تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: دختر خیابان انقلاب
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۵۲)فنا نوشته است: [ -> ]همیشه همین بوده که اکثریت مردم موافق حرف خدا نبودن (پست قبلی من رو خاطرتون هست در خصوص آیات حجاب؟)...

«و إن تطع أکثر من فی الارض یضلوک عن سبیل الله، إن یتبعون إلا الظن و إن هم إلا یخرصون»( سوره انعام،آیه116)
اگر از اکثریتی که در زمین هستند، پیروی کنی تو را از راه خدا گمراه سازند زیرا اکثریت مردم پیروی از ظن و گمان می کنند و جز به دروغ سخن نمی گویند.

قراره ببینیم اونی که خدا هست، برای زندگی ما چه برنامه ای داره؟ اون چی گفته؟ ما چه قدر سرسپردگی داریم؟ چه قدر عبد هستیم.
اینجا هم جمهموری اسلامی هست، کشوری که داره تلاش می کنه قوانین اسلام رو پیاده کنه.
همهء حرف اینه که حرف خدا رو گوش بدهیم، نه حرف مردم.........
درود برشما
قرار نیست با خدا مخالفت شود برادر قصد اینستکه حجاب اختیاری باشد واگر قانون هم هست درست تنظیم شود مردم را با آیات خدا نترسانید

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۵۷)mahdy30na نوشته است: [ -> ]میخوای صحبت کنم بیان با شما مشورت کنن که اصلا همه قوانین رو بامیل شما تصویب کنن ؟ واقعا خجالت داره اقای شاذ
فرق دیگر ؟
شما یا سازماندهی فعالیت های بهاییت و شاحه های اونها بی اطلاغ هستی که بعید میدونم .
شما اول اثبات کن که بهاییت یک دین و یا بقول خودت فرقه هست بعد . اینها نه فرق هستن و نه دین و ایین و ... بلکه تشکیلات . تشکیلاتی که دوران تطور خودش رو در دنیا داره به پشتوانه برخی ها طی میکنه و در هر جای عالم هم فعالیت های مثلا عام المنقعه میکنن البته بگم جذب بهتره
پس با این کلام شما میشه اینو استخراج کنم که : بهاییت با دیگران در حال همکاری برای براندازی نظام هستن . ایا غیر از این هست حرف شما ؟
بعدشم چرا ناراحت شدید ! Big Grin شما برو ببین این گروه در ایران اجازه چه فعالیتهایی رو دارن بعد . خوشبختانه بحثاش همه تو تالار شده و اگه جایی ابهام داری بگو تا روشنترت کنم .
با خواسته مردم ؟ ببخشین 4 تا شخص که بندشون به یجا هست شده مردم Huh اون وقت بقیه که با این فکر مسموم شما مخالف هستن لابد مدرم هستن نه مردم Dodgy . جناب کمی به شعور خودتون احترام بزارین .
درود برسینای عزیز
آنها ودیگران هرچه هستند اتباع کشورمان هستند وانسان آیا انسان حقوقی ندارد؟ اعتراض حق قانونی نیست؟
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۶:۰۲)mdroudgar نوشته است: [ -> ]درود برسینای عزیز
آنها ودیگران هرچه هستند اتباع کشورمان هستند وانسان آیا انسان حقوقی ندارد؟ اعتراض حق قانونی نیست؟
فقط میتونم بگم شما پذیرای مطلب نیستی .
حقوق دارن البته از جای دیگه . شما فقط نگاه کن تو منطقه خودت چند تا هستن و چه میکنن . بعد میگفتی حقوق دارن .
اصل 13 قانون اساسی
اصل 26 قانون اساسی
اصل 14 قانئن اساسی رو با دقت بخون
اینم با دقت بخون «باري به نص قاطع جمال مبارك (بهاءالله)، روحي لاحبائه الفداء، ابداً بدون اذن و اجازه‌ي حكومت، جزئي و كلي نبايد حركتي كرد و هر كس بدون اذن حكومت اَدني حركتي نمايد، مخالفت به امر مبارك كرده است و هيچ عذري از او مقبول نيست... امر قطعي الهي اين است كه بايد اطاعت حكومت نمود. اين هيچ تأويل بر نمي‌دارد و تفسير نمي‌خواهد. از جمله‌ي اطاعت اين است: کلمه‌ای بدون اذن و اجازه حكومت نبايد طبع گردد، تكليف احباي الهي، اطاعت و انقياد حكومت است، خواه استقلال و خواه مشروطه.»گنجينه‌ي حدود و احكام، ص 75 اشراق خاوری

حالا اگه کسی خلاف نظام رفتاری انچام بد تکلیفش ؟ بهاییت تبلیغ و فعالیتهای خودش رو باید انجام بده که امر به تبلیغ رگ زنده بودن هست و در ایران این کار منغ شده و طبق اون متن بالا باید اطاعت کنن ولی ایا میکنن ؟ از طرفی طبق نصوص قانونی حق هیچ تحرکی ندارن و تا زمانی که انجام ندم از حقوق خودشون برخوردار هستن .
حالا اگه مطالعه داشته باشین روی تفمرات و ارایی که دارن متوجه میشین هدفی جز تسلط بر عالم ندارن ( البته این رو مدیون یکی دیگه هستن که پشتوانه شده برشون )
خوبه حداقل به رفتار خودشون در داخل سازمانی خودشون نگاه بندازی ببینین چقدر حقوق خودشون رو رعایت میکنن Big Grin
فقط 1 متن براتون میزارم ببینین این افراد بقیه رو چی تصور میکنن:" احبائی هم لئالی الامر و من دونهم حصاه الارض "
مائده آسمانی، ج ۴ نوشته خدای زندانی

حالا شما بفرما اینها حقوقشون با شما یکیه
راسی یادم رفت که از نگاه اونها مخالفین و معرضین و دگر اندیش ، جذامی هم محسوب میشن .
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۶:۲۸)mahdy30na نوشته است: [ -> ]فقط میتونم بگم شما پذیرای مطلب نیستی .
حقوق دارن البته از جای دیگه . شما فقط نگاه کن تو منطقه خودت چند تا هستن و چه میکنن . بعد میگفتی حقوق دارن .
اصل 13 قانون اساسی
اصل 26 قانون اساسی
اصل 14 قانئن اساسی رو با دقت بخون
اینم با دقت بخون «باري به نص قاطع جمال مبارك (بهاءالله)، روحي لاحبائه الفداء، ابداً بدون اذن و اجازه‌ي حكومت، جزئي و كلي نبايد حركتي كرد و هر كس بدون اذن حكومت اَدني حركتي نمايد، مخالفت به امر مبارك كرده است و هيچ عذري از او مقبول نيست... امر قطعي الهي اين است كه بايد اطاعت حكومت نمود. اين هيچ تأويل بر نمي‌دارد و تفسير نمي‌خواهد. از جمله‌ي اطاعت اين است: کلمه‌ای بدون اذن و اجازه حكومت نبايد طبع گردد، تكليف احباي الهي، اطاعت و انقياد حكومت است، خواه استقلال و خواه مشروطه.»گنجينه‌ي حدود و احكام، ص 75 اشراق خاوری

حالا اگه کسی خلاف نظام رفتاری انچام بد تکلیفش ؟ بهاییت تبلیغ و فعالیتهای خودش رو باید انجام بده که امر به تبلیغ رگ زنده بودن هست و در ایران این کار منغ شده و طبق اون متن بالا باید اطاعت کنن ولی ایا میکنن ؟ از طرفی طبق نصوص قانونی حق هیچ تحرکی ندارن و تا زمانی که انجام ندم از حقوق خودشون برخوردار هستن .
حالا اگه مطالعه داشته باشین روی تفمرات و ارایی که دارن متوجه میشین هدفی جز تسلط بر عالم ندارن ( البته این رو مدیون یکی دیگه هستن که پشتوانه شده برشون )
خوبه حداقل به رفتار خودشون در داخل سازمانی خودشون نگاه بندازی ببینین چقدر حقوق خودشون رو رعایت میکنن Big Grin
فقط 1 متن براتون میزارم ببینین این افراد بقیه رو چی تصور میکنن:" احبائی هم لئالی الامر و من دونهم حصاه الارض "
مائده آسمانی، ج ۴ نوشته خدای زندانی

حالا شما بفرما اینها حقوقشون با شما یکیه
راسی یادم رفت که از نگاه اونها مخالفین و معرضین و دگر اندیش ، جذامی هم محسوب میشن .
درود برشما
شما جواب ندادید آیا بهائی ها هم حق دارند اعتراض کنند یا نه؟اگر ندارند که پلیس آنهارو بازداشت میکنه واگر هم دارند خوب بگذارید کارشون رو انجام بدند ما هم برویم دنبال کارمون
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۷:۰۴)mdroudgar نوشته است: [ -> ]درود برشما
شما جواب ندادید آیا بهائی ها هم حق دارند اعتراض کنند یا نه؟اگر ندارند که پلیس آنهارو بازداشت میکنه واگر هم دارند خوب بگذارید کارشون رو انجام بدند ما هم برویم دنبال کارمون

فکر نمیکنم از این اسونتر میشد چواب نوشت . اگه متوجه نشدید چندین بار بخونین .
بازئاشت هم بکنه باز برخی هستن که شرف داشته باشن از نگاه شما که اینها رو ازاد کنن Big Grin به بهانه حقوق بشر جعلی
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۷:۴۵)mahdy30na نوشته است: [ -> ]فکر نمیکنم از این اسونتر میشد چواب نوشت . اگه متوجه نشدید چندین بار بخونین .
بازئاشت هم بکنه باز برخی هستن که شرف داشته باشن از نگاه شما که اینها رو ازاد کنن Big Grin به بهانه حقوق بشر جعلی
درود برسینای عزیز
شما نگران بازداشت وبعد آن نباشید سیستم خوب وظیفه خودش را میداند تنها دراندیشه این باشید که مردم حقوقی دارند که باید استیفا شود وما بعنوان مسلمان وظیفه داریم که حمایت کنیم موفق باشید
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۷:۴۹)mdroudgar نوشته است: [ -> ]درود برسینای عزیز
شما نگران بازداشت وبعد آن نباشید سیستم خوب وظیفه خودش را میداند تنها دراندیشه این باشید که مردم حقوقی دارند که باید استیفا شود وما بعنوان مسلمان وظیفه داریم که حمایت کنیم موفق باشید

شما از حقوق کی میخوای دفاع کنی ؟
از حقوق بهایی ها Exclamation
موفق باشی پس . درخواست تسجیل بده حداقل از کمک هاشون هم بی بهره نمونی .
همینقدر که از احکام دینی خودت داری میزنی برای مثلا حمایت از .... خودش نشون میده که واقعا تفکری که ازش استفاده میکنی چقدر پاک هست Big Grin
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۸:۰۴)mahdy30na نوشته است: [ -> ]شما از حقوق کی میخوای دفاع کنی ؟
از حقوق بهایی ها Exclamation
موفق باشی پس . درخواست تسجیل بده حداقل از کمک هاشون هم بی بهره نمونی .
همینقدر که از احکام دینی خودت داری میزنی برای مثلا حمایت از .... خودش نشون میده که واقعا تفکری که ازش استفاده میکنی چقدر پاک هست Big Grin
درود برسینای عزیز
همانگونه که خداوند بهمه بندگانش نان میدهد بدون توجه به عقیده آنان من هم بعنوان یک مسلمان ازحقوق بندگان او دفاع میکنم اگر نکنم برمظلوم ستم کرده ام وبا ظالم همکاری ضمنا دفاع از حقوق دیگران دفاع از حقوق خودم هست چه اگر سیستم امروز حق یک دگر اندیش را تباه کند فردا نوبت من است پس دفاع ازحق دفاع از حقیقت است
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۸:۰۷)mahdy30na نوشته است: [ -> ]واقعا متاسفم برای شما همین

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۸:۰۸)mdroudgar نوشته است: [ -> ]درود برسینای عزیز
همانگونه که خداوند بهمه بندگانش نان میدهد بدون توجه به عقیده آنان من هم بعنوان یک مسلمان ازحقوق بندگان او دفاع میکنم اگر نکنم برمظلوم ستم کرده ام

Big Grin مظلوم Big Grin
خدایا این خنده هارو از ما نگیر
شما از حقوق خودت دفاع کن گرامی ، نمیخواد از حقوق این حزب و تشکیلات دفاع کنی . این حرفت مثل این میمونه بری از تئودور هرتزل امثالهم دفاع کنی . ایا تمایل داری از حقوقش دفاع کنی و بگی حق داشت ؟

سلام دوستان
من‌نظرات بقیه رو نخوندم ولی نظر خودم رو‌میگم
خداوند متعال صراحتا در قرآن اعلام کرده اجباری در دین نیست،وقتی خدا اینو میگه ما یاحکومت حقی نداریم که بقیه رو مجبور کنیم.
به شخصه دوست دارم رعایت حجاب اختیاری بشه،هر چند خودم قطعا رعایت خواهم کرد،اما این آزادی در انتخاب رو برای بقیه خواستارم.

دیالوگی در فیلم معروفی گفته شد که در خاطرم موند:همیشه میخواستم آزادی اینو داشته باشم که انتخاب کنم،حتی اگر اشتباه کنم.

یاعلی
سلام.
من خعلی خوشبینم. خودمو فوق فوقش فضه در نظر میگیرم و بقیه بچه های مومن تالارو سلمان و ابوذر و عمار و ...
اختلاف نظر و دیدگاه وجود داره. اما کاش یکم لحن خوبم وجود داشت که اینقدر به هم توهین نمیکردیم به خاطر ۴ تا زلف پریشون.
نظر شما رو به نظر یه کارشناس بی طرف و حتی گاهی هم مخالف نظام در این مورد جمع میکنم:
[تصویر: u8x_20180201_194653.png]

ایشون کارشناس بی بی سیه.
من به شخصه موافق حجاب اختیاریم. چون هر کس باید عقایدش از ظاهرش معلوم باشه.
مردی که یه سری چیزا رو میخواد سراغ یه سری آدمای خاص بره.
چرا یه زن بدکاره باید حجاب داشته باشه؟
اما با مخالفت با قانون حجاب به این شکل و اینطور تو بوق و کرنا کردن مخالفم.
از کاربرایی که تحت هیچ شرایطی عصبانی نمیشن و تحت هر شرایطی خودشونو موظف میدونن بقیه کاربرا رو به راه راست هدایت کنن با اندک چاشنی متلک و کمی ادویه طرفدار همه بودن خواهش میکنم توضیح بفرمایند ۱۵ صفحه بحث چه نتیجه ای داد.
بعضی جواب ها در حد "آینه برگشت" یا " زدم پاتو شکستم" بچگیامونه.
تو رو خدا وقتی حرفی برای گفتن ندارین بحثو به درازا نکشونین.
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
آدرس های مرجع