کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: مهمترین ضعفهای تالار بیداری اندیشه در کجاست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
نتایج این نظرسنجی را بعد از رای دادن می توانید مشاهده کنید
تمام 247 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما انتقادی به تالار بیداری اندیشه دارید؟
۱۴:۵۹, ۲۰/مهر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/مهر/۹۱ ۱۵:۰۳ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به اینکه این تالار هدفش بیداری انسانهاست و در نهایت سعی میکنه که قدمی کوچک در راه اسلام و منجی آخرالزمان برداره و تالار رو متعلق به ایشون میدونیم

همیشه سعی کردیم همه جوانب امر رو رعایت کنیم و بستری رو فراهم کنیم که هر کسی در حد و توان خودش در این امر فعالیت کنه
حالا یکی در زمینه دشمن شناسی. یکی در زمینه مسائل مهدوی. یکی در زمینه مسائل تاریخی یا عقلی و ...

البته محدودیتهایی هم گذاشتیم که واقعا هم نیاز بوده، هم اینکه خود ما هم تابع محدودیتهایی هستیم........

به هر حال احساس کردم به جای اینکه انتقادها پراکنده باشه و در پیام خصوصی و ... باشه، یک نظرسنجی عمومی بکنیم و اگر واقعا نیازه، یک بازنگری در مسائل داشته باشیم

1- دوستان حتما در نظرسنجی شرکت کنید. الکی هم همرو تیک نزنید Smile
2- اگر انتقاد مبسوطی دارید بنویسید ولی تا حد امکان اسم کسی رو نبرید که اصل انتقاد شما نادیده گرفته نشه (بهترین انتقاد شما انتقادی است که همراه با راهکار مشخص و عملی باشد)

سعی می کنیم نهایت سعه صدر را به خرج دهیم Dodgy Big Grin
التماس دعا

امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۴۰, ۲۰/مهر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/مهر/۹۱ ۱۶:۴۷ توسط MiladYLH.)
شماره ارسال: #2
آواتار
تقریبا 1.5 سال هست که در این انجمن عضو هستم به نظرم در این بازه ی زمانی مطالب این انجمن کمی متفاوت تر شده ولی این دلیل بر این نمی شه که بگیم از هدف اصلیش دور شده...بلکه نزدیکتر شده...
مثلا بحث هایی در مورد دین اسلام پیش اومده یا حتی مناظرات تشیع و تسنن...
2 سال پیش اگر همچین عنوان هایی در این انجمن می دیدم تعجب می کردم چون موضوع اصلی تالار مربوط به آخرالزمان شناسی ، صیهونیست و فراماسون و...بود.
همین که باعث شده عده ای برای بیان شبهات به چنین تالاری رجوع کنندخودش خیلی مهم حساب می شه و می تونیم ازش استفاده کنیم...
اگر بتونیم بخشی در تالار ایجاد کنیم که کاربران شبهات مذهبی رو بیان کنند خیلی عالی میشه ...یا اصلا قسمتی برای مناظرات بین شیعه و سنی و بقیه ی ادیان وجود داشته باشه!!
و از کاربران هم بخواییم که با تعصب کمتری جوابگو باشند.
یک مسئله ی دیگه هم وجود دارد این است که این انجمن فقط به همین تالار محدود شده...
چرا نباید یک پورتال برای این انجمن وحود داشته باشه؟ فقط هر ماه چند مطلب در قسمت وبلاگ قرار می دهید که بعید می دونم کسی بخونه چون اکثرا عضو این انجمن هستند...
به نظرم این انجمن در فیس بوک هم باید فعالیت داشته باشه ...چرا فیس بوک؟؟؟ بقیه ی شبکه های اجتماعی چی؟
شکی درش نیست که این سایت ها، سایت هایی مخرب هستن ولی مطمئنم 10 هزار عضو از فیس بوک می تونیم بگیریم...
شرمنده اینایی که نوشتم پیشنهاد بود ولی خب یکجوری انتقاد حسابش کنید که به موضوع تاپیک مربوط بشهBlush
۲۰:۱۱, ۲۰/مهر/۹۱
شماره ارسال: #3
آواتار
به نظر من الان تنها موضوعی که در این تالار در موردش بحث نمیشه امام زمان و مهدویت هست!!!
باور نمیکنید؟
همین الان برید قسمت اخرین ارسالها رو ببینید اگه یکی از موضوع ها مربوط به امام زمان بود!!!

دوما اینکه سختگیری ها خیلی زیاد و بی معنی هست.
سوم اینکه باوجود ظرفیت بالایی که در تالار و اعضا وجود داره هیچ کار و پروژه ی مهمی انجام نمیشه.
و از دو سال پیش تا حالا تالار،تالار مونده!!!!
یه مستندی،پژوهشی،گروه سایبری چیزی بعد از این همه وقت تشکیل نشده!!!!!!!!!!

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
۲۰:۳۴, ۲۰/مهر/۹۱
شماره ارسال: #4
آواتار
یکی از مشکلات تالار اینه که بعضی وقتها از دسترس خارج میشه این عیبی نداره ولی مشکل اونجاست که این ایراد فنی تا دو یا بعضا سه روز هم ادامه پیدا می کنه این باعث دلسردی یا شاید برخی مسائل! دیگه بشه.
۲۱:۰۴, ۲۰/مهر/۹۱
شماره ارسال: #5
آواتار
سلام
انتقاد که نمیشه گفت اما یکیش همین از دسترس خارج شدن و کمی هم سیستم ویرایش که واقعا ادمو ... میکنه.

در مورد نظم هم نمیشه چیزی گفت چون خودمون که کاربر هستیم باید رعایت کنیم و هرچقد هم قوانین حتی سخت گیرانه هم باشه فایده اینداره و بیشتر کاربر ها رو فراری میده.
در مورد موضوعات مهدوی هم کمتر دوستان رغبت میکنند که سر بزنند و این عاملش میتونه هرچیزی باشه .
تالار خوب و مستحکمی داریم ه یاری خدا.

[b]یا علی

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۰۵, ۲۱/مهر/۹۱
شماره ارسال: #6

رفتار ناظران و مدیران درست نیست متاسفانه. مهم هم نیست البته چون این بنده های خدا اصلا قصد درست کردن رفتارهای خودشون رو ندارن. یکی از ناظران هم اخلاقش یه کوچولو تنده. که البته باز مهم نیست..... اخه انتقاد چه قایده داره وقتی اثر نداره و باز میبینی همون اش هست و همون کاسه. برخی دوستان را هم که فراری دادید برخی را دلسرد میکنید داداشای من. خوب شاید خیلی به فکر اخرتتون هستید دوس دارید فقط خودتون مطلب بزارید و ثواب ببرید. البته اینم بد نیست ادم در خیرات سبقت بگیره و دیگران رو عقیم کنه تو خیرات Big Grin البته نه این که بد باشنها. نه بچه های خوبی هستن ولی خوب......
حالا با ز مهم نیست چون هر چی انتقاد میکنی ازشون باز اخرش کی دوتا از این مدیران ارشد میان و میگن ما چاره ای هم نداریم بیش از این هم کاری از دستمون بر نمیاد. ما به ناظر ها هم میگیم ولی گوش نمیدن. خلاصه یه جور به نفع ناظران و مدیران قضیه ختم به خیر میشهWink
حالا من یه پیشنهاد دارم جیگرای من. اونم این که اقا نزارید این نظارت ها موروثی بشه یا چه میدونم دایمی بشه. مثل رییس دانشگاه ( رها ) من میگم خوبه که ناضران و مدیران هر دو یا سه ماه یکبار عوض بشن. انقدر هم حق به ناظرها ندید. بابا کاربر عادیه بیچاره را تا یه خطا کرد محرومش میکنید و لی به نظر که رسید فقط تذکر میدید؟ کشته ی انصافتم مدیر جون.Wink
اقا از نحوه حرفمون ناراحت نشید ها دست خودمون نیست تازه داریم مراعت میکنیم . چه کنیم دیگه یکم داش مشتی هستیم.
۱۴:۵۵, ۲۱/مهر/۹۱
شماره ارسال: #7
آواتار
سلام
از همه دوستانی که انتقادهای خودشون رو برای رفع مشکلات تالار میگن ممنونم
فقط یک نکته رو ذکر کنم که برخی دوستانی که خیلی به تازگی به جمع ما پیوستن و دوستانی که حداقل من یادم نمیاد قبلا انتقادی کرده باشن، لطفا نیان بگن که ما انتقاد کردیم و بی فایده بود!!!
یا انتقاد کنیم، بی فایده است!!!!

شما عزیزان زمانی می تونید از بی فایده بودن انتقاد بگید که حداقل 4-5 باری پیگیری مشکلات رو کرده باشید و نتیجه نگرفته باشید Smile

نقل قول:اگر بتونیم بخشی در تالار ایجاد کنیم که کاربران شبهات مذهبی رو بیان کنند خیلی عالی میشه ...یا اصلا قسمتی برای مناظرات بین شیعه و سنی و بقیه ی ادیان وجود داشته باشه!!
و از کاربران هم بخواییم که با تعصب کمتری جوابگو باشند.
یک مسئله ی دیگه هم وجود دارد این است که این انجمن فقط به همین تالار محدود شده...
چرا نباید یک پورتال برای این انجمن وحود داشته باشه؟ فقط هر ماه چند مطلب در قسمت وبلاگ قرار می دهید که بعید می دونم کسی بخونه چون اکثرا عضو این انجمن هستند...

البته اینها پیشنهاد هستن تا انتقاد
بحث مناظرات که خودش یک بحث مفصلی داره و در دست پیگیریه

بحث پورتال هم شما باید بگید دقیقا چی می خواید در صفحه ابتدایی باشه. کسی تا امروز پیشنهاد خاصی نداده در این زمینه

نقل قول:به نظرم این انجمن در فیس بوک هم باید فعالیت داشته باشه ...چرا فیس بوک؟؟؟ بقیه ی شبکه های اجتماعی چی؟
شکی درش نیست که این سایت ها، سایت هایی مخرب هستن ولی مطمئنم 10 هزار عضو از فیس بوک می تونیم بگیریم...

برخی میگن فیس بوک ابزاره
برخی میگن فیس بوک ابزار جاسوسیست در دست دشمن.....

البته این 2 گروه اشتباه نمیکنن ولی از نظر بنده فیس بوک فراتر از اینهاست و یک ابزار قدرتمندی است در دست شیطان برای:
1- کنترل ذهن مردم جهان
2- یکپارچه کردن فرهنگی مردم جهان

خوب در جایی که هزاران زن و مرد شیعه کشف حجاب میکنن و هر عکسی از خودشون میزارن و بسیار مطالب سخیفی درش ترویج میشه، نبودن ما اصلا یک نشانه مهمه!!!

نقل قول:به نظر من الان تنها موضوعی که در این تالار در موردش بحث نمیشه امام زمان و مهدویت هست!!!
باور نمیکنید؟
همین الان برید قسمت اخرین ارسالها رو ببینید اگه یکی از موضوع ها مربوط به امام زمان بود!!!

خوب این رو از 2 جنبه باید بهش نگاه کنید!
آیا تیم مدیریت تالار جلوی این بحثها رو گرفته؟
آیا حتی اگر خود کاربران احساس نیازی نمیکنن، ما باید سرم مهدویت بهشون وصل کنیم؟ Smile

توضیح در مورد دوم اینکه به هر حال عرضه بر اساس تقاضاست. تا کسی احساس نکنه که نیازی وجود داره، اقدامی هم نمیکنه
شما احساس نیاز می کنید؟ خوب دست به کار بشید و از منابع موثق، مطالب جالب و جدیدی عرضه کنید

نقل قول:دوما اینکه سختگیری ها خیلی زیاد و بی معنی هست.

خیلی کلیه و قابل بررسی نیست

نقل قول:سوم اینکه باوجود ظرفیت بالایی که در تالار و اعضا وجود داره هیچ کار و پروژه ی مهمی انجام نمیشه.
و از دو سال پیش تا حالا تالار،تالار مونده!!!!
یه مستندی،پژوهشی،گروه سایبری چیزی بعد از این همه وقت تشکیل نشده!!!!!!!!!!

من اینو تا حدی قبول دارم
یک مقاومتی از طرف برخی دوستان هست که میترسن کار اشتباهی بشه به نام بیداری اندیشه و نشه جمعش کرد
به همین خاطر میگن از همه پروژه های حمایت می کنیم، اما بدون نام بیداری اندیشه

نقل قول:یکی از مشکلات تالار اینه که بعضی وقتها از دسترس خارج میشه این عیبی نداره ولی مشکل اونجاست که این ایراد فنی تا دو یا بعضا سه روز هم ادامه پیدا می کنه این باعث دلسردی یا شاید برخی مسائل! دیگه بشه.

همانطوری که قبلا توضیح دادم، ما در زمینه قطعی 2-3 روزه واقعا غافلگیر شدیم. بدون هیچ اطلاع قبلی سرویس رو قطع کردن و بدون هیچ اطلاع قبلی سرویس رو وصل کردن
ما هم که از اونجا دیگه سرویس نمیگیریم

به هر حال بودن در سرورهای ایران مزایای زیادی داره اما یکی از مهمترین معایبش، آماتوری عمل کردن سرویس دهندگان در برخی موارد است

نقل قول:انتقاد که نمیشه گفت اما یکیش همین از دسترس خارج شدن و کمی هم سیستم ویرایش که واقعا ادمو ... میکنه.

در زمینه سیستم ویرایش هم به نظرم این توضیح کامل باشه:
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-8482.html

(۲۱/مهر/۹۱ ۱۳:۰۵)رنجستان نوشته است:  رفتار ناظران و مدیران درست نیست متاسفانه. مهم هم نیست البته چون این بنده های خدا اصلا قصد درست کردن رفتارهای خودشون رو ندارن. یکی از ناظران هم اخلاقش یه کوچولو تنده. که البته باز مهم نیست..... اخه انتقاد چه قایده داره وقتی اثر نداره و باز میبینی همون اش هست و همون کاسه. برخی دوستان را هم که فراری دادید برخی را دلسرد میکنید داداشای من. خوب شاید خیلی به فکر اخرتتون هستید دوس دارید فقط خودتون مطلب بزارید و ثواب ببرید. البته اینم بد نیست ادم در خیرات سبقت بگیره و دیگران رو عقیم کنه تو خیرات Big Grin البته نه این که بد باشنها. نه بچه های خوبی هستن ولی خوب......
حالا با ز مهم نیست چون هر چی انتقاد میکنی ازشون باز اخرش کی دوتا از این مدیران ارشد میان و میگن ما چاره ای هم نداریم بیش از این هم کاری از دستمون بر نمیاد. ما به ناظر ها هم میگیم ولی گوش نمیدن. خلاصه یه جور به نفع ناظران و مدیران قضیه ختم به خیر میشهWink
حالا من یه پیشنهاد دارم جیگرای من. اونم این که اقا نزارید این نظارت ها موروثی بشه یا چه میدونم دایمی بشه. مثل رییس دانشگاه ( رها ) من میگم خوبه که ناضران و مدیران هر دو یا سه ماه یکبار عوض بشن. انقدر هم حق به ناظرها ندید. بابا کاربر عادیه بیچاره را تا یه خطا کرد محرومش میکنید و لی به نظر که رسید فقط تذکر میدید؟ کشته ی انصافتم مدیر جون.Wink
اقا از نحوه حرفمون ناراحت نشید ها دست خودمون نیست تازه داریم مراعت میکنیم . چه کنیم دیگه یکم داش مشتی هستیم.

سلام
ببینید هر کدام از ما رفتارمان مشکلاتی دارد و بعید می دانم در این جمع کسی ادعای کمال رفتاری کند
خوب همه جور کاربری وارد تالار می شود و ما سعی می کنیم هدایتگر باشیم
در زمان انتخاب کاربران فعال ما دقت می کنیم که رفتار شخص مشکل حادی نداشته باشد و قابل تحمل باشد

در زمان انتخاب ناظرین به شدت روی قضیه اخلاق و رفتار تاکید داریم و همین باعث شده به سختی بتونیم ناظر جدید انتخاب کنیم
حالا شاید برخی مواقع برخی ناظرین به دلیل کم تجربگی احساس کنند که اگر تندی نکنند، مشکل حل نمی شود. اما کم کم متوجه خواهند شد که اکثریت کاربران، واقعا دنبال اذیت نیستند

مدیران کل و معاونین هم که الحمدلله به مدد الهی و تجربه ای که کسب کردند، اکثریت ازشون رضایت دارن

اما....
اینها به این معنی نیست که کسی اگر نتوانست رویه دوستانه و هدایتگرانه را همزمان جلو ببرد، ما چاره ای نداریم!!!
کی گفته چاره نداریم؟

شما از همین الان هر موردی که برخورد بدی دیدید، به بنده+آقای بیداری اندیشه منعکس کنید
بعد اگر ما ببینیم رفتار واقعا بد بوده، حتما متناسب با اون قضیه رفتار خواهیم کرد و حداقل از این لحظه به بعد دیگه تساهل و تسامح رو کنار می گذاریم
۲۰:۴۶, ۲۱/مهر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/مهر/۹۱ ۲۰:۴۷ توسط حسنیه.)
شماره ارسال: #8
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

در رابطه با حضور تالار در فیس بوک به نظرم با دید بسته موضوع رو بررسی کردین.فیس بوک فقط هم جای آدمهای سرخوش نیست،اکثریت سرخوشند.به نظر من چه در یه شبکه اجتماعی مثل فیس بوک یا چه فعالیت درهمین سایت بهتره با یه زبان دیگه هم اطلاعاتی وجود داشته باشه.خوشبختانه کم نیستند کاربرانی که به زبانهای خارجی مسلط هستند باید از این پتانسیل استفاده کرد.
مثال برای نوع اطلاعات قابل عرضه هم مستند کتاب الهی مسائلی که توش عنوان شده بود رو یه مسلمان احتملا میدونه اما برای یه مسیحی جذابیت داره.
ضرورت استفاده از فیس بوک و ماهواره برای تبلیغ اسلام

یه مسئله ای هم هست، وقتی میگید تاپیک سیاسی ممنوع برای مخالف و موافق وضعیت فعلی باید ممنوع باشه نه فقط برای مخالف،به طور کل سیاست ممنوع.

در ضمن فکر میکنم ایجاد یه زیر بخش در رابطه با ادبیات مذهبی بد نباشه حداقلش اینه که تاپیکهای دیگه پر از شعر و متن ادبی نمیشه.
۲۲:۴۹, ۲۱/مهر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/مهر/۹۱ ۲۲:۵۰ توسط محمود.)
شماره ارسال: #9
آواتار
سلام

زیاد تو جو کنونی تالار نیستم

ولی تو همون مدت محدود یه چیزایی متوجه شدم که برای پیشرفت تالار عرض میکنم

1- گاهی اوقات برخورد نامناسب که البته زیاد گله مند نیستم چون خودمم همچین تعریفی نیستم

2- مدیریت سلیقه برخی ناظران و مدیران چندین مصداق دارم و قبلا هم نمونه ایش رو خدمت اقا مهدی عرض کردم

3- قوانین دست و پا بسته

4- کارای عجیب غریب تیم مدیریت

بستن رنج ای پی های خاص!!!

5- تبعیض بین تیم مدیریتی با اعضای عادی تالار در تالار عمومی!!!

و...

اگر زیاد یادم نبود بخاطر دوری این چند وقته از تالاره

در پناه حق

به قول یکی از ناظرا

موفق باشید و خدایی
۰:۵۷, ۲۲/مهر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/مهر/۹۱ ۱:۵۷ توسط MiladYLH.)
شماره ارسال: #10
آواتار
با سلام خدمت همگی خصوصا به جناب مهدی 2021

یک ضرب المثلی هست که می گه اگر پیشرفت نکنی پسرفت می کنیBlush
دو سال پیش رتبه ی این سایت به حدود 600 رسید ولی الان 2000 است...
از مدیران سایت خواهش می کنم در خصوص سالن مناظره بین شیعه و سنی و حتی بقیه ی ادیان ما رو هم در جریان تصمیماتشون قرار دهند...
لازم دونستم در مورد موضوع "بسته بودن محیط تالار" کمی بیشتر توضیح بدهم:
این که من در خواست می کنم انجمن در شبکه های اجتماعی فعالیت کند خیلی می تونه مفید باشه...همونطور که گفتم کم کم 10 هزار عضو می تونیم بگیریم بعدش هم می تونیم صفحه به زبان دیگر هم بسازیم با افراد کشور عربی و مخصوصا انگلیسی هم ارتباط بر قرار کنیم : ) این انجمن با هدف بیداری تاسیس شد ولی انصافا مقالات این انجمن مورد مطالعه (یا مشاهده) ی یک نفر به غیر فارسی قرار گرفته؟؟
شکی درش نیست که این فیس بوک و بقیه ی سایت ها، اهداف (...) دارند
عزیزان تنها راه ارتباط با شیعیان کشور های دیگر خصوصا پاکستان از طریق فیس بوک و یوتیوب است! و همینطور مردم دنیا!!
وقتی که دسترسی با فی*ل*ترشکن به انجمن ممنوع میشه این خودش دلیل بر بسته بودن محیط انجمن میشه...بسته بودن هم محیط هم باعث کمبود مخاطبین و مخالفین می شود.
مثلا چرا نباید یک کانال در یوتیوب بسازیم و مینی کلیپ های اعضا رو در اونجا به زبان های مختلف قرار بدهیم؟ این خودش ترغیب بر این میشه که اعضا کلیپ های بیشتری در مورد موضوع انجمن بسازند! ساخت مینی کلیپ هم چنان سخت نیست من خودم سال پیش یکی ساختم 20000 بازید تا به امروز داشته Smile
در صورتی که مدیران فی*ل*ترشکن رو کلا از ریشه بریدند، پس حتی کسی تمی تونه چنین در خواست هایی داشته باشهBlush
درباره ی پورتال هم بحث زیادی می تونیم داشته باشیم ...
درباره ی مشکل های فنی هم: در انجمن های دیگه استفاده از ابزارها راحت تر است ولی ...که من این رو دلیل بر پایین بودن ورژن انجمن می دونم...
یک مشکل فنی دیگر هم وجود دارد ،اونم سرعت لود شدن تالار است...سرعت من 25کیلوبایت است ولی نسبت به سایت های دیگه راحت باز نمی کنم....اگر به سایت الکسا هم مراجعه کنید می بیند کلا خیلی سرعت لود شدن این سایت برای بقیه هم تعریفی نداره...
سپاس

بعد از ویرایش:

این رو هم حیف که نگمConfused
انصفا مطالب این انجمن خیلی بی نظمی دارد...
مثلا شما عنوان رو بخونید:
تصاویری که باید دید 1
تصاو...............دید 2
........................n
همین تاپیک هم منظم نیست عکسای مذهبی و کاریکاتور و دفاع مقدس هم وجود داره که اینا هر کدومش تاپیک مخصوص خودش رو داره....چندتایی هم دوستان عکس اختصاصی ساختن که به نظرم حیف که در اون قسمت قرار دهند...
پیشنهاد من برای جلوگیری از بی نظمی بیشتر ساخت یک قسمت در انجمن به اسم عکس هست و اینطوری هر شخصی عکس مربوط رو در تاپیک مخصوص به خودش قرار می دهد و از همه مهمتر اعضای سایت هم ایشالا عکس های اختصاصی بیداری انیشه رو هم در اون قسمت قرار می دهند.
شب بخیر
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]