کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: مهمترین ضعفهای تالار بیداری اندیشه در کجاست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
نتایج این نظرسنجی را بعد از رای دادن می توانید مشاهده کنید
تمام 247 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما انتقادی به تالار بیداری اندیشه دارید؟
۱۴:۵۹, ۲۰/مهر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/مهر/۹۱ ۱۵:۰۳ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به اینکه این تالار هدفش بیداری انسانهاست و در نهایت سعی میکنه که قدمی کوچک در راه اسلام و منجی آخرالزمان برداره و تالار رو متعلق به ایشون میدونیم

همیشه سعی کردیم همه جوانب امر رو رعایت کنیم و بستری رو فراهم کنیم که هر کسی در حد و توان خودش در این امر فعالیت کنه
حالا یکی در زمینه دشمن شناسی. یکی در زمینه مسائل مهدوی. یکی در زمینه مسائل تاریخی یا عقلی و ...

البته محدودیتهایی هم گذاشتیم که واقعا هم نیاز بوده، هم اینکه خود ما هم تابع محدودیتهایی هستیم........

به هر حال احساس کردم به جای اینکه انتقادها پراکنده باشه و در پیام خصوصی و ... باشه، یک نظرسنجی عمومی بکنیم و اگر واقعا نیازه، یک بازنگری در مسائل داشته باشیم

1- دوستان حتما در نظرسنجی شرکت کنید. الکی هم همرو تیک نزنید Smile
2- اگر انتقاد مبسوطی دارید بنویسید ولی تا حد امکان اسم کسی رو نبرید که اصل انتقاد شما نادیده گرفته نشه (بهترین انتقاد شما انتقادی است که همراه با راهکار مشخص و عملی باشد)

سعی می کنیم نهایت سعه صدر را به خرج دهیم Dodgy Big Grin
التماس دعا

امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 16 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۹:۱۷, ۱۴/دی/۹۱
شماره ارسال: #151
آواتار
خانم "ایرانی" محترم؛
گاهی بعضی ارسال ها مغایر با قوانین تاپیک خاصی هستند که طبق اطلاعیه پست اول همان تاپیک،بی اطلاع رسانی به کاربر حذف می شوند.
مثل آخرین ارسال شما در تاپیک تصاویری که باید دید؛ به دلیل مغایرتش با قانون شماره 6 حذف شد..Wink

امضای Hadith
بیایید ارتباطمان را هر روز با حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) حفظ کنیم.
حتی به اندازه ی خواندن یک دعای فرج و
یـا ذکر صلواتی با تقدیم ثواب آن به امام زمانمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)..
و یار امام زمانمان باشیم،حداقل به اندازه ی ترک یک گــــــناه..

[تصویر: Marg.jpg]

۲۰:۱۵, ۱۴/دی/۹۱
شماره ارسال: #152

نقل قول: مثل آخرین ارسال شما در تاپیک تصاویری که باید دید؛ به دلیل مغایرتش با قانون شماره 6 حذف شد..[تصویر: wink.png]

تا جایی که من دیدم قانون شماره 6 درباه شبهات است. من نوشته بودم زن انسان است نه شی یا خوراکی.
ظاهرا انسان بودن زن در این تالار محل تردید است و جزء شبهات محسوب می شود!!!!!! Exclamation
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۰:۲۲, ۱۴/دی/۹۱
شماره ارسال: #153
آواتار
(۱۴/دی/۹۱ ۲۰:۱۵)ایرانی نوشته است:  تا جایی که من دیدم قانون شماره 6 درباه شبهات است. من نوشته بودم زن انسان است نه شی یا خوراکی.
ظاهرا انسان بودن زن در این تالار محل تردید است و جزء شبهات محسوب می شود!!!!!! Exclamation

نقل قول:6-این تاپیک تنها مربوط به تصاویر بوده و از قراردادن متون و ارسالهای متفرقه در آن خودداری بفرمائید.

در این قانون تنها قیدی که برای تاپیک ذکر شده که از آن خودداری شود، هر ارسالی به جز تصاویر هست.
البته می توان تذکراتی را قرار داد، اما بعدا حذف خواهد شد طبیعتا.

لذا هر حذفی به معنای رد نظر ارسال کننده نیست.

امضای مجید املشی
۲۳:۴۰, ۱۴/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/دی/۹۱ ۱۱:۲۲ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #154

(۱۳/دی/۹۱ ۱:۵۸)ANTI satan نوشته است:  
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلامSmile

برادر خوب و بزرگم ، ببینید بحث ما این است که تالار بیداری اندیشه جزء تالار هایی است که براساس مذهب شکل گرفته است و زمینه فعالیتش نیز در مورد مهدویت و مباحث آخر زمانی است . به همین خاطر شالووده تالار بر اساس مذهب شکل گرفته است از این رو هر کاربری باید به این نکته توجه داشته باشد . برادر بزرگم هر مکانی که ما وارد می شویم باتوجه به فضایی که دارد ما نیز باید رفتار و گفتار خود را نیز تغییر بدهیم در غیر این صورت مشکل بوجود می آید ، بع عنوان مثال یه زمانی شما پیش دوستان صیمی خود هستید نو برخورد و رفتار شما جوری است که فقط مخصوص همان فضا است شوخی می کنید از لحن گفتاری خاصی استفاده می کنید ، اما وقتی خانه می روید قطعاً این برخورد را با پدر و مادر خود ندارید و همواره سعی می کنید از لحن مودبانه ولی راحت استفاده کنید ، به عنوان مثال ما هیچ وقت به مادر یا پدر خود نمی گوییم داداش یا آبجی الان که تو آشپزی جون دایی یه حالی بده یه چای دیشلمه هم برامون بریز بزنیم بر بدن روووشن شیم جون داداش . شما می توانید از این لحن برای رفقا و دوستان نزدیک استفاده کنید اما برای خانواده این لحن باعث کدورت و ناراحتی بسیار زیادی می شود . حتی برخورد ما در محیط کاری نیز متفاوت تر است با رفتار و برخورد ما در خانه شخصی خود ، در اداره سعی می کنیم حتی الاماکن رسمی تر و مودبانه تر برخورد کنیم چون در غیر این صورت می تواند مشکلاتی برای ما ایجاد کند ، به عنوان مثال ما به ارباب رجوع که نمی گوییم که جون داداش امروز حس حال کار کردن نیست جون دایی بیا برو فردا بیا اون موقع کارت رو ردیف می کنم جون دایی و... برادر خوبم پس هر مکانی نیز نوع برخورد ، صحبت و گفتمان خود را دارد که ما نیز آن را عایت می کنیم بدون آنکه کسی از ما درخواست کند . چون عرف جامعه این است . برادر بزرگم در مورد تالار بیداری اندیشه نیز همینطور می باشد ، چون ما تالار را براساس مذهب و اعتقادات شکل داده ایم و از انجایی که در مذهب بر ادب و احترام تاکید بسیار زیادی شده است ، به همین خاطر ما نیز یکی از اصول مهم را در تالار بر رعایت ادب و احترام متقابل قرار داده ایم ، برادر خوب و بزرگم ممکن است در صحبت شما به ادبی نباشد اما چون لحن صحبت شما مناسب فضا و مکان دیگری است و فضا و مکان تالار گونه ای دیگر ، نوع صحبت شما به گونه ای دیگر تعبیر می شود مانند همان مثالی که خدمت شما ارایه شد .Blush

لازم است در پایان از شما و دیگر دوستان تشکر کنیم که با نظرات سازنده تان ما را در پیش برد اهداف تالار که همان بیداری اندیشه است ، یاری می نمایید.

موفق و موید باشید Angel
اولا باس خدمتون سلام عرض کنم. دویموندش چون مودب حرف زدید باس مودب جواب بدم چون قانون فیزک هسش که میگه هر عملی عکس العملی داره. تازه امرو تو سه سایتی اتفاقی دیدم که یه ایه تو قران هسش که میگه چواب کار خوب جز کار خوب چیز دیگه نمیتونه باشه. پس باس با شما که ادب رو رعایت کردی با ادب حرف بزنم. حرف شما که درسه و باس هر جا یه جوری حرفید. ولی جونه دایی اصن ما بی ادبی حرف نمیزنیم . اخه ما همه جا همینجوری حرف میزنم. من این چند وقت از بس اینجا بمون گیر دادن تو خیابون به مردم که حرف میزنم میگم دادشه من به شما توهین کردم یعنی الا این طور میحرف توهین شد به شما. بعد قسم میدم که مراعات نکنه و راسشو بگ طرفم میگه نه مشکلی نی. من تو خونه هم اتفاقا همینطوری حرف میزنم جونه دایی. ناراحتم نمیشن من موندم شما از کجا میگی به شدت ناراحت میشن خونواده؟!!!!!!!!!!!!!!! حالا این همه تو تالار خب صحبت میکنن یهکی بد حرف بزنی چی میشه ؟ به قول معروف همیشه شعبون یه بار رمضون. والا من که خیلی بم بر میخوره بهم اینطوری میگن که من بد صحبت میکنکم. بابا خیلی از این کلمات و نحو حرف زدن اصن تو زبونه محلیمون اینطوریه . من نمیدونم واس چی اینجا به قو.میت بنده توهین میشه و باز میگن توهین کار بدیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باز از رفتار خوبت ممنونم داداش. ولی من ملتفت نشدم نوع حرف زدن من چه ربطی داش با مهدویت و مذهب
۱۱:۱۴, ۱۵/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/دی/۹۱ ۱۱:۲۴ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #155
آواتار
بنده مجبورم اینجا دخالت کنم چون هم بنده و هم کاربران از دیدن فضای متشنج و پر جدل اینجا که هیچ خیری نداره خسته شدیم. اصل مطلب گفته شده. مدیران هم سعیشون رو می کنن رفع نواقص کنن. تشکر از همه عزیزان که دلسوزانه انتقاد کردن برای بهبود تالار خودشون.

البته از ناظران هم توقع داشتم کمی ملایمتر با کاربران منتقد صحبت کنن. به هر حال ناظران باید همیشه از سعه صدر بیشتری برخوردار باشن.

تاپیک تا مدتی بسته میشه تا فضای تالار آرام بشه برای استفاده کاربران.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]