کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیپ بازی شیطانی (کلش آف کلنز )- استاد رائفی پور
۱۶:۰۷, ۷/شهریور/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/شهریور/۹۴ ۱۶:۰۷ توسط 313rahro.)
شماره ارسال: #1
آواتار
کلیپ بازی شیطانی - کلش آف کلنز (استاد رائفی پور)

دانلود کیفیت بالا 34 مگابایت
دانلود کیفیت پایین 12 مگابایت

[تصویر: userupload_2013_10448310861440847621.3974.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۰:۱۱, ۱۵/شهریور/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/شهریور/۹۴ ۲۰:۱۳ توسط نرگس مهدوی.)
شماره ارسال: #11
آواتار
(۱۵/شهریور/۹۴ ۹:۴۸)Silence نوشته است:  تو کلش تمام منابع تمام شخصیت ها توسط قدرترین روانشاسان دنیا ساخته شده واقعا حرفه ای و خلاقانست،...
البته فک کنم منظور استارتر از شیطانی بودن غفلته وگرنه دلیل دیگه ای نداره...
سلام
منظور من از شیطانی بودن همونی بود که تو کلیپ گفته شد.
من نمیتونم قدرترین روانشناسان دنیا رو با نماد های ماسونی کنار هم بذارم و خیلی راحت به بهانه ی سرگرم شدنم از کنارش بگذرم.
دنبال فایل کامل سخنرانی استاد رائفی پور گشتم تا براتون بذارمش ولی پیداش نکردم.اگر که کلیپ رو نگاه کرده باشین میبینین که خیلی ضریف از این نماد ها در بازی استفاده کردن. برای من حرف شخصی مثل ایشون ،که تخصصشون نماد شناسیه، حجته وقی میگه که این بازی پر از نماد فراماسونیه

به نظر شما غفلت از وقت چیز کمیه؟
وقتی یک چیزی میتونه سرمایه ی زندگی من باشه چرا تبدیل به شرمایش کنم؟
امام سجاد(علیه السلام) در فرازی از دعاهاشون به خداوند عرض می کنند:
«وَ عَمِّرنِی ماکانَ عُمرِی بِذلَةً فِی طاعَتِکَ، فَاِذا کانَ عُمرِی مَرتَعاً لِلشَّیطانِ فاقبِضنِی اِلَیکَ؛
عمر طولانی تا هنگامی که عمرم در راه اطاعت تو صرف شود به من عطا کن، و هرگاه عمرم چراگاه شیطان گردد، جانم را قبل از پیشی گرفتن عذابت بگیر.»
و در فرازی دیگه می فرمایند:
«وَ نبّهِنی لِذِکرِکَ فِی اَوقات الغَفلَةِ، وَ استَعمِلنِی بِطاعَتِکَ فِی اَیّامِ المُهلَةِ؛
خدایا مرا در وقت های غفلت و بی خبری، برای یاد خودت هوشیار و بیدار کن، و در روزگار فرصت و فراغت، به عبادت و بندگی بگمار.»

اصلا شیطانی بودن بازی به کنار. وقتی پیامبر(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) می فرمایند:« در مورد حفظ عمر خود بخیل تر از پول و ثروت خود باش» چرا باید ساعت ها از عمر خودم رو پای کاری بریزم که هیچ نفعی برام نداره؟
تفریح و سرگرمی سالم مستحبه ولی تفریحی که باعث بشه من در راه بندگی پر انرژی تر از قبل قدم بردارم.
امام علی(علیه السلام) در سخنی می فرمایند:
« انسان با ایمان ساعت های زندگیش را به سه بخش تقسیم میکند:1- بخشی را به مناجات به خدا میپردازد. 2- بخشی را در طریق هزینه ی زندگی هزینه می کند. 3- بخش دیگر برای استراحت و بهره گیری از لذت های حلال و آرامش بخش روح و روان
به نظر شما بازی ای که به دنبالش اعتیاد میاره روح بخشه یا جنون آور؟!

من چرا باید درآمدم رو صرف پر شدن کیسه ی کسایی بکنم که معلوم نیست دفعه ی بعد میخوان بعد از اتلاف وقت مردم (که صد در صد چیزی بیش از وقته!) رو چی سرمایه گذاری کنن؟
به چه قیمت باید وقتم رو بهشون بفروشم؟ وقتی رو که در قرآن انقدر بهش احترام گذاشته شده که حتی خدا بهش قسم میخوره!
«و العصر! قسم به وقت»
سرگرم شدن به یه بازی از یه حدی که بگذره اسمش دیگه سرگرمی نیست بیهوده کاریه ولی مگه خدا در قرآن نمیگه:
«و الّذین هم عن اللّغو معرضون؛
مؤمنان از کارهای بیهوده روی گردان هستند.»

مگه در چندین آیه آه و حسرت کسایی رو که به وقت اهمیت ندادن رو در قیامت متذکر نمیشه؟:
« در قیامت اهل باطل و اتلاف کردن وقت زیان خواهند دید.»
کسایی که وقت خودشون رو به بطالت میگذرونن در حقیقت بر ضد قرآن گام برداشتن چرا که قرآن قدردانی از وقت رو از ارکان اصلی ایمان و وسیله ی نجات و پیروزی قرار داده.

حواسمون باشه کاری نکنیم که اون دنیا جزو اون دسته از آدمایی باشیم که به خدا التماس میکنن که مارو به دنیا برگردون تا غیر از آنچه که انجام میدادیم رو انجام بدیم.
۲۰:۴۵, ۱۵/شهریور/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/شهریور/۹۴ ۰:۳۰ توسط Silence.)
شماره ارسال: #12
آواتار
(۱۵/شهریور/۹۴ ۲۰:۱۱)نرگس مهدوی نوشته است:  سلام
منظور من از شیطانی بودن همونی بود که تو کلیپ گفته شد.
من نمیتونم قدرترین روانشناسان دنیا رو با نماد های ماسونی کنار هم بذارم و خیلی راحت به بهانه ی سرگرم شدنم از کنارش بگذرم.
دنبال فایل کامل سخنرانی استاد رائفی پور گشتم تا براتون بذارمش ولی پیداش نکردم.اگر که کلیپ رو نگاه کرده باشین میبینین که خیلی ضریف از این نماد ها در بازی استفاده کردن. برای من حرف شخصی مثل ایشون ،که تخصصشون نماد شناسیه، حجته وقی میگه که این بازی پر از نماد فراماسونیه

به نظر شما غفلت از وقت چیز کمیه؟
وقتی یک چیزی میتونه سرمایه ی زندگی من باشه چرا تبدیل به شرمایش کنم؟
امام سجاد(علیه السلام) در فرازی از دعاهاشون به خداوند عرض می کنند:
«وَ عَمِّرنِی ماکانَ عُمرِی بِذلَةً فِی طاعَتِکَ، فَاِذا کانَ عُمرِی مَرتَعاً لِلشَّیطانِ فاقبِضنِی اِلَیکَ؛
عمر طولانی تا هنگامی که عمرم در راه اطاعت تو صرف شود به من عطا کن، و هرگاه عمرم چراگاه شیطان گردد، جانم را قبل از پیشی گرفتن عذابت بگیر.»
و در فرازی دیگه می فرمایند:
«وَ نبّهِنی لِذِکرِکَ فِی اَوقات الغَفلَةِ، وَ استَعمِلنِی بِطاعَتِکَ فِی اَیّامِ المُهلَةِ؛
خدایا مرا در وقت های غفلت و بی خبری، برای یاد خودت هوشیار و بیدار کن، و در روزگار فرصت و فراغت، به عبادت و بندگی بگمار.»

اصلا شیطانی بودن بازی به کنار. وقتی پیامبر(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) می فرمایند:« در مورد حفظ عمر خود بخیل تر از پول و ثروت خود باش» چرا باید ساعت ها از عمر خودم رو پای کاری بریزم که هیچ نفعی برام نداره؟
تفریح و سرگرمی سالم مستحبه ولی تفریحی که باعث بشه من در راه بندگی پر انرژی تر از قبل قدم بردارم.
امام علی(علیه السلام) در سخنی می فرمایند:
« انسان با ایمان ساعت های زندگیش را به سه بخش تقسیم میکند:1- بخشی را به مناجات به خدا میپردازد. 2- بخشی را در طریق هزینه ی زندگی هزینه می کند. 3- بخش دیگر برای استراحت و بهره گیری از لذت های حلال و آرامش بخش روح و روان
به نظر شما بازی ای که به دنبالش اعتیاد میاره روح بخشه یا جنون آور؟!

من چرا باید درآمدم رو صرف پر شدن کیسه ی کسایی بکنم که معلوم نیست دفعه ی بعد میخوان بعد از اتلاف وقت مردم (که صد در صد چیزی بیش از وقته!) رو چی سرمایه گذاری کنن؟
به چه قیمت باید وقتم رو بهشون بفروشم؟ وقتی رو که در قرآن انقدر بهش احترام گذاشته شده که حتی خدا بهش قسم میخوره!
«و العصر! قسم به وقت»
سرگرم شدن به یه بازی از یه حدی که بگذره اسمش دیگه سرگرمی نیست بیهوده کاریه ولی مگه خدا در قرآن نمیگه:
«و الّذین هم عن اللّغو معرضون؛
مؤمنان از کارهای بیهوده روی گردان هستند.»

مگه در چندین آیه آه و حسرت کسایی رو که به وقت اهمیت ندادن رو در قیامت متذکر نمیشه؟:
« در قیامت اهل باطل و اتلاف کردن وقت زیان خواهند دید.»
کسایی که وقت خودشون رو به بطالت میگذرونن در حقیقت بر ضد قرآن گام برداشتن چرا که قرآن قدردانی از وقت رو از ارکان اصلی ایمان و وسیله ی نجات و پیروزی قرار داده.

حواسمون باشه کاری نکنیم که اون دنیا جزو اون دسته از آدمایی باشیم که به خدا التماس میکنن که مارو به دنیا برگردون تا غیر از آنچه که انجام میدادیم رو انجام بدیم.
سلام
اگه به پست قبل من دقت کرده باشید منم گفتم این بازی چیزی جز اتلاف وقت نیست،این کلیپ هم ندیده بودم تا حالا ولی ضرری که به جوون های ما داره میزنه رو باچشم خودم دیدم،
اینو هم گفتم این خیلی بده که آرمان جوان ایرانی به جم گرفتن خلاصه بشه...
منظورم از قدرترین روانشاسان هم دقیقا همین بود که طوری ساختن که باعث اعتیاد میشه....
اما کلا با بحث این نمادها موافق نیستم،بنظرم بازی خود همیناست که مارو درگیراین اشکال کنه و از اصل هدف دور کنه...
۲۳:۲۳, ۱۵/شهریور/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/شهریور/۹۴ ۲۳:۲۹ توسط A.E.)
شماره ارسال: #13
آواتار
(۱۵/شهریور/۹۴ ۲۰:۴۵)Silence نوشته است:  سلام
اگه به پست قبل من دقت کرده باشید منم گفتم این بازی چیزی جز اتلاف وقت نیست،این کلیپ هم ندیده بودم تا حالا ولی ضرری که به جوون های ما داره میزنه رو باچشم خودم دیدم،
اینو هم گفتم این خیلی بده که آرمان جوان ایرانی به جم گرفتن خالاصه بشه...
منظورم از قدرترین روانشاسان هم دقیقا همین بود که طوری ساختن که باعث اعتیاد میشه....
اما کلا با بحث این نمادها موافق نیستم،بنظرم بازی خود همیناست که مارو درگیراین اشکال کنه و از اصل هدف دور کنه...
اخه چه اهمیتی داره اصلا بیاین فرض کنیم که نماد هایی که توبازی پیدا شده همش از توهم توطئه ی ماست Big Grin
خب الان همه موافقین که کلش اتلاف وقته تموم شد ورفت این خودش یه دلیل خوب وکافی واسه ترک این بازی وهمه بازیای شبیه به اونه و این ثابت میکنه که نظر شما دوستان (سایلنت ونرگس مهدوی) یکیهWink

...اخه چه اهمیتی داره اصلا بیاین فرض کنیم که نماد هایی که توبازی پیدا شده همش از توهم توطئه ی ماست
خب الان همه موافقین که کلش اتلاف وقته تموم شد ورفت این خودش یه دلیل خوب وکافی واسه ترک این بازی وهمه بازیای شبیه به اونه و این ثابت میکنه که نظر شما دوستان (سایلنت ونرگس مهدوی) یکیه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۰:۲۳, ۱۶/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #14
آواتار
(۱۵/شهریور/۹۴ ۲۰:۴۵)Silence نوشته است:  سلام
اینو هم گفتم این خیلی بده که آرمان جوان ایرانی به جم گرفتن خالاصه بشه...
روی صحبتم با شما نبود. کلی صحبت کردم. متوجه منظور شما شده بودم.

من هم درباره ی اینکه درگیر نماد ها نباید شد موافقم ولی نه در جایی که خود اینها دارن ازش استفاده میکنن!
اتفاقا باید اینجور مواقع حساس شد!
۱۵:۰۴, ۲۰/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #15
آواتار
[تصویر: 40477759222215641904.jpg]
[تصویر: 94293125028337704653.jpg]
[تصویر: 84751954145287207090.jpg]
[تصویر: 21081862752539913103.jpg]
شعارهای ضدصهیونیستی ایرانی‌ها در بازی کلش آف کلنز
تعدادی از جوانان ایرانی در اقدامی جالب پیام‌هایی را برای شرکت‌کنندگان اسرائیلی بازی کلش آف کلنز «Clash of Clans» ارسال کردند.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، کلش آف کلنز «Clash of Clans» و یا همان «جنگ قبایل»، از سری بازی‌های استراتژیک محسوب می‌شود که به صورت آنلاین طراحی شده است.

این محصول شرکت سوپرسل ابتدا در سال 2012 برای سیستم عامل آی‌اواس و در سال 2013 برای برای سیستم عامل اندروید منتشر شد.

در این بازی تعدادی از افراد یک گروه را تشکیل داده و به صورت رندوم و اتفاقی باید به یک گروه دیگر هجوم ببرند و مواضع آن‌ها را تخریب کنند.

به گزارش فارس، یکی از گروه‌های ایرانی که اخیرا با گروهی اسرائیلی در این بازی روبرو شده، از این فضا استفاده کرده و انزجارشان را از اسرائیلی‌ها نشان دادند.

بازیکنان ایرانی این کِلَن،‌ به همین منظور با استفاده از وسایل و تجهیزات بازی، در زمین خودشان پیغام‌هایی را خطاب به بازیکنان اسرائیلی ساختند تا آن‌ها با ورود به زمین‌بازی‌ این حریف ایرانی، پیش از هرچیز با شعارهای ضدصهیونیستی مواجه شوند.
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]