کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 12 رای - 3.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك سوال مهم در مورد مستند ظهور
۲۰:۳۵, ۲۷/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/آذر/۸۹ ۴:۳۴ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1

مستند ظهور رو ديدم و اطلاعات زيادي گرفتم و بعد با سايت اشنا شدم و باز سيلي از اطلاعات پراكنده سرازير شد تو ذهن من،اطلاعاتي كه ميگفتن:ببين يه دشمن بزرگ به اسم فراماسونري وجود داره...وجود داره...و باز هم وجود داره.
ولي كه چي؟ حالا من بايد چيكار كنم؟ به عبارت ديگر من اطلاعاتي ميخوام كه برام تكليف ايجاد كنه و بگه الان بايد عليه اونا چيكار كرد...الان بايد چيكار كرد؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 13 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۰:۴۶, ۷/دی/۹۲
شماره ارسال: #121

من میگم این مستند واسه افرادی که هیچ اطلاعاتی ندارند در واقع تهی هستند خوبه
۲۳:۲۲, ۷/دی/۹۲
شماره ارسال: #122
آواتار
(۷/دی/۹۲ ۲۰:۴۶)مسافرتنها نوشته است:  من میگم این مستند واسه افرادی که هیچ اطلاعاتی ندارند در واقع تهی هستند خوبه

منظورتون اطلاعات در مورد فراماسونری و صهیونیزم هست یا اطلاعات دینی ؟!؟ Huh

چرا اینطور فکر میکنید ؟!؟ Huh

امضای Justice Bringer
۱۹:۴۱, ۱۷/دی/۹۲
شماره ارسال: #123

دوستان یه سوال توی اون قسمتی که درباره معرفی شیعه و سنی بود به نظرتون نباید بیشتر روی معرفی امامان کار می کرد؟ به نظر من خیلی سطحی گذشتHuh
۱۸:۵۸, ۱۷/دی/۹۴
شماره ارسال: #124

باسلام اول
اول اینکه برای ضربه زدن به دشمنان اول باید نقاط ضعف ان هارا دانست
البته اگر شما اهل مطالعه وبدست اوردن اطلاعات و ضربه زدن به دشمن نیستید با پخش اطلاعات صحیح می توانید با اگاه کردن جامعه کمک بزرگی کنید با تشکر
به امید هر چه زود تر امدن مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
۲۰:۰۶, ۷/بهمن/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/بهمن/۹۴ ۲۰:۰۸ توسط imaneavare_59.)
شماره ارسال: #125
آواتار
گریه‌ای که تعهد و آگاهی و شناخت محبوب یا فهمیدن و حس کردن ایمان را به همراه نداشته باشد، کاری است که فقط به درد شستشوی چشم از گرد و غبار خیابان می‌آید.
فراموش نکنیم

که نخستین کسی که بر سرگذشت

حسین

بزرگ گریست،

عمر سعدبود و نخستین کسی که بر این‌گونه «گریه بر حسین» ملامت کرد، شخص

زینب

بزرگ!
و بد نیست بدانید که نخستین مجلس عزاداری، در دربار یزید!
هیچ مذهبی، تاریخی و ملتی چنین خانواده‌ای ندارد؛ «خانواده‌ای که در آن پدر،

علیاست و مادر،

فاطمه

و پسر،

حسین

و دختر،

زینب»؛ همگی در زیر یک سقف و در یک عصر و یک خانواده.
و در عین حال، به هیچ خانواده‌ای، از جانب ملتی این همه عشق و اخلاص و ایمان و شعر و خون نثار نشده است.
ملت ما، بر گرد در و بام خانه فاطمه، یک فرهنگ پدید آورده است؛ از این خانه یک تاریخ پر از هیجان و حرکت و شهامت و فضیلت، بر بستر زمان جاری شده است؛ نهر زلال و حیات‌بخشی که بر همه نسل‌های ملت ما گذشته است و هم‌اکنون نیز در عمق روح و وجدان توده ما جریان دارد.
این تنها ملتی است که در زندگی نوع بشر روی خاک، در غم خاندان محبوب خویش و در عزای قهرمان آزادی و ایمان خویش، در طول تاریخ درازش، همواره غمگین و عزادار مانده است و پایمال کردن فضیلت و محکومیت حقیقت و فاجعه حکومت جنایت و زور را، به رغم گذشت زمان و غلبه همیشگی این نظام بر تاریخش و سرنوشتش، فراموش نکرده است.
اما این عشق‌ها همه عقیم مانده‌اند؛ این اشک‌ها همچون بارانی که بر شوره‌زار ببارد، سبزه‌ای در این کویر نمی‌رویاند و این همه فداکاری‌ها، سرمایه‌ها، آمادگی‌ها و تجمع‌ها و نیروهای انسانی و وقت‌ها و فرصت‌های عزیز نیروبخش هدر می‌رود.
مقصر کیست؟ دانشمند! که پا به پای توده، مسوولیت خویش را انجام نمی‌دهد؛ او باید به توده، «آگاهی» و «شناخت» و «جهت» می‌داد و نداد.

باسلام عزیزانم شکست تاریکی خیلی خیلی سادس فقط باید هر کس شمع کوچکی بیفروزد اول در درون بعد در بیرون
۱۳:۲۴, ۷/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #126

ما با خودشان مثله خودشان رفتار میکنیم و مثله خودشان بازیشان میدهیم و خودشان را هیپنوتیزم میکنیم دوستان من ARAKAF میخواهم همه جا را با این اسم پر کنم معنی و مفهوم اسم ینی ظهور منجی عالم بشریت و نابودی تمامی فریمیسن از شما میخواهم که در این کار شریک باشید و در هر جایی و مکانی در دنیای مجازی هستید از این نام استفاده کنید شاید برای بعضیا سوال باشد که چه؟ولی وقتی اینکارو کنن مانند هرمشان شما به دوستان خودتون میگین که مثلا در تلگرام با اسم ARAKAF_AMIR حضور پیدا میکنند و دوستانتونم به دوستانشون میگن که اینکارو میکنند و با انها با هرمشان بازی خواهیم کرد و انهارا مانند مهره های شطرنج خودشان به سرباز تبدیل و مانند حضرت سلیمان انهارا هدایت میکنیم و ...ARAKAF
۲۲:۰۸, ۱۸/تیر/۹۶
شماره ارسال: #127
آواتار
سلام عزیزم کاش همه چیز به این سادگی بود که شما میگین ARAKAF جان چند هزار ساله که اینا حاکمن با اسمای مختلف الان اسمش فراماسونری بدون حضرت موسی (علیه السلام) 40 روز ملت و ول کرد شدن گاو پرست! معجزات حضرت موسی (علیه السلام) که میدونین فقط یکیش صندوقجه عهد بوده با کلی خارق العادتای مختلف که همه ملت اون وقت به چشم دیدن... حضرت عیسی (علیه السلام) گرفتن که دار بزنن (البت امر بر اون حرومزادهها مشتبه شد) ولی یکیرو جای ایشون اعدام کردنو ملتم همه نگاه کردن... حضرت محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) بعد از بیش از 50 سال خدمت و صداقت و راستیو مجاهدتو کار درستی ... وقتی به لحظه شهادت رسیدن و خواستن ی چیزی رو ثبت کنن و بنویسن گفتن دیوانه شده هزیون میگه ... حالا میخوای این ملت غرق در ربا و فحشا و پول پرستیو شیطان پرسیرو علیه فراماسونری و نظام سلطه بسیج کنی (تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل)
نه کفر انسان را امید پایانی... HeartHeartHeartHeartHeartHuh
۱۱:۵۸, ۱۸/آبان/۹۶
شماره ارسال: #128
آواتار
[quote='علي' pid='2933' dateline='1292691945']
مستند ظهور رو ديدم و اطلاعات زيادي گرفتم و بعد با سايت اشنا شدم و باز سيلي از اطلاعات پراكنده سرازير شد تو ذهن من،اطلاعاتي كه ميگفتن:ببين يه دشمن بزرگ به اسم فراماسونري وجود داره...وجود داره...و باز هم وجود داره.
ولي كه چي؟ حالا من بايد چيكار كنم؟ به عبارت ديگر من اطلاعاتي ميخوام كه برام تكليف ايجاد كنه و بگه الان بايد عليه اونا چيكار كرد...الان بايد چيكار كرد؟
سلام علی جان تنها چیزی که خوشم اومد جماعتی هستند که مثل شما سر در گم چه باید کرد؟ شدن؟!!! و حسابی هم تشکر نمودند! واقعا دلیل تعویق ظهور و میشه توی چند خط فهمید!
"به درستی که حسین (علیه السلام) چراغ هدایت و کشتی نجات است" حضرت محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)
"شهادت پیغامی است به همه نسلها و به همه عصرها که اگر میتوانی بمیر و اگر نمیتوانی بمیران"
"در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی میکنند و بر حسینی میگریند که خود آزادانه زیست" معلم شهید دکتر علی شریعتی
بزرگواران بت پرستی در اسلام حرام است و شخص پرستی بدترین نوع بت پرستیه!
"ملت شریف ایران برادران خواهران عزیز بیدار باشید..." شهید دکتر آیت الله بهشتی
[u]فرقه میان منتظر ظهور بودن و برای ظهور کار کردن...
[/i]

۱۳:۲۸, ۲۵/آبان/۹۶
شماره ارسال: #129
آواتار
(۲۷/آذر/۸۹ ۲۰:۳۵)علي نوشته است:  مستند ظهور رو ديدم و اطلاعات زيادي گرفتم و بعد...الان بايد چيكار كرد؟
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]