کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاهین نجفی و امثال او چرا ؟؟
۱۹:۱۷, ۲۸/بهمن/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/بهمن/۹۰ ۱۹:۲۲ توسط Gryffen.)
شماره ارسال: #1
آواتار
با سلام به همه

راستش ما در این آشفتگی عقاید, باز به گفته ی دوستان و برای آرامش پیدا کردن راون خویش چند اهنگ رپ گوش کردیم اما پیش از پیش آشفته تر شدیم و تا حد جنون پیش رفتیم !!
حقیقتش چند وقت پیش بود که حدود 30 اهنگ از آهنگ های شاهین نجفی و هیچ کس که به قولی دو رپر بزرگ در ایران هستند رو گوش کردیم تا ببینیم که این جوانان چه در سر دارند که این قدر مملکت بر ضدیت ان ها سخن می گویند !
تفسیرات بنده به از این چندین اهنگی که گوش کردم در سه دسته ی زیر خلاصه می شود :

1- آهنگ های پوچ و بی هدف :
واقعا اصلا از خودم خجالت کشیدم که چرا این دسته آهنگ ها رو گوش کردم , در این آهنگ ها که معمولا دوستان این گونه آهنگ ها رو نقد می کنند واقعا آدم شرم داره که دوباره اون ها رو باز گونه !
از فحش و دشنام گرفته تا ...
خلاصه که من با این اهنگ ها کاری ندارم و تناه چون خواستم بحث رو شروع کنم به این موضوع اشاره کردم .

2- آهنگ هایی که سیاسی هستند :
این آهنگ ها هم یه درجه بالاتر از رتبه ی قبلی هستند که بحث روی این قسمت زیاد درست نمی باشد !
بر فرض مثال تو یکی از اهنگ ای شاهین نجفی می گه که : 20 میلیون رای رو دود هوا کردیم رفت تا تو روی کار بیایی !!
خوب الان بخواننده برای اون کسی ناله می کنه که ضرر دیده حالا اگه طرف ضرر دیده برنده می شد خواننده می اومد می گفت 20 میلیون رای رو واسط الکی درست کردیم !!
خلاصه این که این قسمت سیاست هم به دل ما ننشت چون در کل اگه شخص اولی بازنده بشه از دهان شخص اولی بد می گه اما اگه شخص دوم بازنده بشه از زبان شخص دوم بد می گه و خلاصه این که مثل گل افتاب گردان دنبال خورشیدند تا اون طرف بگردند و ... !!

3- مشکلات جامعه :
این پارت سوم مد نظر منه که واقعا باید بررسی بشه
یه خواننده ای بود که در مورد مشکلات جامعه می خوند یهو رسید به این قسمت که مضمونش این جوری بود :
صبح ها چای شیرین خالی می خوریم ش های یب زمین پخته و ...
یا این که نگاه حسرت بار خواهرم از پشت عنک شکسته !!
خلاصه ای که این قسمت سوم خیلی داره من رو اذیت می کنه
نمی دونم این شعر یا تکست ها رو می خواد شجریان بخونه یا شاهین نجفی هر کدومشون بخونه من قبول دارم !
واقعا چرا این مشکلات پیش میاد ؟؟
تو رو خدا انکار نکنید که چرا اول از همه داری شاهین نجفی یا هیچ کس گوش می دی و ...
همون طور که گفتم از رپ بدم میاد اما این قسمت سوم رو نمی تونم کاریش کنم باید می گفتم !
چرا شاهین نجفی یا شاهین نجفیان پا به عرصه می زارند ؟؟
آیا فقط کار ما اینه که بشینیم و منتظر بمونیم که یکی بیاد بشه مثل شاهین نجفی و همه ی کاسه کوزه ها رو تو سر اون بشکونیم !!
آیا نباید از ریشه جلوی این اشخاص را گرفت ؟؟
شاید مشکل جای دیگه ایه ؟؟
و هزاران سوال دیگه که من می خوام تو این تاپیک به یه جواب قانع کننده به اون برسم
پس دوستان هم کاری کنند !

پ.ن :
با توجه به مضمون این تاپیک مسلما هوادارن رپر ها هم وارد این بحث می شن و من از این دوستان خواهش می کنم که رعایت ادب رو در بحث ها داشته باشند ! همون طور که دیددی من نه از شاهین نجفی بد گفتم و نه این که اون رو زیر سوال بردم فقط خوام به جوابم برسم حواهشا بحث رو به جنجال نکشید !
به دوستان خوب بیداری اندیشه هم توصیه می کنم یک طرفه به سوی قاضی نرند و بشینیم آرام پیرامون این قضیه بحث کنیم
به قولی ما خیر سرمون اندیشه هامون بیدار شده است ! باید با تازه وارد ها درست بحث کنیم پس از شما هم می خوام شما هم در بحث ها آرامش رو پیشه کنید !
امید به انکه این تاپیک به نتیجه رسد ! Heart
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۹:۴۶, ۱۶/خرداد/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/خرداد/۹۱ ۱۰:۱۷ توسط عدالت.)
شماره ارسال: #31
آواتار
آیا به نظرتون این خطاب کردن مودبانه است !!
با این وجود توقع دارید طرفداران نجفی حرف های ما را گوش فرا دهند !!
[/quote]

به نام خدا
گریفین عزیز طبق آموزه های دین ما شخص کافر نجس میباشد. حالا یه موقع نگی این ملعون کافر نیست که دیگه .................در ضمن اصلا توقع ندارم که طرفداران این منحوس به حرفهای ما گوش دهند چون سخنان ما که سهل است اگر گوششان به سخنان ائمه و آیات قرآن آشنا میشد هیچوقت اشعار و موزیک این موجود پست را لااقل بعد از ستایش شیطان و توهین به ائمه، گوش نمیکردند یا لااقل ازش اینقدر ((حمایت)) نمیکردند. اگر طرفداران شاهین نجسی بعد از آن آهنگ مزخرف باز هم طرفدارش باشند، آنها هم یا نادان هستند یا مثل خودش کافر چون این مردک ملعون حتی یک عذر خواهی خشک و خالی هم نکرد هرچند عذر خواهی هم فایده ای ندارد به هیچ وجه. در مورد خطاب کردن مودبانه یا غیر مودبانه هم اگر فردی به اعتقادات و مقدسات شیعیان توهین کند لیاقت بدترین و نا مودبانه ترین الفاظ را دارد پس انقدر از این کافر نجس حمایت نکنید لطفا.در مورد اون موجود افسانه ای که سر عقاب و بدن شیر دارد نام این موجود Griffin میباشد نه Gryffen که معنایش را چند پست بالاتر گفتم و تلفظش به فارسی هم گریفین درست است نه گریفن به خاطر همین برام سوال پیش اومد که چرا این نام رو انتخاب کردی چون معنی این دو کلمه زمین تا آسمون با هم فرق داره.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]