کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی محبوب Luxor
۷:۵۴, ۳۱/تیر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۱/تیر/۹۰ ۸:۲۶ توسط dilemma.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا
بازیه Luxor یه بازیه ساده ودر عین حال جذابه که فرد با بازی کردن اون دچار اعتیاد میشه.
من خودم چند ساله که دارم نسخه های جدیدشو تهیه میکنم ولی چیزی که جالبه اینه که در نسخه چهارم این بازی، به صراحت مشاهده می شود مسئله "یهودی سازی" خاورمیانه و به طورکلی سرزمین های اسلامی و در نتیجه کل دنیا است که با تعابیری دیگر همچون "تسخیر تمام دنیا" توسط شیطان پرستان و فراماسونری می توان نام برد.
این مسئله را در تصویر منوی اصلی بازی و همچنین در طی بازی و نقشه مراحل (که بوضوح روی نقشه ایران و عربستان صعودی و عراق مانور داده شده)، می توان مشاهده نمود

نام هایی همچون "Teyma" که در منطقه شهر مدینه و مکه عربستان صعودی نشان داده شده و همچنین "Ninevah" "همان نینوا" که در نقشه دقیقا کربلای معلی را نشان می دهد و یا "Rey" "شهرری" که در همان شهر ری و اطراف شهر مقدس قم قرار دارد و یا "Merv" "مرو" که در نقشه دقیقا منطقه خراسان را می نمایاند و حتی "Babarius" که بنای مسجد تاج محل در هندوستان را به تصویر می کشد که مراکز بزرگ مذهبی و اسلامی جهان اسلام هستند و به صراحت نقشه ایران و عربستان و بطور کلی مناطق اسلامی به چشم می خورد.

و عباراتی همچون "City of Rey" "شهر ری" در مراحل ایرانی بازی و یا "Ninevah" نینوا(کربلای معلی) در مراحل عراق، و یا "Merv" "مرو" (خراسان ایران) شاهدی روشن بر اثبات این مدعی است.
[تصویر: grduhk3z7yqdex5z8wg9.jpg]
نکته قابل توجهی که در مراحل نخست بازی قابل ذکر است اینکه گذار از چند مرحله نخست بازی، به ترتیب هر مرحله بخشی از چشم (هوروس) را به صورت پازل در اختیار بازی کننده قرار میدهد و اخر سر این چشم به تکامل میرسد که نشان از پیشرفت شما در بازی است! (چشم "هروس" خدای پاگانیستی و شیطانی ماسونها است)
[تصویر: opi2rcgl54yrodirj5t.jpg]
در صفحه نخست بازی تصویر زیر را مشاهده میکنید که پرنده لاکسر سفر خود را از اهرام ثلاثه مصرباستان (ممفیس) شروع کرده و با گذر از کشورهای همچون عربستان عراق ایران و مراکز مذهبی، خود را در روبروی معبدی که شباهتی به معبد کذایی سلیمان دارد مستقر کرده است به عبارتی میتوان دریافت سلطه بر خاورمیانه (کشورهای اسلامی) راه را برای ساخت معبد کذایی سلیمان و تثبیت حکومت شیطانی فراماسونها هموار میکند!
[تصویر: zcdl9z4dr079aeiyb2p.jpg]
در نسخه ی سوم این بازی شما در حال ساختن اهرام مصر هستید تا در نسخه ی چهارم از آنجا شروع به تسخیر خاورمیانه کنید.
[تصویر: 3495e6lf8uztci3ubvnl.jpg]
و این هم علامتهایی که در حین بازی زیاد میبینید:
[تصویر: qc8nmaxpwfvpv3f3l2ke.jpg]
این هم تصویر یکی از مراحل که با نمای اسلامی ساخته شده :
[تصویر: iv7dp3zb0oa6ew227kgp.jpg]
تصویر یکی از مپهاش :
[تصویر: 9xlvimwwrfey3rvo7w0o.jpg]
با تشکر
نظر بذارین و اگه مطلبی داشتین اضافه کنین
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱:۱۵, ۵/خرداد/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/خرداد/۹۱ ۱۶:۱۴ توسط محب الزهرا.)
شماره ارسال: #11
آواتار
اول از همه عذر خواهی میکنم به خاطر لحن تندی که قراره داشته باشم .

برادر من عزیز من نوکرتم این نماد پیدا کردنی که تو انجام دادی خیلی سطحی نگریه . ببین برادر تو فک کن خودت میخوای یه بازی بسازی که تو حال و هوای مصر باشه این تصاویر باید بوی مصر بده حس مصر و فرعون بده . خوب برادر من مجبورن از اینا استفاده کنن . میگی نه خودت سعی کن یه تصویر بسازی واسه این بازی که فراماسونی نباشه

دومندش عزیز من نوکرتم ، فراماسونری الان دیگه وجود نداره مال سالها قبله چندین ساله دیگه نه فراماسونی وجود داره نه ایلومناتی وجود داره نه ... واقعا فکر میکنی گروهی به این قدرت و دانش (همه ازنخبه ها بودن یادته که) میذاره اسرارش لو بره؟؟؟؟ پس بدون کار خودشونه که لو دادن و اونم دلیل داشته چون میخواستن برن تو یه پوسته جدید تر و مستحکم تر اون قبلیه رو انداختن جلو ما که درگیرش باشیم خودشون بتونن راحت تر انتقال بدن . میدونی چند ساله فراماسونی داره پته اش ریخته میشه تو آب ؟؟؟ از اول انقلاب گر و گر دارن راجع بهش کتاب مینویسن . فک میکنی اینا اتفاقیه ؟؟؟

برادر من اینجا بحث اینا نیس . بحث بیداری اندیشه است جنگ امروز ما سر اعتقاداتمونه نه سر ظاهرمون ! شما گیر دادی به ظاهر اون بازی به صورت خیلی (شرمنده) بچه گانه داری هر چیزیو که حال کردی میگی فراماسونه

سوما برادر من کل دنیارو هم که نماد سازی نکنن هیچ غلطی در برابر ماها نمیتونن بکنن . عزیزم کید شیطان کید ضعیفیه . من هروقت میخوام آب بخورم میگم یاحسین مبگم اسلام علیک یا سید شباب اهل جنت . واقعا فکر میکنی هیچ ابلیس یا جن و موجود پست و شیطانی میتونه حتی در مقابل اسم امامم حسین ایستادگی کنه ؟؟! وقی همه کارام رو با بسم الله الرحمن الرحیم شروع کنم فکر میکنی اون پرگار و گونیا کاری از پیش میبره ؟! ولی اونا ازغفلت ما دارن سو استفاده میکنن ذهنی رو که باید یاد خدا همیشه توش باشه رو درگیر یه سری نماد میکنن نماد هاشونو بزرگ جلوه میدن و منو به شرک خفی وادار میکنن و توکل خالص رو از من میگیرن چون من فکر میکنم شیطان اینهمه قویه . نه برادر من

وضع امروز من کار شیطون نیست کار خودمه من لیاقت ندارم که پشت کردم به خدا من خیانت کردم و میکنم به عشق خدا منم که پشت کردم به خودم .

یه نکته بگم که ابلیسو بشناسین از زبون خودشون . همه انیمیشن کله کدو (مگا مایند) رو یادمونه یه صحنه میبینیم که ابلیس(مگامایند) و اون شیطانی که از انسان ساخته بود (تیتان) در مقابل هم قرار میگیرن و یه سری دیالوگ بینشون رد و بدل میشه . براتون دیالوگا رو به همراه توضیحات مینویسم :

تیتان : فرق بین منو تو چیه منم مثل تو یه شیطانم
(قدرتی داره که هیچ کسی نمیتونه اونو از پا در بیاره حتی موزیک من )

مگا مایند : میدونی فرق بین منو تو چیه . فرق من و تو تو نمایشه (presentation) =(که معنی اصلیش میشه ارائه)
(مگامایند هیچ قدرتی نداشت و در آخر با همین نمایش تیتان رو شکست میده)

بچه ها این دیالوک خیلی مهمیه داره میگه ابلیس فقط با ارائه یا پرزانته داره ما رو میترسونه و قدرتی نداره بیاین گول نمایششو نخوریم به عمق مطلب بیاندیشیم
۱:۴۶, ۵/خرداد/۹۱
شماره ارسال: #12
آواتار
سلام.اگر استاد رائفی می دونست که بچه های ما انقدر درگیر نمادها ماسونی می شن حتما این موضوع رو زودتر جمعش می کرد.شما فقط قسمت ابتدایی هدف استاد رو متوجه شدید که خواست با این نماد ها بین دانشجوها انگیزه و کنجکاوی و جذابیت ایجاد کنه اما قسمت دوم هدفش رو فراموش کردید که رفت به دنبال مهدیویت و دین شیعه و فقط به این می پردازه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۲۹, ۵/خرداد/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/خرداد/۹۱ ۱۳:۳۰ توسط jc313.)
شماره ارسال: #13

سلام!!

Mosi34 جان ممنون از نظرت . تا یه جاهایی باهات موافقم ولی یه جاهایی رو نه! متاسفانه زیاد وقت ندارم و نمیتونم توضیح بدم.

من دو تا مطلب تو این انجمن فرستادم دوستان انقدر ابراض لطف کردن که...!! واقعا ممنون به خاطر تشکری که از دوستان کردین به خاطر وقتی که میزارن برای تحقیق کردن پیرامون این موضوعات بدون هیچ چشم داشتی!

البته میدونم که باید دقت بیشتری کرد در مورد این موضوعات... در مورد اینکه شما گفتی "ببین چه فکری و میخواد بذاره تو سرت ؟!" هدف از نگارش این مقالات فقط پیدا کردن نماد بوده نه بحث پیرامون موضوع بازی و ... ! اگر به سایت ما مراجعه کرده باشی ما 2 تا مطلب جداگانه در مورد بازی کال آف دیوتی گذاشتیم که در مورد نقد بازی و ... هستش. حرفای خوبی زدی و بازم میگم موافقم با بیشتر حرفات.

seiied جان از شما هم ممنون به خاطر نظرت! این مطلبی که الان شما داری میبینی مال چند ماه پیشه که تو سایت ما قرار گرفته و وقتی دیدم تو بیداری اندیشه هم بخش بازی دارین گفتم این مطلب رو هم اینجا قرار بدم تا دوستان استفاده کنن و در مورد اینکه گفتی "اگه استاد رائفی پور میدونست......." باید بگم که اگر سخنرانی های استاد رو دنبال کنین تو چنتا از سخنرانی هاشون گفتن که به طور کل نباید بحث فراماسونری رو کنار گذاشت و یک دفه همه چیزو جمع کنیم و بریم سراغ مباحث مهدوی. استاد منظورشون اینه که مباحث مهدوی رو بیشتر کنیم ولی در کنارش به این موضوعات هم بپردازیم ولی کمتر. و اگر شما هم به سایت ما مراجعه میکردین متوجه میشدین که ما بر طبق سخنرانی های استاد پیش میریم و موضوعاتی که ایشون مطرح میکنند رو ما دنبالشو میگیریم و در سایت قرار میدیم. دیگه واقعا بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم. در کل بازم ممنون از اظهار لطف دوستان.
۲۲:۴۷, ۶/خرداد/۹۱
شماره ارسال: #14
آواتار
در ماسونی بودن نمادها و علامت ها شکی نیست ولی خوب فرضا شما این نماد ها رو پیدا کردید که چی ؟
هدف چیه ؟هدف یافتن نمادهاست؟یا....
به نظرم انقدر سطحی عمل نشه بهتره
هدف بازی نکردنه یا با آگاهی بازی بشه ؟
بهتر نیست کمی به جلو حرکت کنیم
فردا یه بازی دیگه میاد دوباره بیایم اونا رو پیدا کنیم مگه از این بازی ها ست که مثلا باید 10نماد پیدا کنید در تصویر وبرنده شید
خوبه درتحلیل هامون پیشرفت کنیم ومثلا
اگه این نماد ها تاثیر در ناخوداگاه داره بگیم یانداره و....
یاعلی
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]