کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: نظر شما درباره فیس بوک چی هست؟؟
فی*ل*تر بماند
رفع فی*ل*تر
اهمیت ندارد
 توجه: این نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می توانند گزینه منتخب شما را مشاهده کنند. [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 9 رای - 3.56 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیه مباحث پیرامون فیسبوک (گفتگو) در این تاپیک
۱۱:۵۰, ۲۴/آبان/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
فیس بوک دوشنبه 23 آبان مدیر گروه و صفحه «حلقه انسانی استقامت در برابر تهدیدات مستکبرین» فیس بوک را مسدود کرد

.
[تصویر: 3editt_t1.jpg]
این صفحه و گروه هم نام با آن در حمایت از دانشجویان برای زنجیره انسانی روز سه شنبه در مقابل یو سی اف اصفهان ساخته شده است اما پس از آن که با انتشار مطلبی به زبان انگلیسی برای دعوت از جوانان و دانشجویان دیگر کشورها جهت پیوستن معنوی به این زنجیره دامنه فعالیت خود را گسترده تر کرد، با پیغام های فراوان تیم مدیریت فیس بوک مبنی بر نقض قوانین این شبکه اجتماعی از طریق انتشار این پست مواجه شد

.
فیس بوک طی پیغامی به مدیر این گروه عنوان کرد: شما به تازگی اقدام به ارسال مطلبی کرده اید که ناقض سیاست های فیس بوک است بنابراین به طور وقت استفاده از برخی امکانات سایت برای شما بسته و در صورت ادامه این روند شما به طور کامل بلاک خواهید شد. برای آنکه بتوانید مجددا از امکانات ما استفاده و امکانات بلاک شده را مجددا مورد استفاده قرار دهید، مطمئن شوید که قوانین و استانداردهای ما را به طور کامل مطالعه و درک کرده و آنها را می شناسید

.
ترجمه فارسی متن پست مذکور بدین شرح است

:
دانشجویان ایرانی اقدام به برگزاری یک زنجیره انسانی در اصفهان کرده اند که هدف آن اعلام به تمام دولت های جهان است که ما می خواهیم به فعالیت های صلح آمیز هسته ای دست یابیم

.
ما از تهدیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی ترسیم. آنها هستند که باید از ما و مردم جهان واهمه داشته باشند

.
دلیل دوم برگزاری این حلقه انسانی اعلام این جمله به تمام دوستانی است که در کشورهای خود مشغول اعتراض و صورت دادن انقلاب هستند (مثل وال استریت) که ما با شماییم

!
اکنون زمان مرگ ظلم، استکبار و حق خوری فرا رسیده است

.
پس برادران و خواهران ما! با این حلقه انسانی باشید

.
با تشکر
لازم به یادآوری است که حلقه انسانی استقامت در برابر مستکبران روز سه شنبه در مقابل یو سی اف اصفهان و راس ساعت ۱۲ برگزار می شود

.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۳:۳۷, ۱۲/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #31
آواتار
(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۳۱)Yaser_h2011 نوشته است:  
خیلی از سایت ها بی دلیل فیلتـــــرن!!! وبلاگ دوست من بدون هیچ دلیلی فیـــــــلتر شد !!! من واسه سرگرمی وبلاگ خودومو که استفاده نمیکردم رو همینجوری گزارش کردم دیدم هفته بعد فـــــــیلتر شد DodgyConfusedBig Grin کلا این سیستم فیــــــلترینگ مسخرس

به نام خدا

اگر اینطور که شما میگویی، انقدر در کشور بی قانونیه که، یک روز سایتی فی*ل*تر، روز بعد فی*ل*تر نیست،‌ و یک روز مسئولین میرن عضو سایتی میشن که خودشون یا همکاراشون باعثه فی*ل*تر آن هستند،‌ باید به این وضع خندید. البته در خیلی دیگر از کارهای مملکت هم این دوگانگی موج میزند و همین شده دلیلی برای وضع وخیم امروز جامعه ایران.
۱۳:۳۹, ۱۲/شهریور/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۴۳ توسط Yaser_h2011.)
شماره ارسال: #32
آواتار
(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۳۴)Reza71 نوشته است:  علاقه مندیت تو حلقم....
پیجهایی رو لایک میکنی که خودتم نمیدونی چین؟؟Big GrinBig Grin

ولی این علاقه مندی برای خودش سرگرمی جالبیه... وقتی تو فیسبوک بیکاری میشینی پیجهای پیشنهادی رو لایک میکنی...
لذتی که در این کار هست در داشتن 50000 تا فرند نیست به جان خودم.
دقیقاااااااااااااا از روی کل کل با دوستم این کارو کردم بعدشم بعضی موقع ها خودت نمیدونی کی لایک میکنی :|

(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۳۷)عدالت نوشته است:  به نام خدا

اگر اینطور که شما میگویی، انقدر در کشور بی قانونیه که، یک روز سایتی فی*ل*تر، روز بعد فی*ل*تر نیست،‌ و یک روز مسئولین میرن عضو سایتی میشن که خودشون یا همکاراشون باعثه فی*ل*تر آن هستند،‌ باید به این وضع خندید. البته در خیلی دیگر از کارهای مملکت هم این دوگانگی موج میزند و همین شده دلیلی برای وضع وخیم امروز جامعه ایران.
دقیقا همینه !!!!! خیلی از سایت ها بی دلیل فیلــترن در اصل فقط باید سایت های غیر اخلاقی فیـلتر باشن اما اینا تر و خشک رو با هم میسوزونن !!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۴۵, ۱۲/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #33

سلام

* رفع فی*ل*تر فقط در حد حرفه برای سنجش افکار عمومی و بازتاب اون تو سیاسیون مختلف!

* فیس بوک چه فی*ل*تر باشه چه نباشه یک سری افراد می رن توش عضو میشن . حالا دو دیدگاه وجود داره یک سری می گن چه فرقی داره بزاریم فی*ل*تر باشه حداقل این پیام رو داره که فیس بوک آثار خوبی نداره ! یک سری هم می گن خوب چرا دولت خودش رو خراب کنه مردم که تو این سایت می رن پس رفع فی*ل*ترش کنیم برای لارج نشون دادن خودمون!!

* اشتباه اساسی تر این بود که فیس بوک فی*ل*تر شد. چون اینکار باعث شد این سایت به حال خودش رها بشه و فسادسر و تهش رو بگیره! و اگر الان فی*ل*ترش برداشته بشه باعث تشویق شدن افراد به عضویت در این سایت می شه.

* به نظر من اگر برنامه ی مشخصی در مورد فیسبوک و آگاهی دادن نسبت به اون وجود داشته باشه می شه فی*ل*ترش رو برداشت اما صرف برداشتن فی*ل*تر برای خودنمایی کاردرستی نیست.

* باید در مورد فیس بوک و امکان جاسوسی اطلاعات در اون به مردم هشدار داده می شد. اما می دونید چرا اینکار رو نکردند؟ چون اطلاعات خودمون هم داره ازش به عنوان یک بانک اطلاعاتی استفاده می کنهWink!
۱۳:۴۶, ۱۲/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #34

(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۳۹)Yaser_h2011 نوشته است:  دقیقاااااااااااااا از روی کل کل با دوستم این کارو کردم بعدشم بعضی موقع ها خودت نمیدونی کی لایک میکنی :|

دوست عزیز می دونی اگه همچین اتفاقی بیافته و فیس بوک از پیج این سیاسیون استفاده کنه و خبری کذبی رو منتشر کنه چه ضربه ای به این اقتصاد ما که به یه مو بنده می خوره.
؟؟؟؟
این که سیاسون ما برن تو ی یه محیط خارجی فضا ایجاد کنند به طور غیر مستقیم تحت کنترل اون محیط در میان شما اگه یه ذره فکر می کردی می دید همون کشور های آمریکا و انگلیس سرور های کاخ سفید و پنتاگون و مقامات دولتی و حتی اون هایی که بازنشسیه شدن سرورشون از سرور عمومی جداست.
۱۳:۴۶, ۱۲/شهریور/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۴۷ توسط عدالت.)
شماره ارسال: #35
آواتار
به نام خدا

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنم و بسیار مهم است در مورد فی*ل*تر بودن فیسبوک، بازار سیاه موجود از فروش فی*ل*ترشکنها یا همان VPNمیباشد که این هم باعث شک بیشتر میشود که آیا افرادی که در فی*ل*تر شدن فیسبوک نقش دارند، منفعتی از فروش این فی*ل*ترشکنها دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳:۴۷, ۱۲/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #36

(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۲۸)عدالت نوشته است:  به نام خدا

صحبتهای شما عذر بدتر از گناه است، اگر جرم نیست پس چرا فی*ل*تره و اگه بخاطره این فی*ل*تره که مردم گمراه نشن، چرا خیلی از مسئولین در فیسبوک، پیج دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دو تا به هیچ وجه باهم نمیخونه.
ایراد شما به پلیس فتا وارده که چرا مجوز فی*ل*ترشکن به افراد می ده! شما برو به اونها اعتراض کن!
۱۳:۴۸, ۱۲/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #37
آواتار
(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۴۶)ehsanagiyan نوشته است:  دوست عزیز می دونی اگه همچین اتفاقی بیافته و فیس بوک از پیج این سیاسیون استفاده کنه و خبری کذبی رو منتشر کنه چه ضربه ای به این اقتصاد ما که به یه مو بنده می خوره.
؟؟؟؟
این که سیاسون ما برن تو ی یه محیط خارجی فضا ایجاد کنند به طور غیر مستقیم تحت کنترل اون محیط در میان شما اگه یه ذره فکر می کردی می دید همون کشور های آمریکا و انگلیس سرور های کاخ سفید و پنتاگون و مقامات دولتی و حتی اون هایی که بازنشسیه شدن سرورشون از سرور عمومی جداست.
پس حبرگزاری های داخلی کشکن ConfusedDodgy خدایی القای توهم توطئه خوب نیست
۱۳:۴۹, ۱۲/شهریور/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۵۴ توسط ehsanagiyan.)
شماره ارسال: #38

اصلا درست نیست که این فی*ل*ترینگ برداشته بشه چون فی*ل*تر کردن فیس یه اشتباه بود و خالا برداشتنش یه اشتباه بزرگتر
قبلا هم گفتم بهترین راه تبلیغ یه چیزی تو ایران اینه که ممنوع بشه شما همین الان یه قانون تصویب کن که مسلمون بودن تو ایران ممنوعه ببین همون لحظه تصویب چند نفر مسلمون می شن!!!!!!!تو ایران اینه دیگه!!!
به جای فی*ل*تر کردن و برداشتن بهتره که یه شبکه ی اجتماعی ایرانی درست بشه و سعی کنیم کاربرای فیس رو به اونجا سوق بدیم.

(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۴۸)Yaser_h2011 نوشته است:  پس حبرگزاری های داخلی کشکن ConfusedDodgy خدایی القای توهم توطئه خوب نیست

دوست عزیز این ها رو به من نگو بعضی از دوستانی که اینجا هستن می دون خود من از کسایی ام که شدیدا مخالف توهم توطئه هستم این رو از تاپیک هایی که زدم هم می شه دید.
خبر گزاری دخلی کیلو چنده؟
خیلی از کسانی که توی فیس بوک اند زندگی شون اونجا می گذره و مطمنا خبری که قرار باشه به نظام ضربه بزنه از طرف مخاطب گفته می شه حتما چون این خبر به ضرر نشامه پخش نشده.
شما مثلا فرض کن الان فیس بوک بیاد روی پیج این افراد از طرف خودشون پیام بذاره روحانی مرد.
وقتی همه ی این پیج ها با هم پیام بذارن مردم باور می کنند و کشور به هم می ریزه. از اون طرف می تونن هماهنگ کنن شبکه های ماهواره ای هم این رو اعلام کنند .
اون موقع شما ببین چه اتفاقی تو کشور می افته!!!!
تا سیما بیاد و این خبر رو تکذیب کنه احتمالا نصف کشور شورش شده!!!
۱۳:۵۴, ۱۲/شهریور/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۵۷ توسط Yaser_h2011.)
شماره ارسال: #39
آواتار
(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۴۶)عدالت نوشته است:  به نام خدا

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنم و بسیار مهم است در مورد فی*ل*تر بودن فیسبوک، بازار سیاه موجود از فروش فی*ل*ترشکنها یا همان VPNمیباشد که این هم باعث شک بیشتر میشود که آیا افرادی که در فی*ل*تر شدن فیسبوک نقش دارند، منفعتی از فروش این فی*ل*ترشکنها دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفانه بله... خودشون میفروشن

(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۴۹)ehsanagiyan نوشته است:  اصلا درست نیست که این فی*ل*ترینگ برداشته بشه چون فی*ل*تر کردن فیس یه اشتباه بود و خالا برداشتنش یه اشتباه بزرگتر
قبلا هم گفتم بهترین راه تبلیغ یه چیزی تو ایران اینه که ممنوع بشه شما همین الان یه قانون تصویب کن که مسلمون بودن تو ایران ممنوعه ببین همون لحظه تصویب چند نفر مسلمون می شن!!!!!!!تو ایران اینه دیگه!!!
به جای فی*ل*تر کردن و برداشتن بهتره که یه شبکه ی اجتماعی ایرانی درست بشه و سعی کنیم کاربرای فیس رو به اونجا سوق بدیم.

دوست عزیز این ها رو به من نگو بعضی از دوستانی که اینجا هستن می دون خود من از کسایی ام که شدیدا مخالف توهم توطئه هستم این رو از تاپیک هایی که زدم هم می شه دید.
خبر گزاری دخلی کیلو چنده؟
خیلی از کسانی که توی فیس بوک اند زندگی شون اونجا می گذره و مطمنا خبری که قرار باشه به نظام ضربه بزنه از طرف مخاطب گفته می شه حتما چون این خبر به ضرر نشامه پخش نشده.
شما مثلا فرض کن الان فیس بوک بیاد روی پیج این افراد از طرف خودشون پیام بذاره روحانی مرد.
وقتی همه ی این پیج ها با هم پیام بذارن مردم باور می کنند و کشور به هم می ریزه. از اون طرف می تونن هماهنگ کنن شبکه های ماهواره ای هم این رو اعلام کنند .
اون موقع شما ببین چه اتفاقی تو کشور می افته!!!!
تا سیما بیاد و این خبر رو تکذیب کنه احتمالا نصف کشور شورش شده!!!
الان مثل اینکه سال 2013 هستیما !!! دیگه مردم اینقدر غقب افتاده نیستن که !!!!
الانم شبکه اجتماعی داخلی هم داریم اما هیچکدوم جذابیت فیسبوک رو ندارن ...
۱۳:۵۹, ۱۲/شهریور/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/شهریور/۹۲ ۱۴:۰۳ توسط عدالت.)
شماره ارسال: #40
آواتار
(۱۲/شهریور/۹۲ ۱۳:۵۴)Yaser_h2011 نوشته است:  متاسفانه بله... خودشون میفروشن

به نام خدا

و اگر باز هم اینطوره که شما میفرمائید،‌ باید به حال این کشور گریه کرد که پدیده ای را با فی*ل*تر کردن غیر مجاز میکنند بعد از آن طرف میآیند خودشان ابزار دسترسی به سایت فی*ل*تر شده را به مردم میفروشند، این یعنی آخر سواستفاده و ریا و دورویی و واقعا باید تاسف خورد اگر مسئولان ارشدتر این مسئله را میدانند و سکوت کرده اند. همین اتفاقات است که خیلی از دوستان را تبدیل به دشمن یا بی طرف میکند و کشور را با بحران مواجه میکند.

این قضیه دقیقا مانند ماجرای ماهواره است که از این طرف میگن داشتنش غیرقانونیه و هراز چند گاهی به خانه مردم هجوم میبرند و جمع میکنند از آنطرف خیلی از همین مسئولین ماهواره دارن و از اون یکی طرف، دیش ماهواره و رسیور، خریدنیش از خریدن نان راحت تر است و باز هم اینجا انسان عاقل دچار شک میشود که نکند همه اینها بازی میباشد به خاطر به دست آوردن پول بیشتر؟؟؟؟؟؟؟ و در واقع به نوعی سواستفاده از مذهب برای کسب درآمد بیشتر.
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]