آمد

سلام

شما این تاپیک رو دربخش سایر موضوعات ایجاد کردید بنابراین قبل از نمایش نیاز به تائید داره.ومختص ارسال شما هم نیست.

وبنده این موضوعتون رو به همان پست قبل شما منتقل میکنم.

--------------

بخاطر دارم که این تاپیک رو ایجاد کرده بودید واتفاقا بسیار هم مفید بود.اما شخصا هرچه جستجو کردم تاپیک شما رو نتونستم پیدا کنم.

این امکان وجود داه که بطور کاملا اتفاقی وسهوی به جای انتقال به بخش مناسبتر، حذف شده باشه.

شما میتونید دوباره تاپیک رو ایجاد کنید.

وانشاءالله نیازی به سوءتفاهم ناخوشایندی نیستBlush

درپناه حق
۱۱:۱۹, ۲۸/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #20
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
السلام علیکِ یا بنت رسول الله یا فاطمة الزهرا

با تشکر از تمام دوستانی که مباحث هر تاپیک را در همان تاپیک عنوان مینمایند به استحضار میرسانم که این تاپیک تنها برای انتقاد و پیشنهاد بخش قرآنی ، خصوصا ختم هفتگی قرآن ایجاد شده است .
لذا خواهشمند است تا نظرات و دیگر انتقادات خود را در بخشهایی که توسط ناظرین و مدیران هر بخش ایجاد شده قرار دهید.

پیشنهادات وانتقادات درباره بخش سایرموضوعات
ارتباط با ناظران بخش تاریخ اسلام و تشیع
انتقادات و پیشنهادات جنگ نرم
انتقادات و پیشنهادات درموردبخش اخبار غرب و استکبار جهانی
پیشنهادات و انتقادات بخش صنعت سرگرمی و بازی های رایانه ای
و
و
و

با سپاس
آقا سَیّد

ربّنا ! حوّل حالنا الی احسن الحال

اللهم عجل لولیک الفرج
موفق باشید و خدایی .

امضای Agha sayyed
صِبغَةَ اللهِ وَ مَن اَحسَنُ مِنَ اللهِ صِبغَةً
رنگ خدایی بپذیرید ! رنگ ایمان و توحید و اسلام و چه رنگی از رنگ خدایی بهتر است ؟!
بقره -138
اين است نگارگرى الهى؛ و كيست ‏خوش‏نگارتر از خدا
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]