کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گله از مدیران و سایر دوستان بیداری اندیشه
۰:۳۶, ۲۰/اسفند/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام
نمی دونم شاید خیلی بی انصافی باشه اما واقعا از مدیران انتظار دیگه ای میره
از مدیران مهدویت علی الخصوص
2 هفته ست که ختم قرآن هفتگی به سختی به سرانجام میرسه شاید واقعا وقت نداشته باشید یک جز از قرآن رو تو هفته بخونید اما اون وقتی رو که هر کدومتون در سایت میگذرونید چیز دیگه ای میگه
یعنی وقت دارید اما بنا به غفلت صرف چیز دیگه ای میشه
من این گله رو اول از مدیران دارم چون بالاخره به خاطر رنگ خاص کاربری و پستها ی متعدد شناخته شده تر هستن و همچنین الگو!!!!!!
حیفه ! نذارید چراغ تالار خاموش بشه!

چند دقیقه دیگه جمعه هم تموم میشه اما هنوز دو جزء مونده و من هی میگم قرآن شرمنده ی توام !!!

ببخشید اگر تند حرف زدم پاینده و برقرار باشید
التماس دعا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۷:۲۶, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #31
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۶:۲۲)سید ابراهیم نوشته است:  برادر گرامی باور بفرمایید در همین تالار من جرئت نمی کنم عقاید امام خامنه ای را مطرح کنم. یه سرچی کنید در سوابق این جور مباحث، ببینید زمان هایی که بنده از حضرت آقا هم مطلب می اوردم چه رخ میداد.
سلام

حالا ما کاری به تاریخ نداریم ولی چندتا پست اخیر شما دارای اشکالاتی هست از جمله اینکه شما به عنوان ناظر باید توهین هارو پاک کنید تا بحث منحرف نشه
بعدم باید جوري بحث بشه که حق و باطل باهم آمیخته نشه چون این فضای آمیختگی بهترین فرصت برای منافق هست تا از آب گل آلود ماهی بگيره

هر سخن جایی هر نکته مکانی دارد به قول حضرت ماه بصیرت یعنی بدونی حتی زدن حرف حق هم جایی داره و نباید هرجایی گفت

اشکال ماجرا در مصداق پیدا ميشه که امری طبیعی هست
پیروز باشید
۱۷:۴۱, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #32
آواتار
توهین ها که غالباً از سمت برادران ارزشی است... من هم جرئت روبرو شدن با آنها را ندارم. تیرباران میشویم. Smile

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۹:۱۷, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #33

من قبلا زیاد می اومدم یک مدت نیومدم دوباره اومدم دیدم خیلی از کاربرهای باسواد و ارزشی دیگه نیستن مثل اقای علی و... خلاصه اینکه به نظرم سطح علمی و پاسخگویی سایت خیلی پایین اومده . شاید مربوط به انقاد از مدیریت نباشه اما خوب گفتم بگم یک فکری بکنن مدیران به فکر دعوت از افراد علمی و باسواد فضای مجازی باشن
۷:۲۹, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #34
آواتار
اینکه با دعوت به بایکوت یا شرکت نکرن در موضوعات و دست آخر با توسل به مدیران برای بستن تاپیکی بخواین ضعف تفکر خودتون رو پنهان کنید، درست مثل قرار دادن ماشین پلیس جلوی هر یک از پستهایی است که امکان بالا رفتن از آن وجود دارد.

یعنی تنها پاک کردن صورت مسئله‌اس. (روی پست نوشته در این مکان «پوشش» آزاد است)

[تصویر: r82418_X0AAtQS4.jpg]

تاپیک «دختر انقلاب» اگر هیچی نداشت، حداقل باعث شد ارزشی های تالار، مقداری از نیاز خودشون به فحاشی و توهین را برطرف کنن ://

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۳:۱۳)عمار94 نوشته است:  در حیوانات جنس ماده خود نمایی میکنه و جنس نر هم شاخ و شونه میکشه و تهش میشه جفت گیری .

خوب طرف داره داد میزنه دنبال چیه و شما هم شدین کاسه ی داغ تر از آش دیگه
(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۸:۳۹)عبدالرحمن نوشته است:  تا دستگیرتون میکنن به طور مشترک احساس میکنید بهتون تجاوز شده چون همفکرای شما فکر و ذکرشون همینه

حقیقتاً میگم این مونث هایی که مثل مادر معاویه و مادر عمروعاص و مادر ابن زیاد پرچم دار شده اند نشون دادن چقدر بی ارزش
(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۷:۱۶)سدرة المنتهی نوشته است:  ننگ بر شما،

2- مطمئنا اگر مدیران اینجا فعال بودن هرگز اجازه وراجی و لجن پراکنی به شما و امثال شما رو نمیدادن. یه مردابی پیدا کردین دورهم جمع شدین.

3- اتفاقا عین خیالمم نیستید که میگم بی جواب بذارنتون. گنده تر از شما اومدن جلوی نظام گردن کشی کردن هیچ غلطی هم نتونستن بکنن. هنوز یادم نرفته سال 78 رو ...
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۷:۲۰)قلب نوشته است:  البته شعور هم چيزه خوبیه والا!

البته بحث با شما مثل... بماند بنده با شما حرفی ندارم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۱:۵۳, ۱۲/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/بهمن/۹۶ ۱۱:۵۴ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #35

درود بردوستان بنده هم سهم خودم را دراین تاپیک ایفا کنم یکی از نعمتهای بزرگ خداوند آزادی واختیار است ودرهمین چارچوب فرد حق ندارد اهانت وناسزا بگوید .یعنی فرد کاملا آزاد است دربیان نظر ونقد اما بدون اهانت وناسزا. وچنانچه دوستان عزیزم وخودم اهل تحمل وصبوری باشیم وبه نظران مخالف گوش کنیم هرگز اهانت وناسزا پیش نمیاید . میدانیم که جامعه اسلامی فضای آزاد با رعایت حقوق دیگران است .وقتی خود رهبری معظم در حوادث اخیر خودرا نیز مقصر میدانند وطلب بخشش ازخداوند میکنند وبارها فرموده اند که مرا نقد کنید اگر نکنید ناراحت میشوم .چرا باید فضای آزاد را ببندیم مگر بدنبال اسلام ناب نیستیم؟

رهبر انقلاب: مردم‌سالاری دینی را صادقانه قبول دارم و هرکسی که مردم انتخاب کرده‌اند کمک خواهم کرد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز در دیدار مردم قم:
?همه بدانند مسئولین ارشد کشور دارند به قدر وسعشان کار میکنند. البته یک جاهایی قصور و تقصیر هست. نه اینکه اینها را منکر باشیم. بنده حقیر هم قصور و تقصیر دارم. خدا ببخشد.
?امام در جواب شکایت افراد از مسئولان میگفتند: اداره کشور سخت است.
?واقعا هم سخت است. مسئولین هم که تقریبا همه مستقیم یا غیرمستقیم انتخاب خود مردم هستند. همه باید به مسئولین کمک کنند تا بتوانند کار خوب کنند.
?من مردم‌سالاری دینی را صادقانه قبول کرده‌ام. هرکسی را که این مردم انتخاب کرده‌اند ما او را رئیس میدانیم، کمک به او را وظیفه خودمان میدانیم، با همه دولتها این جور بوده و با این دولت هم همینجور است.
?البته من در کارهای جزئی اینها دخالت نمیکنم اما کمکشان میکنم. همه دولتها را بنده کمک کرده‌ام و به این دولت هم کمک خواهم کرد.
۹۶/۱۰/۱۹
@Farsna
۱۶:۱۰, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #36
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۳:۳۴)سید ابراهیم نوشته است:  من همهحرفم اینه، چرا احساس میکنید شما جزء اون چند نفر معدود باقی مانده در صراط حق هستید و ما همه زاویه پیدا کردیم؟؟؟

نفرمایید این احساس را ندارید که به روشنی از جملاتتان این احساس درک می شود.

اتفاقا این احساس رو دارم ، منتها این احساس پشتش منطق قوی نشسته . آدم باید به حرفی که میزنه مطمئن باشه .

تاریخ صدر اسلام رو که ظاهرا خوب مطالعه کردید و میدونید اصل جریانات چی بوده .

نظرتون راجع به تاریخ معاصر چی هست ؟ بعد انقلاب یه عده قصاص رو مخالف طبعشون میدونستند و میخواستند ایستادگی کنند ، نظرتون راجع به این جریان چی هست ؟
به نظر شما قاطعیت امام در برخورد با این جریانات کار خوبی بود یا امام هم احساس میکرد جزو معدود افراد باقیمانده در راه حق است و به اشتباه فکر میکرد این افراد زاویه پیدا کردند ؟
۰:۰۴, ۱۳/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #37
آواتار
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۶:۱۰)عمار94 نوشته است:  اتفاقا این احساس رو دارم ، منتها این احساس پشتش منطق قوی نشسته .
ببخشید جناب این منطق قوی پشت احساستون به محکمی منطق پشت تئوری "دنبال شوهر می‌گردد" است؟
یا یه خورده از اون ضعیف تره؟
(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۳:۱۳)عمار94 نوشته است:  در حیوانات جنس ماده خود نمایی میکنه و جنس نر هم شاخ و شونه میکشه و تهش میشه جفت گیری .

خوب طرف داره داد میزنه دنبال چیه و شما هم شدین کاسه ی داغ تر از آش دیگه
۸:۲۹, ۱۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/بهمن/۹۶ ۸:۲۹ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #38

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۶:۱۰)عمار94 نوشته است:  به نظر شما قاطعیت امام در برخورد با این جریانات کار خوبی بود یا امام هم احساس میکرد جزو معدود افراد باقیمانده در راه حق است و به اشتباه فکر میکرد این افراد زاویه پیدا کردند ؟
شاید بهتر باشه قبل از مقایسه خودتون با ایشان، تهمتهای زشتی که به یکی از کاربران نسبت دادید رو پس بگیرید و عذرخواهی کنید.
۸:۴۰, ۱۳/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #39
آواتار
(۱۳/بهمن/۹۶ ۸:۲۹)سعدی نوشته است:  تهمتهای زشتی که به یکی از کاربران نسبت دادید رو پس بگیرید و عذرخواهی کنید.
چه دل خوشی داری آقا
حالا من از موضوع تهمت های زشت ایشون به یکی از کاربران بی اطلاعم اما

مودبانه و منطقی بهشون توضیح دادم اون حرفی که به عنوان تحقیر به کار میبری در واقع توهین به همه بانوان میشه!
خودشم قبول کرد اما حاضر به عذرخواهی نشد
(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۷:۱۶)دختر انقلاب نوشته است:  اگر خوبه پس چرا از اون عبارت به قصد "تحقیر" استفاده میکنی؟
شاید ندونی اما هر خانمی (چه محجبه چه بی حجاب، چه چادری، چه مانتویی و...) از خوندن آن جمله احساس خوبی پیدا نمیکنه و آن را توهین به بانوان تلقی میکنه !
البته شاید استثنائی هم باشد اما اکثریت همینه !
۱۰:۳۱, ۱۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/بهمن/۹۶ ۱۰:۳۱ توسط عمار94.)
شماره ارسال: #40
آواتار
(۱۳/بهمن/۹۶ ۸:۲۹)سعدی نوشته است:  شاید بهتر باشه قبل از مقایسه خودتون با ایشان، تهمتهای زشتی که به یکی از کاربران نسبت دادید رو پس بگیرید و عذرخواهی کنید.

خانم دایدو آرمسترانگ / گربه را ناز کن / مخلصتیم داداش / میکا (و تعداد زیادی نام کاربری دیگه که مطمئن نیستم!) کدوم تهمت ؟
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]