کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گله از مدیران و سایر دوستان بیداری اندیشه
۰:۳۶, ۲۰/اسفند/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام
نمی دونم شاید خیلی بی انصافی باشه اما واقعا از مدیران انتظار دیگه ای میره
از مدیران مهدویت علی الخصوص
2 هفته ست که ختم قرآن هفتگی به سختی به سرانجام میرسه شاید واقعا وقت نداشته باشید یک جز از قرآن رو تو هفته بخونید اما اون وقتی رو که هر کدومتون در سایت میگذرونید چیز دیگه ای میگه
یعنی وقت دارید اما بنا به غفلت صرف چیز دیگه ای میشه
من این گله رو اول از مدیران دارم چون بالاخره به خاطر رنگ خاص کاربری و پستها ی متعدد شناخته شده تر هستن و همچنین الگو!!!!!!
حیفه ! نذارید چراغ تالار خاموش بشه!

چند دقیقه دیگه جمعه هم تموم میشه اما هنوز دو جزء مونده و من هی میگم قرآن شرمنده ی توام !!!

ببخشید اگر تند حرف زدم پاینده و برقرار باشید
التماس دعا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۲:۲۸, ۲۹/شهریور/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/شهریور/۹۳ ۱۲:۳۱ توسط مصباح.)
شماره ارسال: #21
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

جهت تلنگر !!!

ویرایش شده ی پست اول :

نمی دونم شاید خیلی بی انصافی باشه اما واقعا از کاربران این سایت انتظار دیگه ای میره!!!
از مدیران مهدویت علی الخصوص
2 هفته ست که ختم قرآن هفتگی به سختی به سرانجام میرسه شاید واقعا وقت نداشته باشید یک جز از قرآن رو تو هفته بخونید اما اون وقتی رو که هر کدومتون در سایت میگذرونید چیز دیگه ای میگه
یعنی وقت دارید اما بنا به غفلت صرف چیز دیگه ای میشه
من این گله رو اول از مدیران دارم چون بالاخره به خاطر رنگ خاص کاربری و پستها ی متعدد شناخته شده تر هستن و همچنین الگو!!!!!!
حیفه ! نذارید چراغ تالار خاموش بشه!

یه هفته ی دیگه هم شروع شد اما هنوز 10 جزء مونده و من هی میگم قرآن شرمنده ی توام !!!

ببخشید اگر تند حرف زدم پاینده و برقرار باشید
التماس دعا

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۱:۲۵, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #22
آواتار
مدیران تالار دقیقاً کجان؟

این کاربر تازه عضور شدهء "دختر انقلاب" با تاپیکی که ایجاد کرده اند و مرتباً هم بالا می آید، فقط قصد بزرگ کردن ناموس فروشان رو داره.
چه قدر دیگه باید منتظر موند؟
اون تاپیک هم هی می یاد بالا،
ما خودمون دامن می زنیم به بزرگ شدن عکس چند زن حقیر و پست و بی ارزش.................
۱۱:۴۲, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #23
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۱:۲۵)فنا نوشته است:  مدیران تالار دقیقاً کجان؟

این کاربر تازه عضور شدهء "دختر انقلاب" با تاپیکی که ایجاد کرده اند و مرتباً هم بالا می آید، فقط قصد بزرگ کردن ناموس فروشان رو داره.
ما خودمون دامن می زنیم به بزرگ شدن عکس چند زن حقیر و پست و بی ارزش.................

سلام ، برخی از مدیرهای تالار که تو همون تاپیک حضوردارن و میتونید نظراتشون رو ببینید!

البته به این نکته هم توجه بفرمایید که صرف قرار دادن یک تصویر قرآنی یا بخش بندی تالار یا با مواردی از این دست نمیشه نتیجه گرفت ماهیت تالار 100 درصد دینی هست، البته چیزی که میگم مختص این تالار نیست . ممکنه شما در انجمنی عضو بشید که کاملا تخصصی در زمینه ی علمی خاصی کار میکنه و بعد یه مدت ببینید این انجمن کاملا دینی و انقلابی هست ، ممکن هم هست یه جایی باشید که کاملا ادعای دینی بودن داشته باشه ولی ماهیتش 100 درصد دینی نباشه .

در مورد اشخاص هم همینطوره ، در مورد سیاست هم همین طوره ، مثلا همین اقای ص یا ک خودشون یه روزی در لباس روحانیت بودن و الان مثلا یه حرف های دیگه میزنن ! یا بانویی که تو اشغال لانه جاسوسی بوده پسرش سر از امریکا در میاره !

به همین خاطر فراموش نکنیم که ظاهر لازم هست اما کافی نیست !
۱۲:۴۳, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۱۲:۴۷ توسط سید ابراهیم.)
شماره ارسال: #24
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۱:۲۵)فنا نوشته است:  مدیران تالار دقیقاً کجان؟

شما اگر پاسخ درست و منطقی می دادید، این تاپیک هم به زودی قضیه اش تمام میشد. این ها جرقه های یک جریان فرهنگی است که روز بهروز بیشتر خواهد شد. و ما نیز با ادامه این روند روز به روز کوچک و کوچک تر خواهیم شد.

(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۲)عمار94 نوشته است:  سلام ، برخی از مدیرهای تالار که تو همون تاپیک حضوردارن و میتونید نظراتشون رو ببینید!

البته به این نکته هم توجه بفرمایید که صرف قرار دادن یک تصویر قرآنی یا بخش بندی تالار یا با مواردی از این دست نمیشه نتیجه گرفت ماهیت تالار 100 درصد دینی هست، البته چیزی که میگم مختص این تالار نیست . ممکنه شما در انجمنی عضو بشید که کاملا تخصصی در زمینه ی علمی خاصی کار میکنه و بعد یه مدت ببینید این انجمن کاملا دینی و انقلابی هست ، ممکن هم هست یه جایی باشید که کاملا ادعای دینی بودن داشته باشه ولی ماهیتش 100 درصد دینی نباشه .

در مورد اشخاص هم همینطوره ، در مورد سیاست هم همین طوره ، مثلا همین اقای ص یا ک خودشون یه روزی در لباس روحانیت بودن و الان مثلا یه حرف های دیگه میزنن ! یا بانویی که تو اشغال لانه جاسوسی بوده پسرش سر از امریکا در میاره !

به همین خاطر فراموش نکنیم که ظاهر لازم هست اما کافی نیست !

اتفاقاً یکی از اصلی ترین شاخص های رفتاری بین دوستانی که دیگر نیستند مثل اکبر پونس، تندروی و انگ زنی بوده است.

بنده مطالعات زیادی تو تاریخ اسلام داشته ام و راحت ترین کار اینه که اسامی صدر اسلام را مرتب به این و آن بچسبانم.

شما مکرر خودت را وسط میدان بنشان، میزان را در دست بگیر و هر کس را که اندک زاویه ای با تو و نه دین با تو دارد را مرتد و کافر و التقاطی و ابولهب و... بدان.

برادر دوره این ادبیات سخیف تمام شده است.

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۳:۱۸, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #25
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۲:۴۳)سید ابراهیم نوشته است:  برادر دوره این ادبیات سخیف تمام شده است.

به نظر شما که تحقیق کردی ، بعد از شهادت حضرت زهرا چند نفر مسلمان روی زمین باقی ماند ؟ از نظر شما اونهایی که همه ی کارهارا درست انجام میداند و فقط یه مقدار از مسیر درست زاویه گرفتند وضعشون چه طوری بود ؟
۱۳:۳۴, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #26
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۳:۱۸)عمار94 نوشته است:  به نظر شما که تحقیق کردی ، بعد از شهادت حضرت زهرا چند نفر مسلمان روی زمین باقی ماند ؟ از نظر شما اونهایی که همه ی کارهارا درست انجام میداند و فقط یه مقدار از مسیر درست زاویه گرفتند وضعشون چه طوری بود ؟

من همهحرفم اینه، چرا احساس میکنید شما جزء اون چند نفر معدود باقی مانده در صراط حق هستید و ما همه زاویه پیدا کردیم؟؟؟

نفرمایید این احساس را ندارید که به روشنی از جملاتتان این احساس درک می شود.
۱۴:۰۱, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #27
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۳:۳۴)سید ابراهیم نوشته است:  من همهحرفم اینه، چرا احساس میکنید شما جزء اون چند نفر معدود باقی مانده در صراط حق هستید و ما همه زاویه پیدا کردیم؟؟؟

نفرمایید این احساس را ندارید که به روشنی از جملاتتان این احساس درک می شود.
سلام

سید جان چندتا صلوات بفرست

در امور اجتماعی و سیاسی باید به نظر امام خمینی ره و امام خامنه ای حفظ الله رجوع کرد تا تشخیص حق از باطل انجام بشه

به نسبت هرچقدر نسبت به حرفهای این 2 حجت خدا فاصله داشته باشیم از حق دورتر هستیم و هرچقدر نزدیک تر باشیم به حق نزدیک تريم

ما نمی تونیم دین خدارو تنها بگذاریم چون يه عده خوششون نمیاد!

درسته اگر پای حفظ نظام وسط باشه باید از بعضی از احکام هم کوتاه بیایم ولی اینطور هم نیست که دایم کوتاه بیایم

شما خیلی وقته زیاد به تالار نمیاید و بحث نمی کنید به همین خاطر راحت برخورد می کنید

به هرصورت حق با امام خامنه ای حفظ الله و ولایت مداران ايشون هست و بچه های انقلابی
۱۴:۳۰, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #28
آواتار
این ولایتمداران دقیقا کی هستن !؟؟
یک صفت و هزار معنا و هزاران مدعی ........

یک مثال ساده، ولایتی، حدادعادل همیشه کنار رهبری بودن، انتخابان 92 چکار کردن !؟
اصلا این همه سیستم های فرهنگی، ارشاد، تبلیغات اسلامی، صدا و سیما، خود سپاه و چند ده تا دیگه
چندبار اومدن، ساده در مورد حجاب صحبت کنن ..

مثلا علامه مصباح یا آیت ا... مصباح ، بعد شهید مطهری، چقدر تونست باعث جذب جوانان بشه !؟
من چیزی و یا کلامی یا صحبتی یا تصویر کارگشایی از ایشون ندیدم و شما ها هم در سایت نگذاشتید

شاید اون کلیپ، دخترجوان که از حجاب آزاد حرف میزنه و دیده باشید ...
آیا یک روحانی اومد، براساس این کلیپ، درباره حجاب حرف بزنه !!؟ توضیح بده ....

شاید کلیپ، دختر بابلی که روی دوش پسر غریبه، توی استادیوم رفت... هم دیدین
ایا یکی اومد بگه، ما میتونستیم این گره رو راحت باز کنیم ولی حالا دختر ما برای یک فوتبال رفته روی دوش مرد نامحرم ..

کو ... کجا .. کی حرف زد .. کی دلسوزی کرد .. کی از میزش دل کند و صحبت کرد !!!!!!!!؟؟
۱۵:۳۶, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #29
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۴:۳۰)del@ نوشته است:  این ولایتمداران دقیقا کی هستن !؟؟
یک صفت و هزار معنا و هزاران مدعی ........

یک مثال ساده، ولایتی، حدادعادل همیشه کنار رهبری بودن، انتخابان 92 چکار کردن !؟
اصلا این همه سیستم های فرهنگی، ارشاد، تبلیغات اسلامی، صدا و سیما، خود سپاه و چند ده تا دیگه
چندبار اومدن، ساده در مورد حجاب صحبت کنن ..

مثلا علامه مصباح یا آیت ا... مصباح ، بعد شهید مطهری، چقدر تونست باعث جذب جوانان بشه !؟
من چیزی و یا کلامی یا صحبتی یا تصویر کارگشایی از ایشون ندیدم و شما ها هم در سایت نگذاشتید

شاید اون کلیپ، دخترجوان که از حجاب آزاد حرف میزنه و دیده باشید ...
آیا یک روحانی اومد، براساس این کلیپ، درباره حجاب حرف بزنه !!؟ توضیح بده ....

شاید کلیپ، دختر بابلی که روی دوش پسر غریبه، توی استادیوم رفت... هم دیدین
ایا یکی اومد بگه، ما میتونستیم این گره رو راحت باز کنیم ولی حالا دختر ما برای یک فوتبال رفته روی دوش مرد نامحرم ..

کو ... کجا .. کی حرف زد .. کی دلسوزی کرد .. کی از میزش دل کند و صحبت کرد !!!!!!!!؟؟
سلام

خب الان این حرفهای شما چه ربطی به موضوع داشت! '!!!

تعریف ولایت مدار مشخصه و همینطور تعریف انقلابی
خود رهبری تعریف رو ارایه دادن

ببینید شما توقع دارید برای حجاب دقيقآ چه کاری انجام بشه که نشده؟؟
اون کلیپ ها رو هم من و امثال من نگاه نمی کنیم چه برسه جواب بدیم!
الان هزاران شبهه در اینترنت هست که اگر به مراکز پاسخگویی بفرستید فقط مقدار کمی از اون رو پاسخ میدن دلیلش روشنه چون نميشه تمام شبهات رو پاسخ داد اگر میشد که انسانها گمراه نمیشدن!

يادمه يه بار رفته بودم وبلاگ خانوم بهاره رهنما بازیگر معروف يه پست داشت که برای شیطان دلسوزي کرده بود و مطالبی رو گفته بود که الحق زیبا بود ولی حق نبود!

وقتی در دنیایی هستیم که اگر ایمان داشته باشی بازم گمراه میشی ديگه تکلیف میلیون ها آدم بی ایمان که فقط عقاید نیم بند اسلامی دارن روشنه!
۱۶:۲۲, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #30
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۴:۰۱)قلب نوشته است:  سلام

سید جان چندتا صلوات بفرست

در امور اجتماعی و سیاسی باید به نظر امام خمینی ره و امام خامنه ای حفظ الله رجوع کرد تا تشخیص حق از باطل انجام بشه

به نسبت هرچقدر نسبت به حرفهای این 2 حجت خدا فاصله داشته باشیم از حق دورتر هستیم و هرچقدر نزدیک تر باشیم به حق نزدیک تريم

ما نمی تونیم دین خدارو تنها بگذاریم چون يه عده خوششون نمیاد!

درسته اگر پای حفظ نظام وسط باشه باید از بعضی از احکام هم کوتاه بیایم ولی اینطور هم نیست که دایم کوتاه بیایم

شما خیلی وقته زیاد به تالار نمیاید و بحث نمی کنید به همین خاطر راحت برخورد می کنید

به هرصورت حق با امام خامنه ای حفظ الله و ولایت مداران ايشون هست و بچه های انقلابی

برادر گرامی باور بفرمایید در همین تالار من جرئت نمی کنم عقاید امام خامنه ای را مطرح کنم. یه سرچی کنید در سوابق این جور مباحث، ببینید زمان هایی که بنده از حضرت آقا هم مطلب می اوردم چه رخ میداد.
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]