کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: نظر شما درباره فیس بوک چی هست؟؟
فی*ل*تر بماند
رفع فی*ل*تر
اهمیت ندارد
 توجه: این نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می توانند گزینه منتخب شما را مشاهده کنند. [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 9 رای - 3.56 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیه مباحث پیرامون فیسبوک (گفتگو) در این تاپیک
۱۱:۵۰, ۲۴/آبان/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
فیس بوک دوشنبه 23 آبان مدیر گروه و صفحه «حلقه انسانی استقامت در برابر تهدیدات مستکبرین» فیس بوک را مسدود کرد

.
[تصویر: 3editt_t1.jpg]
این صفحه و گروه هم نام با آن در حمایت از دانشجویان برای زنجیره انسانی روز سه شنبه در مقابل یو سی اف اصفهان ساخته شده است اما پس از آن که با انتشار مطلبی به زبان انگلیسی برای دعوت از جوانان و دانشجویان دیگر کشورها جهت پیوستن معنوی به این زنجیره دامنه فعالیت خود را گسترده تر کرد، با پیغام های فراوان تیم مدیریت فیس بوک مبنی بر نقض قوانین این شبکه اجتماعی از طریق انتشار این پست مواجه شد

.
فیس بوک طی پیغامی به مدیر این گروه عنوان کرد: شما به تازگی اقدام به ارسال مطلبی کرده اید که ناقض سیاست های فیس بوک است بنابراین به طور وقت استفاده از برخی امکانات سایت برای شما بسته و در صورت ادامه این روند شما به طور کامل بلاک خواهید شد. برای آنکه بتوانید مجددا از امکانات ما استفاده و امکانات بلاک شده را مجددا مورد استفاده قرار دهید، مطمئن شوید که قوانین و استانداردهای ما را به طور کامل مطالعه و درک کرده و آنها را می شناسید

.
ترجمه فارسی متن پست مذکور بدین شرح است

:
دانشجویان ایرانی اقدام به برگزاری یک زنجیره انسانی در اصفهان کرده اند که هدف آن اعلام به تمام دولت های جهان است که ما می خواهیم به فعالیت های صلح آمیز هسته ای دست یابیم

.
ما از تهدیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی ترسیم. آنها هستند که باید از ما و مردم جهان واهمه داشته باشند

.
دلیل دوم برگزاری این حلقه انسانی اعلام این جمله به تمام دوستانی است که در کشورهای خود مشغول اعتراض و صورت دادن انقلاب هستند (مثل وال استریت) که ما با شماییم

!
اکنون زمان مرگ ظلم، استکبار و حق خوری فرا رسیده است

.
پس برادران و خواهران ما! با این حلقه انسانی باشید

.
با تشکر
لازم به یادآوری است که حلقه انسانی استقامت در برابر مستکبران روز سه شنبه در مقابل یو سی اف اصفهان و راس ساعت ۱۲ برگزار می شود

.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۷:۱۰, ۲۴/اسفند/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/اسفند/۹۱ ۲۳:۴۲ توسط مجید املشی.)
شماره ارسال: #11
آواتار
مبخواد از این را پول گیرش بیاد بعضی ها هم خیلی ساده هستن !
۲۰:۱۲, ۲۴/اسفند/۹۱
شماره ارسال: #12
آواتار
پناه می بریم به خدا از شر شیطان رانده شده
به نظر من خیلی هم نباید بی خیال بود و اینکه بگیم جدیش نگیریم چون هیچ کس جدی نگرفتدش!!
مگه بابیه و بهائیه و شیخیه و ..... از کجا آمدن ؟؟ مگه نه اینکه هوشیار نبودن افرادی باعث شد اینها از بی اطلاعی مردم نسبت به مسائل دینی سوء استفاده کنن و نتیجه این بشه که الان هست؟؟
در ضمن این فرد خودش رو پشت اسم امام زمانمون قائم کرده و این اراجیف رو داره تحویل یه عده میده.
من فکر میکنم که از کنار هیچ مسئله مشکوک و منحرفی در این مقطع زمانی حساس نباید به راحتی بگذریم.
۲۳:۱۵, ۲۴/اسفند/۹۱
شماره ارسال: #13
آواتار
واقعا کسی باور میکنه این چرندیات رو... با چند خط خوندن میفهمی که برای پول این کار رو داره میکنه
۰:۳۶, ۲۵/اسفند/۹۱
شماره ارسال: #14
آواتار
جون من اینقدر اسم این دجال خیالی رو نیارین اینم یه احمقیه میخواد پول در بیاره نمیدونه چیکار کنه رفته یه صفحه ی زده برا خودش بابا این دجالو خود ماسونا انداختن تو دهن منو شما تا واسمون یه دشمن خیالی درست کنن ما هم بشینیم منتظرش تا بیاد باش بجنگیم !!! هرکی هم پیداش میشه میگیم دجال اومد نایب دجال اومد اونا هم دارن به ریشمون میخندن مارو گذاشتن سر کار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۷:۵۲, ۲۵/اسفند/۹۱
شماره ارسال: #15
آواتار
(۲۵/اسفند/۹۱ ۰:۳۶)Imam12 نوشته است:  جون من اینقدر اسم این دجال خیالی رو نیارین اینم یه احمقیه میخواد پول در بیاره نمیدونه چیکار کنه رفته یه صفحه ی زده برا خودش بابا این دجالو خود ماسونا انداختن تو دهن منو شما تا واسمون یه دشمن خیالی درست کنن ما هم بشینیم منتظرش تا بیاد باش بجنگیم !!! هرکی هم پیداش میشه میگیم دجال اومد نایب دجال اومد اونا هم دارن به ریشمون میخندن مارو گذاشتن سر کار

دجال و مشخصاتش توی احادیثی از پیامبر اکرم(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) و ائمه(علیه السلام) نقل شده .

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
۲۳:۲۴, ۲۵/اسفند/۹۱
شماره ارسال: #16
آواتار
نقل قول:این شخص که حتی در املاء صحیح کلمات فارسی دارای اغلاط فاحشی است، اعلام داشته که آن حضرت خود به پیام‌های کاربران پاسخ می‌دهند و دلیل ظهور نکردن ایشان نیز مباحث مالی است![/font]
خداییش خیلی خنده داره! آدم از خنده میترکه وقتی بخش هایی که کمک مالی میخوادو میخونه

من متاسفم برای اونایی که گول این حرفا رو میخورن[font=B Mitra]
۱۶:۰۵, ۲۶/اسفند/۹۱
شماره ارسال: #17
آواتار
فقط این کذاب رو تو فیسبوک کم داشتیم که اینم از راه رسید و قشنگ جمعیت شاسکولا رو کامل کرد...Smile
ای خدا!!!
!!!از مشکلات ظهور دلایل مالی است!!! Big Grin
موندم اونایی که این حرف رو باور کردن یکم با خودشون فکر نمیکنن که امام زمان که تموم دنیا تحت امرشه اخه به پول من و تو برای ظهور چه احتیاجی داره؟؟ امام یار صادق میخواد نه پول.
همینطوری پیش بریم نایب حضرت عیسی و شاید خود حضرت عیسی رو هم در فیسبوک ببینیم.Dodgy

خداوندا
من رسما از طرف تمام اون بنده هات که این پیجو لایک کردن یا این پیجو جدی گرفتن و فکر کردن که دارن با صاحب الزمان حرف میزنن عذر خواهی میکنم بابت اینهمه حماقت.

ایشاالله هرچی زودتر این نایب فوق خاص رو دستگیر کنن تا زمان ظهور رو هم نگفته.
۱۶:۱۸, ۲۶/اسفند/۹۱
شماره ارسال: #18
آواتار
به نام خدا

سلام

دوستان من یه سوالی داشتم . اگر بفرض کسی بیاد و ادعایی بکنه و یا کاری بکنه مثلا :

مشخصات سفیانی داشته باشه

مشخصات دجال

و یا تمام شخصیتهایی که به ظهور مربوط میشن .

حالا این , ما هستیم که باید این افراد رو تشخیص بدیم ؟ یا باید در این موارد هم منتظر رای و نظر فقاهت و مرجعیت باشیم ؟Huh
۱۲:۳۸, ۱۲/شهریور/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/خرداد/۹۳ ۵:۴۶ توسط Havbb 110.)
شماره ارسال: #19

این روزا سرو صدا های زیادی از رفع فی*ل*تر فیسبوک به گوش می رسه که در این خصوص جنجالی ترین نظر هم به اکبر هاشمی رفسنجانی اختصاص داره که گفته : فیسبوک پدیده مبارکی است . همچنین با روی کار آمدن دولت جدید از صفحه فیسبوک خیلی از سیاسیون هم رونمایی شده که از جمله اونها میوان نام باهنر ، ظریف و بغضی از نوه های اما مثل : سید حسن خمینی و نعیمه اشراقی ( البته به این می گن خاله بازی سیاسی ) نام برد . من می خواستم نظر شما عزیزان رو در مورد این موضوع بدونم ...

[تصویر: url?sa=i&source=images&c...1485366857]

[تصویر: nf00008483-1.jpg]

[تصویر: %D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9...no1027.jpg]

[تصویر: 123563_381.jpg]

[تصویر: url?sa=i&source=images&c...1653600266]
۱۲:۵۷, ۱۲/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #20
آواتار
فیــــــــــلتر بودن بی معنی هستش چون همه دسترسی دارن دیگه فقط کافیه اثرات حضور ظریف رو ببینین !!!! خیلی باعث تقویت وجهه نظام شد !!! الان نزدیک 120 هزار لایک داره هر پستشم بالای 25 هزار لایک داره اما پیج سفارت آمریکا به فارسی 150 هزار لایک داره اما پست هاش 1000 لایکم نداره Smile
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]