کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالیباف به نفع اقای رئیسی کنار رفت
۱۴:۵۸, ۲۵/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/اردیبهشت/۹۶ ۱۵:۴۶ توسط Islam.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

مردمِ شریف ایران

روزی که علی رغم مصالح شخصی، تصمیم گرفتم وارد صحنه انتخابات شوم، می دانستم با چه شرایط سخت و خطرناکی روبرو خواهم شد؛ چرا که روشن بود برای تغییر اساسی وضع موجود، راهی نیست جز مبارزه با 4درصدی هایی که در سالهایی طولانی، توانسته اند بر شریان های اقتصادی و سیاسی کشور مسلط شوند و نه تنها اقدامي براي حل مهمترين معضلات روز اقتصادي و اجتماعي نكنند، بلكه روز به روز با ترجيح منافع خود و بي قانوني هاي گسترده، بر اين بحران ها، به ويژه بر بحران ركود و بيكاري دامن بزنند.
همانطور که شهید بهشتی پیش بینی کرده بود، مبارزه با فرصت طلبانِ انقلابی نما بسیار پرهزینه شده است، چون این جریان موریانه وار در حال خوردن ریشه های انقلاب است و گروهی که نه تنها با انقلابی های اصیل تضاد مبانی فکری دارند، بلکه جریانی هستند که منافع مادی آنها به خطر افتاده است.
لذا با توکل بر خداوند باری تعالی و با همه کمبودها و کم بضاعتی هایی که در خود می دیدم، تصمیم گرفتم با هدف تغییر وضع موجود، پای در میدان انتخابات بگذارم؛ میدانی که با تخریب ها، توهین ها و اتهام زنی های گسترده ای علیه خودم، خانواده ام و هوادارانم همراه بود و البته همه این ها مرا در پیمودن مسیری که انتخاب کرده بودم، مصمم و راسخ تر ساخت.

در شرایط کنونی، آرمان اصلی کشور و مردم، تغییر وضع موجود است و برای رسیدن به این آرمان، چاره ای نبود جز اینکه با وجودِ داشتنِ برنامه ای دقیق و جامع برای حل مشکلات کشور، مبارزه ای واقعی و نه شعاری با اشرافی گری و فرصت طلبی هم آغاز می شد؛ لذا تلاش کردم، در کنار ارائه برنامه های دقیق، که توانایی اجرایی شدن آن ها نیز وجود داشت، با شیوه ای صریح و اخلاقی، مبارزه با 4 درصدی ها را آغاز کنم و در راه این مبارزه، نه از تخریب ها و تهدیدها ترسیدم و نه هیچ گاه پا را از اصول فراتر گذاشتم و در کنار شفاف سازیِ زندگیِ اقتصادیِ شخصی ام، حرفی بی سند و بی مبنا نزدم. در حالی که آنها در عین تخریب های کور، نتوانستند از لرزه ای که بر اندام شان افتاده است جلوگیری کنند، بگونه ای که تمام امکانات خویش را برای مقابله با این جنبش مردمی به خط کردند و از این پس نیز این تخریب ها توسط این 4 درصدی ها ادامه پیدا خواهد کرد.
آنچه كه در اين مقطع اهميت دارد و حياتي است، حفظ منافع مردم، كشور و انقلاب است و اكنون كه اين آرمان بزرگ، جز با تغيير وضع موجود محقق نمي شود، باید به منظور وحدت در جبهه ى انقلاب، تصميمى اساسي و خطير گرفت. لذا براى حفظ اين آرمان بزرگ، از همه ى حاميان مردمى خويش در سراسر كشور مى خواهم، كه تمام ظرفيت و حمايت خود را براى موفقيتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم #رئيسى و به بار نشستن دولت كار و كرامت براي خدمت به مردم قرار دهند و از همه مردمی که در این مدت به تشکیل دولت مردم دل بسته بودند و از همه حامیان مردمی و یاران بی ادعایِ خودم، که بی هیچ چشمداشتی و با تمام وجود، در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار ما و مردم بر این است كه اين تصميم، زمينه ساز آغاز دورانى جديد براى يك تحول اقتصادي باشد كه با قطع دست 4 درصدی ها از اقتصاد، منتج به ايجاد اشتغال جوانان برومند اين سرزمين و حمايت از مستضعفين و محرومان در ايران سربلندمان گردد.
مبارزه تازه آغاز شده است و تا ریشه کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی چشمداشت فدا کرد.

?به عمل كار برآيد ...
?محمدباقر قالیباف

منبع. کانال تلگرامی اقای قالیباف

بسم الله الرحمن الرحیم

اینبار برای محمد باقر قالیباف؛
آنکه برای تکلیف می آید، یک دلیل برای انصرافش کافیست؛
برای تکلیف مداران
نه التماس و اصرار لازم است برای ائتلاف،
نه فشار و سازوکار لازم است برای انصراف!

#خدا_قوت #اتحاد_برای_مردم
نه به #وقاحت ، آری به #اخلاق و #نجابت

وحید یامین پور

امضای Islam
[تصویر: siOTvKOR_432.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۱:۱۱, ۲۷/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #31

نقل قول:شما گفتید رییسی با موسیقی مخالفه پس دلایل خودتون رو ارایه بدید
یعنی این جمله آقای علم الهدی، آقای رئیسی رو هم شامل میشه؟
آیت الله علم الهدی: تو کنسرت می‌خواهی مشهدی نباش برو یک شهر دیگر زندگی کن (فیلم)
۲۱:۲۳, ۲۷/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #32
آواتار
(۲۷/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۱۱)سعدی نوشته است:  یعنی این جمله آقای علم الهدی، آقای رئیسی رو هم شامل میشه؟
آیت الله علم الهدی: تو کنسرت می‌خواهی مشهدی نباش برو یک شهر دیگر زندگی کن (فیلم)
سلام

یعنی الان لازمه من به شما بگم رییسی و علم الهدی 2 انسان متفاوت هستند!!!
دیدار با تتلو هرچی نداشت اينو داشت که این حرفها ديگه تموم شده
بهتره دیدتون رو اصلاح کنید

امضای قلب
۲۱:۲۶, ۲۷/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #33

(۲۷/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۲۳)قلب نوشته است:  یعنی الان لازمه من به شما بگم رییسی و علم الهدی 2 انسان متفاوت هستند!!!
دیدار با تتلو هرچی نداشت اينو داشت که این حرفها ديگه تموم شده
بهتره دیدتون رو اصلاح کنید
بله دو انسان متفاوت اند اما همفکر
این ژستها مال دوره انتخاباته.
۲۰:۳۱, ۲۸/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۶ ۲۰:۴۲ توسط فاطمه خانم.)
شماره ارسال: #34
آواتار
(۲۷/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۲۶)سعدی نوشته است:  بله دو انسان متفاوت اند اما همفکر
این ژستها مال دوره انتخاباته.
هیچ دو آدمی همفکر مطلق نیستند . حتی دو تا مذهبی ملاک‌های متفاوت دارند . برای هر مکلف شرایطی تعیین شده که توش مختاره . اون که مسأله ای رو مباح میبینه با اون که آمیخته به حرام می‌دونه ممکنه هر دو به درستی عمل کرده باشند .
شاید برای شخص آقای علم الهدی این کار آمیخته به حرام به نظر بیاد ولی برای من نیاد و من لذت مشروع بدونم کنسرت رو ! هر دو هم درست عمل کرده باشیم .
ولا تزروا وازره وزر آخری ...
اینکه بگیم آقای علم الهدی اینو میگه پس دامادشم حتما همینو میگه که مقلطه است بازم !! چه حرفیه :| ما رو میخواین گول بزنید یا خودتون رو ؟!

امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۵:۴۸, ۲۹/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #35
آواتار
(۲۸/اردیبهشت/۹۶ ۲۰:۳۱)فاطمه خانم نوشته است:  . حتی دو تا مذهبی ملاک‌های متفاوت دارند . برای هر مکلف شرایطی تعیین شده که .
اینکه بگیم آقای علم الهدی اینو میگه پس دامادشم حتما همینو میگه که مقلطه است بازم !! چه حرفیه :| ما رو میخواین گول بزنید یا خودتون رو ؟!

ماهیتا حرف این دو فرد می تواند تناقض نداشته باشد.

آقای رییسی از واژه هنجارمند استفاده کردند و کلام آیت الله علم الهدی حفظ حرمت و قداست شهر زیارتی است.

یکمی فکر کنید می بینید می تواند متناقض نباشد.

آیت الله علم الهدی از واژه فسق و فجور استفاده کردند این رو کنار هنجار مند بگذارید...
۱۰:۲۷, ۲۹/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #36
آواتار
(۲۹/اردیبهشت/۹۶ ۵:۴۸)متفکر نوشته است:  ماهیتا حرف این دو فرد می تواند تناقض نداشته باشد.

آقای رییسی از واژه هنجارمند استفاده کردند و کلام آیت الله علم الهدی حفظ حرمت و قداست شهر زیارتی است.

یکمی فکر کنید می بینید می تواند متناقض نباشد.

آیت الله علم الهدی از واژه فسق و فجور استفاده کردند این رو کنار هنجار مند بگذارید...
بله .از کلمه متفاوت استفاده کردم که با متناقض فرق می‌کنه ،منظورم هم اصلا تناقض نبود.

تشکر از شما
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]