کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت از کالای ایرانی
۱۹:۲۱, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر: 11cs_1397.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 6 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۶:۳۴, ۶/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/فروردین/۹۷ ۱۶:۳۹ توسط دیدگاه نوین.)
شماره ارسال: #51
آواتار
مرسی از موضوع تاپیک ... من به شخصه چندسال است که روی خرید برند ایرانی حساسیت دارم.
مسواک ، خمیر دندان ، لوازم بهداشتی ، خودکار ، کاغذ، کفش و ... میگردم و تا جایی که پیدا کنم ایرانیش رو میخرم .
یک راه برای شناخت کالای ایرانی هم خوندن بارکد کالا است. سه رقم اول بارکد مربوط به کشور سازنده است ... سه رقم 626 کد ایران است.

[تصویر: %D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AF_%DA%A9%D8...8%A7%D8%B1]

http://s7.picofile.com/file/8248954142/%...8%A7%D8%B1

اما نکته مهم تر اینه که صرفا با حمایت مردم قضیه حل نمیشه. این کار نیاز به برنامه ریزی و اراده دولت دارد.
وقتی شما در کشور میبینید که بی ارزش ترین چیز ها مجوز واردات میگیره و جلوی اجناس قاچاق که از مبادی رسمی وارد میشند گرفته نمیشه که دلیل اصلیش هم منافع شخصی برخی مسئولین سر کار است ... این یعنی اتفاق خاصی نمی افتد.
متاسفانه دولت عزمی برای حمایت از کالای ایرانی ندارد. ولی با این حال ما باید به شخصه وظیفه خودمون رو انجام بدیم یک زمانی ایران از دست این مفت خور ها خلاص میشه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۵۲, ۶/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/فروردین/۹۷ ۱۶:۵۲ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #52
آواتار
نقل قول:
این یعنی اتفاق خاصی نمی افتد.

متاسفانه دولت عزمی برای حمایت از کالای ایرانی ندارد. ولی با این حال ما باید به شخصه وظیفه خودمون رو انجام بدیم یک زمانی ایران از دست این مفت خور ها خلاص میشه.
سلام
برای همین رهبری از مسئولین نا امید شدن مستقیم مردم رو مخاطب قرار دادن..
اگه واقعا لجبازی نکنیم بخاطر کشور خودمون ایرانی بخیریم اگه کالای خارجی و قاچاق کشور رو هم قبضه کنه بازارش کساد میشه...بالاخره مصرف کننده ما هستیم دیگه اگه خارجی نخریم اونم دیگه براش صرف نمیکنه وارد کنه...سرمایش رو میبره تو تولید
بخدا فقط خود باوری میخواد
۲۳:۲۴, ۶/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #53
آواتار
[تصویر: 9q12_f.jpg]
خب مشخصه ادبیات همتون مثل همدیگه اس
یک مشت آدم بی ادب و بی شخصیت که وقتی صدای مخالف میشنوید شروع به فحاشی میکنید
و اصلا بلد نیستید منطقی بحث کنید
زمانیکه کسی به سمت فحاشی در بحث رفت مشخص دلیل کافی برای اثبات حرف خودش نداره
سال دیگه نتیجه این شعارم میبینیم!!! کالای ایرانی کالای ایرانی هم میبینیم....

راستی جمعیت 150 میلیونی چی شد؟

فعلا برید ببینید چه تعداد کارگر حقوق نگرفتن بعد بیایید گلو خودتون برای کالای ایرانی جر بدید
اصولا تو ایران یکسری فقط مث طوطی تکرار میکنن!! طوطی تو ایران زیاد داریم! طوطی نباشید
و بسلامت...نرود میخ آهنین در سنگ
۲۳:۲۷, ۶/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/فروردین/۹۷ ۲۳:۵۴ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #54
آواتار
(۶/فروردین/۹۷ ۲۳:۲۴)A L I نوشته است:  [تصویر: 9q12_f.jpg]
خب مشخصه ادبیات همتون مثل همدیگه اس
یک مشت آدم بی ادب و بی شخصیت که وقتی صدای مخالف میشنوید شروع به فحاشی میکنید
و اصلا بلد نیستید منطقی بحث کنید
زمانیکه کسی به سمت فحاشی در بحث رفت مشخص دلیل کافی برای اثبات حرف خودش نداره
سال دیگه نتیجه این شعارم میبینیم!!! کالای ایرانی کالای ایرانی هم میبینیم....

راستی جمعیت 150 میلیونی چی شد؟

فعلا برید ببینید چه تعداد کارگر حقوق نگرفتن بعد بیایید گلو خودتون برای کالای ایرانی جر بدید
اصولا تو ایران یکسری فقط مث طوطی تکرار میکنن!! طوطی تو ایران زیاد داریم! طوطی نباشید
و بسلامت...نرود میخ آهنین در سنگ
مضخرفات فحشه؟؟سطح فهمت در همین حده؟؟
ببین بحثی باهات ندارم..از توهینی هم که کردی بزرگوارانه میگذرم..نیا خودت رو بزن به من...
جمعیت 150 میلیونی برو تو اینترنت یه سایتی هست به اسم گوگل اون بهت میگه
در ضمن میخوای کالای ایرانی نخری نخر..به جایی بر نمیخوره.به والله به جایی بر نمیخوره..
من در حد توانم به کارگر ایرانی کمک میکنم
تو این اوضاع طوطی هم باشم بهش افتخار میکنم که برا کشورم یه کاری کردم
بحث ما با هم تموم شد
یا حق
۲۳:۵۲, ۶/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #55
آواتار
(۶/فروردین/۹۷ ۲۳:۲۷)MOHSEN-Z نوشته است:  مضخرفات فحشه؟؟سطح فهمت در همین حده؟؟
ببین بحثی باهات ندارم..از توهینی هم که کردی بزرگوارانه میگذرم..نیا خودت رو بزن به من...
جمعیت 150 میلیونی برو تو اینترنت یه سایتی هست به اسم گوگل اون بهت میگه
یا حق
هی میخوام با تو بحث نکنم بچه جون باز نمیشه!
نیام خودم بزنم به تو؟؟ تتلو راستش بگو خودت نیستی؟Big Grin مث پستهای تتلو حرف میزنی! احتمالا خودشی یا یکی از تتلیتی ها هستیWink
شما فعلا برو به کارشناسها پول بده بیان برات سند و مدرک درست کنن!!!

معلوم سنت قد نمیده وگرنه پستی که فرستادم درک میکردی یا جواب میدادی نه بگی مزخرفه!!! چون دقیقا از اول انقلاب تا الان همه رئیس جمهورها و رئیسهای مجلس جاسوس و خائن از آب در اومدنBig Grin
مشخص کشور رو هواس! معلوم نیست کی داره اداره اش میکنه.

بحث اصلی این شماها ایران با همه دنیا چپ انداختید و تو نماز جمعه ها برای نصف مردم دنیا آرزوی مرگ میکنید آخرشم مرگ و بدبختی میاد سروقت مردم خودمون و اونها روز به روز بیشتر پیشرفت میکنن و ما هی پس رفت میکنیم!!

تا وقتی اقتصاد مملکت ما با دلار مدیریت میشه همین آش و همین کاسه وضع بهتر که نمیشه هیچ بدترم میشه
دلار پنجاه تومن بالا میره،قیمت شیرو ماست،گوجه و تخم مرغ زیاد میشه!! اینا که دیگه کاملا ایرانی هستن
ماست و شیر کاله و هراز و پگاه چرا با قیمت دلار بالا میرنDodgy

هی یه چیزو گرفتید همش تکرار میکنید و هی میگید اسمش میزارید کار جهادی! همین کارهای جهادی شما گند زد به مملکت
نمونه اش جمعیت زیاد دهه 60 که خیلی از مشکلات فعلی جامعه بخاطر همون!
به صورت جهادی در گندم خودکفا بشیم!! به صورت جهادی در تولید قندو شکر خودکفا بشیم...اشتغال ایجاد کنیم!! خب به صورت کاملا جهادی بریم کارخونه فولاد بزنیم وسط کویر...بعدشم که فهمیدیم آب کم داریم از خوزستان آب بیاریم!
بعدشم گند بزنیم به محیط زیست خوزستان...آخرشم علت خشکسالی و گردو خاک بدحجابی زنا بدونیمBig GrinDodgy
هیچ برنامه ی برای مدرن سازی بخش کشاورزی نداشته باشیم! برای کشت 1 هکتار گندم چاه بزنیم و بعدش اب ول کنیم تو زمین تا گندم کشت کنیم!
چرا نمیفهمید؟! یکم اون عقل به کار بندازید...بعضی چیزا با توجه به شرایط فعلی کشور تولید نکردشون بهتر از تولیدشون!
هیچ وقت رو هیچ طرحی فکر نمیکنن فقط میخوان اجرا بشه که بگن این کارو کردیم به آثار بلند مدتش فکر نمیکنن
فقط نوک دماغ میبینن مسئولان محترم!! الانم باز میگن مسئولین از خودتون!! من نمیدونم اگر این مسئولین از من هستن چرا پراید دارم؟چرا پولدار نمیشم Big Grinماشین خوب بخرم
اگر مسئولی تو کشور خطایی کرد کی باید رسیدگی کنه؟! قوه قضایه اس دیگه؟!یا من و بچه محلامون؟
خب قوه قضایه فعلا درگیر سانت به سانت روسری دختراس Wink
ذره به ذره مملکت فساد گرفته...
۰:۴۴, ۷/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #56

(۶/فروردین/۹۷ ۲۳:۵۲)A L I نوشته است:  دلار پنجاه تومن بالا میره،قیمت شیرو ماست،گوجه و تخم مرغ زیاد میشه!! اینا که دیگه کاملا ایرانی هستن
ماست و شیر کاله و هراز و پگاه چرا با قیمت دلار بالا میرنDodgy
اززش دلار بالا نرفته، ارزش ریال افت کرده.
وقتی ارزش ریال افت کنه، مجبوریم ریال بیشتری خرج کنیم. چه برای خرید ماست چه برای خرید هر چیز دیگه.
۱۸:۰۶, ۸/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #57

چرا صدا و سیما تلویزیون ال جی تبلیغ می کند؟
چرا در تابلوهای تبلیغاتی شهر لوازم خانگی سامسونگ هست؟
۶:۲۷, ۹/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۹/فروردین/۹۷ ۶:۲۸ توسط amirabdi.)
شماره ارسال: #58
آواتار
نقل قول: ممنون میشم اون دعوت نامه ای که ازت خواسته بیای و هرطور شده بمونی رو عکسشو برامون بزاری

ناراحتی و قواعدشو قبول نداری نیا. تالار اصلا به اسم خودمه این اکانت دوممه! (شوخی)

خودت و امثال خودت انقد پررویید و بی شخصیت که بازم برمیگردید

همین که صداتون در اومده نتیجه ش مشخصه

به خیلی ها تا الان به اسم تندروی انگ زده شده اگر کسی متنفر میشد تو و دوستات باید از حضور من خوشحال میشدید [تصویر: cool.png]

قشنگ داری منو تحریک میکنی که یچی بگم بهت و اونوقت تو هوچی گری ت رو شروع کنی
خداروشکر دیگه همه با طرز فکرت آشنا شدن که همه جا رو ارث پدرت میدونی و هرکی هم مخالفت باشه قطعا از قماش لیبرال های رجیوی پرست ملعون پاچه خوار اسرائیله
الانم من فقط خوشحالم از اینکه یه سال دیگه به همین پستا سر میزنم و میبینم که باز پیشبینی هام درست بوده و رهبر مبارک از خودش شعار در کرده
همونطوری که پارسال و پیارسال و سال های قبل ترش کرده بود
و برای سال بعد هم یه حرف دیگه در خواهد کرد و شما هم توی یه تاپیک جدیدتر شعارهای جدیدتر رو مینویسی و ادامه میدی به توهین کردنات
بهرحال فرقی به حال من و تو نمیکنه چون به اون شیوه ی توهین وارت ادامه خواهی داد و نظرت عوض نمیشه و منم به شیوه ی بیخیالی م توی تالار میچرخم ولی شاید یه بنده خدایی گذرش به این تالار افتاد و با دیدن این پست ها نظرش راجع به خیلی چیزها عوض شد
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا