کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"توهین شاهین نجفی به حرم امام رضا (علیه السلام) با حمایت BBC "
۱۶:۰۸, ۱۹/اردیبهشت/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۴۲ توسط MohammadFC.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به گزارش آخرین نیوز، سایت افق مدعی شده است که شاهین نجفی خواننده رپ در جدیدترین آلبوم خود، اقدام به توهین علیه حرم امام رضا (علیه السلام) کرد.
[تصویر: 13910219000054_PhotoA.jpg]
این سایت نوشته است: پوستر جدیدترین آلبوم شاهین نجفی با نام “نقی” در حالی منتشر شده است که در طراحی این پوستر سراسر توهین به حرم مقدس امام رضا (علیه السلام) است که این امر موجب واکنش های منفی در این خصوص شده است.این سایت افزود: شبکه BBC نیز در حمایت از این اقدام زشت برای سایتی که اولین بار این آهنگ را پخش نموده است جایزه ویژه در نظر گرفته است. این خواننده مبتذل که پس از ممنوع الصدا شدن در ایران به دلیل پخش موسیقی های زیرزمینی و مبتذل به آلمان مهاجرت نمود. وی در آلمان سرپرستی گروهی به نام «اینان» را نیز بر عهده داشت. وی سپس به گروه تپش ۲۰۱۲ پیوست.افق اضافه کرد: این خواننده در سال ۸۸ ، در آلبوم هایی جداگانه به توهین "ولایت وفقیه" و همچنین حمایت از "فتنه گران" پرداخته است.
منبع
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 5 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۶:۰۵, ۲۰/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #41
آواتار
من منظورم از آزادی بیان در کنار اندیشه بود یعنی بتونم به هر چیزی که اعتقاد دارم در موردش صحبت کنم
دوستی که میگی فحش اولا فحش نبوده ولی اگه یکی بیاد دم در خونمون به مادر و پدرم فحش بده و بدونم همون عقیده رو داره نه برای اینکه منو عصبی کنه!!!! چی بهش میگم؟؟؟
میگم بیخیال طرف دیوونه اس جواب دادن نداره

الانم من خودم محکوم کردم این اقدام رو خصوصا پرچم همجنسباز ها رو که امروز وقتی از یکی که کارای شاهین رو توجیح میکنه پرسیدم اول گفت بخاطر حرف احمدی نژاد که ما تو ایران همجنس باز نداریم (که چرت گفته) بعد گفت اعتراض به تجاوز در زندان سیاسی
در صورتی که من بهش گفتم قبول ندارم و پرچم نشانه تفکرشه
درسته جوابم رو نداد
اما من بحثم اینه وقتی طرف به امام من اعتقاد نداره!!!! وقتی داره میگه من مسلمون نیستم چه حکم ارتدادی؟؟؟؟

وقتی اندیشه انسان خدایی داره یا هر چیز من چرا بگم خفه شو؟؟؟
اگه اندیشه های مختلف نباشه من چطور باید اسلام رو به عنوان برترین اندیشه و البته دین انتخاب کنم؟؟؟
من خودم کارش رو محکوم میکنم ولی اگه به عنوان یک مسلمان گوش بدم

مثالی از فحش زدین مثل این میمونه که شرمنده ولی یکی بیاد بگه مادرتو
شما برپردی بگی وااااای چطوری مادرتو؟؟؟؟
در صورتی که اون به مادر شما توهین کرده نه مادر خودش
وآزادی اندیشه هم فقط بخاطر اینکه ما انسانیم و افکار متفاوت و ممکنه هر کسی به این حقیقت نرسه
تو قرآن هم داریم لا اکراه فی الدین
منظورم این نیست که دینی از اسلام برتره منظورم اینه به زور نمیشه عقایدت رو به کسی بقبولونی درستش اینه که قلبی باشه پس اینکه تو دلت به هر چیزی اعتقاد داری میشه اندیشه و ایدوئولوژی تو برای زندگی

نظرم اینه محکوم کردن کسی برای این اندیشه اشتباهه

نمیگم حرفم 100 در صد درسته احتمال داره منم اشتباه کرده باشمHeartHeartHeart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۱۰, ۲۰/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #42
آواتار
نقل قول:فهمیدم راست میگی

یکم زیادی افکار انسان دوستانه داشتم عهدمون فراموش شد

ولی من اسلام رو دوست دارم ائمه رو هم دوس دارم از طرفی هم عاشق آزادی بیان و اندیشه هستم
واسه این موضوع صحبتی ندارین دوست من؟؟؟
کدوم آزادی بیان؟
آزادی بیان به چه شرطی؟
اصلا این اراجیف بیانه؟ توهین به اعتقادات میلیون ها نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من انسان آزادی هستم پس هر کاری دلم خواست میتونم کنم؟
این ... دم از آدمیت میزنه در حالی که هیچی از انسانیت حالیش نیست.
ای خدا چرا مردم آهنگ های این لعنتی رو گوش میکنن؟
برگشته میگه من دارم از وضع موجود انتقاد میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!
جالبه میگه من دارم از دین دفاع می کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۶:۱۳, ۲۰/اردیبهشت/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۱۵ توسط Patriot.)
شماره ارسال: #43
آواتار
(۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۰۵)M912 نوشته است:  اما من بحثم اینه وقتی طرف به امام من اعتقاد نداره!!!! وقتی داره میگه من مسلمون نیستم چه حکم ارتدادی؟؟؟؟

فکر کنم هر کسی که پدر و مادرش مسلمان باشن خودش هم مسلمان هست

و اگه پدر و مادر شاهین نجفی مسلمان بوده باشن پس اگه الان او به اسلام اعتقادی نداشته باشه مرتد محسوب میشه

مطمون نیستم
۱۶:۱۳, ۲۰/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #44
آواتار
(۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۰۵)M912 نوشته است:  من منظورم از آزادی بیان در کنار اندیشه بود یعنی بتونم به هر چیزی که اعتقاد دارم در موردش صحبت کنم

پس اجازه بدهیم دیوانه ها آزاد باشند و هر چی می خوان بگن چون آزادی بیان خیلی مهمهHeart

امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۱۶:۱۷, ۲۰/اردیبهشت/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۲۲ توسط shafagh_mah.)
شماره ارسال: #45
آواتار
(۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۰:۵۱)Havbb 110 نوشته است:  مورچه چیه که کله پاچه ش باشه؟ شما با این کار داری بیخودی بزرگش میکنی اینو....

دوستان بحث ریورس کردن موسیقی یک بحث انحرافی است و لطفا اینو از سرتون بیرون کنید. چون توهمی بیش نیست.

یا علی (علیه السلام) Heart

کاملا موافقم
من خودم کلی با این موضوع سر و کله زدم و به این نتیجه رسیدم که یه موضوع بی اساه.
بعضی مواقع استفاده میشه، به این شکل که اصل آهنگ رو برعکس می کنن و توی آهنگ قرار میدن که یه آهنگ بی معنی پخش میشه(توی کارای سیاوش قمیشی و متین دو حنجره هست)
اما در کل موضوعیت نداره.
من واسه یه آهنگ واحد چند تا ریورس با برداشت های مختلف توی سایت های مختلف دیدم.
همش توهمه.

نقل قول:اگه یکی بیاد دم در خونمون به مادر و پدرم فحش بده و بدونم همون عقیده رو داره نه برای اینکه منو عصبی کنه!!!! چی بهش میگم؟؟؟
البته شاهین نجفی از دیوونه که خیلی رد کرده.
اما این کار در حد ناسزا به پدر و مادر نیست و اصلا قابل مقایسه نیست.

نقل قول:نظرم اینه محکوم کردن کسی برای این اندیشه اشتباهه
100 البته که در دین هیچ اجباری نیست.
اما کسی حق نداره توهین کنه.Angry
۱۶:۲۷, ۲۰/اردیبهشت/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۲۸ توسط sarallah.)
شماره ارسال: #46
آواتار
سایت شاهین نجفی هک شد + سند

[تصویر: 493jz2kqivcdme52mlz.jpg]
به نوشته ظهور۱۲ : پس از توهین شاهین نجفی که حکم ارتدادش توسط آیت الله صافی گلپایگانی صادر شد به حرم ائمه و امام هادی و امام زمان(علیه السلام) گروه جهاد مجازی سایت این فرد را هک کرد …
گزارش این عمل در سایت معتبر zone-h به ثبت رسیده است : zone-h.org/mirror/id/10474077
تصویر زیر نشان از عکسی است که در صفحه اول سایت توسط این گروه قرار داده شده بود …
[تصویر: rkwcj25vuxs36ee2fuj9.jpg]

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
۱۶:۲۹, ۲۰/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #47
آواتار
بسی خوشحال کننده بود.
Big Grin
۱۶:۳۲, ۲۰/اردیبهشت/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۳۷ توسط xmontazer.)
شماره ارسال: #48
آواتار
(۲۰/اردیبهشت/۹۱ ۱۶:۰۵)M912 نوشته است:  من منظورم از آزادی بیان در کنار اندیشه بود یعنی بتونم به هر چیزی که اعتقاد دارم در موردش صحبت کنم
دوستی که میگی فحش اولا فحش نبوده ولی اگه یکی بیاد دم در خونمون به مادر و پدرم فحش بده و بدونم همون عقیده رو داره نه برای اینکه منو عصبی کنه!!!! چی بهش میگم؟؟؟

الانم من خودم محکوم کردم این اقدام رو خصوصا پرچم همجنسباز ها رو که امروز وقتی از یکی که کارای شاهین رو توجیح میکنه پرسیدم اول گفت بخاطر حرف احمدی نژاد که ما تو ایران همجنس باز نداریم (که چرت گفته) بعد گفت اعتراض به تجاوز در زندان سیاسی
در صورتی که من بهش گفتم قبول ندارم و پرچم نشانه تفکرشه
درسته جوابم رو نداد
اما من بحثم اینه وقتی طرف به امام من اعتقاد نداره!!!! وقتی داره میگه من مسلمون نیستم چه حکم ارتدادی؟؟؟؟

وقتی اندیشه انسان خدایی داره یا هر چیز من چرا بگم خفه شو؟؟؟
اگه اندیشه های مختلف نباشه من چطور باید اسلام رو به عنوان برترین اندیشه و البته دین انتخاب کنم؟؟؟
من خودم کارش رو محکوم میکنم ولی اگه به عنوان یک مسلمان گوش بدم

مثالی از فحش زدین مثل این میمونه که شرمنده ولی یکی بیاد بگه مادرتو
شما برپردی بگی وااااای چطوری مادرتو؟؟؟؟
در صورتی که اون به مادر شما توهین کرده نه مادر خودش
وآزادی اندیشه هم فقط بخاطر اینکه ما انسانیم و افکار متفاوت و ممکنه هر کسی به این حقیقت نرسه
تو قرآن هم داریم لا اکراه فی الدین
منظورم این نیست که دینی از اسلام برتره منظورم اینه به زور نمیشه عقایدت رو به کسی بقبولونی درستش اینه که قلبی باشه پس اینکه تو دلت به هر چیزی اعتقاد داری میشه اندیشه و ایدوئولوژی تو برای زندگی

سلام
دوست عزیز...درسته که اعتقادات هر کسی برای خودش محترمه.....
ولی دقت کن گفتم برای خودش.....یعنی هیچکس حق نداره به اعتقادات کسی توهین کنه
به قول آقای وحید110 اگه ایراد علمی و منطقی بگیره که صد ساله سیاه نمیتونه
اون موقع جای بحث و مناظره هست....اما توهین به اعتقادات ما باعث میشه قلب ما به درد بیاد ..
یعنی خود تو وقتی آهنگ رو شنیدی دلت به درد نیومد...نمی خواستی از ناراحتی داد و فریاد کنی.....
اون احمق زنازاده چه حقی داره که قلب منو که دارم با اعتقاداتم زندگی می کنم...به درد بیاره
به نظرت هر کسی که اعتقادات خودشو داره باید به اعتقاد دیگران توهین کنه.....
قرآن رو که آتیش میزنن....واسه پیامبرمون که کاریکاتور میکشن....پرچم اباعبدالله که میسوزونن....
اینبار هم که امام مظلوم ما امام هادی......
خدایا خودت داری میبینی چجوری مارو تحقیر میکنن.......خدایا مارو به خاطر مسلمونای اولیه مجازات نکن....
ظهور مولا مهدی رو نزدیک تر کن......خدایا خودت شاهدی که رهبرمون بگه بمیر میمیریم.....اگه مولامون بیاد
واسش چیکار می کنیم.....
اللهم عجل لولیک الفرج
۱۶:۳۸, ۲۰/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #49

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان عزیز :
با توجه به اینکه دوستان ناظر جوابی ندادن ، حقیر این آهنگ رو آپلود کردم .
آهنگ Reverse شده ی اون هم دارای ریتم منظم هستش . بطوریکه اگه از آخر هم به موسیقی گوش بدین ، انگار اول آهنگه . . . یعنی کلا این آهنگ Reverse شده اش هم دارای نظم هستش . امیدوارم توهمی بیش نباشه . این آهنگ رو هم بخاطر این آپلود کردم که اولا هم دوستان گوش بدن ، بلکه ما رو از شک خارج کنن ؛ دوما بخاطر اینکه باور کنین این آهنگ رو از دیشب تا حالا چند بار آهنگ اصلی رو گوش کردم و اصلا هیچ مفهومی پیدا نکردم . یعنی همش داره یه سری کلمات رو بکار میبره تا قافیه های به ظاهر درست دربیاد . وگرنه اصلا معنی خاصی نداره .
حجم آهنگ حدود 7 مگابایت هستش .
یه توصیه برادرانه اینکه :
بدون « بسم الله الرحمن الرحیم » اصلا آهنگ برگردان شده رو گوش ندید.
چون اونجایی که شروع به خوندن میکنه ، با یه صدای هیجان انگیز و ریتم هولناک میخونه .
در پناه الله
یا مهدی مدد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۴۰, ۲۰/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #50
آواتار
شاهین نجفی که من نمیشناسمش عددی نیست
اما اگر جلوی این ها نه ایستیم فردا هر ناکسی رسید برای شهرت یه غلطی میکنه

این یه کار سازماندهی شدس باید جلوش ایستاد
وظیفه ما اینه
اگر نه ایستیم بهتره بریم خودمون رو گل بگبریم و مطمئن باشیم اگر روز عاشورا هم بودیم میشدیم همونی که خیمه اتش میزد و ...

لهن الله اعداعهم اجمعین
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]