تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: دختر خیابان انقلاب
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
(۱۲/بهمن/۹۶ ۲۰:۵۹)زینب خانوم نوشته است: [ -> ]سلام.
من خعلی خوشبینم. خودمو فوق فوقش فضه در نظر میگیرم و بقیه بچه های مومن تالارو سلمان و ابوذر و عمار و ...
اختلاف نظر و دیدگاه وجود داره. اما کاش یکم لحن خوبم وجود داشت که اینقدر به هم توهین نمیکردیم به خاطر ۴ تا زلف پریشون.
نظر شما رو به نظر یه کارشناس بی طرف و حتی گاهی هم مخالف نظام در این مورد جمع میکنم:
ایشون کارشناس بی بی سیه.
من به شخصه موافق حجاب اختیاریم. چون هر کس باید عقایدش از ظاهرش معلوم باشه.
مردی که یه سری چیزا رو میخواد سراغ یه سری آدمای خاص بره.
چرا یه زن بدکاره باید حجاب داشته باشه؟
اما با مخالفت با قانون حجاب به این شکل و اینطور تو بوق و کرنا کردن مخالفم.
از کاربرایی که تحت هیچ شرایطی عصبانی نمیشن و تحت هر شرایطی خودشونو موظف میدونن بقیه کاربرا رو به راه راست هدایت کنن با اندک چاشنی متلک و کمی ادویه طرفدار همه بودن خواهش میکنم توضیح بفرمایند ۱۵ صفحه بحث چه نتیجه ای داد.
بعضی جواب ها در حد "آینه برگشت" یا " زدم پاتو شکستم" بچگیامونه.
تو رو خدا وقتی حرفی برای گفتن ندارین بحثو به درازا نکشونین.
درود برخواهر عزیز
تبریک وتسلیت برای دهه فجر وسوگواری بانوی عزیز اسلام
اتفاقا بحث بنظر بنده مفید بود ونیازی به اظهار نظر کارشناس بی بی سی نیست. جامعه اسلامی نشان داد آزاد است ومردم آزادانه اعتراض خودرا اعلام میکنند وانشاء الله نیروهای امنیتی هم کمی ترمز میکنند .نتیجه حاصل در این تاپیک این بود که دولت باید به مساله حجاب ازدریچه فرهنگی وارد شود وقانونی منسجم درمجلس تصویب شود آنگاه بخش مخالف نیز به دیگران می پیوندند .این اقدام دردرجه اول احترام به بانوان با حجاب است که احساس نکنند که بزور حجاب دارند آنان حق دارند آزادانه انتخاب کنند موفق باشید
(۱۲/بهمن/۹۶ ۲۰:۵۹)زینب خانوم نوشته است: [ -> ]ایشون کارشناس بی بی سیه.
من به شخصه موافق حجاب اختیاریم. چون هر کس باید عقایدش از ظاهرش معلوم باشه.
مردی که یه سری چیزا رو میخواد سراغ یه سری آدمای خاص بره.
چرا یه زن بدکاره باید حجاب داشته باشه؟
اما با مخالفت با قانون حجاب به این شکل و اینطور تو بوق و کرنا کردن مخالفم.
از کاربرایی که تحت هیچ شرایطی عصبانی نمیشن و تحت هر شرایطی خودشونو موظف میدونن بقیه کاربرا رو به راه راست هدایت کنن با اندک چاشنی متلک و کمی ادویه طرفدار همه بودن خواهش میکنم توضیح بفرمایند ۱۵ صفحه بحث چه نتیجه ای داد.
بعضی جواب ها در حد "آینه برگشت" یا " زدم پاتو شکستم" بچگیامونه.
تو رو خدا وقتی حرفی برای گفتن ندارین بحثو به درازا نکشونین.

ایشون کارشناس بی بی سی بود....
اگر قرار باشه، توی احکام خدا، نظر شخصی مهم باشه، کلاً میشه هر کی هرکی، چون به تعداد افراد، می تونه نظرات متفاوت وجود داشه باشه. اگر قرار باشه این نظر در جامعه پیاده بشه، شک نکنید، 2 روز بعدش چادر (با چاشنی قمه و فحش و کتک و ...) از سر خانوادهء من و شمای نوعی و بچه هامون کشیده میشه، اون وقت باید دوید و اشتباهی رو جمع کرد که جمع شدنی نیست. شک نکنید، هدف حذف کلی حجاب هست، چه شما حجاب رو قبول داشته باشی، چه نداشته باشی. فکر نکنید اگر امروز حجاب اجباری برداشته شد، قانع می شن و می گن خوبه، دنباله اش خیلی چیزهای دیگه هم داغون خواهد شد. 1400 سال زحمت کشیده نشد که امروز به اینجا برسیم، بخواهیم تمام رنج ها و خون دلهای گذشتگان رو به فنا بدهیم، چون نظر من اینه...
زن بدکاره، با حجاب قرار نیست خوشکاره بشه، اما بی حجاب، بقیه رو هم به بدی می کشونه (که کشونده)....
یکی از دوستان قبلاً اشاره فرمودن، با اونهایی که مخالفت با فرمان خدا می کنند، همراهی و توافق نکنید، چون شما هم در زمرهء اونها محسوب خواهید شد.
(۱۲/بهمن/۹۶ ۲۱:۳۴)فنا نوشته است: [ -> ]چون نظر من اینه...
زن بدکاره، با حجاب قرار نیست خوشکاره بشه، اما بی حجاب، بقیه رو هم به بدی می کشونه (که کشونده)....
یکی از دوستان قبلاً اشاره فرمودن، با اونهایی که مخالفت با فرمان خدا می کنند، همراهی و توافق نکنید، چون شما هم در زمرهء اونها محسوب خواهید شد.
درود برشما
قرار است مقررات کشور بر اساس قانون اساسی باشد نه دلخواه بنده ودیگران .در مورد حجاب این امر رعایت نشده است ضمنا آزادی درحجاب بمعنای موافقت با بی حجابی نیست بلکه حفظ حرمت آزادی افراد درانتخاب است موفق باشید

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۸:۱۱)mahdy30na نوشته است: [ -> ]Big Grin مظلوم Big Grin
خدایا این خنده هارو از ما نگیر
شما از حقوق خودت دفاع کن گرامی ، نمیخواد از حقوق این حزب و تشکیلات دفاع کنی . این حرفت مثل این میمونه بری از تئودور هرتزل امثالهم دفاع کنی . ایا تمایل داری از حقوقش دفاع کنی و بگی حق داشت ؟
درود برشما
ان شاء الله بله چون خودم دوست دارم حجاب اختیاری باشد از فردی که شعارش اینست دفاع میکنم واین دفاع ازخودم هست نه هیچ تشکیلات دیگری موفق باشید
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۱۵)amirak نوشته است: [ -> ]مبارزه با بدحجابی (هر اسمی که می توان گذاشات) نمایشی است تا مردم را از مسائل مهمتر غافل کنند.
مثل ربای بانکی که خیلی خیلی خطرناک است
تا حالا نشده عده ای به قول شما تجمع کنند به سود بانکی اعتراض کنند ولی به حجاب چند نفر گیر می دهند
چرا حجاب چند نفر مهم است اما مهم نیست که چند میلیون نفر ربا می خوردند؟
بحث سود بانکی خیلی مفصل! اونها عملا مردم رباخوار و حرام خوار کردن
کدوم یکی از ما میتونه بدون وام گرفتن زندگی شروع کنه؟!
من یک کارمند هستم با حقوق ماهی 2 میلیون تومن یکسال کار کردم نتونستم یک ریال پس انداز کنم،از وام متنفرم ولی مجبور شدم وام بگیرم و ماشین بخرم الانم دارم قسط وام میدم! 20 میلیون گرفتم باید 26 میلیون پس بدم
مردم اعتراض کنن برچسب ضد انقلاب میخورن و میرن اوین!
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۳۲)MOHSEN-Z نوشته است: [ -> ]شما پلاکارد بگیر دستت جلو بانک مرکزی من خودم دومین نفر پشت سرتم..خلط بحث نکنید..هر چیزی سر جای خودش..ربای بانکی حاکمانی باید جلوش رو بگیرن که خودمون مسئولشون کردیم...وقتی هیچ ارگانی عزم مبارزه با فساد نداره,نه مجلس و نه دولت چی میشه گفت
...ضمن یه موقع میل جامعه شنا کردن به سمت پرتگاه آبشاره اون موقع هم به همون طرف شنا کنیم??که به فنا بریم...مگه همیشه حق با اکثریته??
من پلاکارد دستم بگیرم اولین کاری که میکنن نامه منو میزنن حراست و اخراج!
متاسفانه تو این مملکت هر اعتراضی کنی سریع برخورد امنیتی میشه
بعدشم مگه یکی از وظیفه روحانیون مگه این نیست که با ظلم و گناه مبارزه کنن؟!چرا همه تشکلها مذهبی فقط گیر دادن به حجاب اجباری؟ هی عکس زنبور و مگس و شکلات و شیرینی میزنن رو بنر و سطح شهرها آویزون میکنن برای تبلیغ حجاب!
آیا این همه سال تبلیغ حجاب شد تاثیری داشت؟
وقتی چهارتا روحانی تو قم صداشون در بیاد و چندتا از علما یا حداقل شاگردهای علما تجمع کنن صد در صد تاثیر داره
حداقل نمیتونن به فلان روحانی یا مرجع برچسب بهایی و انگلیسی بزنن!

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۴۲)سید ابراهیم نوشته است: [ -> ]ایشان بروند اولین اتفاق برایشان مشکلات امنیتی است. اتفاقاً تو جامعه اسلامی ایشان نباید بروند. باید این مراجع عظام تقلید و دیگر روحانوین باشند که اقدام عاجل کنند.

در اینکه از این فضا بهایی ها و ... دارن سوءاستفاده و صد البته حمایت میکنند، هیچ شکی نیست.
حرف منم همین
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۴۴)mdroudgar نوشته است: [ -> ]درود برسینای عزیز
اگر بخشی ازمردم ایران موافق حجاب اجباری نباشند باید چه کسی را ببینند؟ معلوم است که بخشی از طرفداران این فکر فرق دیگر هستند آیا حضورآنان حق قانونی ملت را ضایع میکند ؟ مگر ما با شوروی سابق هماهنگ نبودیم درمبارزه با آمریکا؟ مگر الان با چین وروسیه هماهنگ نیستیم درمبارزه با داعش ؟ خوب بهائیان هم خودرا با خواسته مردم همراه میکنند ایرادی دارد؟ بااین اتهامات خودرا ازصف مردم جدا نکنید ممنونم
خب شاید ما رفتیم رستوران قرمه سبزی سفارش دادیم بعد یه بهایی هم میاد قرمه سبزی سفارش میده،ما باید از لج بهایی سوشی سفارش بدیم؟Big Grin

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۵۲)فنا نوشته است: [ -> ]همیشه همین بوده که اکثریت مردم موافق حرف خدا نبودن (پست قبلی من رو خاطرتون هست در خصوص آیات حجاب؟)...

«و إن تطع أکثر من فی الارض یضلوک عن سبیل الله، إن یتبعون إلا الظن و إن هم إلا یخرصون»( سوره انعام،آیه116)
اگر از اکثریتی که در زمین هستند، پیروی کنی تو را از راه خدا گمراه سازند زیرا اکثریت مردم پیروی از ظن و گمان می کنند و جز به دروغ سخن نمی گویند.

قراره ببینیم اونی که خدا هست، برای زندگی ما چه برنامه ای داره؟ اون چی گفته؟ ما چه قدر سرسپردگی داریم؟ چه قدر عبد هستیم.
اینجا هم جمهموری اسلامی هست، کشوری که داره تلاش می کنه قوانین اسلام رو پیاده کنه.
همهء حرف اینه که حرف خدا رو گوش بدهیم، نه حرف مردم.........
خب چرا حرف مردم در زمینه فساد،ربا،و ظلم خودروسازها و اختلاس گوش نمیکنیم؟

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۸:۱۸)آیدا77 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
من‌نظرات بقیه رو نخوندم ولی نظر خودم رو‌میگم
خداوند متعال صراحتا در قرآن اعلام کرده اجباری در دین نیست،وقتی خدا اینو میگه ما یاحکومت حقی نداریم که بقیه رو مجبور کنیم.
به شخصه دوست دارم رعایت حجاب اختیاری بشه،هر چند خودم قطعا رعایت خواهم کرد،اما این آزادی در انتخاب رو برای بقیه خواستارم.

دیالوگی در فیلم معروفی گفته شد که در خاطرم موند:همیشه میخواستم آزادی اینو داشته باشم که انتخاب کنم،حتی اگر اشتباه کنم.

یاعلی
مشکل این اینا حرف خدا گوش نمیدن فقط میخوان لج کنن!

مشکل مملکت اسلامی ما این که یک وعده واجبات دین ول کردن و مستحبات چسبیدن!!
نمونه زیاد داریم...
برای مثال تشریف میبری فلان اداره کار واجب داری،بعد میری میبینی در فلان اتاق بسته اس! 50 نفر ارباب رجوع پشت در هستن،خب جناب رئیس یا کارمند کجا تشریف برند؟؟ و چشمت به تابلو پشت در میفته نوشته از ساعت 12.30تا 1.30 جهت نماز اداره تعطیل میباشد!!
الان خوندن نماز اول وقت واجب یا راه انداختن کار مردم؟شما ساعت 3 میری خونه نمازت بخون! خدا مطمئنی راضی که شما نماز بخونی و مردم اذیت کنی؟!

وام میگیری با سود 18 درصد! وقتی حساب کتاب میکنی میبینی در عمل سود بالای 25 درصد میگیرن!!! جالبیش این که از همون قسط که آلوده به سود حرام شده جریمه دیر کرد میگیرن! یعنی ربا در ربا!! احسنت،خسته نباشی مومن
حالاااااااااااا اینا داشته باش،طرف میره وام میگیره با سود که تشریف ببر حج و حاجی بشه! خدا قبول کنهWink

پلیس میاد کلی جریمه و فلان میزاره برای راننده،که آمار تصادف بیاره پایین،ولی اصلا نمیدونه که آمار مرگ و میر بخاطر ناایمن بودن خودروهاس! ماشالا پراید...ایرانخودرو و سایپا چندبرابر چنگیز ایرانی کشتن!
آیا کسی نیست ظلم ببینه و صدای مردم بشه؟! یادمه قدیمها میگفتن یک آخوندی در فلان ده بود اگر میدید خان اون ده ظلم میکنه جلوی ظلم سینه سپر میکرد و جلودار میشد!!

هی میزنن تو سر خودشون آقااا بدبخت شدیم جوانها عروسی نمیکنن،به گناه افتادن و فلان و فلان،هزاران دلیل میارن،همایش میزارن ولی یکی اون وسط عقلش نمیرسه اون جوان شغل میخواد؟درآمد میخواد وقتی شغل داشت درآمد داشت ازدواج میکنه و به گناه نمیفته،الان من که یک جوان 27 ساله هستم و یک سال سرکارم چرا نمیتونم ازدواج کنم؟!
گناه من به گردن کیه؟! تازه وضع من از خیلیییی ها بهتر نصف بیشتر رفیقهام بیکارن

عزیزان دل، بخاطر مستحبات،واجبات دین ول نکنید!!

حجاب اختیاری بشه هیچ اتفاق بدی در جامعه نمیفته! هیچ نکته مثبتی که نداشته باشه،باور کنید حداقل این مانتوها و تیپهای عجیب کمتر میشه
(۱۳/بهمن/۹۶ ۰:۲۳)A L I نوشته است: [ -> ]من پلاکارد دستم بگیرم اولین کاری که میکنن نامه منو میزنن حراست و اخراج!
متاسفانه تو این مملکت هر اعتراضی کنی سریع برخورد امنیتی میشه

شرافتی با عرضه ی خودت کار دولتی گرفتی یا پارتی داشتی ؟
مطهری: هیچ اجباری برای حجاب زنان در جامعه دیده نمی‌شود

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور برخی زنان بدون حجاب در برخی معابر گفت: هیچ اجباری برای حجاب زنان در جامعه دیده نمی‌شود و بسیاری از آنان با هر وضعی که دوست دارند در جامعه حضور پیدا می‌کنند پس اجباری در کار نیست.

به گزارش ایسنا، علی مطهری در جمع خبرنگاران پارلمانی ادامه داد: این‌که چهار نفر روسری خود را هوا می‌کنند، اتفاق مهمی نیست. اگر قرار بر مساله مهمی باشد باید پرسید که چرا دولت در رعایت حجاب نظارت کافی ندارد؟

وی در عین حال متذکر شد: مشکل امروز کشور حجاب نیست و بانوان کم و بیش حجاب را رعایت می‌کنند و ما هم قائل به سختگیری نیستیم.

[تصویر: v66003_DU2f.jpg]
پلیس تهران از بازداشت ۲۹ نفر در طرح «دختران خیابان انقلاب» خبر داد.

به گزارش مهر، پلیس تهران اعلام کرد که به دنبال فراخوان شبکه‌های ماهواره‌ای تحت عنوان چهارشنبه سفید، ۲۹ نفر از فریب‌خوردگانی که در قالب این کمپین کشف حجاب کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

پلیس پایتخت همچنین اعلام کرد: ماموران پلیس که وظیفه حفظ و ارتقای امنیت اجتماعی را عهده دار هستند ضمن اشراف کلی بر فضای جامعه این فریب‌خوردگان را تحویل مراجع قضایی دادند.

راستی این فیلم هم جذابه. چه کسی حجاب رو اجباری کرد. مدعی بزرگ، ابوموسی اشعری.

امنیت اجتماعی ??!!
چه واژه غریبی !Sad
موی خانم ها امنیت اجتماع رو مختل میکنه ولی اعتیاد و کارتن خوابی و بی سرپرستی و غیره نه!
شما مدافع یه فحشای علنی و یه اقدام قانون شکنانه هستید اونوقت ما رو متهم می کنید به ابتذال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجب!!!! تا اومدیم بپرسیم منبع تامین مالی این کاربر چیه جیغ همتون دراومد!!!!!!

پ.ن.
دوستان به احتمال زیاد دنباله های سرویس های اطلاعاتی می خواند از ویدا موحد یه ندا آقا سلطان دیگه بسازند. باید مواظب باشیم.
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
آدرس های مرجع