کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: تا چه حد با این پیشنهاد موافقید؟
100٪
50٪
به لعنت خدا هم نمی ارزد(0٪)
 توجه: این نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می توانند گزینه منتخب شما را مشاهده کنند. [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میتوانیم بجای تشکر از این کلمه استفاده کنیم!!
۲۲:۵۴, ۵/تیر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۸/تیر/۹۱ ۸:۴۹ توسط m.hossein.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

این صرفا پیشنهاده که اگر استفاده بشه خیلی برای طرف مقابل و خودمون خیلی خوبه!

بنظر من به جای لفظ تشکر بهتر نیست از کلمه ی صلوات استفاده کنیم؟منظور صلوات هدیه شده است میخواهیم هم در تشکر به خود شخص اجری برسه هم به شخصی که پست مفید داده و این خیلی عالیه و از صدتا هزارتا اعتبار با ارزش تره!

حالا بسته به نظرات مدیران هم دارد!باور کنید هیچ یک از تاپیک های من اندازه ی این تاپیک بدرد بخور نیستBig Grin(تاپیک های من اکثرا به لعنت خدا هم نمی ارزهBig Grin البته تاپیک های شهدا چرا ولی بقیه خیر)

حالا اگر مدیران عزیز جواب مثبت دادند که دادند وگرنه قهر میکنم میرمBig Grin تهدید جدی است!Big GrinAngry(البته من که میدونم زیادم باارزش نیستم)[تصویر: confused.gif]
[تصویر: spinner_big.gif]
هدیه به نویسنده
اللهم صل علی محمد و
آل محمد و عجل فرجهم
لطفا صبر کنید ...

یا
اللهم صل علی محمد
و آل محمد وعجل فرجهم
لطفا صبر کنید ...

یا

اگر مایل هستید یک صلوات
به همسنگرتان هدیه کنید
لطفا صبر کنید ...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 5 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۲:۱۱, ۷/مرداد/۹۱
شماره ارسال: #41
آواتار
بنده هم موافقم نظر بسیار خوبیست
۲۳:۱۷, ۷/مرداد/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/مرداد/۹۱ ۲۳:۲۰ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #42
آواتار
(۷/مرداد/۹۱ ۱۸:۲۵)mahdy30na نوشته است:  سلام
ما اصلا برای چی تشکر میکنیم؟
برای اینکه یا از متن و مطلب خوشمون اومد و برای ما جذابیت داشت یا اینکه نظر و عقیده ای شبیه به این موضوع داریم.
حالا اگه برای دلایل دیگه تشکر میزنین اون دیگه مسئله ای جداست ولی کاربرد " تشکر " محدود به عقاد مثبت نیست و بعضی مواقع برای همایت " کاربر" از نظری که برای مقابله با حرفای زده شده هم استفاده شده.
دوستان لطفا در بکار بردن تشکر دقت کنید چون تا حدی نشون میده با چه نظر و عقیده ای موافق و مخالف هستین.
حالا بجای تشکر از ..... .
بازم بسته به کاربرد این تعاریف همه تغییر میکنن.
میشه بجای یک کلید از دو کلید استفاده کرد ، مثلا یکی تشکر از زحمت بابت تهیه ، ارایه و ... .و یک کلید موافق یا مخالفت با موضوع.
اگه کسی نظری که میده شاید مخالف باشه اینجوری شاید اون دوستی که نظر رو قرار میده بدون نوشتن نظر اعلام نظر کنه.
ولی هر کاری کنیم و هر چیزی بجای تشکر قرار بدیم بازهم اثار منفی هم داره.
همین تشکر رو بعضیها از روی اینکه چون دیگران تشکر کردن تشکر میکنه.
پرحرفی کردم ؟
Angel از دوستان کسی موافق دوکلیده کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام برادر عزیز
در زمینه دکمه موافق و مخالف: http://forum.bidari-andishe.ir/thread-16...#pid119021

در مورد جایگزینی کلمه تشکر هم اصلا موافق نیستم. چون تشکر کردن از مطالب، کاری روتین است و برای حذف پستهای تشکر اصلا این دکمه ابداع شده
بعد ما باید به هر کسی بیایم توضیح بدیم که پست تشکر نزن. اون صلوات همین معنی رو میده
طرف هم میگه نه من باید حتما تشکر میکردم Smile

ببینید این دکمه ها همش تشریفاتیست. هر چی بیشتر بشه، وقت دوستان به جای توجه به اصل مطالب، میره به اینکه به این مسائل بپردازه
همین اعتبارات رو ببینید. برخی دوستان چقدر وقت میزارن روزی به چند نفر اعتبار میدن

باور کنید تنها هدف این تالار آموزش دادن و آموختن بوده...... حیفه وقت ما صرف این بشه که بریم ببینیم تعداد تشکرها چقدره و صلوات چند تا شد و کی به کی اعتبار داده و مخالفان و موافقان فلان پست چند تا هستن و .... Big Grin
امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
۲۳:۳۴, ۷/مرداد/۹۱
شماره ارسال: #43
آواتار
سلام
منم همینو میگم دیگه .Blush
امتیاز دادن بستگی به نوع مطلب داره ولی تشکر سلیقه ای هستش.
خودم ادم خسیسی هستم تو امتیاز و تشکر. نه اینکه بد بین باشم نه. ولی سعی میکنم با چند دید متن رو نگاه کنم و بعد امتیاز بدم.
نمیگم مطاب خودم دیگه شاهکاره نه خداشاهده. از اینکه دوستان لطف میکنن و به بخش خودشون سر میزنن واقعا سپاسگذارم ولی کلا یکم هوای دستشونو باید برای تشکر کردن نگه دارن.
حالا دیگه بقیش با نظر بهترین هستش که چه تصمیمی گرفته بشه.
یا علی .
راستی قسمت ویرایش متن رو هم درست کنین ( ادم میمیره تا یه متنو دویار میتایپه) تا جایی که بشه خودم تایپ میگنم و برای کپی هم از notpadکمک میگیرم.[align=CENTER]Angelاینم درست کنی دیگه بهترین بهترین فروم جهان میشیم.Angel

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۰:۰۶, ۸/مرداد/۹۱
شماره ارسال: #44
آواتار
(۷/مرداد/۹۱ ۲۳:۳۴)mahdy30na نوشته است:  سلام
منم همینو میگم دیگه .Blush
امتیاز دادن بستگی به نوع مطلب داره ولی تشکر سلیقه ای هستش.
خودم ادم خسیسی هستم تو امتیاز و تشکر. نه اینکه بد بین باشم نه. ولی سعی میکنم با چند دید متن رو نگاه کنم و بعد امتیاز بدم.
نمیگم مطاب خودم دیگه شاهکاره نه خداشاهده. از اینکه دوستان لطف میکنن و به بخش خودشون سر میزنن واقعا سپاسگذارم ولی کلا یکم هوای دستشونو باید برای تشکر کردن نگه دارن.
حالا دیگه بقیش با نظر بهترین هستش که چه تصمیمی گرفته بشه.
یا علی .
راستی قسمت ویرایش متن رو هم درست کنین ( ادم میمیره تا یه متنو دویار میتایپه) تا جایی که بشه خودم تایپ میگنم و برای کپی هم از notpadکمک میگیرم.
Angelاینم درست کنی دیگه بهترین بهترین فروم جهان میشیم.Angel

سلام
در زمینه ویرایشگر: http://forum.bidari-andishe.ir/thread-84...l#pid56334
۱۹:۰۲, ۷/فروردین/۹۲
شماره ارسال: #45

(۵/تیر/۹۱ ۲۲:۵۴)anti dajjil نوشته است:  باور کنید هیچ یک از تاپیک های من اندازه ی این تاپیک بدرد بخور نیستBig Grin(تاپیک های من اکثرا به لعنت خدا هم نمی ارزهBig Grin

بابا تواضع!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا فروتنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۰:۰۷, ۱۰/فروردین/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/فروردین/۹۲ ۱۰:۴۶ توسط omidman.)
شماره ارسال: #46
آواتار
جهت ابراز موافقت:
10تا "اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم" هدیه به روح

anti dajjil

(۶/تیر/۹۱ ۱۳:۲۹)mahdi14 نوشته است:  به نظر من این خیلی فکر خوب و جالبیه ، فقط یه مشکلی پیش میاد ...
اگه این صلوات ها زیاد بشه ، به نظرتون از ارزش نمی افتن ؟!!!

شاید بهتر باشه ارزش های اسلامی رو در جای خودش به کار ببریم ...

در ضمن تشکر کردن هم یکی از چیزایی که خیلی زیاد تو دینمون داریم .

بازم منتظر جوابتون هستم ، چون من زیاد از روانشناسی سر در نمی آرم ...

فکر نمی کنم اگه صلوات ها زیاد بشه، از ارزشش کم بشه. اما با نظرتون موافقم هر چیزی جای خودش. یه دکمه جدا برا صلوات هم گذاشته بشه، بهتر نیست؟
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]