کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 31 رای - 4.1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث پیرامون سخنرانی های آقای رائفی پور(پست اول مطالعه شود)
۱۱:۵۷, ۲۴/خرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/آذر/۹۴ ۱۰:۲۳ توسط mohamad.)
شماره ارسال: #1
آواتار
دوستان عزیزم . وقتی در راه حقیقت قدم بر میدارید باید منتظر همه چیز باشید . و برای رضای خدا صبر و متانت و وقار و حوصله پیشه کنید .
اجرتان با خداوند

لطفا فقط از گزینه گزارش استفاده کنید .
در این تاپیک به سوالات و انتقادات و ایرادات مستند و منصفانه خود در زمینه سخنرانی های استاد راءعی پور بپردازید
ممنونم

پ ن:
این تاپیک را بنده به دلیل تجمیع انتقادات و تحلیل دوستان ایجاد کردم . و قصدی جهت نقد ایشان تا کنون نداشته ام .

دوستان توجه داشته باشند اقای رائفی در این تالار پاسخی درج نمیکنند . بنابرین اگر طالب جواب هستید از طرف خود ایشان باید راه دیگری پیدا کنید

هر گونه توهین و هتک حرمت توسط هر شخصی منجر به حذف کامل پست ایشان خواهد شد

دوستانی که اینجا جواب میدهند هیچ کدام از طرف اقای رائفی نیستند (به نقل از خودشان)

اقایانی که برای انتقادها پاسخ مینویسند متوجه باشید که شما ممکن است دید بدی را نسبت به طرفداران در ذهن مخاطب ایجاد کنید .(در صورت پاسخ تند و نا بجا)

یا حق

امضای وحید110
و از ميان مردم کسانی هستند كه خدا را فقط به حرف[و بدون عمل] مى‏پرستد پس اگر خيرى به او برسد بدان اطمينان يابد و چون بلايى بدو رسد روى برتابد در دنيا و آخرت زيان ديده است اين همان زيان آشكار است(۱۱)
خدا وسیله ای است برای رسیدن به خواسته های نفست یا نفست قربانی برای رسیدن به خدا؟!!

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۱۵, ۲۴/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #2
آواتار
کاربر مورد نظر به دلیل توهین و بی ادبی . عدم رعایت قوانین تالار و توجه نکردن به تذکرات مکرر دوستان مدیران و اعضا به مدت یک هفته بن شد .
ما هر عقیده مخالف محترمی را خواهیم پذیرفت . اینجا محیطی برای جنگ اعصاب و درگیری و بی حرمتی نیست . محیطی است برای ابراز اندیشه و تعالی فکر .
محیط علم و دانش و تفکر مقدس است . هر کاربری توانست محترمانه مقاصد و انتقادات خود را بیان کند به دیده منت .
اما در صورت عدم رعایت ان طبق قانون امر به معروف و نهی از منکر و مراتب ان رفتار خواهیم کرد
یا حق
۱:۳۶, ۲۵/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #3
آواتار
حالا یه نفر خواسته بیدارتون کنه باید باهاش این کارو بکنید؟

خب چرا جواب نمیدید مگه چیز بدی گفته میگه چرا آقای رائفی در مورد پیامبر ها اینطوری حرف میزنه خب راست میگه.
۳:۰۳, ۲۵/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #4
آواتار
(۲۵/خرداد/۹۰ ۱:۳۶)sara_iran نوشته است:  حالا یه نفر خواسته بیدارتون کنه باید باهاش این کارو بکنید؟

خب چرا جواب نمیدید مگه چیز بدی گفته میگه چرا آقای رائفی در مورد پیامبر ها اینطوری حرف میزنه خب راست میگه.

سلام دوست عزیز Smile

متاسفانه اون دوستمون از ادبیات توهین آمیزی استفاده کردن به همین خاطر پستشون حذف شد ، مطمئناً اگر با رعایت ادب و احترام مطلبشون رو بیان می کردن ، به هیچ وجه پستشون حذف نمی شد ، دوستانی که در تالار عضو هستند دارای ذهن بیداری هستند و از بحث هایی که بر پایه منطق و ادب باشه استقبال می کنند
آقای رائفی پور هم به طور قطع معصوم نیستند ، ممکن است در برخی از سخنرانی ها دچار اشتباه شوند و یا نقدی به صحبتشون وارد باشه
اگر به نظر شما نقدی به برخی از صحبت های ایشون وارده ، اشکالی نداره مطرح بشه و خیلی هم خوبه ، دوستان عزیزی از جنبش مصاف هم در این تالار هستند و این مطالب رو به اطلاع ایشون می رسونند . اینکه مشکلی نیست ، دوستان و خود آقای رائفی پور هم استقبال می کنند.

اما وقتی اون دوستمون میاد با ادبیات تمسخر گونه و توهین آمیز مطلبش رو بیان می کنه ، دیگه این رفتار در این تالار پذیرفتنی نیست و به همین خاطر پستش حذف می شود.

با تشکر از توجهتون Smile

امضای ANTI satan
حضرت علی (علیه السلام):
تو اول حق را بشناس و حق را ميزان براى اشخاص قرار بده و آن گاه اهل حق را خواهى شناخت
.
در حقانیت جمهوری اسلامی ایران همین بس ، که یک طرف ایران قرار دارد و در طرف مقابل جریان های صهیونیستی ، فراماسونری ، شیطان پرستی و وهابی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۴:۲۲, ۲۵/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #5
آواتار
خب من جای ایشون سوال میکنم اگه اینجا جاش باشه
آقای رائفی پور بین سخنرانی هاشون مثلا میگن "موسی میدونی امگا 3 چیه نمیدونی دیگه" یا کلمن همراه. یا "آب از لبو لوچه ابراهیم آویزون شد" اینای رو که گفتم بار ها تکرار شده. یه نفر نیست بیاد بگه اینکارتون اشتباهه. ما که صدامون به جای نمیرسه .خوده آقای رائفی پور هم گفتن که به من نامه میدن که شوخی نکنید ولی باز هم تکرار میشه مگه اگه کسی معصوم نبود هر کار که خواست باید انجام بده.
لطفا پاک نکنید
۶:۰۳, ۲۵/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #6
آواتار
نقل قول:خب من جای ایشون سوال میکنم اگه اینجا جاش باشه
آقای رائفی پور بین سخنرانی هاشون مثلا میگن "موسی میدونی امگا 3 چیه نمیدونی دیگه" یا کلمن همراه. یا "آب از لبو لوچه ابراهیم آویزون شد" اینای رو که گفتم بار ها تکرار شده. یه نفر نیست بیاد بگه اینکارتون اشتباهه. ما که صدامون به جای نمیرسه .خوده آقای رائفی پور هم گفتن که به من نامه میدن که شوخی نکنید ولی باز هم تکرار میشه مگه اگه کسی معصوم نبود هر کار که خواست باید انجام بده.
لطفا پاک نکنید

دوست خوبم چرا باید نظر شما پاک بشه
همانطور که بنده خدمتتون گفتم اگر مطلبی با رعایت ادب و احترام مطرح بشه ، استقبال هم میشه Smile

اما در مورد مطلبی که فرمودید ؛ بنده فقط تعدادی بسیار کمی از سخنرانی های آقای رائفی پور رو شنیدم و این مطلب رو که فرمودید نشنیدم ، برای همین نمی تونم اظهار نظر کنم ، اما اگر این مطالب بیان شده ، قطعاً این نوع بیان خوب و مناسب نیست و از آنتی 666 عزیز می خواهم این مطالب و نقد های دوستان را به اطلاع جناب آقای رائفی پور برسانند تا دیگر مشکل و شائبه ای بوجود نیاید
با تشکر Smile
۸:۱۴, ۲۵/خرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/خرداد/۹۰ ۸:۵۵ توسط Ahmad-A.R.M.)
شماره ارسال: #7

یه سوال آقای, رائفی پور در مورد کشتن دختر ها در زمان جاهلیت اعراب چی گفتن.

امضای Ahmad-A.R.M
إنّ التَّقوى مُنتَهى رِضَى اللّه مِن عِبادِهِ وحاجَتِهِ مِن خَلقِهِ
امیرالمؤمنین على علیه السلام

غرر الحكم:3620 منتخب ميزان الحكمة:604
۱۰:۲۹, ۲۵/خرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/خرداد/۹۰ ۱۰:۳۸ توسط ANTi666.)
شماره ارسال: #8
آواتار
سلام بر محققان و پژوهشگران!

همونطور که ANTI satan عزیز گفتن تا زمانی کسی درست حسابی نخواد حرف بزنه، کسی هم جوابش رو نخواهد داد.
من آدم خیلی رکی هستم!! شمایی که تازه عضو شدی و همون شبهه رو ایجاد میکنی، میتونی همون شخص باشی!! اگر هم نباشی از طرف همون شخصی! ولی ما فرض میکنیم که نیستی و سعی در رفع شبهه شما داریم... که با اینحال هم یا سخنرانی رو کامل گوش ندادی و همین یک تیکه رو گوش دادی! یا قصد و قرضی در میانه.... شاید من اشتباه میکنم! و اما :

1-( موسی میدونی امگا 3 چیه نمیدونی دیگه ) تو این جمله که هیچ کلمه بد با توهین آمیزی بکار نرفته،کنایه ایست که از طرف مردم جاهل زمان موسی (علیه السلام) خطاب به پیامبر وقتشون.خب! آیا قرار بوده موسی (علیه السلام) رو مردمش جور دیگه ای خطاب کنن؟ آیا این جمله نشان دهنده جاهل بودن و پرسش کنندگان رو نشون میده (شما که سخنرانی رو گوش دادی میدونی اینجمله کجای یک داستان و بخش از سخنرانی هست!!! ولی بدون پیش و پس فقط این جمله رو اینجا گذاشتین) یا ندانستن موسی (علیه السلام)؟

((( برای اطلاع پیگیران، این جمله مربوط به بخشی است که در مورد همراهان حضرت موسی (علیه السلام) {بنی اسرائیل} که با پیامبرشان در بیابان ها و در حال طی مسیری بودند و در این بین خداوند غذاهای بهشتی برای ایشان فرود می آورد.اما این مردم جاهل و نادان که بهانه گیر بودند، از تکراری بودن غذاهای بهشتی بهانه میگرفتند و غذاهای جدید میطلبیدند. حال استاد رائفی پور برای اینکه بتونه به مخاطبانش این موضوع رو قابل لمس بکنه، میگه که بنی اسرائیل با وجود داشتن غذاهای بهشتی به موسی (علیه السلام) میگفتند ما سیب زمینی میخوایم!!! تخم مرغ بدنمون کم شده! امگا 3 میدونی چیه؟ خیلی وقته به بدنمون نرسیده، سبزی میخوایم، از بس مرغ و گوشت خوردیم خسته شدیم و.....))) همگی "بهانه های بنی اسرائیلی" رو شنیدیم........

2- (کلمن همراه) در همین داستان نیز تعریف میشه که در این مسیر (که قرار بوده به عرض موعود! برسن ولی با بهانه گیری ها و عدم تحمل و صبر، خداوند نعماتش رو از این قوم میگیره و برتر بودن این قوم رو ساقط میکنه و برمیگردن)، موسی (علیه السلام) به هرجا که میرسیدند از سنگی که با عصا بهش زده بودن و از آن 12 شعبه آب شرب میجوشید استفاده میکردندو حال استاد رائفی پور از بهانه گیری های این قوم نمک نشناس میگفتند که :............... و غذاهای بهشتی داشتن، ابرها بالای سرشون بود که زیر آفتاب اذیت نشن، کلمن همراه داشتن، دیگه چی میخواستن؟ و................

3- (آّ از لب و لوچه ابراهیم آویزون شد!) اسم و تاریخ این سخنرانی یا فایل صوتیش رو بگذارید تا ما هم بشنویم! و بعد توضیحاتش رو بدیم.

اگر کسی به استاد گفته شوخی نکن، برای کلاس کاریش گفته نه برای خطا یا گناه یا خلافش! اگر همین شوخی نباشه، بعضی از همین شرکت کنندگان، مثل تقریبا همه سخنرانی های دیگران، یا خوابشون میگیره یا هواسشون پرت میشه. استاد قرائتی رو که میبینید! چرا کسی از سخنان ایشون خسته نمیشه؟ نکنه ایشون هم خطا میکنن؟ دیگه همه از شوخی های اینچنینی حاج آقای قرائتی با خبر هستن.

امضای ANTi666
[تصویر: anti666-logo.jpg]
۱۰:۴۲, ۲۵/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #9
آواتار
آب از لب و لوچه ابراهیم آویزون شد رو استاد جایی گفتن که خداوند به حضرت ابراهیم می فرماید ابراهیم مبارکت باشه تو از هم اکنون به مقام امامت رسیدی در واقع استاد می خواستن با استفاده از این لفظ بزرگی مقام امامت رو نشون بده که حضرت ابراهیم بعد از رسیدن به مقام امامت چقدر خوشحال شده اند.

امضای akhevi
در زمان غیبت به کسی منتظر می گویند که منتظر شهادت باشد..

شهید مهدی زین الدین
۱۰:۴۴, ۲۵/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #10
آواتار
3- (آّ از لب و لوچه ابراهیم آویزون شد!)
anti666 راست میگه استاد در همایششون توی دانشگاه آزاد تهران-جنوب میگن این جمله رو
همایش در مورد راز ذریه بوده
ولی خب این حرف استاد استعاره بود و خودش هم میگه که اگر بخواد امروزیش رو بگه میشه آب زا لب و لوچه ابراهیم آویزیون شد
منظور استاد واضح بوده و میخواسته به زبون خود ماها باهامون حرف بزنه که بهتر مطلب رو بگیریم همین
شما فقط خوت رو نبین واقعا اگر کلمات کتابی استفاده کنیم بعضی ها متوجه نمیشن !!
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]