تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: محل درخواست فایل های سخنرانی استاد رائفی پور » فقط اینجا «
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
سلام دوستان
من هدف از ایجاد این پست این بود که پستهای دیگه بی دلیل شلوغ نشه و در پستهای دیگه که مربوط به استاد رائفی پور هستند موضوعات دیگری قرار نگیره و حتی الامکان هرگونه سوالی در مورد دانلود کردن و یا در مورد درخواست برای گذاشتن سخنرانی خاص و دیگر سوالات در این پست پرسیده بشه.....
امیدوارم مدیران نگن بحث تکراریه و حذف پست نکنند...
من فقط هدفم این بوده که پست های دیگه شلوغ نشه مخصوصا پست ((اطلاع رسانی و دانلود سخنرانی های استاد رائفی پور))

سلام
یکی از دوستان هست که وقتی من بهش گفتم فراماسونری بار اول بود این کلمه رو میشنید. برای شروع دی وی دی ظهور رو بهش دادم ببینه ، بعدش میخوام نقد استاد رائفی پور رو بهش بدم چون خود آقای رائفی پور گفتند که این سریال در کنار نقدش میتونه خوب باشه برای تبیین یه خط فکری مناسب برای شروع..... میخواستم از عزیزانی که همه سخنرانی ها رو گوش دادن بپرسم که از کدوم سخنرانی استاد شروع کنم بهش بدم گوش کنه؟ چون تا اونجایی که من میدونم قرار بود خود استاد یه فهرستی از ترتیب این سخنرانی ها تهیه کنن ولی هنوز انجام نشده....

=-=-=-=-=-=-=

نقل قول: مگه فوتبال دیدن یا موسیقی گوش دادن نشانه جهل و نفهمیه؟؟؟

کسی که این حرفو میزنه لابد دلیل داره دیگه...
اگر علاقه مندید تا دلایل جاهلی بودن بعضی عادتها رو پی ببرید تاپیک جداگانه باز کنید ، البته در تالار تاپیکهایی در این خصوص هست:
توهمی به نام فوتبال
فوتبال و جنگ نرم (بحث صفحات بعدی این تاپیک رو بخونید)
کیسینجر و فوتبال

تحقیقات مدیر محترم تالار (جمع بندی پستها) (لینک دانلود پی دی اف)
این تاپیک رو هم اگر تونستید کامل بخونید
(۲۸/مرداد/۹۰ ۱:۳۶)Havbb نوشته است: [ -> ]سلام
یکی از دوستان هست که وقتی من بهش گفتم فراماسونری بار اول بود این کلمه رو میشنید. برای شروع دی وی دی ظهور رو بهش دادم ببینه ، بعدش میخوام نقد استاد رائفی پور رو بهش بدم چون خود آقای رائفی پور گفتند که این سریال در کنار نقدش میتونه خوب باشه برای تبیین یه خط فکری مناسب برای شروع..... میخواستم از عزیزانی که همه سخنرانی ها رو گوش دادن بپرسم که از کدوم سخنرانی استاد شروع کنم بهش بدم گوش کنه؟ چون تا اونجایی که من میدونم قرار بود خود استاد یه فهرستی از ترتیب این سخنرانی ها تهیه کنن ولی هنوز انجام نشده....

سلام دوست عزیز
بهنظر من اصلا قبل مستند ظهور باید سخنرانی دانشگاه طباطبایی استاد رو میدادی همون 5جلسه که سخنرانی کردند.
بسیار مناسب هست
اگر همینجوری که راجبشون صحبت میکنید لینک هاشون هم بزارید موثرتره.
ممنون.
(۲۸/مرداد/۹۰ ۱۵:۱۴)montazermahdi نوشته است: [ -> ]اگر همینجوری که راجبشون صحبت میکنید لینک هاشون هم بزارید موثرتره.
ممنون.
تذکر : دوستانی که برای اولین بار هست که سخنرانی استاد رائفی رو میبینن ، خواهشا اول سخنرانی ایشون در دانشگاه علامه طباطبایی رو گوش بدن و بعد سخنرانی های بعدی رو
[تصویر: 75023062524808255394.jpg]

دانلود مستقیم فایل از سرور MediaFire : کیفیت خوب
قسمت ۱ ( ۱۵۳ MB ) |
قسمت ۲ ( ۱۶۵ MB ) |
قسمت ۳ ( ۱۴۰ MB ) |
قسمت ۴ ( ۲۰ MB )
موضوع سخنرانی چی بوده؟ تو اون یکی تاپیک قبلا معرفی شده یا نه؟ میخوام ببینم دارمش یا نه
(۲۹/مرداد/۹۰ ۲:۵۸)Havbb نوشته است: [ -> ]موضوع سخنرانی چی بوده؟ تو اون یکی تاپیک قبلا معرفی شده یا نه؟ میخوام ببینم دارمش یا نه

طبق معمول موضوع محورش فراماسونریه دیگه
ممممممممممممممممنون خیلی دنبالشم / ایشلا ء زنده بمونه چون همین این بود چشم منو به دنیا باز کرد ؟
(۳۰/مرداد/۹۰ ۱۵:۳۸)zahra233 نوشته است: [ -> ]ممممممممممممممممنون خیلی دنبالشم / ایشلا ء زنده بمونه چون همین این بود چشم منو به دنیا باز کرد ؟

خیلی دنباله چی هستین؟؟؟
دنبال سخنرانی خاصی میگردین؟؟؟
(۲۹/مرداد/۹۰ ۱۴:۰۴)ghadimi2 نوشته است: [ -> ]
(۲۹/مرداد/۹۰ ۲:۵۸)Havbb نوشته است: [ -> ]موضوع سخنرانی چی بوده؟ تو اون یکی تاپیک قبلا معرفی شده یا نه؟ میخوام ببینم دارمش یا نه

طبق معمول موضوع محورش فراماسونریه دیگه
میشه یه مشخصه ازش بدید ، نمیدونم.... مثلا یه نشونه. آخه من سه چهار سری سخنرانی از ایشون دارم در مورد فراماسونری. برای همین اصرار دارم که این رو هم دارمش.
حالا بعد از این سخنرانی چی بهش بدم؟
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
آدرس های مرجع