کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی که انسانیت میمیرد ...
۶:۲۸, ۲۹/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

[تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
ستایش قریشی
تجاوز جنسی به ستایش قریشی دختر بچه ۶ ساله دختر بچه مهاجر افغان توسط پسر ایرانی که با اسید کشته و سوزانده شد عکس ستایش قریشی را قرار داده ایم. در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان بنام ستایش قریشی در منطقه خیرآباد ورامین, روز یکشنبه ۲۲ فروردین, خانواده ستایش اقدام به انتشار اطلاعیه ای مبنی بر مفقود شدن دخترشان می کنند و تمام منطقه و محله زندگی را به دنبال ستایش جستجو می کنند. اما شب هنگام جسد سوخته ستایش از منزل همسایه یافت می شود.
[تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-1.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
طی مصاحبه با پدر ستایش قریشی دخترک شش ساله مهاجر افغان, روز یکشنبه وقتی ستایش از منزل بیرون میرود, نمیدانسته که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند. پسر اقدام به ربودن دختربچه می کند و دختر را به خانه خودشان میکشاند و پس از جنایت هولناک و قتل, با ریختن اسید جسد بیجان ستایش را میسوزاند و پس از آن سعی می کند تا جسد را معدوم کند تا آثار جنایت را از میان بردارد اما موفق به این کار نمی شود.
[b]عکس ستایش قریشی [تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-0.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
پسر شیطان صفت این مسئله را با دوست خود در میان میگذارد اما دوست وی پیشنهاد می کند تا مسئله را با پدر خود در میان بگذارد. پس از آنکه خانواده قاتل از جنایت مطلع می شوند , طی تماس های مکرر تلفنی با پدر ستایش عنوان می کنند که دخترتان در همین نزدیکی است و بزودی پیدا میشود. بر اساس آنچه که پدر مقتول عنوان کرده است هدف پدر قاتل این بوده تا جسد را به بیرون از خانه منتقل کند و در جایی رها کند اما موفق به این کار نمی شوند و در همان شب پلیس نیروی انتظامی با حاضر شدن در محل جسد با آثار سوختگی با اسید را از منزل قاتل خارج می کند و پسر قاتل نیز دستگیر می شود.
گزارش پزشکی قانونی تا این زمان منتشر نشده اما اطلاعاتی مبنی بر تجاوز به عنف در این جنایت هولناک بسیار محتمل و قابل پیش بینی می باشد.
دوستان گرامی. اگر ما امروز حمیدرضا بوالی داریم، اگر مهدی طوسی داریم، اگر محمدحسین جعفریان داریم، اگر رضا امیرخانی داریم، اگر نادر طالب‌ زاده داریم، اگر مهدی خالقی داریم، اگر محسن اسلام‌ زاده داریم، کسانی که این همه از ما مهاجران دفاع کرده‌ اند، اینها حاصل همین تعامل مثبت و سازنده بوده است.
[تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-2.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
به هر حال دوستان گرامی. به این فکر نکنید که اگر این ماجرا در جهت برعکس رخ داده بود چه می‌شد. به این فکر کنید که ما راهی در پیش بگیریم که اگر باری دیگر خداناکرده جریانی شبیه خفاش شب‌ های تهران رخ داد، عوارض ناگوار آن کمتر باشد. و برای این مسیر، ما فقط یک راه در پیش داریم. همسو ساختن بیشتر افرادی از جامعۀ ایران با خویش. یارگیری از جامعۀ ایران، برای حمایت از مهاجرین.
مراسم ختم ستایش قریشی[/B]
«امروز ختم دخترکی معصوم بود که خونش جامعه مهاجر را در کنار هم قرار داد فارغ از هر رنگ و نژاد و فرقه و مذهب، یادم می آید وقتی مسجد محل خبر گم شدن دختربچه ای را داد مثل همه گم شدن های دوران کودکی فکر می کردیم ساعتی دیگر به خانه برمی گردد….بماند که بازگشت به قیامت شد و بماند که چه گذشت برستایش قصه ما که قلب هر انسانی را به درد می آورد اینکه چگونه پسر نوجوانی چنین فجیع قتل انجام می دهد باید جامعه شناسان و روانشناسان نظر بدهند اما امروز یکی از زیباترین همبستگی های عالم مهاجرت به وقوع پیوست مجلس ختم در دو محله جداگانه و دو بخش زنانه و مردانه برگزار شد.
صبح مراسم سری به دفتر امام جمعه منطقه که از انسان های بسیار شریف هستند و رابطه تنگاتنگی با مهاجرین دارند، زدم ایشان هم ضمن اظهار همدردی و اندوه فراوان با خانواده قریشی ضمن تقبیح این عمل خاطر نشان کردند این حادثه ارتباطی با فرقه و مذهب و ملیت ندارد و قلوب آحاد جامعه به درد آمده است و خواستار اجرای حکم قانونی در این باره شدند.
ظهر طبق برنامه به مهدیه می روم مقدمات رافراهم می‌کنیم. بانوان یکی یکی می‌آیند. ایرانی، افغانستانی، از هر قومی و تو از این همدلی و همنوایی به وجد می‌آیی. ایرانی‌های زیادی از همان اول با چشمان اشکبار در مجلس بودند و ستایش را دختر خود می‌دانستند. همگی تقاضای اشد مجازات را از مراجع قانونی داشتند و از همه جالبتر اینکه زنان ایرانی در این بین اظهار داشتند که «اگر لازم باشد النگوهایمان را می‌فروشیم تا حق ستایش گرفته شود و خون او پایمال نشود» زنان افغانستانی جمع نیز می‌گفتند هرگونه کمکی مادی و معنوی نیاز باشد ما تا اخر هستیم… همگی آمده بودند تا باری بردارند نه باری باشند بر گرده خانواده ستایش و چقدر نگاه خانواده ستایش برق امید داشت با این همه همدلی و همدردی. راستی رفتن دیروز پرسنل استانداری و امام جمعه چقدر برخانواده تاثیر مثبت گذاشته بود.
[تصویر: Setayesh-Nasimfun.com-.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
مداح افغانستانی برنامه با ذکر مصیبت حضرت رقیه و با نوای دلنشین خود بغض های فروخورده مردم عزادار راشکست و مجلس یکسره صدای شیون و گریه برخون به ناحق ریخته نوگل پرپرشده گشت. امروز ستایش تنها نبود شما مهربان مردمان زیر بازوی پدر و مادر او را گرفته بودید. امروز خانواده ستایش بر مهربانیتان تکیه زده بود و نشان دادید چه نیک مردمانی هستید از نقاط مختلف تهران پرسان پرسان همگی ستایش شده بودید تا به دریای مهربانی و همدلی بپیوندید.
....................................................................................................​.................................................................
پ.ن: حرفی نیست به جز اینکه ان شاا... خدا عذابشو بر ما بیشتر کنه که مسبب این مسائل هستیم.
خدا لعنت کنه کسایی رو که باعث شدن این کشور به این وضع در بیاد.
خدا لعنت کنه کسایی رو که اسلام رو به این روز در آوردن.
خدا لعنت کنه مسئولی رو که میتونه کاری کنه و نمیکنه.
وضـــع مـــا در گـــردش دنـیا چـــه فرقی می کند
زنـــدگی یا مــرگ، بعــد از ما چه فرقـی می کند
مـــاهـــــیـان روی خـــــاک و مــاهــــیـان روی آب
وقت مـــردن، ســـاحل و دریا چـه فرقی می کند
سهـم ما از خاک وقتی مستطیلی بیش نیست
جـای ما اینجاست یا آنجا چه فرقی می کند؟
ان شاا... بمیریم و دیگه چنین چیزهایی نبینیم. ما که دستمون کوتاس، خدا نسل افرادی که میتونن کاری کنن و نمیکنن رو از روی زمین برداره به حق این طلوع خورشید
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۰:۳۱, ۲/اردیبهشت/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/اردیبهشت/۹۵ ۰:۳۲ توسط غریب.)
شماره ارسال: #11

(۱/اردیبهشت/۹۵ ۲۳:۵۲)Divinitus نوشته است:  من که مسئول ندونستم. سایت دلواپس رجانیوز مسئول دونسته! من خودم انتقاد کرردم نمیدونم چرا دوستان اصولگرا اومدن تشکر کردن :||||


تشکر کردن چون رای آوردن رئیس جمهور در دور بعدی در گرو وام ازدواج ( برای کنترل کردن امیال جوانان) نیست، در گرو وام دادن برای فروش خودروهای بادکرده رو دست کارخانه دارهاست...

تشکر کردن چون دقیقا از زمانی که این اقا رئیس جمهور شد به ناگهان فضای مجازی کشور و سیل شبکه های اجتماعی از این رو به آن رو شد و رای اوردن حاج اقا هم به همین آزاد گذاشتن ها بستگی دارد...

تشکر کردن برای خیلی چیزها که نه گوش این اقایان و نه دوستداران شان به این حرف ها بدهکار و خوشحالند که در این مملکت می توان همگونه کم کاری و سوء استفاده کرد و در نهایت همه چیز به پای انقلاب و جمهوری اسلامی و اصولگراها تمام می شود...

مهم نیست....می دونی چرا؟ چون هزار بار هم که گفته بشه باز امثال شماها مسخ همون هاشمی ها و روحانی ها و خاتمی ها هستید...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۰۵, ۲/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #12

سلام

دیوینیتوس عزیز، پست رو ویرایش کردم.


جناب عدالت، اگر ما به وام خودرو انتقاد داشته باشیم، دلیل نمیشه که از تهمتهای ناروایی که به اعضای هیئت دولت میشه حمایت کنیم. تلگرام روی کانالها نظارت داره و از فعالیت کانالهای پورن جلوگیری می کنه. اگر کسی شک داره می تونه سرچ کنه و اگر فقط یک کانال پورن در تلگرام پیدا کرد، من حرفمو پس میگیرم.

مشکل اینه که اخلاقیات در جامعه ما داره فدای منافع حزبی میشه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۲۹, ۲/اردیبهشت/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/اردیبهشت/۹۵ ۲:۴۹ توسط عدالت.)
شماره ارسال: #13
آواتار
(۲/اردیبهشت/۹۵ ۱:۰۵)chiaueam نوشته است:  سلام

دیوینیتوس عزیز، پست رو ویرایش کردم.


جناب عدالت، اگر ما به وام خودرو انتقاد داشته باشیم، دلیل نمیشه که از تهمتهای ناروایی که به اعضای هیئت دولت میشه حمایت کنیم. تلگرام روی کانالها نظارت داره و از فعالیت کانالهای پورن جلوگیری می کنه. اگر کسی شک داره می تونه سرچ کنه و اگر فقط یک کانال پورن در تلگرام پیدا کرد، من حرفمو پس میگیرم.

مشکل اینه که اخلاقیات در جامعه ما داره فدای منافع حزبی میشه.


به نام خدا

اولا اگر یک مسلمان و یا حتی یک انسان اخلاقگرا, ساعتها بخاطر این فاجعه سرش را به روی زمین بگذارد و بگرید به حال این دو طفل که هر دو قربانی شرایط شدند, بر آنها ایرادی نیست. جو بدی بر علیه قاتل راه افتاده که خوب تا حدودی باید هم راه میافتاد چون جنایت بسیار فجیع است ولی اعدام این نوجوان فقط پاک کننده صورت مساله میباشد. خیلی از همین افرادی که چشم بسته و بخاطر جوزدگی احمقانه جماعت مجاززده !! آرزوی اعدام برای این نوجوان را دارند, از طرفداران سینه چاک ساپورت پوشان و هرزه گردان و فیلمهای مستهجن در دنیای مجازی هستند و حالا این شبه جنابان شبه روشنفکر, اکنون از خانواده مقتول هم کاسه داغتر از آش شده اند برای اعدام این نوجوان شهوت زده !!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز, مشکل و مقصر فقط دولت و ملت نیستند, بحث اصلی پورن جهانی و شهوترانی جهانی میباشد. در حال حاضر هیچ دولتی یارای مقابله با این موج وحشتناک جنسی را ندارد مگر اینکه مانند کره شمالی همه چیز سانسور و فی*ل*تر شود.

در کنار این فضای مجازی مسموم, دولت هم بسیار مقصر است, نه تنها این دولت بلکه همه دولتها مقصر هستند که با عدم جلوگیری از فساد اقتصادی و رواج زندگی لیبرالی و ایجاد چشم و همچشمی و مد کردن زندگی لاکچری, باعث شدند که هر شخصی به دنبال رسیدن به ثروت و زندگی لوکس باشد و برای رسیدن به آن نقطه, تمام اصول اخلاقی و مذهبی را به راحتی هرچه تمام تر, زیر پا بگذارد.

و

نتیجه این میشود که دخترها و زنان جوان !! اکثرا شوهر آینده شان را به شکل یک اسپانسر مالی یا بهتر بگویم به شکل اسکناس میبینند, البته با احترام به آن اقلیت دخترخانومهایی که اینگونه نیستند و دیگر کمتر شخصی حاضر میشود که برای رسیدن به ثروت, زحمت بکشد و ریسک کند چون میداند که اگر زمین بخورد, همه چیز را, حتی همسرش که بالطبع باید شریک زندگیش باشد را از دست میدهد, چون (( پول )) ندارد.

در این تالار بزرگ بیداری اندیشه, یکی به بنده بگوید, در این وضع شیطانی, چه باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته امیدوارم پاسخ مثل همیشه کلیشه ای نباشد که باید ایمان را قوی کرد و اراده را قوی کرد و از اینگونه حرفها که این قبیل حرفها شعاری بیش نیست و وقتی یک جوان و نوجوان و حتی بدتر از آن افراد متاهل هم در این فضای جنسی در جهان حقیقی و مجازی قرار میگریند عنان از دست میدهند و حتی اگر نمازخوان هم باشند و خیلی هم مومن, هر لحظه امکان لغزششان هست, (( اشاره به ماجرای قتل دندانپزشک در مطبش با چاقو توسط یک دختر جوان ))

یکی بگوید چه باید کرد و آیا در این جهان که معروفترین سریال جهانیش یعنی Game of thrones که از صغیر و کبیر بر روی کره زمین آنرا میبینند, پر است از صحنه های جنسی بیرحمانه و در حد فیلمهای پورن که حتی در فیلمهای سینمایی هالیوودی هم کمتر صحنه هایی مثل آنرا میتوان دید و این نکته بسیار عجیبیست !!!!!!!!!!!!!!, میتوان مردم به خصوص جوانان و نوجوانان را از فعالیتهای پرخطر جنسی, نهی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند نفر میتوانند در جهاد با نفس عماره که سخت ترین و مهیب ترین نوع جهاد و جنگ میباشد, پیروز شوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و بخاطر جاذبه ای که داستان فیلم دارد, بینندگان به ناچار این صحنه ها را هم باید تحمل کنند !!!!!!!!!!!!!!!!!! و حال چند درصد بینندگان این صحنه های جنسی بی پروا, کودکان و نوجوانان و جوانان هستند, فقط خدا میداند.

مطمئن باشید که پشت پرده همه این کثافتکاریها که در قالب زیبا به خورد ملت داده میشود, همان شیاطین پشت پرده میباشند که زمانی به آنها میگفتیم فراماسون !!!!!!!!!

چه دلیلی دارد در اکثر قریب به اتفاق سریالها و فیلمها و بازیها و کلیپها و موزیکهایی که هر ساله ساخته میشود در سطح جهان, محتوای جنسی وجود دارد. واقعا چه دلیلی دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟

مگر برخی نمیگویند که بچه های پاکدشت این آزادی را ندارند, پس چرا برای بچه های نیویورک هم که انواع و اقسام آزادی را دارند, باز هم محتوی رسانه ای با مضمون سکسی, ساخته میشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۴:۱۲, ۲/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #14
آواتار
واقعا درسته هم حرفهای جناب مجتبی110 و هم جناب عدالت. مشکل اینجاست که همه مسئله را میدانیم ولی جوابش را پیدا نمی کنیم !

خداوندگارا نظر کن بجود
که جرم آمد از بندگان در وجود
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۸:۵۹, ۲/اردیبهشت/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/اردیبهشت/۹۵ ۱۰:۳۰ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #15

نقل قول:دوست عزیز, مشکل و مقصر فقط دولت و ملت نیستند, بحث اصلی پورن جهانی و شهوترانی جهانی میباشد. در حال حاضر هیچ دولتی یارای مقابله با این موج وحشتناک جنسی را ندارد مگر اینکه مانند کره شمالی همه چیز سانسور و فی*ل*تر شود.
سلام جناب عدالت
حتی اگر همه چیز سانسور شود، باز هم مشکل حل نمی شود. مطمئناً منطقی نیست که ما وزیر ارتباطات را به دلیل اینکه همه چیز را به سبک کره شمالی سانسور نکرده، "مقصر مستقیم" چنین موضوعی بدانیم.

دوست گرامی،مسئله اینه که گروهی می خواهند از جو ایجاد شده به نفع منافع حزبیشان بهره برداری کنند. هدف اینه که با بهره برداری از این جو روانی از طرفی بر علیه یکی از اعضای هیئت دولت جنگ روانی راه بیندازند و از طرف دیگر، جوی بر علیه تلگرام به وجود بیارند به امید اینکه با فی*ل*تر شدنش، نتایج انتخابات آینده تحت تاثیر شبکه های اجتماعی قرار نگیرد.

اگر دغدغه اصلی اون نویسنده به خاطر پخش فیلمهای پورن بود، می بایست کلاً درخواست حذف اینترنت رو بده نه درخواست فی*ل*تر شدن تلگرام که به خاطر وجود نظارت، جو بهتری نسبت به سایر سرویسهای اینترنتی داره. حتی این هم کافی نیست چون حتی قبل از اینکه اینترنت فراگیر بشه و گوشی ها به این شکل رایج بشن، این فیلمها رد و بدل میشد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۱:۲۰, ۳/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #16

(۲۹/فروردین/۹۵ ۲۱:۰۵)Mohammad Trust نوشته است:  وقتی که اقا میگه من دغدغه فرهنگی دارم و کسی نیست که گوش کنه همین میشه، سیاست ارزشش از وحشی های توی جامعه بیشتر میشه.
بله دقیقاً
به سیاست بیش از فرهنگ اهمیت داده میشه. و گاهی اوقات زمانی به بحث فرهنگی پرداخته میشه که بشه ازش استفاده سیاسی کرد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  پر کننده برکه انسانیت مصطفي مازح7610 0 513 ۴/اسفند/۹۳ ۱۱:۵۴
آخرین ارسال: مصطفي مازح7610
  آیا حقیقت اسلام انسانیت است؟ papillon 8 6,653 ۲۰/فروردین/۹۱ ۱۹:۳۰
آخرین ارسال: zarati313

پرش در بین بخشها:


بالا