کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#پنجمین تولد تالار - متشکرم از ...
۱۷:۴۳, ۸/آبان/۹۴
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: Logo_5th_Birthday_www_bidari_andishe_ir.jpg]
خیلی از کاربران خوب تالار با ارسال هاشون و با مباحث خوبشون به بالا بردن سطح آگاهی ما کمک کردند و حضور موثر و همیشگی در تالار داشته اند...
برخی از کاربران فعال زحمات شایانی را برای بخش های مربوط به فعالیتشان متقبل شده اند و از هیچ تلاشی جهت ارتقا سطح کیفی تالار دریغ نکرده اند . . .
خیلی از عزیزان همسنگر با پست هاشون ، با تاپیک هاشون و ... کلی به ما تلنگر زدن ، کلی باعث بیدار شدن ما شدن (ان شاءالله) ، باعث کلی خیر شدن.
خیلی ها با مطرح کردن سوال هاشون و دغدغه هاشون،باعث شدن که ما جواب خیلی از سوال هایی که به ذهنمون هم نرسیده بود رو بریم دنبالش و ...
خیلی ها هم دارن پشت صحنه کار میکنن.برای زیبایی تالار ،برای اماده بودن فضای تالار،برای نظم تالار،برای مسائل فنی تالار و ...

از همه عزیزان ، از همه همسنگرهای عزیز تشکر می کنیم.و دعا می کنیم که عاقبت به خیر بشن.
خیلی از این عزیزا الان دیگه به تالار سر نمی زنن ، ان شاء الله که هر جا هستن سلامت و موفق باشن.

شما هم اگه می خواید از کسانی تشکر کنید بسم الله

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۸:۰۴, ۸/آبان/۹۴
شماره ارسال: #2
آواتار
تولدت مبارک تالار ...Heart

---
از استاد عزیزم بخاطر همه درس هایی که بهم داد و تو این یک سال با وجود همه وقت گیری ها و زحمت ها صبور و پاسخ گو بود تشکر می کنم.

باب آشنایی هم خود امام حسین (علیه السلام) بود و یکی از کلیپ های آغاسی ، خیلی برای من احترام قائل میشد و نمونه اش رو ندیدم. ان شالله هر کجا هستید خدایی باشید.
قطعا به این تالار سر می زنید و این پیام رو خواهید دید.
---

ارادتمند و خاک پای همه ی دوستان اینجا هستم. ببخشید اگر خیلی کلی حرف زدم.
التماس دعا
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۸:۱۴, ۸/آبان/۹۴
شماره ارسال: #3
آواتار
Heartتالار عزیز، تولدت مبارک Heart
با دیدن این تاپیک، چقدرررر خوشحال شدم SmileRose
از وقتی دبیرستان بودم توی این تالار بودم و مطالبش رو کما بیش میخوندم تااااا همین الان.اووووووووه. اصلا با این تالار بزرگ شدم Angel..
فراز و فرود داشتم، اشتباه داشتم، ی وقتایی کمتر میومدم، ی وقتایی 24 ساعته توی تالار بودم، ی وقتایی حرفام بوی بچگی میداد و بقیه اعضای تالار تحمل میکردن بچگی هامو. ی وقتایی بحث هامون بالا میگرفت و ی سری از عزیزان ناراحت میشدن از دستم و ... . خلاصه اینکه کلی خاطره تلخ و شیرین دارم با تالار.
بخوام توی یک پست تشکر کنم، خیلی طولانی میشه، هر بار از چند نفر تشکر میکنم Blush، اینطوری شیک تره اصلا Cool:دی

• اول از همه از کاربر علی110، تشکر ویژه میکنم. با اینکه خودشون نیستن الان توی تالار، اما هنوزم ک هنوزه از مطالبشون استفاده میکنیم و خیلی هم مفیده
و البته حسرت ی سری تاپیک هاشونو میخورم ... مثل گردان ها Sad
مثل ی سری تاپیک ها ک واسه خیلی وقت ِ پیشه، از توشون سوال دارم اما دیگه جاش نیست ک بپرسم Sad
  • فاطمه خانوم گل Rose ک توی شرایط بحرانی ک همه ی فکر و ذهنم ب هم ریخته بود، حسابی کمکم کردن و آروم می شدم با حرفاشون.راهنمایی های خوبشون خیلی دلگرمم میکرد و می کنه.
  • تشکر ویژه از نورالسادات عزیزمHeart و ،جناب سید ابراهیم ک خیلی زحمت میشکن برای تالار و مخصوصا رادیو . خیلی جاها پشتیبانی های این دو بزرگوار باعث شده از مشکلاتی ک گاها توی تالار برام ب وجود اومده بود بخاطر افراط و تفریط ها، خلاصی پیدا کنم.یک دنیا ممنون (البته یادم هست ک عیدی عید غدیر رو ندادین هنوز هاAngel، من تا عیدی نگیرم، دست بردار نیستمCool )
ان شاء الله زیر سایه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بهترین ها روزها در انتظارتون باشه Blush
ادامه دارد ... Smile
۲۱:۳۲, ۸/آبان/۹۴
شماره ارسال: #4

بنده هم از زحمات دوستان در برقرار داشتن تالار تشکر میکنم .
۲۱:۴۷, ۸/آبان/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۸/آبان/۹۴ ۲۱:۴۸ توسط فدايي ولايت.)
شماره ارسال: #5
آواتار
یه جورایی احساس افتخار میکنم ازینکه 4 سال ازین 5 سال عمر تالار رو حضور داشتم...BlushAngel
من وقت ندارم ، کنکوری ام ، باید زودبرم ( التماس دعا) اما...

اما واقعا جا داره تشکر کنم از همه اعضای تالار که از همون سال اولم منو تحمل کردن Big Grin
بچه بازی زیاد درآوردم ، زیاد هم جوش آوردم...خودم میدونم نمیخواد به روم بیاریدRolleyes2
میدونم که خیلی جاها میتونستم آروم تر و بهتر توی بحث ها شرکت کنم (سال های اخیر) .... برای همین هم تشکر از همتون Rose
یا علی(علیه السلام)
۲۱:۵۰, ۸/آبان/۹۴
شماره ارسال: #6
آواتار
بسم الله

بنده هم از همه دوستان عزیزان تالار، تشکر و سپاسگذاری می کنم.
برای هم دعای کنیم تا همیشه خدایی بوده و رستگار شویم

با سپاس
یا علی مدد

امضای mohamad
[تصویر: abbasalef.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۲:۵۵, ۸/آبان/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۹/آبان/۹۴ ۲۳:۱۸ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #7
آواتار
سلام عزیزان
بنده تشکر میکنم از بچه های عزیز این تالار.من خیلی از مطالبتون استفاده کردم
یه خواهش دارم.ببخشید اینجا میگم نمیدونستم کجا مطرح کنم.
میشه یه تاپیک بسازید به اسم مجتهد-- برای این فعال تویتری چون مطالبی که میزاره جالبه.اگه یکجا به صورت جامع باشه خیلی عالیه
۹:۱۳, ۹/آبان/۹۴
شماره ارسال: #8
آواتار
با سلام خدمت همه همسنگرهای عزیز
من به جرات میتونم بگم که یکی از الطاف خداوند نسبت به من آشنایی به صورت کاملا اتفاقی با این تالار بود و دوستان اینترنتی بسیار خوبی پیدا کنم و همین موضوع موجب شد که برخی ابهاماتی که درمورد مسائل عقیدتی داشتم از جمله رهبرHeart عزیزم (آخه من یه دوم خردادی شدید بودمBlush) برام رفع بشه و انشااله تا ظهور آقامون سالم و سرافراز باشه و بواسطه دانلود سخنرانی های استاد رائفی پورRose (که اصلا به خاطر همین عضو تالار شدم) اطلاعات خوبی در مورد آقا و مولامون حضرت صاحب عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و اتفاقات پیرامونم در کشور و منطقه پیدا کنم و اصلا دیدم نسبت به دنیا عوض شد.

الهم عجل لولیک الفرج.... العجل.... العجل.... العجل.....
۱۴:۵۵, ۹/آبان/۹۴
شماره ارسال: #9
آواتار
سلام خدمت تمام همسنگران بزرگواری بیداری اندیشهSmile

تشکر اولم رو از جناب بیداری اندیشه و جناب مهدی2021 دارم که اگر تلاش هاشون نبود الان ما هم اینجا نبودیم تا بتونیم از هم تشکر کنیم. خدا ان شاءالله اجر کار هاشون رو بده.

دوم تشکر میکنم از تمام مدیران سایت که گاه برادرانه یا خواهرانه بیشتر از وظایفی که تالار براشون ایجاد میکنه در حق همسنگرانشون لطف دارن و از چیزی دریغ نمیکنن. اسم نمی برم چون همه بزرگوارند ولی از بین همشون هنوز هم احساس شرمندگی میکنم در قبال یکی از این بزرگواران ان شاءالله که حقیر رو حلال بفرمایند و ان شاءالله که بتونم جبران کنم لطفشون رو.

و سوم از همه ی دوستانی که در زمانی که شرایط روحی مناسبی نداشتم، همراهیم کردن تشکر میکنم. اولینشون هم خانم مرهمBlush و بقیه ی روستان

و از همه ی دوستانی که باعث شدن تا از دانسته ها و مطالب مفیدشون استفاده کنم.

خوب دیگه از نت دانشگاه دارم استفاده میکنم که محدوده وگرنه یک طومار آماده کرده بودم.
تا فرصت هست یه چیز دیگه هم بگم و برم تا کلاسم شروع نشدهCool
اگر خطایی ازم دیدین بذارین به حساب خامی و احیانا ضعف در اعتقاداتم.

سعادتمند باشیدRose
۲۰:۵۶, ۹/آبان/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۹/آبان/۹۴ ۲۰:۵۷ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #10
آواتار
فرصت خوبیه بنده هم تشکر کنم از کاربرانی که خالصانه و صادقانه به فعالیت مثبت در راه خدا می پردازن و کمکاری ها و کاستی های امثال بنده از تیم مدیران باعث نشد به تلاش خودشون پایان بدن. واقعا از اینکه بیشتر از این نتونستم برای دوستانم در تالار وقت بگذارم صمیمانه عذرخواهی میکنم...

تشکر میکنم از دوستان مدیر که خستگی ناپذیر با وجود مشغله های شخصی مختلف سعی میکنن فضای تالار رو بی حاشیه پیش ببرن تا برای کسانی که می خوان توی یه محیط سالم و دوستانه سطح معارف خودشون رو بالا ببرن قابل استفاده باشه.

ان شاءالله خداوند هم به مدیران و هم کاربران توفیق اخلاص بده و برکت به کارهاشون.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]