کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
 • 8 رای - 3 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
دغدغه های سیاسی و ....روزانهء انقلابیون ،دلواپس و بیسواد ..
۹:۴۷, ۶/مهر/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/مهر/۹۵ ۱۴:۲۶ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: photo293057060855198907.jpg]
زندگی به دو سبک!
به سبک ضرب المثل؛ چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است؛

بیشتر کسایی که این ضرب المثل دستاویزشون شده تمامیت خواه شدن
طوری عمل میکنن که گویا کل چراغ های عالم باید در خونه ایشون روشن باشه!
با درآمد میلیاردی یارانه چهل هزاری میگیره هنوز چون معتقده چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
تو آپارتمانش چون کنتور آب مشترک دارن تا دلت بخواد آب اسراف میکنه و با افتخار به اهل خانوادش میگه ما استفاده نکنیم بقیه استفاده کنن؟
چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
.
دو تا خونه داره ولی به اسم بچه هاشم مسکن مهر ثبت نام کرده! ازش میپرسی تو که شانت اجازه نمیده مسکن مهر بری چرا میخوای بگیری؟
میگه من نگیرم بقیه بگیرن؟؟؟ چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
.
هفت تا مغازه داره ولی به یه پسرش گفته بره وام بنگاه های زود بازده تولیدی بگیره و بزنه تو دلالی! نکنه یه وقت بقیه بگیرن بهش نرسه!
واسه اون یکی پسرش هم با پول و پارتی یه کار دولتی جور کرده! درسته حقوقش یک سوم وقتی نیست که کنار خودش تو مغازه کار میکرد ولی خوب چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
پسر اون کار دولتی نداشته باشه همسایه بدبخت و باسواد و بیکارش بره سر کار؟؟؟؟
.
این دوستان وقتی کمک های نظامی از بودجه دفاعی رو به کشورهای خط مقدم در برابر دشمن میبینن باز یاد همین ضرب المثل میفتن!
.
چون اینا پولدارن و کلی خرج بیخود دارن و طبق منطق و دین باید اینا به فقرا کمک کنن ولی خوب اینا دوس ندارن از چراغ های خونه شون کم شه!!! حتی حاضرن چراغ خونه مرز نشین ها توسط داعش بترکه ولی کسی کاری به کار چراغ خونه اینها نداشته باشه!
سبک دوم زندگی؛
حضرت زهرا(سلام الله علیها) فرمود: ای فرزندم اول همسایه بعد اهل خانه؛
وقتی این سبک زندگی تو جامعه جاری شد نتیجش میشه اون پیر زن روستایی که کل داراییش یعنی یه مرغ رو آورده بود تقدیم جبهه ها کنه!
نتیجش میشه مردم اروپا که وقتی کمبود پنیر اومد،پنیرهای اضافه شونو میبردن پس بدن تا به بقیه هم برسه!
نتیجش میشه ترکیه که مردم وقتی دلار گرون میشه میبرن دلاراشونو میفروشن تا قیمتش بیاد پایین نه اینکه زن و بچه و پیر و جوون تو سرو کله هم بزنن و خونشونو بفروشن تا دلار بخرن!

سال دوهزارو دوازده تو ژاپن بیماری همه گیر پرندگان گوشتی شایع شد و کمبود شدید گوشت مرغ اومد!
اکثر مردم ژاپن یا مرغ سهمیه را یک در میان میگرفتن ویا انها که روزانه گرفتند نیمی از انرا به همسایه دادند!
پ.ن؛
اسلام عیبی نداره! ایراد از خودخواهی افراطی ماست!
.
معین_ثائر


[تصویر: photo293057060855198899.jpg]
سید_علی

خودمو جای شخص اول مملکت میذارم...

با این همه قدرت و اختیار پاپوش وصله دار میپوشیدم؟؟؟

پسرام با حقوق طلبگیشون زندگی میکردن؟؟؟

بابا یه شغل مناسب واسه بچه هام پیدا کردن که به جایی برنمیخوره!

با دشمنای دوست نمای منافقم چه برخوردی داشتم؟؟؟
یعنی پشت تریبون خودشونو و خانواده شونو رسوا نمیکردم؟؟؟

اصلا مگه ممکنه بیست و هفت سال تمام مسولیت و فشار مملکت روی دوشت باشه
بیست و هفت سال تمام شیاطین دنیا و جونورای ریز و درشتش آرزوی زمین زدنتو داشته باشن بعد وضع زندگیت با دوران طلبگیت فرقی نکنه؟؟؟
.
اصلا مگه ممکنه عده ای شعار مرگ بر تو رو سر بدن، مملکتو به بازی بگیرن بعد مورد لطفت قرار بگیرن و بهشون فرصت نفس کشیدن بدی، تازه روز به روز طلبکارتر شن که چرا محاکمه نمیشن؟؟؟
.
مگه ممکنه هر ننه قمری یه گوشی بگیره دستش ازت کاریکاتور بکشه، بهت توهین کنه ، به اصول مملکت توهین کنه و صد ها هزار ساده لوح تاییدش کنن ولی اتفاقی براشون نیفته؟؟؟
.
اصلا مگه ممکنه بیست و هفت سال استدلال های کودکانه یه عده خوشحال رو تحمل کنی که صب میگن چرا رهبری جلوی فسادو نمیگیره؟ چرا اقتصاد مملکتو درست نمیکنه؟ چرا جلوی فلانی و خانوادشو نمیگیره؟
و شب قبل خواب میگن که چرا رهبری دیکتاتوره و تو کار مسولا و دولت دخالت میکنه؟
.
واقعا چطور ممکنه اونقدر پاک زندگی کرد که آمریکایی ها بگن افشاگری دارایی های رهبران ایران فایده ای جز بی آبرویی دوستان آمریکا و محبوبیت رهبرش نداره؟؟؟

پ.ن؛
ترجیح میدم خودمو جای همچین شخصی ابدا نذارم
و تنها براش دعا کنم که سایه اش از سرمون کم نشه...
الحق که سید علی هستی
.
معین_ثائر
.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 97 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۸:۴۳, ۹/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۹/آبان/۹۶ ۲۲:۴۵ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #961

(۹/آبان/۹۶ ۱۶:۱۶)vahrakan نوشته است:  معین ثائر هر کی می خواد باشه ...مهم نیست ....مهم اینه که شیرازه تمامی احوالات ابطال طلبان فتنه گر و منافقین و وابستگان به کدخدا سالاری غرب و حرامزاده های داعشی وطنی و سلبریتی های بی مصرف رو به بهترین نحو و با این ادبیات به سخره می گیره و بنده هم با کمال میل این رو منتشر می کنم .....عوام فریب هم همون قشری هستند که در فوق ازشون یاد کردم ....کلمه اب شنگولی هم خیلی تا به حال شما رو اذیت کرده لابد ....من که از این که این کلمه وجود داره باعث میشه درجملات علیه یه قشر خاص استفاده بشه لذت می برم ...شما رو نمی دونم Big Grin
شما ببین چه کلماتی به کار بردی در بالا ... "حرامزاده داعشی وطنی" منظورت چه کسانی اند؟ اولاً وقتی شما کسی رو حرامزاده خظاب کنی، باید یا اثباتش کنی یا 80 ضربه شلاق داره قانوناً. بعد داعشی وقتی میگی باید اشاره به یک گروه تروریستی داشته باشی. شما مصداقش رو مشخص نمی کنی تا راه برای فرار داشته باشی، یعنی بتونی روی فکر مخاطب تاثیر بگذاری و در عین حال اگر کسی از شما ایراد گرفت، جا برای توجیه بگذاری.

خیلی از مخاطبها یادشون میره برای این حرفها دلیل بخوان و عوام فریبها درست از همین ضعف مخاطب استفاده می کنند. می خوام مخاطبین تاپیک با خودشون فکر کنند که آیا اونها هم از این شیوه لذت می برند و دوست دارند به همین شکل روی ذهنشون کار بشه یا اینکه می خوان به این شیوه نه بگن.
نظرتون رو بگید. یا دفاع کنید یا مخالفت. سکوت نکنید.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۳۴, ۱۰/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/آبان/۹۶ ۰:۳۵ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #962
آواتار
نقل قول:
خوبه یکم از سپاه و شرکت هاش هم بگه که چطور بازار تولید داخلی رو قبضه کردن
شما که از شرکت های سپاه خیلی اطلاع دارین بفرمایین استاد؟؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۹:۴۷, ۱۰/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/آبان/۹۶ ۱۱:۱۵ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #963
آواتار
(۹/آبان/۹۶ ۱۸:۴۳)سعدی نوشته است:  شما ببین چه کلماتی به کار بردی در بالا ... "حرامزاده داعشی وطنی" منظورت چه کسانی اند؟ اولاً وقتی شما کسی رو حرامزاده خظاب کنی، باید یا اثباتش کنی یا 80 ضربه شلاق داره قانوناً. بعد داعشی وقتی میگی باید اشاره به یک گروه تروریستی داشته باشی. شما مصداقش رو مشخص نمی کنی تا راه برای فرار داشته باشی، یعنی بتونی روی فکر مخاطب تاثیر بگذاری و در عین حال اگر کسی از شما ایراد گرفت، جا برای توجیه بگذاری.

خیلی از مخاطبها یادشون میره برای این حرفها دلیل بخوان و عوام فریبها درست از همین ضعف مخاطب استفاده می کنند. می خوام مخاطبین تاپیک با خودشون فکر کنند که آیا اونها هم از این شیوه لذت می برند و دوست دارند به همین شکل روی ذهنشون کار بشه یا اینکه می خوان به این شیوه نه بگن.
نظرتون رو بگید. یا دفاع کنید یا مخالفت. سکوت نکنید.
حرامزاده داعشی وطنی همونیه که در سال 88 در خیابان های کشور اقدام به اتش زدن بانک و زیرساختهای دولتی و حسینه ها و مساجد و پایگاههای بسیج و سوزوندن ماموران نیروی انتظامی در خیابان میکنه ....حرامزاده وطنی داعشی همون کسانی هستند که از اقدامات سپاه علیه داعش در سوریه منتفرند ، حتی در مجلس این کشور به لایحه حمایت از سپاه در حمله موشکی علیه داعش رای مثبت نمیدند .....حرامزاده وطنی داعشی همون افرادی هستند که گرای سایتهای هسته ای ما و اسامی دانشمندان هسته ای ما و نقاط استراتژیک این وطن رو به جاسوس های اژانس انرژی اتمی سازمان اسرائیلی ملل که مرکز جاسوسان تمام دنیاست میدن ....این هم مصادیقش ...حالا هر کدومشون رو که احساس میکنی این مصادیق رو دارند گرای این مطلب رو بهشون بده تا برند قوه قضائیه شکایت کنند ....تا شاید از این حرامزادگی در اومدند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۰۶, ۱۰/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/آبان/۹۶ ۱۵:۲۷ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #964

جناب وهرکان
این شیوه ایه که شما همیشه استفاده می کنید. یعنی استفاده از تعمیم ضمنی.

اگر شما مشخص کنید که فرضا می خواهید در مورد افرادی که اسامی دانشمندان هسته ای ما را افشا کردند صحبت کنید و برای نسبت دادن این کار به یک گروه خاص هم دلیل داشته باشید، اون موقع مخالفتی با حرف شما وجود نداره. یعنی هم گروه مورد نقد مشخص باشه هم دلیل نقدتون.

اما مشکل وقتی پیش میاد که شما در بحثی که مربوط به یک گروه دیگه است میاید و به صورت مبهم این عبارات رو میارید. چون لحن نوشته شما جدلی هست، مخاطب فرصت پردازش و تحلیل پیدا نمی کنه و توی ناخودآگاهش این جملات رو به هم ربط میده. همون طور که قرار گرفتن اون عکس کنار یک مطلب بی ارتباط باعث فریب مخاطب میشد.

مشخص نکردن مصداق به شما راه فرار میده. یعنی وقتی از شما توضیح می خوان، می تونید مدعی بشید که منظورتون یه گروه خاص بودند در حالی که اون گروه در متن مشخص نشده اند. اینها همه شگردهای شناخته شده است. یادگیری تشخیصشون هم خیلی سخت نیست. اگر فرصتی باشه براتون مطالبی در این زمینه می نویسم.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۰۷, ۱۵/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/آبان/۹۶ ۱۵:۰۸ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #965
آواتار

[تصویر: 022.png]

وقتی گوگوش برای "مدافعان قابوس" آواز میخواند!!
ارتش ایران در دوره شاه به مدت 3 سال برای سرکوب چریکهای چپ‌گرای ظفار و حفظ حکومت پادشاه عمان (سلطان قابوس) به یمن اعزام میشود و گوگوش هم چندین بار به آنجا فرستاده میشود تا برای رفع خستگی کشتار سربازان در کاباره‌ صحرایی آواز بخواند! و برای افسران انگلیسی برنامه های تفریحی اجرا کند..

در این جنگ هزاران جوان ایرانی در جنگی که به آنان ربطی نداشت، در خاک سرزمینی غریب جان دادند، بی آنکه واقعیت دهشتناک این جنگ به مردم ایران گفته شود.

جوانان ایرانی با شورشیان ظفار می جنگیدند و کشته میدادند و وقتی منطقه ای را از شورشیان می گرفتند، نیروهای انگلیسی بدون هیچ درگیری آن منطقه را تحویل میگرفتند...

یک یادآوری برای آنان که مدافعان_حرم و حفاظت از حرم اهلبیت (علیه السلام) را درک نمیکنند./محمد عبدالهی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۲۱, ۱۶/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/آبان/۹۶ ۱۲:۳۲ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #966
آواتار
[تصویر: 033.png]


وقتی جنگ_قدرت عربستان را مبارزه با فساد جا میزنند و حسرت میخورن
محمود_میرزا بن_سلمان


  [تصویر: 044.png]

 • العربیه و رسانه های سعودی بدترین اهانتها رو به ایران میکنن دریغ از یک اعتراض وزارت امور خارجه. بعد کیهان یه تیتر ضدسعودی میزنه دولت تذکر میده وزارت ارشاد توبیخ میکنه. اگه دولت، مستعمره بن سلمانه بگید! ذلت کافیست لازمه باز به بعضیا یادآوری کنیم چه کسانی گرا دهنده تحریم و تهدید از
  فتنه۸۸ تا به امروز به ملت ایران بودند! همان کسانی که بعد شکست در کودتای رنگین سال ۸۸ انواع تحریمها را به نیت فلج شدن نظام و مردم و در سال ۹۲ به بهانه مذاکراه و رفع تحریم خزانه خالی را دستاویز فشار بیشتر دشمنان قرار دادند !
  کاسبان تحریمی که برجام خسارت محض را رقم زده و ثمره خون دانشمندان شهیدمان را علی رغم هشدار دلسوزان، با اعتماد بیجا و خوشبینی بیحد به کدخدا نابود و به این هم بسنده نکرده و با حمله
  به سپاه پاسدارن به بهانه پرتاب موشک آن نهاد را دولت_با_تفنگ نامیدند و باعث تصویب شدن مادر تحریمها و کاتسا ؛ بر علیه سپاه و مردم شدند! آقایان زبان کوتاه کنید ! گرا دهنده و کاسب برجام و تحریم خود شماهایید و این شماهایید که بر طبل جنگ و نفاق میکوبید !
  و نه تیتر یک روزنامه و نه انقلابیونی که همیشه جور دیپلماسی منفعلانه و ذلت بار شما و انتخابهای غلط طرفدارانتان را کشیده اند و در صورت بروز هر جنگی با نثار خون ؛ از این خاک و از این ملت دفاع کرده اند !!
  ذلت_کافیست تحقیر_تا_کی ؟
  ترسوها بزدلها افساد_طلبها کدخدا_پرستان غربگراها
 • لعن_الله_ال_سعود_الصهیونی


یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۴۵, ۱۶/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/آبان/۹۶ ۱۲:۵۳ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #967

تیتر کیهان در ظاهر ضد سعودیه ولی در باطن به نفع اونهاست. مشابه حمله به سفارت عربستان که در عمل به اونها فرصت مظلوم نمایی داد و به آمریکا هم کمک کرد که بهشون اسلحه بفروشه.

حالا این وسط تهدید کردن امارات (دوبی در اماراته) دیگه برای چیه؟ مگه ما با امارات جنگ داریم؟

سردار جعفری (فرمانده کل سپاه پاسداران) نقش داشتن ایران در این حمله را تکذیب کردند و این ادعا را جزء دروغهای آمریکا دانسته اند. حالا به نظرتون آیا آمریکا که ادعای نقش ایران در این حمله را داره، ضد سعودی عمل کرده؟ آیا این اقدام کیهان، دامن زدن به همان دروغهای آمریکاییها نیست؟

فرمانده سپاه: امکان انتقال موشک به یمن را نداریم
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۵۲, ۱۶/آبان/۹۶
شماره ارسال: #968
آواتار
(۱۶/آبان/۹۶ ۱۲:۴۵)سعدی نوشته است:  تیتر کیهان در ظاهر ضد سعودیه ولی در باطن به نفع اونهاست. مشابه حمله به سفارت عربستان که در عمل به اونها فرصت مظلوم نمایی داد و به آمریکا هم کمک کرد که بهشون اسلحه بفروشه.

حالا این وسط تهدید کردن امارات (دوبی در اماراته) دیگه برای چیه؟ مگه ما با امارات جنگ داریم؟
دشمن در هر وضعیتی دشمنه ...چیزی به نام ملاحظه کاری باید از مقوله های سیاسی کنار گذاشته بشه ...همون طور که گفته شد تمامی رسانه های عرعرستان یهودی شب و روز به تمامی مردم و کشور ما توهین می کنند و به معدود رسانه های ما هیچ احدی پاسخی به اراجیف این ملعونین نمیده ....در مورد امارات هم ظاهرا شما نمی دونید که امارات جزو اتحاد نیروهای عربیه و سربازانش دارند خون مردم یمن رو به زمین میریزند ....ما با امارات سر جنگ نداریم ووواما این کوتوله سالهاست داره علیه ما اراجیف میبافه و بر سر جزایر سه گانه ادعاهایی داره و به یمن حمله کرده که بر اساس ایدئولوژی جمهوری اسلامی ایران که حمایت از مظلومه ما هم از مظلوم حمایت خواهیم کرد نه امارات متحده یهودی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۳۶, ۱۶/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/آبان/۹۶ ۱۸:۴۴ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #969

(۱۶/آبان/۹۶ ۱۲:۵۲)vahrakan نوشته است:  
چیزی به نام ملاحظه کاری باید از مقوله های سیاسی کنار گذاشته بشه ...
سردار جعفری هم ملاحظه سعودی ها رو نمی کنند منتها اقدامات نباید خیلی واضح در رسانه گفته بشن.
اینجور تیترها نباید خودسرانه درج بشن. نمیشه هر روزنامه ای خودسرانه کشورهای همسایه را تهدید کنه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۱۴, ۱۶/آبان/۹۶
شماره ارسال: #970
آواتار
خاوری از مدیرعاملی بانک دولتی سپه در دولت خاتمی تا فرار در دوران دادستانی اژه ای

1️⃣ احمدی‌نژاد در ۱۷ آبان ۸۴ در ماه های ابتدایی دولت، محمودرضا خاوری را از منصبش کنار گذاشت | http://www.farsnews.com/8408170357

2⃣ خاوری پیش از آن در دولت خاتمی مدیرعامل بانک سپه بود | http://www.farsnews.com/8401210390

3⃣ خاوری، مدیرعامل بانک سپه در سال 83 در دولت خاتمی به عنوان برترین مدیر احیاگر سال شناخته شده بود | http://www.farsnews.com/8311270382

4️⃣ گفتنی است خاوری در 25 خرداد 84 هم طی نامه‌ای حمایت خود را از هاشمی‌رفسنجانی در انتخابات اعلام کرده بود | http://www.dana.ir/news/15652.html

5️⃣ در همان سال 170 نفر از نمایندگان مجلس اصولگرا و اصلاح‌طلب طی نامه‌ای به احمدی‌نژاد، از "عملکرد و فعالیت و مدیریت مطلوب" و "تحسین برانگیز" خاوری در سمت مدیرعاملی بانک سپه تقدیر به عمل آوردند و خواستار ادامه فعالیت این "خدمتگزار راستین و مردمی سیستم بانکی کشور" شدند، زیرا از نظر آنان کشور در راستای "رشد و شکوفایی نظام اقتصادی" نیازمند "چنین مدیران کارآمد و دلسوزی" است | http://entekhab.ir/fa/news/53216

6️⃣ در نهایت خاوری در 22 فروردین 88 به مدیرعاملی بانک ملی رسید | http://www.farsnews.com/8801220835

7️⃣ حمایت‌ها از خاوری تا چند ماه پیش از فرار وی ادامه داشت که به عنوان نمونه در اردیبهشت 90 یعنی کمتر از 5 ماه قبل از فرار خاوری، بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در مصاحبه با ماهنامه مدیران و روسا، خاوری را مدیری توانمند و ولایتمدار می‌خواند | http://magiran.com/magtoc.asp?mgID=6364

8️⃣ و جالب اینجاست که در 23 شهریور 90 یعنی چند روز قبل از فرار خاوری در هفته اول مهر 90، احمدی‌نژاد طی سخنانی در اردبیل نسبت به فرار وی هشدار می‌دهد | https://www.aparat.com/v/EUbpB

9️⃣ احمدی‌نژاد در ۱۳ مرداد ۹۱ هم در خصوص فرار خاوری در پاسخ به سوال دانشجویان می‌گوید: "حرف‌هایی که می‌توانم به شما بگویم، یک ششم حرف‌هایی است که نمی‌توانم بگویم، مدیر عامل بانک ملی را چه کسی فراری داد؟ آیا ما فراری دادیم؟ من مکاتبه کردم با تمام مراجع مسئول، گفتم این رد پا، این آقا، این آقا و این آقا فراری دادند؛ این کلید مسائل، بیاورید ببینید تا مسائل روشن شود" | https://www.mehrnews.com/news/1692710

1️⃣0️⃣ اما محمد جهرمی، مدیرعامل پیشین بانک صادرات و از متهمان فساد سه هزار میلیاردی در 21 شهریور 94 طی مصاحبه‌ای با روزنامه اعتماد در پاسخ به سوال خبرنگار می‌گوید: "دادگستری خوزستان می‌خواسته خاوری را دستگیر کند که با یک سفارشی این اتفاق نمی‌افتد و چرایی بازداشت نشدنش را از آقای محسنی‌اژه‌ای، دادستان وقت کل کشور بپرسید" | http://www.khabaronline.ir/detail/456308

1️⃣1️⃣ امری که قاضی دادگاه فساد مالی هم در 21 خرداد 91 قبلا به آن اشاره کرده بود: "خاوری ممنوع الخروج نبود" | http://www.farsnews.com/13910321000160

1️⃣2⃣ گفتنی است طبق اظهار نظر اداره کل حقوقی قوه‌قضائیه در تاریخ 15 بهمن 95، ممنوع الخروج کردن افراد نیاز به دستور مقامات قضائی دارد و آن هم برعهده دادستان کل کشور است | https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/11/15/1316834

1️⃣3⃣ البته اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه و دادستان سابق در تاریخ 22 مهر 92 برخلاف نظر جهرمی اعلام کرده بود: "روزی که خاوری قصد خروج از کشور را داشت، اتهامی متوجه او نبود" | http://www.farsnews.com/13920722001319

مکتوبات
@maktubat
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا