تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: دختر خیابان انقلاب
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
گفته شد با گفتن مونث به جنس زن توهین کردم!!!

اتفاقا دفاع کردم

این مونث ها فقط از لحاظ ظاهری و فیزیکی شبیه زن ها هستند و شان زن رو ندارند لذا اسم زن براشون خیلی بزرگه

#ذوات_الأعلام

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۰:۱۹)Hadith نوشته است: [ -> ]در اطراف شما چنین رسمی برای دختران اقوامتان پابرجاست؟!

Smile

اتفاقا افرادی که این چند روزه این جنایات رو مرتکب شدند چندین سالست که حوالی میدان انقلاب به سمت دانشگاه پاتوق دارند

متاسفانه بیشتر از ده ساله که آزادانه در کافه ها و پاتوق هاشون مشغولند

یه سری به این افراد بزنید میفهمید تو فاز شوهر نیستند

یاد هند جگرخوار میفتم

[تصویر: hend.jpg]
سلام دوستان

درپی خوندن نظرات بقیه ی سوالی ب ذهنم رسید
لطفا بدون توهین و منطقی جواب بنده رو بدید

من ی دختر ۱۹ساله ام.
در زمان انقلاب نبودم
وقت جنگ نبودم
گفتن برام...ولی شنیدن کی بود مانند دیدن؟؟
بهرحال،من،جوون ایرونی ن سهمی در نقلاب و جنگ داشتم،و ن ادعایی دارم

ولی مگه من گفتم برید انقلاب کنید؟
برای آرمانهای من نبود،برای آرمان های خودشون بود،آرمان های نسل۳دهه قبل!!
شاید من حکومت رضا شاه رو میخواستم؟؟مگه من ۹۸درصد رای رو دادم؟خودشون رای دادن،خودشون تصویب کردن،خودشون حکومت ساختن!
منکه اسلام رو نخواستم!منکه حجاب رو نخواستم!

پ.ن:اگر روزی بی حجابی قانون بشه،من برای دفاع از حجابی که از حضرت زهرا به ارث مونده جونم رو میدم،ولی این روز ها اینا حرفاییه ک بعضیه شنیده میشه!خودم رو گذاشتم به جای کسانیکه همچین کاری کردند،کسانیکه حجاب رو نمیخوان، این سوالات به ذهنم اومد. خواستم جواب شما رو بدونم
نقل قول:[size=xxx-large]
من حکومت رضا شاه رو میخواستم؟؟
[/size]
خب شاید از حکومت رضا شاه برای شما نگفتن...
با بلاهایی که سر پدربزرگ و مادر بزرگم اومده هیچ وقت دوست ندارم اون دوران برگرده...
خوب تکلیف منی که با همه اونها موافقم چیه؟؟؟؟؟

باید هر نسل یه بار در کشورمون همه پرسیِ چی می خوایم، داشته باشیم؟؟؟؟

اصلاً ممکنه؟؟؟؟

کجای دنیا این کار رو کردند که ما دومی باشیم؟؟؟؟

آمریکا 400 سال پیش یه جنگ داخلی داشت، یه روز استقلال داشت، هنوز هم که هنوزه دارن جشن میگیرن و ...

فرانسه یه انقلاب کرد چندصد سال پبش هنوز که هنوزه دارن جشن می گیرن و ...

کی گفته هر نسل بیایم یه همه پرسی دوباره ...

ضمناً یه جوری میگید انگار اینها اکثریت هستند. اصلاً اینطوری نیست. اینها یک عده اقلیت هستند با رسانه های زیاد و زبون دراز. چنان وانمود می کنند انگار چه خبره.

88 یادتونه چه کاری کردند هشت ماه مملکت رو به آشوب کشیدند که رای من کو؟ هر وقت می گفتیم اگر تقلب شده بیاید قانونی آرا رو بشماریم یا همه صندوق ها رو دوباره بشماریم. نیومدند.

تا اینکه در 9 دی اکثریت اومدند و نتیجه رو دیدید.

اکثریت اینطرفیه، اکثریت مدافع اسلام و حجابه، اکثریت مدافع حیاست. اینها اقلیت پر هیاهویی هستند که از طرف بی بی سی و وی او ای و ... حمایت میشن. در واقع طیف مسیح علینژاد.

اگر این طیف چیزی تو چنته داشتند تا حالا صدتا نه دی راه مینداختن و کلک همه ما کنده بود. اینها در اقلیت محض هستند.
سرکار خانم دختر انقلاب.
شما بنده رو نمیشناسین.
من ارزشی نیستم.
زبونم دارم که از جانب خودم حرف بزنم.
قبلا هم بسیار درباره حجاب بحث شده. من هم نظرم فرق نکرده.
همونطور که جویدن آدامس در سنگاپور جرمه، بی حجابی هم در ایران جرمه.
چرا هر هفته مردم سنگاپور در اعتراض به قانون کشورشون آدامس نمیخورن و فیلم نمیگیرن؟
در بعضی شهرهای تایلند و هند هنوزم که هنوزه شوهر که میمیره باهاش زنو زنده به گور میکنن.
حقوق زنان و حقوق بشر فقط با حجاب تو ایران داره لگدمال میشه؟
اگه منو میشناختین میدونستین که نظر من اینه که پوشوندن چشم مردها هم به اندازه پوشش بدن خانمها مهمه و من سهم اینها رو در عفت جامعه یکسان میدونم.
من نظر علیزاده رو آوردم که بگم طرف خودش اینکاره است و میدونه این حرکت مردمی نیست و توسط سیاستمدارای خبره داره هدفمند جلو میره.
در نهایت هم گفتم که از نظر من - که اصلن هم آدم مهمی نیستم و مومن هم نیستم و کسی هم نظر منو نخواست- حجاب باید آزاد باشه که مردی که میخواد هیزی کنه بدونه باید سراغ کی بره.
الحمد... که الآن مثل دوره رفسنجانی و خاتمی نیست و دوران متلک گویی حداقل واسه ما سر رسیده.
پس معلومه مردها واسه دید زدن مشتریهاشونو پیدا کردن و دیگه محجبه ها در معرض آزار نیستن.
اکثر بچه های اینجا اعتقاداتشون بالاست. اما در بعضی موارد با هم اختلاف نظر دارن.
مراجع هم ممکنه سر یه قضیه ای با هم اختلاف نظر داشته باشن.
دلیل نمیشه عقیده یکی پتک بشه بخوره تو سر اون یکی.
در نهایت هم حتی مراجع هم ممکنه گمراه شن.
من که جای خود دارم و نظر هیچکدوم ما حجت نیست.
اما برای حفظ نظم و انسجام مملکت من همه رو به رعایت قانون ولی فقیه فرا میخونم.
آیدا جان...
نمیشه که هر ۱۵ سال تو هر کشوری یه انقلاب بشه و قانونا کلا از اول نوشته بشه.
در همه جای دنیا رسم همینه.
(۱۳/بهمن/۹۶ ۲۳:۴۵)آیدا77 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان

درپی خوندن نظرات بقیه ی سوالی ب ذهنم رسید
لطفا بدون توهین و منطقی جواب بنده رو بدید

سلام استدلال ها یه کم مشکل داره .

1. چند سال پیش پلیس بستن کمربند رو اجباری کرد از هیچ کسی هم نظر نخواست ! الان به نظرت باید ادعا کنیم چون ما نظر ندادیم کمربند اجباری رو قبول نداریم ؟

2.رفراندوم زمانی معنی پیدا میکنه که به وضوح اکثریت قاطعی مخالف وضع موجود باشن ، وقتی میبینید تو هر انتخاباتی بالای 70 درصد مردم شرکت میکنن و دنبال رفرم هستند که واضحا رفراندوم معنی نداره !

به نظرم یه مقدار سواد سیاسی ما پایین است و خیلی از تعریف اولیه رو بلد نیستیم ، اصلا انقلاب چی هست در چه بستری شکل میگیره ، چه ویژگی هایی داره .... این مفاهیم هم با کتاب خوندن به دست میاد نه با عضو بودن تو فضای مجازی .

دیگه خوب فضای مجازی همین تالار خودمون هست که همینم آخرش میشه هیچی !
اینجا خوبش باشه دیگه حساب کنید وضع بدش چه طوریه !
سخنرانی جمال عبدالناصر در مورد حجاب و نوع پوشش بانوان : در سال 1953 (1332شمسی):

[تصویر: j432662_Capture_36.jpg]

می‌خواستیم صادقانه با اخوان المسلمین همکاری کنیم. با رهبر اخوان دیدار کردم. پرسیدم خواسته های شما چیست؟
گفت باید در مصر حجاب زنان را اجباری کنید. هر زنی که از خانه خارج می شود باید حجاب داشته باشد.
[خنده حضار]. ناصر: هر زنی که از خانه خارج می شود…

یک نفر از میان جمعیت فریاد می زند: خودش حجاب بپوشد![خنده ناصر، خنده حضار، کف زدن حضار]
گفتم به نظر من هر کس باید آزادی انتخاب داشته باشد. پاسخ داد که خیر. به عنوان حاکم مسؤول، تصمیم گیری بر عهده توست. گفتم استاد، شما خودتان دختری دارید که در دانشکده پزشکی تحصیل می‌کند و بی حجاب هم هست. چرا او را مجبور نمی‌کنید حجاب داشته باشد؟
[خنده وکف زدن حضار]
اگر شما نمی‌توانید یک دختر را که دختر خودتان هم هست وادار به پوشیدن حجاب کنید، چطور از من می‌خواهید که ده میلیون زن مصری را مجبور کنم؟

عبدالناصر رهبر مصر: دخترت را نتوانستی مجبور کنی! من چگونه ده میلیون زن مصری را مجبور کنم؟
(۱۴/بهمن/۹۶ ۱۵:۵۳)دختر انقلاب نوشته است: [ -> ]سخنرانی جمال عبدالناصر در مورد حجاب و نوع پوشش بانوان : در سال 1953 (1332شمسی):

[تصویر: j432662_Capture_36.jpg]

می‌خواستیم صادقانه با اخوان المسلمین همکاری کنیم. با رهبر اخوان دیدار کردم. پرسیدم خواسته های شما چیست؟
گفت باید در مصر حجاب زنان را اجباری کنید. هر زنی که از خانه خارج می شود باید حجاب داشته باشد.
[خنده حضار]. ناصر: هر زنی که از خانه خارج می شود…

یک نفر از میان جمعیت فریاد می زند: خودش حجاب بپوشد![خنده ناصر، خنده حضار، کف زدن حضار]
گفتم به نظر من هر کس باید آزادی انتخاب داشته باشد. پاسخ داد که خیر. به عنوان حاکم مسؤول، تصمیم گیری بر عهده توست. گفتم استاد، شما خودتان دختری دارید که در دانشکده پزشکی تحصیل می‌کند و بی حجاب هم هست. چرا او را مجبور نمی‌کنید حجاب داشته باشد؟
[خنده وکف زدن حضار]
اگر شما نمی‌توانید یک دختر را که دختر خودتان هم هست وادار به پوشیدن حجاب کنید، چطور از من می‌خواهید که ده میلیون زن مصری را مجبور کنم؟

عبدالناصر رهبر مصر: دخترت را نتوانستی مجبور کنی! من چگونه ده میلیون زن مصری را مجبور کنم؟

مثل اینکه سخنرانی نتانیاهو در مورد آدم نکشتن!!! ارسال بشه

عبدالن ا ص ر که همه خانوادش بی حجاب بودن و یه بی رگ به تمام معنا بوده ارسال سخنرانیش محلی از اعراب نداره
عبدالرحمن نوشته است:1-عبدالن ا ص ر که همه خانوادش بی حجاب بودن و یه بی رگ به تمام معنا بوده
2- ارسال سخنرانیش محلی از اعراب نداره
1- خب شما ایشون رو نمیشناسین و مطمئنا رگ و غیرت‌شون بسیار بیش از شما بوده و همین‌طور فهم و شعورِ حرف زدن‌شون با یک خانم.

2- قسمت دوم جمله‌تون وصف خوبی برای ارسال‌های خودتون در تاپیک‌های منه.

لیست موافقان و مخالفان حجاب اجباری را در اینجا هم قرار میدم تا دوستانی که تمایل دارن نامشون درج بشه، اعلام کنن
موافقان حجاب اجباری:

08-
09-
10-

مخالفان حجاب اجباری:

04-del@
06-
10-A L I

پی نوشت: این لیست کامل نیست و طبق آنچه از نظرات به نظر میرسه، دسته بندی شده. اگر کسی در موافقان هست اما مخالفه یا جزو مخالفان هست اما موافقه، همینجا اعلام کنن تا تصحیح بشه.
خانم دختر انقلاب این چیزی من فهمیدم شما اکثریت نیستین.حتی اقلیت هم نیستین.هر چی فکر میکنم میبینم مسخره تر از این روش برای یک اعتراض مدنی وجود نداره.اولایل تاپیک گفتم یک ایده پشت سرشه ولی الان میبینم حتی ایده هم ندارین همچنین خلاقیت هم ندارین..بیشتر به یه شوی تبلیغاتی برا خالی نبودن عریضه شبیه تا اعتراض جون دار مدنی...آخه این چه روش اعتراضیه...چندتاشون معروفن,چندتا نخبه دارین چندتا ایده پرداز??چندتا سیاسی یا سلبریتی??
............
مردم با شما همکاری نکردن و همکاری نمیکنن چون ذات ایرانی حجاب رو میخواد,و پشت این ادعا هیچی نیست,پوچه....الان مسئله اول کشور حجاب نیست,مشکلات اقتصادیه بنابراین کسی حوصله پرداختن به این چیزا رو نداره
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
آدرس های مرجع