کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم پخش مناسب بازی های رایانه ای
۲۰:۲۲, ۲۷/خرداد/۹۴
شماره ارسال: #1
آواتار
درود
دیروز رفته بودم مغازه ی یکی از دوستام توی توپخونه...یهو دیدم که یه بچه ی ده دوازده ساله با باباش اومد بازی GTA Vکه یه بازی بالای 21 سال هستش رو برداشت(این بازی بخاطر محدود نذاشتن بازیکن هاش معروفه...) و رفت
هرچقدرم به بابای اون بچه و دوستم گفتم این بازی محتوای نامناسب داره گوش نکردن گفتن برو بابا تو توی زمان پیامبر زندگی میکنیMat
ولی توی بلاد کفر یه بچه نمیتونه همینطوری بره مغازه بگه آقا فلان بازی رو بده...
به نظر شما مشکل ما عدم پخش مناسب نیستش؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۳۶, ۲۷/خرداد/۹۴
شماره ارسال: #2

متاسفانه بازی رایانه ای به خصوص GTA تاثیر بدی دارند بیشتر بر افراد کم سن. نسخه های بدون سانسورش بماند.
وای چرا نظارتی صورت نمی گیرد جای سئوال دارد. دوست من هم مشابه تاپیک شما را دیده بود.
۶:۰۰, ۲۸/خرداد/۹۴
شماره ارسال: #3
آواتار
(۲۷/خرداد/۹۴ ۲۰:۲۲)amirabdi نوشته است:  درود
دیروز رفته بودم مغازه ی یکی از دوستام توی توپخونه...یهو دیدم که یه بچه ی ده دوازده ساله با باباش اومد بازی GTA Vکه یه بازی بالای 21 سال هستش رو برداشت(این بازی بخاطر محدود نذاشتن بازیکن هاش معروفه...) و رفت
هرچقدرم به بابای اون بچه و دوستم گفتم این بازی محتوای نامناسب داره گوش نکردن گفتن برو بابا تو توی زمان پیامبر زندگی میکنیMat
ولی توی بلاد کفر یه بچه نمیتونه همینطوری بره مغازه بگه آقا فلان بازی رو بده...
به نظر شما مشکل ما عدم پخش مناسب نیستش؟

من GTA V رو تموم کردم ، از همون لود اسکرینش میشد فهمیدم چی به چیه ، اصلا محتوای جنسی در این گیم موج میزنه ، کانال تلویزیون که عوض میکنی ، همه اش داره در مورد مسائل جنسی بحث می کنه ، به گونه ای هم ساخته شده که برای نوجوانان جذابیت خیلی زیادی داره اینجور نکات ، کارتون هایی که توی تلویزیون جی تی ای پخش میشه اصلا نمیشه نگاه کرد. حالا یکی از بچه ها به من داشت در مورد سینمای بالا شهرش حرف میزد ، هرفیلمش 15 دیقه کامل یک کارتون یا فیلم کامل هست! بحث استریپ کلوب و ... به کنار...
حتی وسط های گیم با زنان بدکاره حرف میزنی و ... شماره شو بهت میده تو موبایل ذخیره میشه.

ولی به غیر از حواشی ، خود گیم چیز چندان خاصی نداره. ماموریت ها و عملیات بازی فوق العاده اکشن بوده ، ولی من این گیم رو توصیه نمی کنم به افراد زیر 20-22 سال. بخصوص خشونت یکی از شخصیت های بازی به اسم Trevor رو خود من که اصلا تاثیر خوبی نداشت.
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]