کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 14 رای - 4.14 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدونا
۱۸:۲۱, ۲۰/اسفند/۸۹
شماره ارسال: #1
آواتار
اسطوره ها جان مي گيرند: مدونا کاباليست شد و نام خود را به «استر» تغيير داد

موضوعات مقاله شامل :

کابالا چيست؟
پيدايش کابالا
کتاب ظُهَر
کابالا و مسيح گرايي اروپايي
کاباليسم لوريايي
کاباليسم در خاورميانه و شمال آفريقا
شابتاي زوي و فرقه دونمه
فرقه فرانک و پرستش جنسي
فيليپ برگ و احياي فرقه کابالا
پايان سخن

مقدمه

موجي جديد آغاز شده است: چهره‌هاي نامدار سينما، موسيقي و هنر جديد غرب به فرقه کابالا مي‌پيوندند. سرشناس‌ترين اين افراد مدونا است که اين روزها خبر عضويت او در فرقه کابالا در صدر اخبار فرهنگي جهان جاي گرفته است. درواقع، پيوستن مدونا به کابالا خبر کم‌اهميتي نيست زيرا مدونا نه يک خواننده بلکه يک نماد فرهنگي است. مدوناي 45 ساله «گيس‌سفيد» و نماد موسيقي پاپ است؛ الگويي است نه تنها براي بسياري از خوانندگان جوان بلکه براي ميليون‌ها جوان در غرب و ساير نقاط جهان.

مدونا کاباليست شده است. نه تنها او بلکه بسياري ديگر از مشاهير سينما و موسيقي جديد غرب، از پير و جوان، به عضويت فرقه کابالا درمي‌آيند: از اليزابت تايلور[1] 72 ساله و باربارا استريسند 62 ساله[2] تا ديان کيتون،[3] دمي مور،[4] استلا مک‌کارتني،[5] بريتني اسپيرز،[6] اشتون کاشر،[7] ويونا ريدر،[8] روزين بار،[9] ميک ياگر،[10] پاريس هيلتون[11] (وارث خانواده هيلتون، بنيانگذاران هتل‌هاي زنجيره‌اي هيلتون)[12] و ديگران. اين موج ورزشکاران را نيز فرا گرفته است: ديويد بکهام[13] (فوتباليست انگليسي) و همسرش، ويکتوريا، آخرين مشاهيري هستند که در ماه مه 2004، يعني همين چندي پيش، به عضويت فرقه کابالا درآمدند.

به اين ترتيب، نسل جوان غرب، و به يُمن رسانه‌هاي جهانشمولي چون ماهواره و اينترنت نسل جوان سراسر جهان، براي اوّلين بار با نام رازآميز «کابالا» آشنا مي‌شود و بسياري از آن‌ها از الگوهاي محبوب خود پيروي مي‌کنند. به عبارت ديگر، به زودي اين موج جهانگير خواهد شد: بايد در آينده‌اي نه چندان دور ظهور گروه‌هاي کاباليست را در ميان جوانان تهران و ساير شهرهاي ايران نيز شاهد باشيم همان‌گونه که در سال‌هاي قبل ظهور گروه‌هاي «شيطان‌پرست» (ساتانيست) را شاهد بوديم. ....

لینک دانلود متن کامل مقاله (حجم 680 Kb)

http://hotfile.com/dl/109780507/f96add0/...h.pdf.html
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 16 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۱:۱۱, ۲۰/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #151

آقا ممنون... به خدا واقعا هنگ بودم الان دیگه "دی باگ" شدم!!!!!!!! مرسی
۲۱:۳۵, ۲۰/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #152
آواتار
نقل قول:
آقا ممنون... به خدا واقعا هنگ بودم الان دیگه "دی باگ" شدم!!!!!!!! مرسی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin دوست عزیز هیچ چیز مثل مطالعه و تحقیق نیست خودت پیداش کن از کسی نپرس تا بهتر بدونیWink
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۴۴, ۲۲/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #153

باشه بابا اصن دیگه نمیپرسمDodgyArrogantArrogant
۱۱:۳۳, ۲۳/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #154
آواتار
نقل قول:
باشه بابا اصن دیگه نمیپرسم
[تصویر: dodgy.png][تصویر: arrogant.png]
بپرس بپرسBig Grin
منظورم این بود به حرف ما اتکا نکن شاید ما اشتباه کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۲:۱۳, ۲۶/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #155
آواتار
(۱۷/بهمن/۹۲ ۲۲:۰۵)مسافرتنها نوشته است:  من هنوز یه چیزو هنگم!!!!!! اینا که شیطان پرستن چرا عیسی مسیح رو قبول دلرن و اعلام میکنن که عیسی مسیح باعث صلح میشه؟ اگه قبول ندارن نباید از اینا بگن که!!!!!!!

نه برادرم تو مرام نامه اینها هم حضرت عیسی رو قبول دارن هم حضرت مریم رو اینا (فراماسونها) میگن حضرت مریم بعد ار حضرت عیسی یه دخترم داشت که میراث اون دختر رو ما نگه میداریم کی میگه قبول ندارن دارن ولی نه به عنوان پیامبر
۱۵:۵۴, ۲۷/مهر/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/مهر/۹۵ ۱۶:۵۷ توسط ghosttown.)
شماره ارسال: #156

(۱۴/دی/۹۲ ۱۸:۳۴)captaincharisma نوشته است:  این ویدئو کلیپ در سال 1994 بنام وقت خواب مدونا ساخته شده و سیر یک مراسم عبادی شیطانی میباشد

[تصویر: subject_m_ciccone.jpg]

فیلم با چشم هروس آغاز میگردد ونام خانوادگی مدونا(CICCONE) در پایین چشم هروس مشاهده میگردددر آغاز مدونا در حالت کما قرار دارد و در حالتی نیمه هوشیار شروع به آواز خواندن مینماید و گویا سفری کیهانی از ستاره ای ناشناخته را آغاز میکند و به نوعی مراقبه را طی میکند

[تصویر: dmt.jpg]

تزریق ملکول DMT : ماده ای که عامل خواب در انسان است که در اینجا به مدونا تزریق میگردد

[تصویر: madonna_v.jpg]

علامت V که تفاسیر بسیاری دارد ولی در زبان رومی بمعنای عدد 5 است و در نظام ایلومیناتی نماد قانون سپاس و سپاسگزاری میباشد "LOW OF FIVES"

[تصویر: madonna_pregnant.jpg]

در ظاهر دختری باکره ظاهر میگردد وآلبومی به همین نام نیز دارد

"MOSHIACH WAS TO BE BORN OF A VIRGIN" مسیح از دختری باکره متولد شده

MOSHIACH:مسیح یهود و این پرچم نماد آنهاست

[تصویر: DSFSDFDS.jpg]

[تصویر: madonna_doves.jpg]

مدونا و کبوترهای اطراف او که نماد صلح و دوستی میباشدمتن این قسمت شعر این است : زمانی که آنها با داس و شمشیر در حال کشتار هم بودند مسیح با صلح و ایجاد آرامش ظهور کرد

نماد چشم سوم. دارا شدن این چشم توسط مدونا

[تصویر: madonna_arabic.jpg]

بنظر میاید این پیامی برای یک زن است
حاولی ان تنسی کل ماسبق و تعلمته سعی میکنم که هر آنجه را آموختم فراموش کنم

[تصویر: grapes.jpg]

پا گذاشتن بروی کلمات عربی و انگور شاید نشان پایکوبی و شادمانی باشد و سرخوشی از اطاعت نکردن

[تصویر: thank_you.jpg]

در آخر از شما تشکر میکند که در جشن شیطانی او شرکت کردید

بنظر من در اینجا مدونا به درجات بالاتر ارتقا یافته بود و این خوش رقصی بود برای اربابان خود بابت این ارتقا درجه احتمالا ان زمان به درجه 10 ارتقا پیدا کرده بوده
مدونا و کبوترهای اطراف او که نماد صلح و دوستی میباشدمتن این قسمت شعر این است : زمانی که آنها با داس و شمشیر در حال کشتار هم بودند مسیح با صلح و ایجاد آرامش ظهور کرد!!!!!!!!!!
ینی خسته نباشی برو اول متن این اهنگو بین بعد اینا تفسیرارو از خودت درار

(۲۹/اردیبهشت/۹۱ ۲:۳۷)Lord_Contemno نوشته است:  خب ما در یک حرکت کلی فقط وارد بحث بشیم و جبهه اعلام بکنیم D:

ملکه موسیقی پاپ، مدونا! خب پاپ رو به عنوان یک هنر قبول ندارم. البته من نه، نظر موزیسین های زیادی هم همینه. پاپ بیشتر به عنوان یک تجارت مطرحه و نه یک هنر. در نتیجه من زورم میاد به پاپ بگم موسیقی.

خب میگفتین ظرافت پیام ها رو تو شعر دوست دارین... عزیز من، چیزی که تو گوش میدی اسمش موزیکه! واسه لیریک میتونی بری کتاب بخونی. هومم؟ لیریک خوب، خوبه(که البته این لاو ترکونی های مدونا رو کسی نمیگه لیریک). ولی نباید ملاک بشه. موزیکش هم... اون وکال اهنگ رو بردار، غیر یه سری ظاهر سازی چیزی نمیمونه. من موزیک هایی تحویل شما میدم که بدون لیریک هم کاملا معنی دارن و میتونن عینا هدف رو برسونن! کلاسیک که دیگر جای خود دارد :X مدونا رو گنده نکن. ایشون کسی بوده که یه صدایی ازش درمیومد Big Grin صنعت پاپ چطوریه؟ بعله، شما قیافه ت خوب باشه. صدات هم خوب باشه، بفرما! این امکانات. ما بهت لیریک میدیم و ما واست موزیک تهیه میکنیم شما بخون جان من! این شروع مدونای کبیر :-" من بهت قول میدم هیچ فلسفه ای پشت کار این بشر نبوده! و الان هم فلسفه هنری پشت کارش نیست. من نمیخوام کورکورانه حرف بزنم. خب اول یه کمی از سلیقه خودم رو واست میگم: من تاپ ژانرم توی موزیک سبک متال هست. بیشتر از اون هم با Doom metal, Death metal و Black metal. جیمی هندریکس میگفت متال همیشه خلاف امواج حرکت کرده. غالب گروه های متال که تجاری نشدن، خودشونن و خودشون. ضد دین و اینا هم که باشن، به هیچ چیز وابستگی ندارن. یه گروهن که دارن با همکاری هم چیزی که میخوان رو میرسونن. ولی این پاپ استار شما چی هستن؟ یه بازیچه. در کابالا بودنش شک نکنید، میتونید به هر منبعی که بهش اعتماد دارید رجوع کنید یا حتی توی فیسبوک از شخص خودش بپرسید که کابالائیست هست یا نه! کابالا رو هم باید بدونید چیه. یکی از فرقه های انحرافی یهودیت، معتقد و وابسته به جادو مادو و این قبیل چرت و پرت ها Big Grin حتی اگه به این هم شک دارید، میتونید به منابع معتبرشون رجوع کنید. من فکر نمیکنم یه پاپ استار که کارش هیچ هنری نداره و اگر هم احیانا داشته باشه کار خودش نیست سر سوزن شایسته علاقه باشه.

همجنس باز نه و همجنس گرا دوستان :-" خب این در مورد یک هنرمند نباید ربط داشته باشه، ولی گویا ایشون هنرمند نیست Big Grin

از ظرافت نمادگرایی هاش خوشتون میاد؟ نماد گرایی های تو طراحی لباس کنسرت و رفتار و کار و فلان و بهمان. اوهوممم، همینطوره. ولی خب ما الان چیکارتون کنیم که از نمادگرایی هاش خوشتون میاد؟! اومدین و فقط میگین خوشم میاد؟! خب به ما چه؟! نظر ما رو میخوای چیکار؟!
در جوابت همین بس که مدونا تنها رقیب مایکل جکسون بود و اگرم مدوناا کسی نبود جذب کابالاش نمیکردن-شما برو در خونتن بازی کن واس پاپ هم نظر نده

(۲۸/اردیبهشت/۹۱ ۵:۵۷)soshiant نوشته است:  
خواننده های زیادی هستن که هنجار شکن محسوب میشن و به زیبایی پیام خودشون رو انتقال میدن اما ،
این انتقال و هنجار شکنی میتونه توی رفتار ناخود آگاه فرد نتیجه معکوس داشته باشه به این معنی که توی شرایط خاص بخواد از هنجار شکنی استفاده کنه و به قول دوستمون همزاد پنداری کنه .
پاینده باشید .
بله هنجار شکن هستن اما الان دیگ کاراشون عادی شده مدنا تو زمان خودش واقعا هنجار شکنی کرد و به نوعی جلوتر از مان خودش بود ینی اولین خواننده ای ک این کارو کرد به طور جدی و البته ریسک بزرگیم هس/قطعا هر خواننده تاثیر خودشو داره بخصوص راجب همین همزاد پندار ی اما اینو بگم کارای مدوا شاید بعضی جاها ی ابهامی داشته باشه اما اکثر معلومه داستانش راجب چیه الان دیگه مردم هم خودشون(جز ادم های خشک مذهب) فهمیدن ی سری تفکرات اشتباه بهشون گفته شده پس زدن بعضی چیزا هم شهامت میخاد اینکه خود طرف ممکنه قربانی شه ینی منفور شه اما اثر کارهای مدنا بعد اتفاق افتاد و دیدن همونجوری شد که مدنا چندین سال پیش فکر میکرد

(۲۸/اردیبهشت/۹۱ ۷:۴۴)بیداری اندیشه نوشته است:  ببینید دوست عزیز طرفدار مدونا، بنده خودم قبلا شنونده موزیک از همه نوع خواننده خارجی بودم. قصه اش رو مفصل گفتم قبلا که چطور خداوند لطف کرد و رها کردم. خدا میدونه چه چیزهایی در عوضش خداوند بهم داد. بگذریم. منظورم اینه که امثال بنده بیرون گود نبوده و نیستیم. کافیه شما به ما اعتماد داشته باشی که اگر وقت می گذاریم و چیزی می نویسیم به خاطر اینه که دوست داریم شما هم تجربه ما رو تجربه کنی و به زیباییها برسی. خود شما بهترین کسی هستی که میتونی در مورد نیات بچه های اینجا قضاوت کنی.

در مصاحبه داریم که همین ملعون نیکلاس شرک میگه:

«بهترین راه برای تغییر جهان به عرصه شیطان پرستی اینه که شخصیتهای پر نفوذ و تاثیر گذاری در حوزه های مختلف داشته باشیم (مثلا موزیک و سینما و دانشگاه و ...) که کار خودشون رو انجام بدن.... ما از موزیک استفاده می کنیم چون در حال حاضر ابزاری هست که الان بیشتر روی جوانها جواب میده. ما چنین مطالب و کارهایی رو انتشار میدیم تا گرگ درون انسانها (شیطان درون انسان) رو بیدار کنیم.... ما بیشتر دوست داریم کنترل انسانها رو برای رسیدن به اهدافمون بدست بگیریم.

موزیک امروز بسیار عالیه. طراحی شده تا جوانان رو رام و کنترل شده و بی اراده نگه داره شبیه گوسفند مطیع.... ما پشت پرده کار می کنیم تا طرز تفکر مردم رو کنترل کنیم. ما از فرکانسهای موزیک برای بیدار کردن جنبه های غیر فعال ذهن انسان استفاده می کنیم... »

[تصویر: Nikolas%20Schreck.JPG]
حالا جالبه عده ای که فقط امام خمینی رحمه الله علیه رو چهره ای سیاسی می دونن و متاسفانه از چهره دانشمند و فیلسوف و عارف و فقیه ایشون اطلاعی ندارن نظر این بزرگوار رو راجع به موزیک بدونن (برگرفته از مقاله تحقیقی پیرامون موسیقی در همین فروم):

حضرت «امام خمینی(رحمة الله علیه)» درباره موسیقی و غافل شدن انسان در جایی با این مضمون می‌فرمایند: «بعد از اینکه انسان به موسیقی گوش می‌دهد مغز از حالت خود خارج می‌شود و تبدیل به مغزی غیر جدی خواهد شد و متوجه می‌شود به جهات دیگر. همه اینها برای این است که آدمی را منحرف کنند. درست است که انسان خوشش می‌آید ولی آن شخص از مسائل زندگی و مسائل کلی غافل می‌شود مانند شخص معتاد به مواد مخدر. »

همچنین امام خمینی(رحمة الله علیه) مطلب فوق را به صورت زیر نیز بیان نموده‌اند: «موسیقی از اموری است که البته هرکسی بر حسب طبع خوشش می‌آید لکن از اموری است که انسان را از جدیت بیرون می‌کند و به یک مطلب هزل می‌کشاند. دیگر یک جوانی که عادت کرده روزی چند ساعت موسیقی گوش کند و با آن سر وکار داشته باشد او از مسائل زندگی و مسائل جدی به طور کلی غافل می‌شود. عادت می‌کند همان طوری که به مواد مخدر عادت می‌کند کسانی که به مواد مخدر عادت می‌کنند دیگر نمی‌توانند یک آن(لحظه) جدی باشند که بتوانند در مسائل سیاسی فکر کنند. فکر انسان را، موسیقی جوری می‌کند که دیگر در غیر همان محیط موسیقی و مربوط به شهوات و مربوط به موسیقی نتواند اصلا فکر کند.»

امام خمینی (رحمة الله علیه)در مورد تلویزیون و موسیقی می‌فرمایند: «نباید دستگاه تلویزیون طوری باشد که 10 ساعت موسیقی بخواند و جوان‌هایی که نیرومند هستند از نیرومندی آنها کاسته شود و به یک حال خمار و خلسه آور تبدیل شوند مثل همان تریاک. موسیقی با تریاک فرقی ندارد.»

چقدر این کلام امام خمینی رحمه الله علیه داره قشنگ به دسیسه پشت پرده موزیک اشاره میکنه. حال خمار و خلسه ای که امام بهش اشاره میکنه همون گوسفند مطیعی هست که نیکلاس ملعون بهش اشاره میکنه.

همون کارلوس سانتانا که با اجنه سر و کار داره در ادامه مصاحبه دیگه ای میگه:

There’s something about music that makes your hairs stand up.
Be hold. We arranges your molecular structure
حقیقتی در مورد موزیک وجود داره که موی آدمو به تنش سیخ میکنه.
محکم بشینین. ما ساختار مولکولی شما رو شکل میدیم....

دیگه هشدار دشمن قسم خورده (شیطان) از این بالاتر؟ شیاطین حزب ابلیس میان سراغ خواننده های سوپراستار تا مفاهیمی که دوست دارن برای تخریب فرهنگ و انسانیت و بشریت و دین و خدا و ارزشها علیه انسان به کار ببرن رو با استفاده از موزیک به خورد انسانها بدن. آیا باز هم موزیک بی تاثیره و اونها فقط جنبه سرگرمی و تخلیه هیجانات داره؟ گیریم که ما اینطور به موزیک نگاه کنیم اما آیا حزب شیطان هم فقط داره برای سرگرمی کار میکنه؟

شما به این لیست خواننده های راک، دیوید بویی، سلطان راک یعنی الویس پرسلی و خواننده های معروفی چون جری لویس و رابرت جانسون و بیتلز و جیم موریسن و بسیاری دیگه رو اضافه کنین.

حالا آیا پشت پرده صنعت موزیک کسی و افکاری وجود نداره. اگر نداره چرا این مطالب در مورد لیدی گاگا وجود داره؟

این جمله چقدر میتونه بینش بده به ما در شناسایی دشمن:

" لیدی گاگا به زمین فرستاده شد تا ذره ذره به فرهنگ مردم نفوذ کند" (که به حق چنین هم کرد...)

[تصویر: lady%20gaga-1.jpg]
گاگا، حامی حقوق همجنس بازان است و این تفکر خودش را در حالیکه جایزه موزیک MTV Video را دریافت کرد عمومی کرد. او از خانواده و هوادارانش تشکر کرد و در نهایت در حالیکه جایزهاش را بالا برده بود گفت:

"این جایزه تقدیم به خدا و تقدیم به همجنس بازان."

او در نهایت رذالت و پستی، همجنس بازان را همردیف با خدا قرار داد. البته کاملا مشخص است که کدام خدا منظور اوست!

[تصویر: lady%20gaga-2.jpg]
شنبه شب، 10 اکتبر 2009، لیدی گاگا برنامه خودش را در سیزدهمین مهمانی سالانه انجمنهای حقوق بشر در واشینگتن دی.سی برگزار کرد.

یک روز پس از دریافت غافلگیر کننده جایزه صلح نوبل، رئیس جمهور اباما در 10 اکتبر 2009 در سیزدهمین مهمانی سالانه انجمنهای حقوق بشر حاضر شد تا در مراسم افتتاحیه لیدی گاگا شرکت کند. او گفت:

" باعث افتخار است که اینجا باشم در مراسم افتتاحیه ای برای لیدی گاگا..."

[تصویر: obama.jpg]
حضور او همراه شد با قولهایی به "بزرگترین گروه حقوق-همجنس بازان" مبنی بر حذف ممنوعیت خدمت آشکار همجنس بازان در ارتش آمریکا.

لیدی گاگا نیز با بیان جملاتی در دفاع از حقوق همجنس بازان، آنها را تشویق کرد تا در "راهپیمایی برابری ملی (National Equality March) حضور داشته باشند.

این هم لینک ویدئو:

http://www.mediafire.com/file/bcczkt6cnn...a.avi.html

این یعنی قضیه سیاسی تر از اینهاست که به نظر میرسه. افکار پلیدی پشت صنعت موزیک هستن که عاقل باید حواسش به اونها و هدفشون باشه. گوسفند مطیع ساختن از نسل بشر همون مفهومی که در فیلم متروپلیس و سایر فیلمها بهش اشاره شده.

حالا می رسیم در مورد مدونا:

1- ایشون چند سال پیش به فرقه کابالا پیوست و علیرغم اینکه بعد از چند سال به واقعیت قضیه پی برد از این فرقه جادوگران و ساحران که اساس کارشون ارتباط با شیاطین هست بیرون نیامد.

2- ایشون در انتشار مفاهیم پست جنسی و تصاویر در نهایت بی حیایی زبانزد خاص و عام هست و از جوانی تا حالا از انتشار و ترویج هر گونه فساد اخلاقی دریغ نکرده.

3- ایشون به مباحث جن و سحر و ... علاقه زیادی داره و در این کلیپ می بینین که ایشون اقرار میکنه چطور از دنیای غیب اطلاع داره:

وقتی دوستش بهش میگه سحر و جادو وجود نداره خیلی جدی در مقام دفاع بر میاد که اتفاقا وجود داره و بحث مربوط میشه به دنیایی که نمی بینیم (The world we cant see). و بعد میگه همه چیزی که اطرافت می بینی فقط 1 درصد اون چیزهایی هست که وجود داره!!! و بعد که به خودش میاد میگه بهتره وارد چنین بحثهایی نشیم.

کلیپش هم موجوده. اینم عکسی از کلیپش:

[تصویر: Madonna-World%20We%20Cant%20See.JPG]

این همون "جهانی که نمی بینیم" ای هست که باب دیلان خواننده معروف راک ناخواسته و با سماجت مجری برنامه مجبور شد بهش اقرار کنه. وقتی مجری می پرسه چی شده که تا حالا در صنعت موزیک موندین (سن پیری). باب جواب میده با من من که به خاطر عهدی که با اربابم بستم. مجری با خنده میگه کدوم ارباب؟ روی این زمین؟ باب با خنده ای تلخ و گم کردن دست و پاش میگه: روی این جهان و در جهانی که نمی بینیم... لینک ویدئوش هم توی نت هست. بگردین : Bob Dylan's Bargain

حالا ما با خواننده ای مواجه هستیم که عضو کابالاست و شیاطین انسانی و جنی ازش حمایت می کنن. از طرفی می بینیم که کارهاش و اشعارش مورد حمایت پشت پرده صنعت موزیک هم هست وگرنه مثل خیلی ها همچون مایکل جکسون و DMX و John Todd و O'dirty و .... و یا حتی رپر معروف tupac از صحنه روزگار محوش می کردن. حتما می دونین اینها جزء سیستم شیطانی بودن اما وقتی فهمیدن صنعت موزیک یه صنعت شیطانی است در دست سیاستمداران دجال، تصمیم به افشا می گیرن که همشون یا مسموم شدن یا مثلا به خاطر اوردوز مواد مخدر مردن. این قصه اوردوز مواد مخدر رو اینقدر برای قتلهاشون تکرار کردن که دیگه بچه ها هم شک کردن. جالبه فقط اونهایی اوردوز می کنن که حرفهایی علیه سیستم شیطانی پشت پرده سینما و موزیک می زنن.... که این قصه هم برای عاقلان جای تفکر داره.

از طرفی مدونا با کارهاش و عقایدش و دینش به شدت از خداوند دور شده. می دونی نتیجه چی میشه:

وَمَن يَعْشُ عَن ذِكْرِ الرَّحْمَنِ نُقَيِّضْ لَهُ شَيْطَانًا فَهُوَ لَهُ قَرِينٌ (الزخرف - آیه 36)

هر كس از ياد خدا رويگردان شود شيطاني را به سراغ او مي‏فرستيم و همواره قرين او باشد.

کسی به صراحت بی خدا شده یعنی: «هر كس از ياد خدا رويگردان شود» قسمت دومش میشه شیطان پرستی: «شيطاني را به سراغ او مي‏فرستيم و همواره قرين او باشد.»

حالا چند سوال. آیا شیطان همراه همیشگی مدونا نیست؟ آیا با شیاطین ارتباط نداره؟ ابلیس و شیاطین سپاهش علت ملعون شدن نزد خداوند رو همین انسان می دونن و کینه شتری ازش دارن و قسم محکم هم خوردن برای نابودی انسان. به قول آیت الله جوادی آملی شیطان با هیچکدوم از ما شوخی نداره. به خون ما تشنه هست. آیا عاقلانه هست فکر کنیم ارتباط شیاطین با خواننده ها برای نابودی ما نیست؟ دشمن قسم خورده لحظه ای بیکار نمی مونه. حالا چرا رفته سراغ قشر خواننده رو توی مصاحبه نیکلاس شرک و کلام بزرگان فهمیدیم.
آیا چون مدونا کارهاش و نماد هاش دقیقه باید بیشتر جذبش شد یا بیشتر ازش ترسید و احساس خطر کرد. آیا اگر احتمال چنین خطر بزرگی وجود داشته باشه که تدریجا ما رو نابود کنن نباید به فکر بود؟ آیا باید به طرف خطر رفت؟

از شما عزیز میخوام یه بار دیگه مطلب بنده رو مرور کنین. بعد تصمیم جدی بگیرین. همون اندازه که به خدا اعتقاد دارین ازش کمک بخواین. سعی کنین آروم آروم گامی طرف خدا بردارین. خودشون متوجه میشین که خداوند چندین برابر به سوی شما خواهد آمد. کم کم شروع کنین....

بازم عذرخواهی میکنم اگر مطلب طولانی بود. قصدمون خیر شماست به عنوان دوست واقعی.
اول باید بگم که به قول گاندی(یا شکسپیر یادم نی ) غرق شدن تو هیچ چیز خوب نیست از مذهبش تا همین اهنگش اینکه قطعا همیشه ممکنه ادم ی چیزایی رو ازدست بده و جاش چیزای دیگ بیاد تو زندگیش حالا ب خوب و بدش کار ندارم/و اینکه منکر نیت شماهم برا گفتن این مطالب نمیشم

و اما اون مصاحبه:
اول اینکه موزیک راحت ترین چیزیه که میتونی رو ادم تاثیر بذاره اما هرچیزی تاثیرش اندازه ای داره
خوب و بد هم تو هرچیزی ممکنه باشه اما من خودم ادم هایی رو دیدم که مطمئنم نه مدونا و امثال اون گوش میدن اما برات جوری خدارو انکار میکنن که نگو پس همه چی به این چیزا بر نمیگرده چون همیشه کرم از خود درخته . موزیک چه تهش شیطانی باشه چه نباشه اخرش ب باز تاثیرشو میذاره مثلا اگ شاد باشه خب ادم شاد میشه حالا کاری به پیامای توش ندارم بحثش جداس

و اما راجب مطلب خمینی
قطعا هرکس اهنگو بخاطر ارامش گرفتن یا دور شدن از برخی مسائل گوش میکنه ما نمیتونیم بگیم که چرا فلانی خوشش میاد چون تو ذات هرکس هس و شاید هر دلیلی دیگ باشه که طرف موزیک میگوشه
وقتی جوانان مملکت که خمینی نگران این بود که معتاد اهنگ نشن تفریح درستی براشون محیا بود انقد مجبور نمیشدن برن سمت اهنگ تا ی جوری تخلیه احساس کنن
و اون حال خمار که گفتین بستگی داره ب اینکه ادم چقد بره تو بحر موزیک
و اما راجب گاگا
همجنس باز و همجنسگرا این 2تا خیلی متفاوتن
همجنسگرا کسیه که این حس ذاتی تو وجودشه ... حالا حس این بحث رو ندارم اما همشون همجنسباز نیسن

و حالا مدونا:
1.شما گفتین که ازش بیرون نیامد: خب بعله نیمد بیرون چون دیگه نمیذارن و مثل بریتنی براش درد سر میشد

2. مدونا هم زمان خودش به پایین کشیده شد و خودش در مصاحبه ای همین پارسال گفت که منم تاسف های خودمو دارم و بخاطر انسانیته که جاهایی که باید متاسف میبودم نبودم! هر ادمی هم تو زندگیش اشتباهاتی داره اما یک چیزی هیچ کس جای مدونا نبوده و چرا اون این رفتارا رو داره؟ من رفتم پستای قبلو دیدم که گفتین مدل پلی بوی بوده اصن شما اجب زندگیش میدونینی؟ نه چون همش چسبیدن به چیزایی که دربارش میگن میگین کابالاس هرزس اما نمیگین چرا هس! ببینید مدونا زندگی سختیو داشت البته تو دوران شهرتشم اونقدرام اسوده خاطر نبود مدونا اون زمانا ی ادم ققیر تو نیویورک بود که غذاشو گاهی از اشغالا پیدا میکرد حالا ایشون باید از ی راهایی باید پول در میاورد دنبال کار رف و یکی از کاراشم همین مدل پلی بوی بود که تو دهه 70 بود اما وقتی مدونا در دهه 80 معروف شد سال 1985 عکسای پلی بویش رو باز منتشر کردن که خودشم خوشش نیمد بعدشم مدونا خودش اعتراف کرد ان سالای فقر بهش تجاوز شده بوده شما هم اینو بدونی بد نیس که تجاوز تو اون وضعیت چقدر تاثیرای بد میذاره رو ادم که ک اثرش بعد ها مشخص میشه و شاید مدونا برا همین گاهی اوقات مث ی ادم وحشی بو شما ک راجب اهنگ این همه میدونی راجب این چیزام خوبه ک بخونی و اینکه فقر ممکنه ادمو ب هرچیزی بکشونه مدونام که تو ی فرهنگ دیگ بزرگ شده بود پس شای مدل بودنش با افکار ما مشکل داره نه اونا! و البته گش ادن اهنگاش ربطی به مدل بودنش نداره Smile

3.دیگه وقتی طرف کابالا شده چیکار میتنه بکنه باید پیروی کنه خب مدنام که تعلیم دیده بود

و بعدم گفتین مدونا ا خدا دور شده
مدنا خودش بهتر میدنه تو چ وضعیتی هس البته هیچ کس نمیدونه مدئونا چطور بهشون پیوست به هرحال اونم مجبور بود که باهاشون راه بیاد مدونا شاید بقول شما نخاست کشته بشه یا...

در مورد حرف اخرتون هم میگم بهتره تو زندگی ادم هرچیزیو از حد خودش خارج نکنه اگرم خارج شد باید کنترل کنه والا ما ک خیلیا هم دیدیم بی خدا بودن اما مدنا گوش نمیادن شاید مدنا تاثیر فرهنگی داشته باشه اما ی چیزیو هم انقد گنده نکنیم

(۲۸/اردیبهشت/۹۱ ۱:۴۷)فرشته مهربون نوشته است:  قدم ایشون سر چشم !
ژنتیک و اینها رو هم رها کنید !
فقط جواب من رو بدید!
در ایشون چی دیدید که باعث شد این دید رو بهشون داشته باشید .
ایشون تا صبح هم میگفتن شما باز نمیفهمیدین کسی که مدنا رو دوسداره باهاش زندگی کرده چن شما بخاطر بحث کابالا بودن مدنا امدین اینجا زیادم براتن فرقی نمکنه هر ادمی خوب و بد داره مدنام همینجور منتها اگ دوسدارین چیزای بدشو ببینید جذب همونام میشین وقتی برا شما مدونا جز مفهمی که یک سره بهتن گفتن (صکص و کابالا) معنی دیگ نداره گفتنش بی فایدس

کلا بعضی وقتا که این صفحه ر شانسی گوگل برام میورد وقتی مدنا سرچ میکردم واقعا میریختم بهم بعضی حرفا هم البته قبول دارم اما در کل اگرم کسی متفاوت بود با شما حتی اگر خوشتون هم نمیومد خرابش نکنید تهمت نمیزنم به کسی میدنم اکثرا نبال اگاه سازی شاید باشن اما خب جدا از بحث موزیک مهم اینه ک انقد بهم نپریم هیچ چیز ارزش دل شکستن و این حرفا نداره خوبه که ادم عقایدش رو برا خودش نگه داره و اینکه ما از همه چی با خبر نیسیم پس بهتره بعضی قضاوت هارو بذاریم کنار امیدوارم از من دلخور نشید این حرفام ب افراد خاصی نیس فعلاBlush
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا