کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرتون کار گلشیفته بدتر بود یا آزاده نامداری؟
۲:۵۸, ۱۱/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: 99849157391594960380.jpg];
با سلامنمی دونم خانم آزاده نامداری رو میشناسید یا نه ایشون مجری صدا و سیما هستن که ادعا کردن به چادری بودنشون افتخار کردنامروز داشتم در نت جستجو می کردم یکهو کلیپی با عنوان در و دل ازاده نامداری به چشمم خورد واقعا ناراحت شدم که عکسای ایشون پخش شده...به هر حال هر کس حریم خصوصی دارهتا این که نظرات کلیپ رو خوندم فهمیدم ایشون در یکی از پارک های عمومی کشف حجاب کردنایشون در کلیپ مدعی میشن که روسری از سرشون افتاده من باور کرده بودم خیلی هم ناراحت شدم ولی کلیپ رو با دقت دیدم شعاع ده متریشون هیچ روسری نیستDodgyیادتونه سال 90 عکسای گلشیفته پخش شد چقدر در این انجمن سر و صدا شد!به نظرم گلشیفته وقتی ایران بود ریا نکرد ولی این خانم ریا کردنخواهش می کنم نذارید این خانم وارد صدا و سیما بشهتا می تونید اعتراض کنید
[تصویر: 25604910489519406147.jpg];

امضای MiladYLH
Blush
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 6 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۳:۲۴, ۱۶/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/مرداد/۹۶ ۲۳:۳۰ توسط Nadia.)
شماره ارسال: #51

(۱۵/مرداد/۹۶ ۱۶:۰۵)علی املشی نوشته است:  حالا جدا از درستی یا نادرستی مطلب...یه لحظه فکر کردم تو پاسگاه پلیس هستم..و بازپرس یا حالا هر کس دیگه ای داره برام همه ی احتمالات رو توضیح میده...

CoolDodgyBig GrinBlush

(۱۵/مرداد/۹۶ ۱۷:۳۰)A.E نوشته است:  منظور بنده خیلی از مجری های دیگه برنامه هاس الان که چادر نزدن یا حجابشونو رعایت نکردن اتفاقی واسشون افتاد؟ خب نامداری میتونست چادری نباشه میخواید بگید اگه چادری نبود لابد دیگه مجری نمیشد نه

جمله قبلیتون کلی بود. اسمی از مجری های دیگه درآن نبود Dodgy

ولی حتی اگه منظورتون بقیه مجری های خانم هست بله کاملا مشخصه که بین یک خانم چادری و غیرچادری تفاوت وجود داره!
شما تعداد برنامه هایی که به نامداری سپرده میشد را با بقیه مجری ها مقایسه کنید!
مصاحبه های رنگارنگ و متعدد نامداری بعنوان یک مجری محجبه با رسانه ها را با بقیه مجری های زن مقایسه کنید!
مراسم ها و گردهمایی هایی که ایشون برای تبلیغ چادر به اونجا دعوت می شد را با بقیه مجری ها مقایسه کنید!

و اینهمه بولد کردن این زن باعث شد که حتی فرزاد حسنی فریب بخوره و با ایشون ازدواج کنه (یک اشتباه بزرگ) وگرنه همه می دانستند که حسنی از هر لحاظ از نامداری سر است و اصلا تعجب داشت که چطور یک جوان با ظاهر مناسب و شغل خوب و شهرت با یک زن زشت و ظاهر بد و ... ازدواج کنه. اگر این شهرت کاذب نبود چنین ازدواجی هرگز رخ نمی داد.
البته ایشون سریع ذاتش را نشان داد و حسنی از زندگیش بیرونش انداخت. (حتی اگر نامداری درخواست طلاق داده باشه فرقی نمیکنه چون حسنی برای نگه داشتن او زحمتی به خود نداد چون ارزشی نداشت)

پس می بینید منافعی که این خانم برده کم نبوده و مردم حق دارن که از دورویی ایشون ناراحت بشن
۱:۰۱, ۱۷/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #52
آواتار
فقط چند کیلو سبزی احتیاجه تو این تاپیک

امضای Bidel.s
درد ما دیگران نبود
درد ما همدیگه بود
به بچه ات بگو
۱۹:۰۴, ۲۶/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #53

(۱۷/مرداد/۹۶ ۱:۰۱)Bidel.s نوشته است:  فقط چند کیلو سبزی احتیاجه تو این تاپیک

البته به نظر من "سنگ پا برای بعضی مدافعان ریاکاران" بیشتر احتیاجه اینجا Big Grin

طرف مثلا چادری رفته سوئیس با وقاحت بی حجاب مشروب خورده که بتونه اروپا کار پیدا کنه، ملت اعتراض کردن گفته: روسری یک لحظه از سرم افتاد..
بعد از این افتضاح بلند شده رفته ایتالیا با ساپورت و مانتو کوتاه جلوباز و یک روسری کوتاه !!

خوب بیچاره دلت میخواد بی حجاب و مشروب خور باشی؛ باش دیگه چرا یک عده احمق را اسکول خودت کردی که محجبه ای؟
۲۰:۰۰, ۲۶/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/مرداد/۹۶ ۲۰:۰۲ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #54

(۲۶/مرداد/۹۶ ۱۹:۰۴)Nadia نوشته است:  مشروب
در مورد نوع نوشیدنی اختلاف نظره. به ما هم خیلی ربطی نداره که بخوایم در موردش کنجکاوی کنیم. ولی به هر حال نمیشه بر اساس حدس و گمان حرف زد.

برخی هم نظر یکی از کاربران اینستاگرام رو تحت عنوان "پاسخ سخنگوی نامداری" منتشر کرده اند اما دلیلی نداره که اون فرد، سخنگوی کسی باشه. ممکنه یه کاربر عادی و مستقل باشه.
۲:۵۴, ۲۷/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/مرداد/۹۶ ۳:۳۳ توسط Nadia.)
شماره ارسال: #55

(۲۶/مرداد/۹۶ ۲۰:۰۰)سعدی نوشته است:  در مورد نوع نوشیدنی اختلاف نظره. به ما هم خیلی ربطی نداره که بخوایم در موردش کنجکاوی کنیم. ولی به هر حال نمیشه بر اساس حدس و گمان حرف زد.
آزاده نامداری تقصیری نداره میگه اطرافیانم (که مردهای خارجی بودن) محارمم بودن!
هر کس دیگه هم باشه تو مکان‌های عمومی بعد از مصرف الکل همه رو محرم میبینه!!
بعد هم اگه به ما ربطی نداره که در موردش کنجکاوی کنیم میشه بگین به شما چه ربطی داره که چپ و راست پست می زارید که این زن مشروب نخورده و حلال بوده؟ وکیلش هستید؟
هزار تا گشت ارشاد و امنیت اخلاقی و انتظامی و ... میزارن تو مملکت ، به رنگ جوراب آدم هم کار دارن! بعد خودشون و همفکراشون "چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند" توقع دارین ما چیزی نگیم؟ بچه هفت ساله را می دزدن و تجاوز می کنن و میکشن و یه بیشعور همفکرشون میگه: بچه هفت ساله حجاب نداشته که بهش تجاوز شده. توقع دارین وقتی خودشون گند می زنن سکوت کنیم؟

ضمنا دلیل اینهمه ماله کشی شمارو نمی فهمم!

بعد هم مشروب خوردنش را ماله کشی می کنید. کشف حجابش را رو می خواید چکار کنید؟

از وقتی یادمه نیکی کریمی ومعتمداریا عکسای بی حجابشون بود. نه کسی منتشر میکرد نه کسی کاری داشت چون حجاب برا اونام اجباری بود، نه نون دونی

--
خدایا: رحمتی کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد،قوتم بخش تا نانم را، و حتی نامم را در خطر ایمان افکنم،تا از آنها باشم که پول دنیا را می گیرند و برای دین کار می کنند، نه آنها که پول دین می گیرند و برای دنیا کار می کنند.
----

[b]ماله کشی ممنوع لطفا

اینجوریه که تو ایران باشی ماشین میشه فضای عمومی خارج از ایران باشی پارک میشه حریم خصوصی!

ایران باشی پدر دختر ۷سالشو نمیتونه بغل کنه حارج از ایران باشی مردهای خارجی تو پارک میشن محارم!
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا