کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان تشکیل گروه انیمیشن سازی
۲۰:۳۴, ۳/شهریور/۹۱
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام و عرض ادب
دوستانی که مایل هستند یک گروه انیمیشن سازی تشکیل بدیم و انشاالله در آینده به تیم بازی هم گسترشش بدیم در این تاپیک اعلام آمادگی کنند . کسانی که در عرصه انیمیشن فعالیت می کنند و حتی فقط علاقه مند هستند و نمی دونند باید چیکار کنند در این تاپیک شرایط خودشونو اعلام کنند تا راهنمایی لازم انجام بدیم . فکر می کنم همه به تاثیر فیلم و انیمیشن آگاه هستید و می دونید که در جنگ نرم یکی از موثرترین ابزار ها به شمار میاند
اگر خدا بخواد ما می تونیم گروه آزمایشی تشکیل بدیم و تا وقتی به حد ساختن انیمیشن نرسیدیم آموزش های لازم ببینیم . معرفی اموزش ها با بنده
البته این گروه فقط برای اماده سازی شما به عنوان یه انیماتور هست تا اینکه به امید خدا هرگاه به حد قابل قبولی رسیدید اقدام به تولید انیمیشن , ساخت تیزر و جلوه های ویژه کنید . این گروه هیچگونه الزامی در پایبندی اعضای خودش به اینکه حتما باید در ساخت یک انیمیشن کمک کنند نداره و همون طور که گفتم فقط شمارو آماده می کنه که در وادی جنگ نرم مسلح بشید . البته شما بعد از تسلط بر نرم افزارهای مربوطه می تونید درآمد خوبی هم از این راه کسب کنید
اگر اعلام آمادگی شد چون با شما و توانایی های شما اشنا نیستم فعلا بنده به عنوان مسئول هماهنگی و آموزش در خدمتون هستم تا انشاالله انسجام بهتری بگیریم
فعالیت های پیشنهادی
1-گرافیک 2 بعدی
شامل ساخت پوستر و بنر
2-انیمیشن 3 بعدی

بنده توانایی راهنمایی اعضا به هر کدام از رشته های گفته شده را دارم . دقت کنید که 2 رشته معرفی شده دارای زیر رشته و نرم افزارهای زیادی هستند . یا علی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۵:۰۹, ۲۱/آبان/۹۱
شماره ارسال: #21
آواتار
سلام

سرباز سید علی
mahdi_t
انشاالله یه هماهنگی کنیم برای پیگیری آموزش ها و اگر در حدی بودیم که کار گروهی انجام بدیم . باید بیشتر با تخصص همدیگه آشنا بشیم .

nayyeri1982

سلام دوست عزیز . بنده حسین هستم و انشاالله بیشتر با هم آشنا بشیم . انشاالله در حوزه نوسیندگی یاریگر گروه باشید

aleerz
دوست عزیز فعالیت ما جنبه فرهنگی داره و در راستای اهداف جنگ نرم پا به این عرصه گذاشتیم . محدوده فعالیت ما حوزه ساخت فیلم و انیمیشن و بازی هست و با توجه به علاقه و نظر خودتون می تونید شروع کنید .

ahmadoffline

احمد جان فعلا نمی تونم طرح اجرایی بهتون پیشنهاد بدم . ولی هستند دوستانی که تخصصشون بهت کمک میکنه .
nayyeri1982 ظاهرا ایشون نویسنده هستند
و شما هم قبلا پیغامی در مورد جذب نوسینده در سایت راسخون داشتید

sasan_kohan
ساسان جان موتور رندر دارید ؟

راحیل
شما هم تخصص آکادمیک دارید در این زمینه . اکثر دوستانی که علاقهمند به کار در حوزه انیمیشن هستند به صورت خودآموز پیش میرند مثل خود من .

سازماندهی دوستان را با توجه به تخصصشون تو یه تاپیک میزنم تا انشاالله هنگام ساخت پروژه از هر نفر با توجه به تخصصش کمک بگیریم .
فعالیت این گروه لطمه ای به برنامه ربزی شخصی هیچکسی نمیزنه و انشاالله بستری باشه برای رشد و تعالی همه ما
جوری شرایط را در نظر میگیریم که اکثر افراد در پروژه دخیل باشند

با این وضعیت و تعداد نفرات فعلا نهایت پروژه ای که می تونیم انجام بدیم در حد تیزر ساده هست تازه در شرایطی که وقت زیادی ازمون میگیره . چون اولین کارمون میشه همه استرس دارند هر دقیقه تو انجمن هستند ببیند ادامه کار چی شد پیگیری ها بیش از حد میشه و این نوع کار کردن باعث میشه بعضی از دوستان زده بشند
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود . . .
من نمیخوام اینجوری کار کنیم . خوب وقتی فعلا در حد کار نیستیم کاری انجام نمیدیم .

امضای انصارالمهدی
دعا تهدید را به فرصت تبدیل می کند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱:۵۴, ۲۲/آبان/۹۱
شماره ارسال: #22
آواتار
سلام همسنگر چه عجب از این ورا Smile
با نظراتت موافقم
ما یه دونه تیزر هم درست کنیم بسه حتی اگه کیفیت مطلوب رو هم نداشته باشه چون بالاخره هر چی باشه هر کدوممون یه طرف ایرانیم و هیچ پشتوانه مادی هم نداریم
اما از صمیم قلب دعا میکنم کارامون یه نتیجه ای بده
ان شاء الله والسلام (Big Grin)

امضای سرباز سید علی
اگر از سرهایمان کوهها بسازند فرزندانمان در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند:
خامنه ای را تنها گذاشتند
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۱:۱۹, ۲۲/آبان/۹۱
شماره ارسال: #23
آواتار
سلام
قول 100% نمیدم
ولی تا حد توان هستم

امضای S!lenced
۲۳:۳۰, ۲۷/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #24

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

[/b]
بنده حقیر با توجه به تجربه کوچک در زمینه مدلسازی و انیماتوری و علاقه وافر به این حرفه و جهت قرار گرفتن در یک محیط سالم و پویا و گروهی جهت ساخت یک انیمیشن فرهنگی و یا ... با کمال میل جهت فعالیت و همکاری با شما در زمینه تشکیل یک گروه انیمیشن سازی در صورت نیاز آمادگی دارم در خدمت شما عزیزان باشم .

توفیق روزافزون برای شما از خداوندمنان
شیخ لر
۱۰:۲۹, ۲۸/بهمن/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/بهمن/۹۵ ۱۰:۳۰ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #25

کارتون رو سخت نکنید. برید سراغ انیمشنهای دو بعدی. اتفاقاً نمونه های موفقی رو هم در سالهای اخیر شاهد بودیم حتی در بین کارهای آمارتوری (مثل انیمیشنهای "نیمز استودیو" و کارهای سروش رضایی) یا کارای حرفه ای تر مثل دیرین دیرین و کدو بدو.
۱۰:۱۳, ۳۰/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #26

با عرض پوزش
اگه قرار گروهی تشکیل بشه به نحوی فعالتر و مستلزم پشت کار قوی باشه نه با یک فراخوان ساده خواهشمند است اطلاعات بروزتر با تاریخ و اطلاعات دقیق بگذارید و با اعضایی که ثبت نام نموده اند ارتباط نزدیک برقرار نمایید تا به لطف حق هرچه سریعتر با برنامه مدون حرکتهای مثبت صورت پذیرد.
۱۸:۰۲, ۳۰/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #27
آواتار
سلام دوستان.
ببینید تو فضای مجازی هر از گاهی یکی از ما رو جو میگیره و میخوایم یهو یه حرکتی بزنیم دنیا رو تکون بدیم. اما وقت عمل که شد همه ناپدید میشن! اینم یکی از همون حرکات بودهWink
اگر میخواید واقعا کاری رو شروع کنید باید اولش انفرادی کار کنید. وقتی خودتون کارو تا یه مرحله ای پیش بردید و خروجی ها تون رو نشون دادید، اونوقت میتونید به فکر تشکیل گروه هم باشید.
در پناه خدا

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا