تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: دختر خیابان انقلاب
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
(۱۶/بهمن/۹۶ ۹:۰۷)عبدالرحمن نوشته است: [ -> ]شما گفتی «پدر» سید ابراهیم اینو گفته تو مطالب تاپیک ها
صحبت با شما و بازنشر توهین‌های شما در حقیت توهین مجدد به خودمه!

الان هم که علنا به «دروغگویی» متوسل شدی ! پست های من در تالار موجوده !

«عرزشی» وصف مناسبی برای روحیات اخلاقی و رفتاری کسی‌ه که با تظاهر به دینداری، چیزی جز دروغ، توهین و ناسزا برای گفتن نداره. و من متلک جنسی به شما ننداختم و در مورد تنها وجه اشتراک شما با مردان سرزمینم، سخنی نگفتم (دیگه جوابی از من دریافت نخواهید کرد!
(۱۴/بهمن/۹۶ ۱۳:۰۵)دختر انقلاب نوشته است: [ -> ]طبق صحبتی که قبلا با مدیر اصول و عقاید شیعه داشتم، ایشان به گفتن همین جمله اکتفا کردن که "با غوری که در تاریخ اسلام و... داشته اند تاکنون ندیدن یکی از وجود نازنین ائمه اطهار اجباری به حجاب در جامعه داشته باشند."
(۱۴/بهمن/۹۶ ۱۹:۱۷)دختر انقلاب نوشته است: [ -> ]آقای سید ابراهیم هم گفتن چنین چیزی نبوده.

در مورد قانون پوشش هم توضیح دادم. سعی کنید در چارچوب مشخص شده تاپیک بحث کنید.

در تاپیک‌ها خودتون آزاد هستی هر مطلبی بنویسید اما اینجا تاکید شده سوالات چه هستن.
اگر سواد کافی ندارید، لزومی به قلم فرسایی نیست
[تصویر: b713218_Opera.jpg]
(۱۶/بهمن/۹۶ ۹:۲۷)دختر انقلاب نوشته است: [ -> ]صحبت با شما و بازنشر توهین‌های شما در حقیت توهین مجدد به خودمه!

الان هم که علنا به «دروغگویی» متوسل شدی ! پست های من در تالار موجوده !

«عرزشی» وصف مناسبی برای روحیات اخلاقی و رفتاری کسی‌ه که با تظاهر به دینداری، چیزی جز دروغ، توهین و ناسزا برای گفتن نداره. و من متلک جنسی به شما ننداختم و در مورد تنها وجه اشتراک شما با مردان سرزمینم، سخنی نگفتم (دیگه جوابی از من دریافت نخواهید کرد![تصویر: b713218_Opera.jpg]

شما باز به چیزی ارجاع دادی که کسی نمیتونه پیدا کنه

فردا میگی سید ابراهیم اینو گفت تو پیامک!!Big Grin

قضیه شده همون خس و خاشاک

هزارتا جنایت کردن تا یه کلمه ای بکار برد شد پیرهن عثمان

شما چون فکرت خرابه اینو متلک جنسی پنداشتی و احتمال مذکری نه مونث چون زن جماعت اون فکرو نمیکنه و تویی که به زیرشکم فکر میکنی

فرق هست بین یه زن با ملکه انگلیس و مریم رجوی و ...

من به اونا میگم مونث و به شما هم میگم مونث حالا اگر فکر میکنی توهینه فکر خودت خرابه

مواظب باش در این تظاهرات مسالمت آمیز به صورت اتفاقی... (بگم دوباره میگن توهین جنسی کرد)

ولی بدونید...

این تو خبری نیست

[تصویر: 2321685163658185191199166131146148135177150.jpg]
(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۰:۲۸)دختر انقلاب نوشته است: [ -> ]دروغگویی و بی‌شرمی شما کاملا عیانه. مجدد هم که توهین رو پیشه کردید.

بفرمایید بنده در کجا گفتم «پدر آقای سید ابراهیم" و شما برای ادعاتون دلیل بیارید.

بنده اسکرین شات از پست شما و نقل قول آوردم اما گویا وقاحت شما پایان ناپذیر.
هر جای دیگر بود قطعا اگر مدیر هم برخورد نمیکرد توسط خود کاربران ساکت میشدید!

[تصویر: b713218_Opera.jpg]

بعضی مواقع فکر میکنم بهره هوشی شما خیلی کمه که متوجه کنایه های من نمیشی ولی بعدا نظرم عوض میشه

پدرِ سید ابراهیم ؟ یا پدر سید ابراهیم؟

شما آخرش هم نتونستی برای ادعای خودت دلیلی بیاری و داری سر و صدا راه میندازی و من دلیل این گریه و زاری شما رو میدونم چیه
«دختران خیابان انقلاب»: شکست یک کمپین، شکست یک تفکر
*عبدالرضا طالقانی، گروه سیاسی الف،

[تصویر: 30565.jpg]
چرا مردم صف خود را از اغتشاشات اخیر و همچنین کمپین کشف حجاب جدا کرده‌اند؟

به گزارش "الف"، پس از شکست قطعی اغتشاشات خیابانی، که طراحی شده بود تا برای تامین اهداف سیاسی مشخص «مردم را به خیابانها بکشاند»، بلافاصله کمپینی به نام «دختران خیابان انقلاب» طراحی شد؛ هر روز فیلمها و عکسهایی از مصدر کانالهای پیام‌رسان خارج‌نشین که وابستگی‌ سیاسی‌شان روشن و مورد اذعان خودشان است روی تلگرام قرار گرفت؛ اما پس از مدت کوتاهی این کمپین هم توفیق نیافت و علی‌رغم پشتیبانی گسترده رسانه‌هایی مانند بی‌بی‌سی فارسی، شکست قطعی و دوره افول این کمپین نیز آغاز شد و برگ دیگری از شکست سیاسی این جبهه را رقم زد. اما چرا این کمپین شکست خورد؟

اشتباه ادراکی اول اپوزوسیون

نکته اول اینکه که طراحان این کمپینها توجه نکرده‌اند که سطح آگاهی مردم حتماً تا آنجا هست که تفاوت میان «کنشها و اعتراضات مدنی» و «سربازگیری سیاسی اپوزوسیون» را کاملاً تشخیص دهند تا علی‌رغم اینکه ساختار بروکراتیک کشور را نیازمند ترمیم در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی می‌دانند، صف خود را بوضوح از این کمپینها جدا کنند.

حتی نظرسنجی اخیر دانشگاه مریلند هم اذعان کرد با اینکه ۶۹ درصد ایرانیان شرایط اقتصادی را نامناسب می‌دانند، و 80 درصد آنان موافق‌اند که دولت باید اقدامات بیشتری برای مبارزه با فساد و جلوگیری از افزایش قیمت موادغذایی انجام دهد؛ در عین حال تنها ۴/۹ درصد از شرکت‌کنندگان معتقدند که نظام سیاسی ایران نیازمند تغییرات اساسی است و فقط ۸/۸ درصد باور دارند که باید پول کمتری در کشورشان صرف برنامه موشکی شود.

بر همین اساس از میان شرکت‌کنندگان تنها ۲۲/۷ درصد معتقدند که دولت نباید درباره اجرای قوانین اسلامی سختگیری کند و فقط ۲۱/۵ درصد با کمک ایران به سوریه و عراق موافق نیستند. تعداد افرادی که معتقدند درگیر شدن در عراق و سوریه تامین‌کننده منافع ملی ایران نیست نیز تنها ۱۷/۲ درصد برآورد شد. همچنین نتایج این نظرسنجی حاکی از رضایت مردم از نحوه برخورد مقامات ایرانی در این اعتراضات بود و تقریبا دو سوم مشارکت‌کنندگان مداخله نیروهای پلیس در این اعتراضات را مناسب ارزیابی کردند.

نظرسنجی دانشگاه مریلند: ایرانیان با تغییر نظام سیاسی کشورشان موافق نیستند اشتباه ادراکی دوم اپوزوسیون

اشتباه ادراکی دیگر طراحان این کمپینها این است که فکر می‌کنند مردم از تکنیک فروکاستن «عناد با کل رژیم سیاسی» به «یک اعتراض مدنی یا اقتصادی» آگاه نیستند و ناخودآگاه با پیگیری یک اعتراض مدنی، به سمت تغییر رژیم سیاسی گام خواهند برداشت. حل آنکه مردم - هم در نمونه پیشین و هم در کمپین اخیر - نشان دادند که این موضوع را به‌فراست درمی‌یابند؛ گو اینکه کانالهای معاند خود بر روشن شدن این موضوع تاثیر جدی دارند. برای مثال کانال معصومه علی‌نژاد قمی - روزنامه‌نگار با گرایشهای تند اپوزوسیون - از نیویورک پیامی را ثبت می‌کند که پرده از هدف غایی کمپین (تغییر نظام سیاسی) برمی‌دارد، به این شرح:

«مطلب ارسالی از یکی از همراهان در باره برنامه صفحه دو بی بی سی فارسی "دختران خیابان انقلاب"

سعید برزین در بی.بی.سی می‌گوید حجاب می‌تواند در جمهوری اسلامی لغو شود(آنهم با تلاش اصلاح طلبها!) و بعد لغو اعدام برای قاچاقچی‌های مواد مخدر را مثال می‌زند!

آزادی حجاب، فقط آزادی برداشتن روسری نیست. وقتی پوشش زن آزاد شود، حتما او به استادیوم هم رفته، حتما حق ورزش با لباس باز را هم گرفته، و حتما خوانندگی‌اش هم آزاد می‌شود(آزاد شدن صدای زن به مراتب محتمل‌تر از آزاد شدن پوشش است).

در چنین شرایط فرضی، حتما روابطِ زن هم آزاد شده است(تصور کنید گشت ارشاد جمع شده ولی پلیس اخلاق در خیابان گیر بدهد که شما با هم چه نسبتی دارید!). در جامعه‌ای که پوشش، صدا، ورزش و روابط زن و مرد آزاد شده، آیا می‌شود برای الکل مجازات شلاق اجرا کرد؟ پس حتما آنهم آزاد شده. با آزادی الکل و پوشش و هنرِ زن، عملا و رسما تمام مجازات‌های اسلامی لغو شده است.

فرض که چنین رخدادی زیر نامِ جمهوری اسلامی (چنانکه اصلاح‌طلبان خارج از کشور می‌گویند) رخ دهد، اگر تا آن لحظه حکومت سقوط نکرده باشد، پس از آن سقوط می‌کند... دختران خیابان انقلاب، دنبال رئیس جمهور شدن یک زن نیستند. دنبال آزادی‌های فردی خودشان هستند. می‌خواهند مثل یک انسان متمدن قرن بیست و یکمی زندگی کنند. هیچ چیز دیگری هم برایشان "مسائل مهمتر" نیست. ولی چنانکه مسیح علی‌نژاد تاکید می‌کند چون حکومت بر پایه سلب این آزادی‌های فردی شکل گرفته، رفع حجاب اجباری، امروز یکی از سیاسی‌ترین و انقلابی‌ترین و رادیکال‌ترین شعارهاست.»

گذشته از موارد فوق‌الذکر، ارتباط عمیق مردم ایران با حجاب، و نیز نظم سیاسی حاکم بر کشور را نمی‌توان نادیده گرفت. با این وصف روشن است که این کمپین را هم باید در جرگه کمپینهای ناموفق سالهای اخیر جای دهیم؛ اشتباهات محاسباتی طراحان این کمپین بروشنی در این پست منعکس شده است. واقعیت این است که حتماً بخشی از مردم - درست یا غلط، که باید در محافل علمی بررسی شود - خواهان آزادی بیشتری در موضوعاتی در سطح «حجاب» و «حضور در ورزشگاه» هستند، مشخص است که برقراری کمپین برای تعمیم این خواسته به «اباحه‌اندیشی و لاقیدی جنسی و آزادی روابط» و همچنین «سقوط نظام سیاسی» شکست قطعی در پی دارد؛ چنان که بخشهایی از همین نظرسنجیِ نیم‌بندِ دانشگاه مریلند هم نشان می‌دهد.

*عبدالرضا طالقانی، پژوهشگر موسسه احیاگران تمدن فاخر | مطالب دیگر نگارنده را اینجا پی بگیرید
(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۳)پارمیس1 نوشته است: [ -> ]خودگویی و خودخندی
هنوز یادم نرفته مردم تو خیابون داشتن اعتراض میکردن یکی از مقام های مسئول تو تلویزیون میگفت: خب خداروشکر این فتنه هم به سرانجام نرسید و مردم جواب فتنه گران را دادند !
Big Grin
این متنی هم که شما نوشتی دقیقا مصداق همینه !

جناب پارمیس این حرف شما غلطه و نوعی مغالطه است.

(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۳)پارمیس1 نوشته است: [ -> ]من نمیدونم کی به اینا اجازه داده جا مردم حرف بزنن
تو همون انتخابات نمایشی خودتون فقط حدود ۱۵ میلیون نفر در انتخابات شرکت نکردن ! میدونید معنی این یعنی چی ???

مردم حرفشون رو در نه دی، 22 بهمن و ... میزنند گوش شنوایی اگر باشه مشکلی نخواهد بود.

در ضمن انتخابات 15 نبود جستجو کنید 23.6+15.6=39.2 میلیون بود

(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۳)پارمیس1 نوشته است: [ -> ]حالا دیگه نظر سنجی دانشگاه مریلند برا شما حجت شده ?? تا دیروز که اینا کفار و دروغ گویی و دشمن بودن حالا چطور به نظر سنجی شون استناد میکنید ?
مثلا همین دانشگاه اگه از وضع حقوق بشر تو ایران گزارش بده نمی گید دروغ میگه ??? نمی گید دشمنه ???

بله که استدلال می کنیم، چه خوش باشد که سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران وقتی دشمنی به نفع شما بگه از بابت دشمنیش میشه بهش رفرنس داد. مگه شیعیان برای اثبات حقانیت کم به منابع سنی رفرنس دادند.

خیر در صورتی که گزارش خلاف بدد معلومه که قبول نمی کنیم مگه ما هرچیزی از اونها رو باید قبول کنیم؟؟؟؟

(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۳)پارمیس1 نوشته است: [ -> ]در ضمن یه نکته بسیار مهههههههم !
اینا سالهاست ( تقریبا از سال ۸۸ ) که شبکه ها و موسسات بین المللی رو با پول ما مردم میخرن چون میدونن گزارش اونا برا مردم موجه هست
مثلا همین بی بی سی فارسی ! این شبکه رو که دیگه سالهاست خریدنشون همه میدونن
بی بی سی رو که می بینی فک میکنی داری شبکه خبر کانال ۶ رو می بینی Big Grin
قشنگ حرف دولت و حکومت رو میزنن البته در لفافه که لو نره اجیر شدن !
این اتهام شما بی اساس بود و باید براش دلیل و مدرک ارائه بدید و من پی گیر این موضوع خواهم بود. بابت این تهمت بدون مردک من ارسال شما رو گزارش خواهم کرد و شما باید پاسخگو باشید.

در غیر این صورت مدیریت محترم باید با شما برخورد مناسبی داشته باشه.
(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۲:۰۶)پارمیس1 نوشته است: [ -> ]تهدید میکنید ??
شرم آوره ! ببینید به کجا رسیدید که تهدید میکنید
برو گزارش کن !
انگار با بچه حرف میزنه
Dodgy

بله

بله تهدید می کنم

شکایت می کنم و شکایتم رو پیگیری هم می کنم.

حق ندارید حرف بدون سند بزنید. حق ندارید تهمت بزنید.

مسئولیت کارهاتون رو بپذیرید.

بابت این خلاف باید جوابگو باشید. این کار شما شرم آوره،

کجای پیگیری حق شرم داره؟؟؟ اتفاقاً افتخاره.

پ.ن.
بحث رو عوض نکنید. برای تهمتتون سند باید ارائه بدید یا باید اعتراف کنید که اشتباه کردید و خبر کذب انتشار دادید.
(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۳)پارمیس1 نوشته است: [ -> ]خودگویی و خودخندی
هنوز یادم نرفته مردم تو خیابون داشتن اعتراض میکردن یکی از مقام های مسئول تو تلویزیون میگفت: خب خداروشکر این فتنه هم به سرانجام نرسید و مردم جواب فتنه گران را دادند !
Big Grin
این متنی هم که شما نوشتی دقیقا مصداق همینه !
من نمیدونم کی به اینا اجازه داده جا مردم حرف بزنن
تو همون انتخابات نمایشی خودتون فقط حدود ۱۵ میلیون نفر در انتخابات شرکت نکردن ! میدونید معنی این یعنی چی ???

حالا دیگه نظر سنجی دانشگاه مریلند برا شما حجت شده ?? تا دیروز که اینا کفار و دروغ گویی و دشمن بودن حالا چطور به نظر سنجی شون استناد میکنید ?
مثلا همین دانشگاه اگه از وضع حقوق بشر تو ایران گزارش بده نمی گید دروغ میگه ??? نمی گید دشمنه ???

در ضمن یه نکته بسیار مهههههههم !
سالهاست ( تقریبا از سال ۸۸ ) که شبکه ها و موسسات بین المللی رو با پول ما مردم میخرن چون میدونن گزارش اونا برا مردم موجه هست
مثلا همین بی بی سی فارسی ! این شبکه رو که دیگه سالهاست خریدنشون همه میدونن
بی بی سی رو که می بینی فک میکنی داری شبکه خبر کانال ۶ رو می بینی Big Grin

علت اینکه فکر میکنی شبکه شش میبینی بخاطر موذی بودنشونه که بعیده شما خبر نداشته باشی

فقط یه چیزی

لطف کن رسانه ها و گروه ها و شبکه هایی که متعلق به ما نیست رو لیست کنید راحت شیم

دقیقا همین دعوا رو سرکار داریم

راستی در مورد دراویشتون گفتید که جُر و بُزه دارن Big Grin

نه تروریست های اول انقلابتون نه دراویش شیره ای تون نه داعشتون و نه ماشین کشتار آینده تون نمیتونن کاری بکنن چون خدا با ماست

تازه ظهور نرسیده و اقبال با شماهاست فعلاً ینی بهترین حالتتونه به ظهور برسید که هیچی
(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۳:۵۷)عبدالرحمن نوشته است: [ -> ]راستی در مورد دراویشتون گفتید که جُر و بُزه دارن Big Grin

از قدیم معروف بوده هر کس رو میخواستن بگن سر به زیر هست و کاری به کسی نداره میگفتن طرف درویش مسلکه
نمیدونم شنیدید یا نه ولی ضرب المثل معروفی هست .
حالا ببین چه به روز اینا آوردن که این بدبختا که اقلیت محض هم هستن و هیچ وقت کاری به کار کسی نداشتن باید صداشون در بیاد و همه ایران بفهمن .

(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۳:۵۷)عبدالرحمن نوشته است: [ -> ]نه تروریست های اول انقلابتون نه دراویش شیره ای تون نه داعشتون و نه ماشین کشتار آینده تون نمیتونن کاری بکنن چون خدا با ماست

توهم بودن خدا با ماست رو قبلا حتی فراعنه مصر هم داشتن چیز جدیدی نیست پس سعی نکنید با این مغلطه های احساسی خودتون رو خوب نشون بدید
اینم شکل حرف زدنت .
اقلیت های دینی که همه کافرن
بهایی هام جاسوسن
دراویش هم شیره ای هستن
مسلمانانی هم که مثل شما فک نمی کنن فریب خورده اجنبی هستن
فقط تو خووووبیBig GrinBi DandoonBasijiBeard
آخرین تغیرات اعمال شده با توجه به پاسخ دوستان از طریق پیام خصوصی و مشخص شدن نظرشون: آقایان ( صلاح و amirak)

جناب برف هم در ویرایش جدید اضافه شدن (هرچند به‌نظر می‌رسه ایشون با آیدی اصلی خودشون از ترس مواجهه با توهین این کار را نکردند)
موافقان حجاب اجباری:

08-
09-
10-

مخالفان حجاب اجباری:

04-del@
10-A L I
11-amirak
12-برف

پی نوشت: این لیست کامل نیست و طبق آنچه از نظرات به نظر میرسه، دسته بندی شده. اگر کسی در موافقان هست اما مخالفه یا جزو مخالفان هست اما موافقه، همینجا اعلام کنن تا تصحیح بشه.

پی نوشت 2: «اوباش» جایی در لیست ندارن و ممکنه افرادی، بعدا به‌خاطر فحاشی از لیست حذف شوند.
(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۴:۳۲)پارمیس1 نوشته است: [ -> ]فقط تو خووووبیBig GrinBi DandoonBasijiBeard
جناب عبدالرحمن عزيز
به نظر بنده زمانی كه شما تعاريف اوليتونم با طرف بحث متضاد است (نه فقط متفاوت) می‌بايست يا بحث با امثال ايشان را وانهيد يا اينكه بحث را ببريد سر ريشه‌های تفاوت نظر.

يعنی اينكه به قول همين بنده خدا مبنايی‌ترين ملاك برای اينكه بگوييم فلانی خوب است چيست؟!

مثلاً آيا ايمان ملاك خوب و بد بودن است؟
حال اگر بله تعريف دقيق اين ايمان و مهمترين اراكن و مبانی تحقق آن چيست و چرا چنين اركان و مبانی را برايش تعريف می‌كنيد؟
اصلاً متر درست و غلط شما با طرف بحث تفاوت دارد.
می‌توانيد از همين متر درست و غلط شروع كنيد

اما به نظر بنده ادامه اين روش بحث چه بدانيد و چه ندانيد برای شما می‌تواند مضر باشد، چون حالت جدل پيش می‌آيد و چون مبانی و تعاريف اوليه هم متفاوت است اين جدل به نتيجه نمی‌رسد و حاصلش كدورت می‌شود براي قلب شما آن هم به خاطر...
در پناه خدا و اهل بيت باشيد برادر
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
آدرس های مرجع