کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زامبی کشی!! سرگرمی جدید در همه بازی ها!!
۱۷:۱۴, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
با سلام
از اونجایی که تقریبا همه ی شرکت هایی که در ساخت بازی فعال هستند زیر نظر ماسون ها کار می کنند چند سالی میشه که تقریبا در اکثر بازی ها شاهد زامبی ها و مردگان هستیم و به هر نحوی در هر بازی مشاهده می شوند

فقط کم مونده تو بازی فوتبال هم شاهد زامبی ها باشیم

میخواستم بدونم کسی چیزی از قضیه زامبی ها و بزرگنمایی زامبی ها در چند ساله اخیر چیزی می دونه؟؟؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۴۴, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #2
آواتار
مثل اینکه اینجا قرار نیست کسی "بیداری اندیشه" کنه... برادر من! زامبی کشی فقط و فقط در بازی های وحشتناک و یا کمیک وجود داره! اینو بدونید هر وقت واسه حرفاتون چندین دلیل آوردید اونوقت حرفاتون واسه کسی ارزش داره. الان شما فقط اومدید و یه چیزی گفتید و تموم... کو مدرک که پای زامبی ها به همه بازی ها وا شده؟ اتفاقا خیلی هم تعداد این بازی ها کمه. خب حالا ببینم این چه ربطی داره؟! از اول فلسفه وجود زامبی ها چی بوده؟! کمی تحقیق کنید و سعی کنید اطلاعاتتون رو بیشتر کنید. ببینید زامبی ها از کجا اومدن... زامبی ها اولین بار با فیلم Haloween که البته خیلی وقت پیش ساخته شده معروف شدن و کم کم تبدیل به سوژه های خوبی برای بازی سازی شدن. حالا این چه پروژه ی شیطانی رو ثابت میکنه؟
حالا بازی بمب در رابطه با زامبی ها:

Plants VS Zombies
اگه بازی کرده باشید تو این بازی گیاهان با زامبی هایی که میخوان به باغچه شون نفوذ کنن مبارزه میکنن... در ضمن شما باید از نور خورشید به عنوان نیرو برای ساخت آیتم های جدید استفاده کنید که فک نکنم چیز بدی باشه... هومم؟

البته چیزای دیگه هم هستن حوصله توضیحش رو ندارم ولی حرفتون متاسفانه به شدت بی پایه و اساس بود! ببخشیدا...
با تشکر.
لرد جهنمیAngel
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۰۰, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #3

دوست عزیز تند چرا صحبت میکنید ؟
درسته این موضوع زامبی و خون آشام و این قبیل شخصیت ها بسیار متداول شده در بین بازی ها و فیلم های هالیوودی که قصد جا انداختن این موجودات رو به عنوان موجودی علاوه بر انسان بر روی زمین دارند به نظر من .
البته این تاپیک بسیار مفصل و زیبا قبلا بحث شده اگر زامبی و خون آشام و گرگ نما رو یک طیف موجود در نظر بگیریم.
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-94...8%A7%D9%85
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-114.html
۱۹:۵۵, ۲۹/آبان/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳/آذر/۹۰ ۱۳:۲۸ توسط amiredge.)
شماره ارسال: #4

تقريبا در اكثر بازي هاي جديد؟شما تعداد 10 تا بازي جديد رو نام ببر كه توش زامبي ميكشند.Big Grin

resident evil
left 4 dead
Dead Island
COD:Blackops
اينا بازي هايي هستند كه توشون زامبي وجود داشته.غير از اين فكر نكنم وجود داشته باشه يا من بلد نيستم.حالا اگه هست شما بگيد.

COD:BLACK OPS هم مبناي اصليش زامبي كشي نيست ولي ي مد داخلش وجود داره كه مربوط به همينه.
۲۰:۲۴, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #5

silent hill
day of the zombi
House Of The Dead
Infected
Zombies Ate My Neighbors
Dead Rising
Ghost n Gablins
Stubbs The Zombie
جناب آقای

amiredge
اینارم به لیستتون اضافه کنین
Cool
یا حق
۲۱:۰۴, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #6

(۲۹/آبان/۹۰ ۲۰:۲۴)irandoost نوشته است:  silent hill
day of the zombi
House Of The Dead
Infected
Zombies Ate My Neighbors
Dead Rising
Ghost n Gablins
Stubbs The Zombie
جناب آقای

amiredge
اینارم به لیستتون اضافه کنین
Cool
یا حق

بله شما درست ميگيد.من بازي هاي بالا رو تا حالا نديدم.فقط از ليست بالا House Of The Dead رو بازي كرده بودم.Heart
۲۱:۲۵, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #7

متاسفانه من اصلا اهل بازی نیستم و به اصطلاح بازی باز نیستم.
ولی تا دلت بخواد میتونم برات فیلم با محوریت زامبی و خون آشام و این چرت و پرت ها مثال بزنم.
۲۱:۳۰, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #8

به نظر من اگه همه ی این لیست زیر رو هم اضافه کنیم کافی نیست:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_zombie_video_games
به دو دلیل:
1. بسیاری از این بازی ها نسخه های قدیمی هستند و خیلی از سری ها مربوط به سال های قبل هستند و چرا وقتی از چیزی نتایج خوبی می گیریم بخوایم ولش کنیم؟!
2. کلا چند روش برای ساخت یک بازی ترسناک می شناسید. فرض کنید زامبی ها رو حذف کنیم. در صد خیلی کمی از بازی ها مثل Fear می مونن.
به هر حال این دو نکته ای بود که به نظر من می رسید.
۲۱:۴۷, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #9

دو رسته اگر موضوعی جذاب و مخاطب پسند بود باید بارها و بارها مورد استفاده قرار بگیره ولی این موارد که در بازه ی زمانی خاصی به شدت افزایش یافت و حتی محوریت اصلی بازی های پرخرج و فیلم های مهم و پرخرج میشه به این باید شک کنیم که چرا این همه تاکید میکنند و میخوان جا بندازن که زامبی هم وجود داره
۲۲:۲۷, ۲۹/آبان/۹۰
شماره ارسال: #10

(۲۹/آبان/۹۰ ۲۱:۴۷)alitalebi نوشته است:  دو رسته اگر موضوعی جذاب و مخاطب پسند بود باید بارها و بارها مورد استفاده قرار بگیره ولی این موارد که در بازه ی زمانی خاصی به شدت افزایش یافت و حتی محوریت اصلی بازی های پرخرج و فیلم های مهم و پرخرج میشه به این باید شک کنیم که چرا این همه تاکید میکنند و میخوان جا بندازن که زامبی هم وجود داره

شاید ولی من به شخصه این افزایشو صرفا تو این قسمت حس نکردم. به هر حال اگه با آمار و ارقام یا شیوه ی قانع کننده ی دیگه ای بتونید این موضوعو بیان کنید به نظر من راحت تر می شه راجع بهش بحث کرد، نظر داد و به یه نتیجه ی قابل قبول رسید.
با تشکر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]